Νέες προπονήσεις προεπιλογής για την στελέχωση των Μικτών Ομάδων Νέων και Παίδων θα διεξαχθούν μέσα στην εβδομάδα, όπως ανακοίνωσε η ΕΠΣΔ.
Οι Νέοι θα προπονηθούν αύριο το μεσημέρι στο «Κλεόβουλος Χατζηγεωργίου», ενώ οι Παίδες το πρωί του Σαββάτου, στον ίδιο χώρο.
Αναλυτικά η ανακοίνωση που εξέδωσε η ΕΠΣΔ, στην οποία αναγράφονται και τα ονόματα των ποδοσφαιριστών που κλήθηκαν στις προπονήσεις:
Πρόσκληση ποδοσφαιριστών Μικτής Νέων γεννηθέντες 2002-2003
Από την Ε.Π.Σ.Δ καλούνται για προπόνηση προεπιλογής της Μικτής Νέων την Τρίτη 26/09/2017 και ώρα 15:30 στο νέο ενωσιακό γήπεδο «Κλεόβουλος Χατζηγεωργίου» με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες) οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές:
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1. ΛΥΚΟΠΑΝΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
2. ΣΑΒΒΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ
3. ΑΜΠΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΣ
4. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
5. ΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΔΟΣ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Ε.Ρ.Α
7. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
8. ΚΑΒΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
9. ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ
10. ΛΙΑΜΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΣΤΙΔΑ
11. ΜΟΣΧΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ
12 ΔΟΥΚΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
13. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
14 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΘΑΝΟΣ ΑΡΕΝΑ
15. ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΛΚΗ
16 ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΗ
17. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
18. ΟΥΓΙΑΝΙΚ ΤΖΕΜ ΑΡΕΝΑ
19. ΠΑΗΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
20. ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
21. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.
22. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
23. ΡΟΥΤΖΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΕΝΑ
24. ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΥΠΡΟΣ
25. ΣΥΡΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
26. ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

Πρόσκληση ποδοσφαιριστών Μικτής Παίδων γεννηθέντες 2004-2005
Από την Ε.Π.Σ.Δ καλούνται για προπόνηση προεπιλογής της Μικτής Παίδων το Σάββατο 30/09/2017 και ώρα 9:00 στο νέο ενωσιακό γήπεδο «Κλεόβουλος Χατζηγεωργίου» με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες) οι ακόλουθοί ποδοσφαιριστές:
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1. ΘΑΡΡΕΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
2. ΚΟΥΛΛΑΛΙ ΕΡΝΕΣΤΟ ΑΡΕΝΑ
3. ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΡΟΔΟΣ
4. ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΜΠΑΝ ΑΡΕΝΑ
5. ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΕΝΑ
6. ΚΙΟΥΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΔΟΣ
7. ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΡΕΝΑ
8. ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ
9. ΧΩΡΑΦΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΕΡΑ
10. ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
11. ΚΑΤΣΟ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΡΕΝΑ
12 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΡΕΝΑ
13. ΚΙΟΥΖΕΛΕΡ ΑΛΗ ΙΑΛΥΣΟΣ
14 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
15. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
16 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΡΕΝΑ
17. ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΕΡΑ
18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
19. ΓΙΩΡΓΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
20. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
21. ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ
22. ΣΤΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
23. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΕΝΑ
24. ΣΕΛΛΑΒΤΖΗ ΙΜΠΡΑΗΜ ΑΡΕΝΑ
25. ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΕΝΑ
26. ΓΙΩΡΓΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΟΣ
27. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
28. ΧΑΛΙΛΙ ΛΕΚΙΝ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
29. ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
30. ΥΔΡΑΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΣ
31. ΣΑΒΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
32. ΚΕΛΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Π.

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ