Με προπονήσεις προεπιλογής θα ξεκινήσει η προσεχής εβδομάδα για τους ποδοσφαιριστές των Μικτών Ομάδων της Δωδεκανήσου.
Συγκεκριμένα, την Δευτέρα στις 15:00 στο «Κλεόβουλος Χατζηγεωργίου» θα προπονηθούν οι Παίδες και την Τρίτη την ίδια ώρα και στον ίδιο χώρο θα προπονηθούν οι Νέοι.
Αναλυτικά η ανακοίνωση που εξέδωσε η ΕΠΣΔ στην οποία αναγράφονται και τα ονόματα των ποδοσφαιριστών:
Πρόσκληση ποδοσφαιριστών Μικτής Νέων γεννηθέντες 2002-2003
Από την Ε.Π.Σ.Δ καλούνται για προπόνηση προεπιλογής της Μικτής Νέων στο νέο ενωσιακό γήπεδο «Κλεόβουλος Χατζηγεωργίου» την Τρίτη 21/11/2017 και ώρα 15:00 με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες) οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές:
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1. ΛΥΚΟΠΑΝΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
2. ΣΑΒΒΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ
3. ΑΜΠΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΣ
4. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
5. ΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΔΟΣ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Ε.Ρ.Α
7. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
8. ΚΑΒΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΡΟΔΟΣ
10. ΛΙΑΜΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΣΤΙΔΑ
11. ΜΟΣΧΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑ
12 ΔΟΥΚΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
13. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
14 ΜΟΥΡΑΤΙ ΜΑΡΙΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ Γ.
15. ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΛΚΗ
16 ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΥΠΡΟΣ
17. ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ
18. ΚΑΠΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΔΟΣ
19. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΘΑΝΟΣ ΑΡΕΝΑ
20. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
21. ΠΕΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΟΞΑ Ψ.
22. ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΑΜΠΕΛΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
23. ΚΟΥΜΕΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΔΟΣ
24. ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
25. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.
26. ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
27. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.
28. ΣΑΒΒΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

Πρόσκληση ποδοσφαιριστών Μικτής Παίδων γεννηθέντες 2004-2005
Από την Ε.Π.Σ.Δ καλούνται για προπόνηση προεπιλογής της Μικτής Παίδων την Δευτέρα 20/11/2017 και ώρα 15:00 στο νέο ενωσιακό γήπεδο «Κλεόβουλος Χατζηγεωργίου» με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες) οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές:
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1. ΘΑΡΡΕΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
2. ΚΟΥΛΛΑΛΙ ΕΡΝΕΣΤΟ ΑΡΕΝΑ
3. ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΡΟΔΟΣ
4. ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΜΠΑΝ ΑΡΕΝΑ
5. ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΕΝΑ
6. ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΡΕΝΑ
7. ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΡΕΝΑ
8. ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ
9. ΧΩΡΑΦΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΕΡΑ
10. ΠΕΡΙΣΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
11. ΚΑΤΣΟ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΡΕΝΑ
12 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΡΕΝΑ
13. ΚΙΟΥΖΕΛΕΡ ΑΛΗ ΙΑΛΥΣΟΣ
14 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
15. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
16 ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ
17. ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΕΡΑ
18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
19. ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΕΝΑ
20. ΣΕΛΛΑΒΤΖΗ ΙΜΠΡΑΗΜ ΑΡΕΝΑ
21. ΚΑΤΑΧΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΔΙΩΝ AΘΛΗΣΙΣ
22. ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Α.
23. ΚΕΛΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
24. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
25. ΧΑΛΙΛΙ ΛΕΚΙΝ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
26. ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
27. ΥΔΡΑΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΣ
28. ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
29. ΝΤΕΝΑΣ ΖΗΣΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ