Έκανε το 3Χ3 η Τελχινίδα στις γυναίκες

Το 3 στα 3 έκαναν οι γυναίκες της Τελχινίδας, οι οποίες κέρδισαν άνετα τη Φλόγα με 3-0 σετ. Τα λάθη στο ξεκίνημα των αθλητριών της Τελχινίδας στο 1ο σετ, έδωσαν το δικαίωμα στους αντιπάλους της να είναι πολύ κοντά στο σκορ. Μετά τον 18ο πόντο όμως, οι γηπεδούχες ξέφευγαν και κατακτούσαν άνετα το σετ. Στα δύο επόμενα σετ, το καλό σερβίς έδινε από την αρχή προβάδισμα στην Τελχινίδα που τελικά δε δυσκολεύτηκε να πάρει τη νίκη χωρίς να χάσει σετ.
Τα σετ: 25-18 (20’), 25-11 (20’), 25-13 (30’)
Διαιτητές: Χατζησταυρίδης- Πάττας
ΤΕΛΧΙΝΙΣ (Νίκος Τσιντομηνάς) Μαριλιάνα Σούρδη, Αγλαΐα Σκορδά, Μαρία Βρατσάλη, Ματίνα Γιαννέλη, Φαμπιόλα Τερζίου, Ειρήνη Σφυρίου (λ), Κατερίνα Χειμωνέττου, Νίκη Κουτζούκη, Ντιλέκ Χουσεΐν, Ματίλντα Πέτσι, Ανθή Γκίκα, Ηλέκτρα Βλαχοπούλου, Πάολα Σουσάρι (λ), Αριέτα Τερζίου.
Α.Π.Σ. ΦΛΟΓΑ (Ανδρέας Μοσκιού) Μοστράτου, Αθανασοπούλου, Φραντζέσκου, Αμερικάνου, Παπαμελετίου, Αμπντούλ (λ), Χονδρέλη, Μπόνη, Πολυτάνου (λ) Μαγαλιού, Κλαδίτη, Σαμπάνη.