Και νέες προπονήσεις θα γίνουν μέσα στην προσεχή εβδομάδα για τους ποδοσφαιριστές των Μικτών ομάδων Νέων και Παίδων της Δωδεκανήσου.
Συγκεκριμένα οι Παίδες θα προπονηθούν την προσεχή Δευτέρα στις 15:00, ενώ οι Νέοι την προσεχή Τρίτη την ίδια ώρα με τους Παίδες.
Αναλυτικά η ανακοίνωση που εξέδωσε η ΕΠΣΔ, στην οποία αναφέρονται και τα ονόματα των ποδοσφαιριστών που κλήθηκαν στις προπονήσεις, είναι η ακόλουθη:
Από τον ενωσιακό προπονητή κ. Θεοδώρου Θεόδωρο καλούνται για προπόνηση της Μικτής Νέων την Τρίτη 17/11/2015 και ώρα 15:00 στο Ε.Α.Κ, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες).
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΙΚΕΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
2. ΚΑΛΑΝΔΡΩΝΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΡΟΔΟΣ
3. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΡΟΝΤΙΑΝ ΡΟΔΟΣ
4. ΡΑΦΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΔΟΣ
5. ΤΡΕΧΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΡΟΔΟΣ
6. ΞΕΖΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΔΟΣ
7. ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
8. ΖΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
9. ΑΡΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΠΠΟΤΕΣ
10 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Μ. ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
11 ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ
12 ΜΠΑΡΔΟΣ ΦΩΤΗΣ ΔΟΞΑ Ψ.
13 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΛΑΒΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
15 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ Λ.
16 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΣΙΜΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ
17 ΤΖΟΥΑΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ
18 ΚΩΣΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ.
19 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.
20 ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο.ΣΥΜΗΣ
21 ΑΡΙΦΗΣΑΓΓΕΛΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
22 ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΡΟΔΟΣ
23 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΣ
24 ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ
25 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
26 ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
Από τον ενωσιακό προπονητή κ. Θεοδώρου Θεόδωρο καλούνται για προπόνηση της Μικτής Παίδων την Δευτέρα 16/11/2015 και ώρα 15:00 στο Ε.Α.Κ , με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες).
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1. ΑΜΠΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΣ
2. ΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΔΟΣ
3. ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΡΟΔΟΣ
4. ΚΛΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΡΟΔΟΣ
5. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΡΟΔΟΣ
6. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
7. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
8. ΒΙΡΒΙΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
9. ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
10 ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
11 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
12 ΓΚΑΜΜΙΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Ε.Ρ.Α
13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Ε.Ρ.Α
14 ΨΥΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
15 ΘΥΜΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΠΠΟΤΕΣ
16 ΣΑΒΒΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ
17 ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΠΑΣΤΙΔΑ Α.
18 ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ Α.
19 ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΥΚΛΗΣ
20 ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
21 ΚΑΒΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ
22 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ
23 ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΕΝΑ
24 ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΡΕΝΑ
25 ΤΖΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΕΝΑ

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ