Πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Παρασκευής από την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου στην αίθουσα του Επιμελητηρίου Δωδεκανήσου η τελετή απονομής βραβείων στις αριστούχες μαθήτριες και μαθητές της Γ’ Λυκείου σχολικού έτους 2018, έπειτα από πρόσκληση της εντεταλμένης περιφερειακής συμβούλου δια βίου μάθησης, Χαρούλας Γιασιράνη.
Στην τελετή βράβευσης παραβρέθηκαν οι αριστούχοι/χες μαθήτριες/μαθητές της Γ’ Λυκείου και οι οικογένειές τους καθώς και οι διευθυντές και οι εκπαιδευτικοί των Λυκείων που δίχως αμφιβολία συνέβαλαν καθοριστικά στην επιτυχία τους.
Ο περιφερειάρχης, κ. Γιώργος Χατζημάρκος συνεχάρη τους μαθητές και τους γονείς τους λέγοντας: «Στο πρόσωπο των παιδιών που Αρίστευσαν την χρόνια πέρασε και βραβεύουμε σήμερα, η οφειλόμενη αναγνώριση, ανάδειξη και επιβράβευση στην Αριστεία! Στην Αριστεία, που ωθεί και εξυψώνει άτομα και ομάδες. Στον Πρωταθλητισμό που ως λαός φθονούμε, αν και τον έχουμε ανάγκη περισσότερο από ποτέ. Το Αύριο το κερδίζουμε με τις σημερινές μας αποφάσεις. Μπράβο σας παιδιά».
Τις τιμητικές διακρίσεις απένειμαν στους μαθητές, πέραν του περιφερειάρχη, οι αντιπεριφερειάρχες Φιλήμονας Ζαννετίδης και Θωμάς Σωτρίλλης, ο πρόεδρος του περιφερειακού φυτωρίου Μιχάλης Μπαριανάκης, οι περιφερειακοί σύμβουλοι Χρήστος Ευστρατίου και Δημήτρης Τσομανάκης κ.α.
Πιο συγκεκριμένα βραβεύτηκαν οι αριστούχοι των Λυκείων:
1) 1ο Ημερήσιο Γενικό Λύκειο Ρόδου-Βενετόκλειο
2) 2ο Γενικό Λύκειο Ρόδου
3) 1ο Ημερήσιο ΕΠΑΛ Ρόδου
4) Γενικό Λύκειο Ιαλυσού Ρόδου
5) Γενικό Λύκειο Αρχαγγέλου
6) Ημερήσιο ΕΠΑΛ Αρχαγγέλου
7) Ημερήσιο Γενικό Λύκειο Σορωνής Ρόδου
8) ΕΠΑΛ Παραδεισίου Ρόδου
9) Λυκειακές Τάξεις Ημερήσιου Γυμνασίου Γενναδίου
10) Γενικό Λύκειο Κρεμαστής
11) Γενικό Λύκειο Αφάντου
12) Λυκειακές Τάξεις Έμπωνα Ρόδου
13) Στις 19.00-20.00 οι αριστούχοι των Λυκείων:
14) 3ο Ημερήσιο Γενικό Λύκειο Ρόδου
15) 4ο Ημερήσιο Γενικό Λύκειο Ρόδου
16) Λύκειο Εκπαιδευτηρίων «ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ’»
17) Λύκειο Ιδιωτικών Εκπαιδευτηρίων Ρόδου – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
18) Εσπερινό Λύκειο Ρόδου
19) Μουσικό Σχολείο Ρόδου
20) 1ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ρόδου
21) 2ο Ημερήσιο ΕΠΑΛ Ρόδου
Οι αριστούχοι μαθητές ανά σχολείο έχουν ως εξής:
1ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ – ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ
1 ΜΑΣΤΗ ΔΟΞΑ 20
2 ΜΑΤΖΑΝΟΥ ΖΩΗ-ΚΥΡΟΥΛΑ 20
3 ΚΡΑΛΛΗ ΚΟΚΩΝΑ- ΣΑΒΒΙΝΑ 19,9
4 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ- ΣΤΥΛΙΑΝΗ 19,9
5 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 19,9
6 ΜΑΝΗ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 19,8
7 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟ Υ-ΚΥΡΙΑΚΗ 19,8
8 ΚΕΦΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 19,7
9 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 19,7
10 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19,7
11 ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 19,7
12 ΑΞΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 19,6
13 ΚΙΟΚΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛ 19,6
14 ΚΛΩΝΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΑΓΓΕΛΙΚΗ 19,6
15 ΜΕΝΤΗ ΚΟΣΤΑΝΤΙΝ 19,6
16 ΠΑΝΤΕΛΛΙΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 19,6
17 ΦΛΑΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ- ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ 19,6
18 ΜΑΣΤΟΡΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ- ΑΓΓΕΛΙΚΗ 19,5
19 ΠΡΟΚΟΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ- ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 19,5
20 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 19,5
21 ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 19,4
22 ΓΕΩΡΓΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,4
23 ΣΦΟΥΓΚΑΡΙΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 19,4
24 ΨΥΛΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19,4
25 ΛΑΖΙΔΗ ΜΙΧΑΗΛΙΑ- ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19,3
26 ΠΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,3
27 ΔΟΣΠΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19,2
28 ΑΧΕΙΜΑΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19,1
2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
1 ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 20
2 ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 19,9
3 ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ 19,9
4 ΠΕΡΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 19,9
5 ΣΠΑΝΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 19,9
6 ΤΕΡΕΖΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 19,9
7 ΧΟΥΛΗ ΖΩΟΠΗΓΗ 19,9
8 ΓΡΑΙΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19,8
9 ΚΑΠΟΥΡΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19,7
10 ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,7
11 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,7
12 ΔΑΛΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 19,5
13 ΔΗΜΗΤΡΑΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 19,5
14 ΘΕΡΜΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 19,5
15 ΨΥΛΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 19,5
16 ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ 19,4
17 ΜΑΡΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 19,4
18 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,2
19 ΓΙΑΛΛΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ 19,2
20 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥΛΑ 19,2
21 ΣΑΧΙΝΙ ΝΤΕΝΙΣΑ 19,1
22 ΣΠΑΧΙΟΥ ΑΝΙΕΖΑ 19,1
23 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 19
24 ΛΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΊΣΙΑ 19
25 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 18,9
26 ΝΤΑΚΑΪ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 18,9
27 ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,8
3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
1 ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΔΑΝΑΗ 19,9
2 ΖΑΡΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,9
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 19,9
4 ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ 19,9
5 ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 19,9
6 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19,8
7 ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΙΔΗ ΟΥΡΑΝΙΑ- ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19,8
8 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,8
9 ΠΙΤΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 19,8
10 ΦΕΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,8
11 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19,8
12 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19,8
4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
1 ΖΟΡΠΑΛΑ ΚΟΝΤΕΣΣΑ- ΙΩΑΝΝΑ 20
2 ΣΑΔΡΑΖΑΝΗ ΑΡΓΥΡΩ 20
3 ΑΛΑΦΑΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ- ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 19,9
4 ΒΑΜΒΑΚΑ ΕΛΙΟΥΛΑ 19,9
5 ΙΣΚΑ ΑΝΘΗ-ΜΑΡΙΑ 19,9
6 ΣΑΡΔΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ- ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19,9
7 ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 19,8
8 ΞΕΖΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,8
9 ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ 19,8
10 ΓΑΒΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 19,7
11 ΓΙΑΝΝΑΚΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19,7
12 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 19,7
13 ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 19,7
14 ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 19,7
15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19,7
16 ΦΕΡΧΑΤΙ ΖΟΥΦΛΙ 19,7
17 ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,6
18 ΚΑΛΑΣ- ΣΑΒΒΟΥΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ- ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 19,6
19 ΠΟΛΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19,6
20 ΣΙΩΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 19,6
21 ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ- ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19,6
22 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 19,5
23 ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 19,5
24 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΑΓΓΕΛΙΚΗ 19,5
25 ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΜΙΧΑΛΙΑ 19,5
26 ΤΡΕΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,5
27 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΙΧΑΗΛΙΑ – ΡΑΦΑΗΛΙΑ 19,4
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ –
ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΡΟΔΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
1 ΜΠΟΛΙΓΚ – ΠΛΑΤΗΣ ΜΗΝΑΣ 20
2 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 20
3 ΑΛΒΑΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ – ΛΥΔΙΑ 19,9
4 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ- ΑΛΙΝΑ 19,9
5 ΔΟΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 19,9
6 ΖΑΝΝΕΤΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ- ΜΑΡΙΝΑ 19,9
7 ΖΩΤΑΛΗ ΑΡΓΥΡΩ- ΡΑΦΑΗΛΙΑ 19,9
8 ΚΑΘΟΠΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 19,9
9 ΚΑΚΑΚΗ ΚΟΜΗΣΣΑ- ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 19,9
10 ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19,9
11 ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19,9
12 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΟΛΓΑ 19,9
13 ΚΑΤΣΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 19,9
14 ΚΟΥΡΟΥΝΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 19,9
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ- ΑΓΓΕΛΟΣ 19,9
16 ΛΙΑΜΗ ΣΕΒΑΣΤΗ- ΡΑΦΑΕΛΑ 19,9
17 ΜΑΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 19,9
18 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΣΑΒΒΑΣ 19,9
19 ΜΠΑΚΑΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ- ΤΣΑΜΠΙΚΑ 19,9
20 ΜΠΑΚΙΡΗ ΖΩΗ-ΜΙΣΕΛ 19,9
21 ΜΠΟΥΧΛΑ ΛΥΔΙΑ 19,9
22 ΞΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19,9
23 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 19,9
24 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΛΑ- ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19,9
25 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 19,9
26 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΣΑΒΒΑΣ 19,9
27 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19,9
28 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,9
29 ΠΑΡΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19,9
30 ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 19,9
31 ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 19,9
32 ΡΑΜΜΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 19,9
33 ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,9
34 ΣΑΒΒΑΪΔΗ ΕΛΕΝΗ 19,9
35 ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 19,9
36 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΜΑΡΤΗΣ 19,9
37 ΦΕΓΚΟΣ- ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19,9
38 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19,9
39 ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19,8
40 ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,8
41 ΧΩΡΙΤΗ ΚΟΥΛΑ- ΤΣΑΜΠΙΚΑ 19,8
42 ΑΡΑΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ- ΜΑΡΙΟΣ 19,7
43 ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,7
44 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19,7
45 ΠΑΝΗΓΥΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ- ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 19,7
46 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,7
47 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΡΑΦΑΕΛΑ 19,7
48 ΣΠΑΤΙ ΜΑΡΚΕΛΛΑ- ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19,7
49 ΤΣΙΜΠΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19,7
50 ΦΟΥΡΤΣΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ- ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 19,7
51 ΧΑΣΤΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ- ΣΠΥΡΙΔΩΝ 19,7
52 ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΚΥΡΑ 19,7
53 ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 19,6
54 ΚΑΟΥΤΟΝΕΝ ΚΑΛΒΕΝ- ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ 19,6
55 ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 19,6
56 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΣΤΕΡΓΙΑ 19,4
57 ΚΟΥΤΣΙ ΧΑΤΙΚ 18,5
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
1 ΑΜΥΓΔΑΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
3 ΑΡΦΑΡΑ ΒΑΛΑΣΙΑ
4 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΓΝΗ
5 ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
6 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
7 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
8 ΔΑΝΕΗΛΑ ΜΑΡΙΝΑ-ΜΙΧΑΗΛΑ
9 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΕΝΟΣ
10 ΔΙΑΚΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΔΙΑΚΟΥΡΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
12 ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
13 ΖΙΩΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14 ΘΩΜΑ ΝΙΚΟΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ
15 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16 ΚΑΖΟΥΛΛΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
17 ΚΑΚΙΟΥ ΑΡΜΟΝΙΑ
18 ΚΑΛΛΙΓΑ ΜΑΡΙΑ
19 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
20 ΚΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ
21 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22 ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΕΤΡΟΣ
23 ΚΑΣΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΝΑ
25 ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26 ΚΟΖΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
27 ΚΟΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
28 ΚΟΥΡΟΥΝΑ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ
29 ΚΡΗΤΣΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
30 ΛΕΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
31 ΛΙΑΡΑΚΟΣ-ΦΙΣΕΡ ΣΤΕΦΑΝ
32 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
33 ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
34 ΜΠΑΛΤΕΝΣΠΕΡΓΚΕΡ ΡΟΜΠΙΝ
35 ΝΤΑΝΑ ΣΥΛΒΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ

36 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
37 ΟΘΕΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
38 ΠΑΜΠΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
39 ΠΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ
40 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΕΥΔΟΞΙΑ
41 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
42 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
43 ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
44 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
45 ΣΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
46 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
47 ΣΥΚΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ
48 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΤΑΜ-ΤΖΕΗΜΣ
49 ΤΑΧΛΙΑΜΠΟΥΡΗ ΜΙΚΑΕΛΑ-ΛΟΥΪΖ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
50 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΘΕΟΦΙΛΟΣ
51 ΤΣΑΓΓΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ
52 ΤΣΕΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ
53 ΤΣΙΓΑΡΟΥ ΚΛΕΙΩ-ΠΑΣΧΑΛΙΑ
54 ΤΣΙΛΙΜΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
55 ΤΣΙΝΝΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
56 ΤΥΡΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ
57 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΚΙΛΙΚΙΑ
58 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑ ΜΑΡΙΝΑ
59 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
60 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ
1ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΚΛΕΙΔΑΤΣΗ ΝΕΦΕΛΗ
3 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
4 ΜΑΛΛΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΘΕΟΦΑΝΙΑ
6 ΜΠΡΑΧΑΣΑΝΙ ΜΑΡΚΟΣ
7 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ
8 ΡΑΣΕΒ ΡΑΝΤΟΣΤΙΝ – ΒΕΝΕΛΙΝΟΒ
9 ΦΤΑΚΛΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ
10 ΧΑΝΔΑΚΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
11 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ
12 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ
1ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ
1 ΑΛΑΧΟΥΖΟΥ ΝΟΜΙΚΗ 19,5
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19,0
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 19,7
4 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ – ΕΙΡΗΝΗ 19,8
5 ΒΑΓΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,5
6 ΒΟΓΙΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 19,7
7 ΓΙΟΥΤΖΕΣΟΙ ΧΟΥΛΙΑ 18,7
8 ΔΡΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 19,5
9 ΖΟΥΒΕΛΕΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ – ΜΑΡΙΑ 18,8
10 ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,0
11 ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ 18,5
12 ΚΑΝΕΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 18,3
13 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 19,9
14 ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19,7
15 ΚΡΑΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19,8
16 ΛΙΒΙΣΙΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 19,8
17 ΝΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 19,8
18 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19,9
19 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 18,4
20 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20,0
21 ΡΕΟΥΛΛΑ ΜΑΡΟΥΛΑ – ΣΙΛΙΑΝΗ – ΛΟΥΚΙΑ 20,0
22 ΣΑΡΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 19,4
23 ΣΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 18,7
24 ΤΟΣΚΑ ΑΛΝΤΕΡΩΝΑ 18,2
25 ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 18,3
26 ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,9
27 ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 19,8
28 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 18,9
29 ΧΙΔΗΡΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ 19,2
30 ΧΟΥΣΕΪΝ ΝΤΙΛΕΚ 19,4
31 ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΦΑΝΗ 19,5
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ
1 ΜΟΣΧΟΥΣ ΣΑΒΒΙΝΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ 19,6
2 ΠΑΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 19,4
3 ΣΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ – ΕΛΕΝΗ 19,3
4 ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 19,2
5 ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ – ΤΣΑΜΠΙΚΑ 19
6 ΔΡΑΚΙΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 18,9
7 ΠΕΤΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΗΛΙΑΝΑ 18,9
8 ΚΑΛΛΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ 18,7
9 ΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 18,6
10 ΚΑΤΣΙΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΧΡΗΣΤΟΣ 18,6
11 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 18,2
12 ΣΠΑΝΟΥ – ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 18,1
13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 20
14 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ – ΜΑΡΙΑ 19,8
15 ΚΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19,8
16 ΚΕΦΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19,8
17 ΓΑΜΒΡΟΥΔΗ ΑΣΤΕΡΩ 19,3
18 ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ 19,3
19 ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 18,9
20 ΓΙΑΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,9
21 ΠΑΛΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 18,8
22 ΠΕΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΣΩΤΗΡΙΑ 18,3
23 ΜΑΧΡΑΜΑ ΜΑΡΟΥΛΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ 18,8
24 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18,6
25 ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18,2
26 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,4
27 ΛΟΓΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΣΙΛΑΣ 19
28 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ – ΡΑΦΑΕΛΛΑ 18,8
29 ΠΕΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 18,7
30 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,4
31 ΤΣΟΥΛΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18,2
ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΡΙΣΤΕΥΣΑΝΤΕΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2017-2018
1 ΑΝΑΝΙΑΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ
2 ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
3 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΖΩΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ
4 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 ΚΑΛΦΑ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ
6 ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
7 ΚΑΣΑΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
8 ΚΕΛΟΓΛΟΥ ΚΕΦΟΥΣ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
9 ΚΕΦΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΝΔΡΕΑΣ
10 ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
11 ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
12 ΝΙΣΥΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13 ΟΡΦΑΝΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ
14 ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ
15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
16 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ
17 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
18 ΠΑΤΤΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
19 ΠΑΤΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΙΟΡΔΑΝΗΣ
20 ΠΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΜΕΝ
21 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22 ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗ ΑΛΚΜΗΝΗ
23 ΣΠΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
24 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ
25 ΤΣΙΑΜΗ ΕΛΕΝΗ
26 ΦΥΣΤΙΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
27 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΡΩΤΕΥΣΑΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 2018
Επιστημονικό Πεδίο Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα Αριθμός Μορίων
1ο ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΕΚΠΑ ΕΚΠΑ 18578
2ο ΚΕΦΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 16855
3ο ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ 17974
4ο ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗ ΑΛΚΜΗΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ 17732
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΟΔΟΥ
1 ΑΖΕΜΑΪ ΤΑΟΥΛΑΝΤ
2 ΑΝΤΩΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
3 ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5 ΔΟΥΛΑΒΕΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
6 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΕΒΑΣΤΗ
7 ΚΑΪΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ
8 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ
9 ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ
10 ΚΟΥΦΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
12 ΚΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
13 ΜΕΛΕ ΒΑΣΙΛΙΚΑ
14 ΜΟΥΣΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
15 ΜΥΡΙΑΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΝΣΕΝΤ
16 ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ
17 ΝΤΕΤΣΚΑ ΑΙΜΙΛΙΑ
18 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ-ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
19 ΡΟΥΣΑΚΗ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ
20 ΣΑΡΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
21 ΣΥΚΟΦΥΛΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
22 ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23 ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ
24 ΧΙΛΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
25 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΑΠΗΤΟΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
1 ΣΑΡΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19,9
2 ΣΑΡΙΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΑΒΡΙΗΛ 19,9
3 ΣΑΡΙΚΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΘΑΡΡΕΝΟΣ 19,9
4 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 19,8
5 ΨΑΘΑ ΚΥΡΟΥΛΑ 19,8
6 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,7
7 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19,7
8 ΑΜΥΓΔΑΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 19,6
9 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19,6
10 ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 19,6
11 ΧΟΤΖΑ ΓΙΟΑΝΑ 19,6
12 ΜΥΡΙΑΛΛΗΣ ΜΥΡΙΑΛΛΗΣ 19,5
13 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΟΥΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 19,5
14 ΒΕΛΟ ΛΟΡΕΝΑ 19,3
15 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19,3
16 ΧΟΤΖΑ ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ 19,3
17 ΜΟΥΡΑΤΑΪ ΑΛΤΕΑ 18,9
18 ΞΙΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 18,9
19 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 18,8
20 ΑΧΙΟΛΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 18,7
21 ΠΑΣΣΑ ΙΩΑΝΝΑ 18,7
22 ΠΕΤΑ ΜΑΡΙΑ 18,7
23 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18,6
24 ΔΙΑΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18,5
25 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 18,4
26 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 18,3
27 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 18,3
28 ΣΑΡΙΚΑ ΑΝΘΟΥΛΑ 18,3
29 ΓΑΛΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18,1
30 ΣΙΔΕΡΑΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 18,1
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΕΠΑΛ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
1 ΡΟΥΣΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 19,9
2 ΣΠΑΘΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 19,9
3 ΠΟΛΥΖΩΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 19,7
4 ΠΟΛΥΖΩΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ 19,3
5 ΜΟΥΚΙΑ ΤΖΕΝΗ 18,9
6 ΨΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18,8
7 ΔΡΑΓΟΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 18,7
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 19,8
2 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 19,4
3 ΔΗΜΟΥ ΖΩΗ 19,1
4 ΔΙΑΚΑΝΘΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 18,5
5 ΙΣΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 19,5
6 ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΗΤΕΡ 19,4
7 ΚΑΝΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 19,9
8 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 18,9
9 ΚΑΡΑΜΑΡΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18,3
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19,5
11 ΛΟΥΤΣΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 19,5
12 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 19
13 ΜΠΟΥΜΠΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 18,8
14 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 19,5
15 ΠΑΠΠΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΝΝΑ 18,7
16 ΠΟΝΙΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 19,4
17 ΡΟΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 18,3
18 ΣΠΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 18,7
19 ΣΩΤΗΡΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 19,6
20 ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΒΥΡΩΝ 18,8
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
1 ΑΛΕIΦΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ 18,4
2 ΖΑΝΝΕΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19,4
3 ΖΑΡΙΤΣ ΜΙΛΙΤΣΑ 19,5
4 ΚΟΥΦΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 19,5
5 ΜΑΧΑΙΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 18,1
6 ΜΟΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 19,5
7 ΜΠΥΛΥΚΜΠΑΣΙ ΣΕΡΕΝΑ 18,7
8 ΛΙΤΣΙ ΑΝΤΕΛΑ 18
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΕ ΑΕΙ -ΤΕΙ ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΚΡΙΣΗ
Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΖΑΝΝΕΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΦΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΙΤΣΙ ΑΝΤΕΛΑ ΜΠΕΣΝΙΚ ΑΡΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΟΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ
1 ΣΚΛΑΒΟΥΡΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ
2 ΓΚΡΑΝΖΑΝ ΑΝΟΥΚ-ΦΡΑΝΣΟΥΑΖ
3 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ
4 ΚΟΥΡΤΙ ΙΛΝΤΑ
5 ΜΑΣΤΗ ΑΛΙΚΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ
6 ΤΣΑΠΟΥΡΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
7 ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
8 ΣΕΛΙΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
9 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΙΩΑΝΝΑ
10 ΝΤΕΛΛΑΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑ
11 ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΡΟΦΤΗ
ΟΝΟΜΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ ΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ
Η οποία εισήχθη 3η στο τμήμα τουριστικών σπουδών του Πανεπιστημίου Πειραιά.
ΕΜΠΩΝΑΣ
Θαλαλαίος Δημήτριος-ΠΕ80 Οικονομίας

 

Ένα σχόλιο στο Απονομή βραβείων σε αριστούχους μαθητές από την Περιφέρεια Ν. Αιγαίου

  1. Avatar Ο/Η Andreas λέει:

    EINAI POLY OREO AYTO DHLADH H BRABETSH TON PIO KALLON MA8HTON PAROTI THELOYN NA TO KATARGHSOYN OI DIAFOROI GABROGLOI POLAKIDES H TSIPRES.

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ