Με κλήρωση που διενεργήθηκε την Πέμπτη, 9 Μαΐου, στον Άρειο Πάγο, προέκυψαν οι ακόλουθοι δικαστικοί αντιπρόσωποι οι οποίοι θα διενεργήσουν την 26η Μαΐου τις αυτοδιοικητικές εκλογές και τις ευρωεκλογές.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

344Α Εκλογικό Τμήμα

Εκλογικό Διαμέρισμα 3 ο ΡΟΔΟΥ

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

230Β Εκλογικό Τμήμα

Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΚΑΛΟΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

126Β Εκλογικό Τμήμα

Δημοτικής Ενότητας ΔΙΚΑΙΟΥ

Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΥΛΙΟΥ

ΚΑΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

398Β Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

ΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

363Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5 ο ΡΟΔΟΥ

ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟ

387Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ

345Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3 ο ΡΟΔΟΥ

ΜΠΑΡΔΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ- ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

186Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΜΠΕΡΤΟΥ ΖΩΗ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ

223Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

202Α Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

ΣΑΡΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ- ΡΑΦΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

272Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΑΡΔΟΥ

ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

276Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΣΤΑΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

371Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5 ο ΡΟΔΟΥ

ΣΤΑΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

317Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα Ιο ΡΟΔΟΥ

ΤΟΠΙΝΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

326Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

364Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5 ο ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

97Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΠΕΡΙΟΥ

ΑΒΔΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΗΝΑ

117Α Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΣΑΒΒΑ

274Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΑΡΔΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αναπληρωματικός

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικός

ΑΛΕΥΡΑ ΡΕΑ του ΠΕΤΡΟΥ

45 Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα Α’ ΕΚΛ. ΔΙΑΜ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΙΩΑΝΝΗ

111Α Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικό Διαμέρισμα ΟΛΥΜΠΟΥ – Συνοικισμός ΔΙΑΦΑΝΙ

ΑΝΘΥΜΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ – ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

334Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

405 Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΣΥΜΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΥΜΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ

303Β Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΜΑΡΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

398Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο

ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

143Β Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΕΦΑΛΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Αναπληρωματικός

ΑΡΓΥΡΟΥ ΠΑΓΩΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

246Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

313Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ- ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

211Β Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ

BABΟΥΛΗ ΒΑΛΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

377Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

52 Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα Α ΕΚΛ. ΔΙΑΜ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΒΑΣΙΛΗ ΕΛΛΗ του ΣΠΥΡΟΥ

324Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 1ο ΡΟΔΟΥ

ΒΕΡΒΕΡΗ ΜΑΡΙΑ – ΘΗΡΕΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

349Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

346Β Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3 ο ΡΟΔΟΥ

ΒΛΑΧΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικός

ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

364Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5 ο ΡΟΔΟΥ

ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

260Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ

ΓΕΩΡΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

379Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5 ο ΡΟΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

379Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5 ο ΡΟΔΟΥ

ΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

102 Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΟΘΟΥΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

302Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

305Β Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό

ΓΙΑΝΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

135Β Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΓΙΑΝΝΙΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΑΒΒΑ

380Β Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

214Β Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ

ΓΙΩΡΤΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

381Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5 ο ΡΟΔΟΥ

ΓΡΥΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ- ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

243Β Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΛΥΘΙΕΣ

ΓΡΥΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

288Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΑΧΑΝΙΑΣ

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

382Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5 ο ΡΟΔΟΥ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ

261Α Εκλογικό Τμήμα – Δήμου ΣΕΡΡΩΝ (Περιφερειακή Ενότητα ΣΕΡΡΩΝ) – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΗΤΡΟΥΣΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ

ΔΕΝΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

225Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

ΔΕΝΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

349Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

ΔΕΣΤΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

359Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑΔΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ

218Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΛΕΞΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

351Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

ΔΙΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικός

ΔΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

256Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

209Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ

ΔΙΑΚΟΥ ΒΑΛΣΑΜΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

253Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΟΡΩΝΗΣ

ΔΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

65Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΙΣΩΝΙΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΕΣΚΛΟΥ

ΔΟΥΒΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

217Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ

ΖΕΖΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΓΓΕΛΟΥ

240Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΛΥΘΙΕΣ

ΖΕΡΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

157Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩ

ΖΙΩΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

282Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ

ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

290 Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΡΟΦΥΛΙΑΣ

ΖΙΩΓΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ

333Β Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

250Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΨΙΝΘΟΥ

ΗΡΩΝΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικός

ΘΑΝΑΣΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

270Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΑΕΡΜΩΝ

ΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

378Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5 ο ΡΟΔΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΙΖΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2615Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 9ο

ΘΥΡΗ ΑΓΑΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

286Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΙΩΑΚΕΙΜ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

397Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ -ΜΑΡΙΑ του ΦΡΙΞΟΥ

391Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ

165Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩ

ΚΑΖΟΥΛΛΑΚΗΣ ΚΑΖΟΥΛΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

207Α Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

214Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ

ΚΑΚΚΙΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

248Α Εκλογικό Τμήμα – – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΚΑΛΑΠΟΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

286Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

872Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΣΥΚΕΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα Ιο ΣΥΚΕΩΝ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

410Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΤΗΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΕΓΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

357Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

232Β Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

ΚΑΠΟΤΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

396Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

ΚΑΠΠΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

211Α Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικός

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΓΓΕΛΑ του ΝΙΚΗΤΑ

28 Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα A’ ΕΚΛ. ΔΙΑΜ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

288Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΑΧΑΝΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

263Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΑΛΑΚΟΥ

ΚΑΡΑΜΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

261Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΛΑΤΑΝΙΩΝ

ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

239Β Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΛΥΘΙΕΣ

ΚΑΡΑΟΛΑΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Αναπληρωματικός

ΚΑΡΑΟΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

190Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

93Α Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΗΓΑΔΙΩΝ

ΚΑΡΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

387Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

259Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΔΙΜΥΛΙΑΣ – Συνοικισμός ΛΕΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ

ΚΑΤΑΒΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

239Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΛΥΘΙΕΣ

ΚΑΤΟΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

367Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5 ο ΡΟΔΟΥ

ΚΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικός

ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

315Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΚΑΤΣΙΜΠΡΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΜΑΡΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

349Β Εκλογικό Τμήμα – Δήμου ΧΑΝΙΩΝ  Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΑΛΙΑΣ

ΚΙΟΥΡΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικός

ΚΛΩΝΑΡΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικός

ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

280Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΚΟΚΚΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

106Α Εκλογικό Δημοτικής Ενότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΕΝΕΤΩΝ

ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

275Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΥΛΩΝΟΣ

ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

219Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ

ΚΟΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

363Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5 ο ΡΟΔΟΥ

ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

135Α Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΚΟΣΙΝΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

283Α Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ

ΚΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5125Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΙΡΑΙΩΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα 9ο

ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

195Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΛΩΝΑΣ

ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

200Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

397Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

226Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

328Β Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ

384Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5 ο ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

234Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

ΚΟΥΤΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

254Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΟΡΩΝΗΣ

ΚΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ

35ΙΑ Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ – ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

336Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

73 Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ – Συνοικισμός ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

273Β Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΑΡΔΟΥ

ΚΥΡΜΠΑΣΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

358Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο

ΚΥΡΜΠΑΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ – ΦΑΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

318Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα Ιο ΡΟΔΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΘΗΝΑΓΟΡΑ

322Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα Ιο

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ

338Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3 ο ΡΟΔΟΥ

ΛΑΜΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικός

ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΓΓΕΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΛΑΟΥΔΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

146Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΩ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΩ

ΛΑΠΑΪ ΣΑΡΑ του ΑΓΚΡΟΝ

189Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ

36 Εκλογικό Τμήμα  ΙΤΑΛΙΑ-ΒΕΝΕΤΙΑ

ΛΕΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

279Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΛΟΓΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

276Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

334Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ

ΛΟΥΚΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ

320Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα Ιο ΡΟΔΟΥ

ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Αναπληρωματικός

ΛΥΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

61 Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ – Συνοικισμός ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ

ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Αναπληρωματικός

ΛΥΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

99Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΚΑΣΑΣ

ΜΑΚΙΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΑΒΒΑ

Αναπληρωματικός

ΜΑΛΙΑΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

301Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΘΕΟΛΟΓΟΣ

ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικός

ΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

348Β Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3 ο ΡΟΔΟΥ

ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΕΡΓΟΥ

80Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΕΛΟΥΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΒΛΑΧΙΩΤΗ

ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

403 Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΣΥΜΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΥΜΗΣ

ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

407 Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΣΥΜΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΥΜΗΣ

ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

299Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΔΑΜΑΤΡΙΑ

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

232Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

264Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΦΑΝΩΝ

ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

178Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΙΣΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥ

ΜΑΡΤΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

375Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5ο ΡΟΔΟΥ

ΜΑΣ ΒΙΚΤΩΡ του ΑΝΔΡΕΑ

Αναπληρωματικός

ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑ ΔΑΝΑΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

353Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

140Β Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΕΦΑΛΟΥ

ΜΑΤΣΙΓΚΟΥ ΧΑΡΙΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11 Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα Α’ ΕΚΛ. ΔΙΑΜ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΑΤΣΙΓΚΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

335Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

246Β Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

271Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΑΕΡΜΩΝ

ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑ ΒΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

335Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ

ΜΕΪΜΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

360Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

ΜΕΛΛΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ

354Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

295Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΡΕΜΑΣΤΗ

ΜΗΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

238Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΛΥΘΙΕΣ

ΜΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

254Β Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΟΡΩΝΗΣ

ΜΗΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

304Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΣΤΕΛΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

247Β Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

344Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3 ο ΡΟΔΟΥ

ΜΟΡΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

241Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΛΥΘΙΕΣ

ΜΠΑΚΑΛΟΥΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

343Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3 ο ΡΟΔΟΥ

ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

396Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ

117Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ

ΜΠΑΛΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

371Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5 ο ΡΟΔΟΥ

ΜΠΕΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

231Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

ΜΠΟΛΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΜΠΟΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

208Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

ΜΠΟΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Αναπληρωματικός

ΜΠΟΥΓΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΔΡΟΣΟΥ

244Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΛΥΘΙΕΣ

ΝΑΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

402 Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΣΥΜΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΥΜΗΣ

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

191Β Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

216Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ

ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΥΡΩΝΟΣ

389Β Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

ΝΤΑΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

278Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΝΤΟΥΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

251Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΨΙΝΘΟΥ

ΞΕΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΜΕΛΗ

336Β Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ

ΞΕΝΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ – ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

227Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ

237Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΛΥΘΙΕΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΙΚΑΙΑ- ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

110Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΟΛΥΜΠΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΟΛΥΜΠΟΥ

ΠΑΓΚΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

320Β Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα Ιο ΡΟΔΟΥ

ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

129Β Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΥΛΙΟΥ

ΠΑΝΙΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

355Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

289Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΕΣΑΝΑΓΡΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

220Β Εκλογικό Τμήμα Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ

ΠΑΠΑΒΕΡΓΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

250Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΨΙΝΘΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΑΒΒΑ

330Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

277Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΣΑΒΒΑΣ

198Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΣΑΡΩΝ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

198Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΣΑΡΩΝ

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΑΚΗ- ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΛYΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικός

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

141Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΕΦΑΛΟΥ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ – ΜΑΓΚΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

264Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΦΑΝΩΝ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

275Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΥΛΩΝΟΣ

ΠΑΠΑΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

281 Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΝΙΘΑΣ

ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΧΡΗΣΤΟΥ

365Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5 ο ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ

385Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΛΟΥΚΑ

450Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΘΗΝΑΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 11ο

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

814Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΘΗΝΑΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα 21ο

ΠΑΠΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

75 Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ – Συνοικισμός ΑΕ. ΜΑΡΙΝΑΣ

ΠΑΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

204Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΕΜΠΩΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αναπληρωματικός

ΠΑΡΟΥΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

230Β Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας A ΑΘΗΝΩΝ  Εκλογικό Διαμέρισμα 54ο

ΠΑΣΣΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Αναπληρωματικός

ΠΑΣΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

141Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΕΦΑΛΟΥ

ΠΑΤΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΙΝΙΕ του ΣΑΒΒΑ

127Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΥΛΙΟΥ

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

356Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

ΠΑΧΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

98Β Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ  Δημοτικής Ενότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΚΑΣΑΣ

ΠΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

272Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΑΡΔΟΥ

ΠΕΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

197Β Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΛΩΝΑΣ

ΠΕΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

283Β Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ

ΠΕΤΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

386Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

332Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ

ΠΙΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ – ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

341Β Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3 ο ΡΟΔΟΥ

ΠΛΑΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

391Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΝΔΙΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

242Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΛΥΘΙΕΣ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ – ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

358Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

ΠΡΟΥΣΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

168 Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΓΟΡΓΟΠΗΣ

ΡΟΔΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

328Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

43 Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΥΜΝΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα Α’ ΕΚΛ. ΔΙΑΜ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΡΩΜΑΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

362Α Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

ΣΑΒΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

268Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΙΝΔΟΥ

ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΣΑΒΒΑ

370Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5 ο ΡΟΔΟΥ

ΣΑΒΒΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

218Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ

ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

279Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

277Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

390Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

ΣΑΡΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

355Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

ΣΑΧΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

339Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3 ο ΡΟΔΟΥ

ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

107Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΕΝΕΤΩΝ

ΣΕΛΛΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ – ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

333Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ

ΣΚΑΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

331Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ

ΣΚΛΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

322Β Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα

ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

285Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΣΤΡΙΟΥ

ΣΚΟΥΡΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΘΕΟΛΟΓΟΥ

Αναπληρωματικός

ΣΟΥΛΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

203Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΕΜΠΩΝΑ

ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

1221 Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΑΤΤΙΚΗΣ) – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ

ΣΤΑΓΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Αναπληρωματικός

ΣΤΑΘΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4944Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΒΙΛΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα Α’ ΒΙΑΙΩΝ

ΣΤΑΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

79 Εκλογικό Τμήμα -Δημοτικής Ενότητας ΛΕΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΕΡΟΥ – Συνοικισμός ΑΓ. ΤΕΣΣΑΡΑΚΟΝΤΑ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ ΕΛΛΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ- ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

125Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΥΛΙΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

245Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

228Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

ΤΑΜΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

346Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3 ο ΡΟΔΟΥ

ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

321Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα Ιο ΡΟΔΟΥ

ΤΑΟΥΛΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ – ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

221Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΤΑΡΑΣΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

233Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ

262Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΑΛΑΚΟΥ

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

306Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

202Β Εκλογικό Τμήμα –  Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

208Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

ΤΟΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

224Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΙΑΛΥΣΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΑΛΥΣΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

373Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 5 ο ΡΟΔΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

219Β Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ

ΤΣΑΛΑΧΟΥΡΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικός

ΤΣΑΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΑΒΒΑ

Αναπληρωματικός

ΤΣΑΤΣΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικός

ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ -ΝΙΚΟΛΑΟΥ

289Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΕΣΑΝΑΓΡΟΥ

ΤΣΙΜΠΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΛΣΑΜΟΥ

Αναπληρωματικός

ΤΣΙΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

285Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΙΣΤΡΙΟΥ

ΦΕΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

123Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΔΙΚΑΙΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ

ΦΙΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

237Β Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΑΛΥΘΙΕΣ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Αναπληρωματικός

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΕΒΑΣΤΟΥ

347Β Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 3 ο ΡΟΔΟΥ

ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

209Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ

ΦΟΥΤΟΥΛΗ ΖΑΜΠΕΤΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

413 Εκλογικό Τμήμα -Δημοτικής Ενότητας ΧΑΛΚΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα

ΦΟΥΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

271Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΛΙΝΔΙΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΛΑΕΡΜΩΝ

ΦΩΚΙΑΛΗ ΙΣΜΗΝΗ – ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΟΥ

319Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα Ιο ΡΟΔΟΥ

ΦΩΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

323Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα Ιο ΡΟΔΟΥ

ΧΑΛΚΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

215Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΦΑΝΤΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικός

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

300Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΘΕΟΛΟΓΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Αναπληρωματικός

ΧΑΡΜΠ ΤΑΣΟΥΛΑ του ΜΩΧΑΜΕΝΤ

205Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΕΜΠΩΝΑ

ΧΑΣΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Αναπληρωματικός

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΦΙΛΗΜΩΝΟΣ

404 Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΣΥΜΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΥΜΗΣ

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

356Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 4ο ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Αναπληρωματικός

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ – ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

96Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΡΠΑΘΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΠΕΡΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

388Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΡΟΔΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα 6ο ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΑΡΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

252Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΟΡΩΝΗΣ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

327Α Εκλογικό Τμήμα – Εκλογικής Περιφέρειας  – Εκλογικό Διαμέρισμα 2ο ΡΟΔΟΥ

ΧΙΩΤΑΚΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Αναπληρωματικός

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΑΒΒΑ

256Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ

257Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΚΑΜΕΙΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

207Β Εκλογικό Τμήμα  Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

ΧΩΝΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

210Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΑΤΑΒΥΡΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΣΙΑΝΩΝ

ΨΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

355Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ 1 (ΕΥΖΩΝΩΝ)

ΨΑΡΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

197Α Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΜΑΛΩΝΑΣ

ΨΕΙΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΗΛΙΑ

222Α Εκλογικό Τμήμα – Δημοτικής Ενότητας ΑΦΑΝΤΟΥ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΨΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

299Β Εκλογικό Τμήμα Δημοτικής Ενότητας ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ – Εκλογικό Διαμέρισμα ΔΑΜΑΤΡΙΑ

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ