Η Φιλοτελική Ένωση Δωδεκανήσου (Φ.Ε.Δ) ανακοινώνει τα αποτελέσματα του Διαγωνισμού σχεδίασης βινιέτας που προκήρυξε (με την στήριξη και την συνεργασία της Διεύθυνσης Τουρισμού της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου).

Οι συμμετοχές για τον Διαγωνισμό σχεδίασης βινιέτας ξεπέρασαν κάθε προσδοκία μας και έφτασαν σε αριθμό τις 1.307.

Ευχαριστούμε την Σχολική Κοινότητα για την ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ και ευχαριστούμε το ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ για την ΘΕΡΜΗ ΑΠΟΔΟΧΗ της ΙΔΕΑΣ που η Φιλοτελική Ένωση Δωδεκανήσου είχε.

Θα δοθεί η δυνατότητα μέσω της ιδέας αυτής να προβληθεί ο ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ του ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ και η περιοχή μας σε ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.

Γιάννης Κουρέλης
(Πρόεδρος Φιλοτελικής Ένωσης Δωδεκανήσου

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΑΞΗ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΆΤΑΞΗ

1 Αγγελίνα Σταύρου 1ο Δημοτικό Σχολείο Κρεμαστής Κρεμαστή Ρόδου Δ-3 1
2 Γρυπάρη Γεωργιάνα ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Μύκονος Β Λυκ 2
3 Ματθαίου Μαρία Γυμνάσιο Πάτμου Πάτμος Β Γυμ 3
4 Νίκος Ρεβίνθης Γυμνάσιο με Τ.Λ Σερίφου Σέριφος Γ Γυμ 4
5 Άννα-Μαρία Μπελιού Γυμνάσιο με Τ Λ Αρτεμώνας, Σίφνος Σίφνος Α Λυκ 5
6 Μαυρίλας Δημήτριος 2ο Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Πόλεως Ρόδο Ρόδος ΣΤ 6
7 Μπαρμπαρήγου Μαριάνθη Δημοτικό Σχολείο Αρχιλόχου Μάρπησσας Μάρπησσα Πάρου Ε-2 7
8 Μαρία-Λουκία Κοντομανώλη 1ο Δημοτικό Σχολείο Κρεμαστής Κρεμαστή Ρόδου Δ-1 8
9 Ξυδιάρη Ιωάννα-Χαρά Γυμνάσιο και Λ.Τ Κάσου Κάσος Β Γυμ 9
10 Πέρος Γεώργιος Γυμνάσιο-Λύκειο Μεγίστης Μεγίστη Α Λυκ 10
11 Αναστασία Οβσιάννικοβα Γυμνάσιο Μήλου Μήλος Β-2 11
12 Κανέλλου Ειρήνη 6/θέσιο Δημοτικό Σχολείο Αστυπάλαιας Αστυπάλαια ΣΤ 12
13 Χλεχέλ Μελίνα-Γεωργία Εμπειρίκειο Γυμνάσιο Άνδρου Άνδρος Α Γυμ 13
14 Ρεφενές Γιώργος-Χρυσοβαλάντης Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Βίβλου Νάξου Νάξος ΣΤ 14
15 Κουμπούρα Δήμητρα Δημοτικό Σχολείο Ίου Ίος Γ 15
16 Γιώργος Τσακίρης Δημοτικό Σχολείο Τήλου Τήλος ΣΤ 16
17 Τέηλορ Ιωάννης Γυμνάσιο Μεσαριάς Σαντορίνη Γ-2 17
18 Αθηνά Κουκά ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Μύκονος Α Λυκ 18
19 Κανέλλου Χριστίνα-Ευτυχία ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Μύκονος Γ Γυμ 19
20 Ευδοκία Αντωνάκη Γυμνάσιο με Τ.Λ Σερίφου Σέριφος Β Γυμ 20
21 Σταύρος Φιλακούρης Δημοτικό Σχολείο Τήλου Τήλος ΣΤ 21
22 Ανδρέας Μουστάκας Γυμνάσιο με Τ.Λ Σερίφου Σέριφος Β Γυμ 22
23 Παραής Δημήτριος 3ο Γυμνάσιο Ρόδου (ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ) Ρόδος Γ Γυμ 23
24 Νίτης Κωνσταντίνος Γυμνάσιο-Λύκειο Μεγίστης Μεγίστη Α Λυκ 24
25 Τριομμάτη Κατερίνα 2ο Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Πόλεως Ρόδο Ρόδος Δ-2 25
26 Μπελντέκος Γεώργιος 1ο Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Πόλεως Ρόδο Ρόδος Δ 26
27 Μαρμαρινός Αντώνης Δημοτικό Σχολείο Αρχιλόχου Μάρπησσας Μάρπησσα Πάρου Γ-2 27
28 Φωτεινή Ρακανιώτη 1ο Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Πόλεως Ρόδο Ρόδος Δ 28
29 Άτζελα Μπούζι 1ο Δημοτικό Σχολείο Κρεμαστής Κρεμαστή Ρόδου Δ-2 29

Φωτορεπορτάζ:

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ