Ενσωμάτωση σταυρών
100,00 (383 / 383 ΕΤ)

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
1 ΚΟΝΣΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Νικία 17.774
2 ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου 12.936
3 ΙΑΤΡΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ) του Ιωάννη 9.642
4 ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου 9.560
5 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Εμμανουήλ 8.808
6 ΜΑΥΡΟΓΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Διονυσίου 4.121

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ
1 ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου 13.544
2 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά 6.123
3 ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του Ιωάννη 5.639
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ 4.630
5 ΜΟΣΧΟΝΑ ΑΝΝΥ του Ιωάννη 2.636
6 ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Νικολάου 2.201
7 ΓΚΑΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου 2.040

KINHMA AΛΛAΓHΣ
1 ΚΡΕΜΑΣΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά 5.756
2 ΦΤΑΚΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του Παναγιώτη 2.341
3 ΓΑΒΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Νικολάου 2.094
4 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ-ΒΑΪΟΣ του Νικολάου 2.041
5 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη 969
6 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Φραγκίσκου 682
7 ΜΠΑΚΡΥΣΙΩΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του Αποστόλου 504

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
1 ΓΑΒΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου 1.292
2 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Στεφάνου 1.108
3 ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δαμιανού 841
4 ΙΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κυριάκου 818
5 ΦΑΙΝΕΚΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Ευθυμίου 469

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ- ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
1 ΑΤΤΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μερκουρίου-Μιχαήλ 1.184
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Μιχαήλ 1.031
3 ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ 886
4 ΚΩΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του Παντελεήμων 585
5 ΤΖΕΛΕΠΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του Απόστολου 406

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1 ΠΟΤΣΟΣ ΚΑΛΕΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του Κωνσταντίνου 824
2 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ του Νικολάου 710
3 ΜΑΚΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του Νικολάου 628
4 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΘΕΑΝΩ του Εμμανουήλ 627
5 ΓΟΥΡΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Νικολάου 602
6 ΚΡΙΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Παύλου 443
7 ΦΡΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Γεωργίου 336

ΜέΡΑ25
1 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωάννη 994
2 ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντωνίου 690
3 ΚΟΥΤΡΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη 658
4 ΚΟΔΕΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Ηλία 447
5 ΚΑΝΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεμιστοκλή 386

ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
1 ΠΑΝΑΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Μιχαήλ 961
2 ΣΑΒΒΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου 682

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
1 ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Ιωάννη 199
2 ΜΙΧΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ 193
3 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του Ιωάννη 157
4 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου 135
5 ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Γεωργίου 100
6 ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Νικολάου 84

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ
1 ΑΜΠΡΙΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Επαμεινώνδα 151
2 ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΗ του Πέτρου 143
3 ΒΡΟΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου 136
4 ΑΣΗΜΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου 97
5 ΛΟΣΤΡΟΜΟΣ ΗΛΙΑΣ του Αντωνίου 69

Ε.ΠΑ.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Γεωργίου 245
2 ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΚΟΡΙΝΑ του Ευσταθίου 192

ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ
1 ΗΡΑΚΛΕΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου 142
2 ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΣΑΒΒΑΣ του Ηλία 123
3 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ευσταθίου 96
4 ΦΕΛΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη 81
5 ΜΟΣΚΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του Αντωνίου 54
6 ΚΑΛΑΒΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ` του Μιχαήλ 40
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του Αντωνίου 35

ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
1 ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ ΜΑΡΙΑ- ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Παναγιώτη 88
2 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σάββα 61
3 ΜΩΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Μάρκου 38

ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α-ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ
1 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΕΥΤΕΡΠΗ του Χρήστου 67
2 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Μιχαήλ 61

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)
1 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου 26

ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ-ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
1 ΑΜΑΛΛΟΥ ΘΕΜΙΣ του Αναστασίου 15

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Διογένη 5

Κατεβάστε το αρχείο σε μορφή pdf για τα αναλυτικά στοιχεία των σταυρών των υποψηφίων βουλευτών των τριών πρώτων κομμάτων ανά γεωγραφική περιοχή:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΑΥΡΩΝ ΝΔ-ΣΥΡΙΖΑ-ΚΙΝΑΛ

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ