Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της Κ.Ε.Δ., οι διαιτητές των αγώνων που θα διεξαχθούν από 17 έως 21 Φεβρουαρίου σε όλα τα γήπεδα της Δωδεκανήσου, με το σημερινό πρόγραμμα να περιλαμβάνει τέσσερις αναμετρήσεις για τους παίδες, τις νεανίδες και τους παμπαίδες.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(17/02):
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (14:00): Κολοσσός Ρόδου Β’- Γ.Σ. Διαγόρας (ΠΠ)
(Ορφανός- Διαμαντής)
Παλέ ντε Σπορ (15:30): Καλλιθέα- Α.Ο. Σύμης (Π)
(Μητσού- Βρακά)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (16:00): Ε.Α. Καλύμνου- Α.Ε. Δικαίου (Π)
(Κολυνιάτης- Καλλιπολίτης)
Πυλί (19:00): Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου (Ν)
(Κολυνιάτης- Πατμίου)
ΣΑΒΒΑΤΟ(18/02):
Πυλί (11:00): Α.Ε. Δικαίου- Καλυμνιακός (Π)
(Κολυνιάτης)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (12:30): Ε.Α. Καλύμνου- Αίολος Κεφάλου (Α)
(Αντωνίου- Μάγκος)
Κ.Γ. Διαγόρα (12:30): Γ.Σ. Διαγόρας- Ροδίων Άθλησις (Π)
(Μητσού- Διαμαντής)
Πυλί (13:00): Α.Ε. Δικαίου- Ξάνθος Πάτμου (Κ)
(Κολυνιάτης- Βλάσσης)
Δ.Κ.Γ. Κω (15:00): Ιπποκράτης Κω- Ακαδημία Καλύμνου (Π)
(Κολυνιάτης- Βλάσσης)
Δ.Κ.Γ. Κω (17:00): Ιπποκράτης Κω- Ακαδημία Καλύμνου (Γ)
(Αντωνίου- Γιακουμής)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (17:00): Κολοσσός Ρόδου- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Κ)
(Φάκαρος- Μητσού)
Παλέ ντε Σπορ (20:00): Καλλιθέα- Γ.Σ. Διαγόρας (Α)
(Φάκαρος- Νικηφορίδης)
ΚΥΡΙΑΚΗ(19/02):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (10:30): Ε.Α. Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω (ΠΠ)
(Κολυνιάτης- Καλλιπολίτης)
Δ.Κ.Γ. Σύμης (12:30): Α.Ο. Σύμης- Ελπίδα Πεταλούδων (Α)
(Μητσού- Διαμαντής)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (13:00): Ακαδημία Καλύμνου- Φοίβος Κω (ΠΠ)
(Κολυνιάτης- Καλλιπολίτης)
Δ.Κ.Γ. Κω (13:30): Φοίβος Κω- Ε.Α. Καλύμνου (Α)
(Αντωνίου- Βλάσσης)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (15:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Κολοσσός Ρόδου (Π)
(Νικηφορίδης- Ορφανός)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (15:00): Ακαδημία Καλύμνου- Φοίβος Κω (ΠΚ)
(Μάγκος- Καλλιπολίτης)
Δ.Κ.Γ. Κω (15:30): Ξάνθος Πάτμου- Ηρακλής 2000 (Κ)
(Πατμίου- Γιακουμής)
Πυλί (17:00): Α.Ε. Δικαίου- Πανιώνιος Λέρου (ΠΠ)
(Αντωνίου- Βλάσσης)
ΔΕΥΤΕΡΑ(20/02):
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (21:15): Ήλιος Ιαλυσού- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Α)
(Φάκαρος- Αρνάς)
ΤΡΙΤΗ(21/02):
Δ.Κ.Γ. Κω (20:00): Αίολος Κεφάλου- Α.Ε. Δικαίου (Α)
(Κολυνιάτης- Γιακουμής)

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ