Το Πρωτοδικείου Σύρου με την υπ’ αριθμ. 43/2019 απόφαση του, που εκδόθηκε χθες με την διαδικασία της Εκούσιας Δικαιοδοσίας, προέβη στην ανακήρυξη του επιτυχόντος και των επιλαχόντων συνδυασμών, του περιφερειάρχη και των τακτικών και αναπληρωματικών περιφερειακών συμβούλων των συνδυασμών, που εκλέχθηκαν στην Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου στις εκλογές που διενεργήθηκαν στις 26 Μαΐου 2019, αφού παρήλθαν οι νόμιμες προθεσμίες από την έκθεση των πρακτικών εκλογής και του πίνακα των αποτελεσμάτων στα καταστήματα του Πρωτοδικείου Σύρου και των εδρών των Περιφερειακών Ενοτήτων Κυκλάδων και Δωδεκανήσου.
Πιο συγκεκριμένα τα αποτελέσματα εκλογής της 26ης Μαΐου 2019 έχουν ως εξής:
Γραμμένοι: τριακόσιοι είκοσι μία χιλιάδες τριακόσιοι πενήντα επτά
(321.357), Ψηφίσαντες: εκατόν ογδόντα δύο χιλιάδες τετρακόσιοι εβδομήντα ένας (182.471), Άκυρα: έξι χιλιάδες επτακόσια σαράντα (6.740), Λευκά: πέντε χιλιάδες εννιακόσια εξήντα τέσσερα (5.964), Σύνολο Λευκών και
Άκυρων: δώδεκα χιλιάδες επτακόσιοι τέσσερις (12.704), Έγκυρα : εκατόν εξήντα εννέα χιλιάδες επτακόσια εξήντα επτά (169.767).
Έλαβαν:
Α) «ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ»: ενενήντα μία χιλιάδες εκατόν εβδομήντα επτά (91.177) ήτοι ποσοστό 53,71% από τα εκατόν εξήντα εννέα χιλιάδες επτακόσια εξήντα επτά (169.767) έγκυρα ψηφοδέλτια
Β) «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΕΠΟΧΩΝ» : πενήντα επτά χιλιάδες εβδομήντα (57.070), ήτοι ποσοστό 33,62% από τα εκατόν εξήντα εννέα χιλιάδες επτακόσια εξήντα επτά
(169.767) έγκυρα ψηφοδέλτια.
Γ) «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ»: εννέα χιλιάδες οκτακόσιους πενήντα τρεις (9.853), ήτοι ποσοστό 5,80% από τα εκατόν
εξήντα εννέα χιλιάδες επτακόσια εξήντα επτά (169.767) έγκυρα ψηφοδέλτια.
Δ) «ΠΝΟΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ»: έξι χιλιάδες τριακόσιους σαράντα (6.340) ήτοι ποσοστό 3,73% από τα εκατόν εξήντα εννέα χιλιάδες επτακόσια εξήντα επτά (169.767) έγκυρα ψηφοδέλτια.
Ε) «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ»: πέντε χιλιάδες τριακόσιους είκοσι επτά (5.327), ήτοι ποσοστό 3,14% από τα εκατόν εξήντα εννέα χιλιάδες επτακόσια εξήντα επτά (169.767) έγκυρα ψηφοδέλτια.
Η κατανομή των εδρών έχει ως εξής:
Ο Συνδυασμός «ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ» λαμβάνει συνολικά είκοσι (27) έδρες (27 + 0 + 0) του Περιφερειακού Συμβουλίου.
Ο Συνδυασμός «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΕΠΟΧΩΝ» λαμβάνει συνολικά δεκαεπτά (17) έδρες (17 + 0 + 0) του Περιφερειακού Συμβουλίου.
Ο Συνδυασμός «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ» λαμβάνει συνολικά τρεις (3) έδρες (2 + 1 + 0) του Περιφερειακού Συμβουλίου.
Ο Συνδυασμός «ΠΝΟΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ» λαμβάνει συνολικά δύο (2) έδρες (1 + 1 + 0) του Περιφερειακού Συμβουλίου.
Ο Συνδυασμός «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ» λαμβάνει συνολικά δύο (2) έδρες (1 + 1 + 0) του Περιφερειακού Συμβουλίου.
Ανακηρύσσονται περιφερειακοί σύμβουλοι οι ακόλουθοι:
– Από τον επιτυχόντα συνδυασμό «ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ», ανά εκλογική περιφέρεια ως εξής:
Εκλογική Περιφέρεια Άνδρου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΛΟΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
Εκλογική Περιφέρεια Καρπάθου-
Ηρωικής Νήσου Κάσου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΜΗΝΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Κέας-Κύθνου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΒΙΤΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Τήνου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΣΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΦΙΟΡΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Μήλου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ)
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΒΕΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΚΙΟΛΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Μυκόνου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΜΠΡΙΓΓΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Πάρου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΜΠΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΖΑΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Εκλογική Περιφέρεια Θήρας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
ΑΡΤΕΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΑΝΙΟΛΟΥ ΜΥΡΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΡΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
Εκλογική Περιφέρεια Νάξου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΤΣΑΝΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΑΚΑΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Σύρου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΑΔΑΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ
ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ-ΦΛΩΡΑ (ΕΦΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΜΠΕΛΗ -ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΕΛΠΙΣ (ΕΛΠΙΔΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καλύμνου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΘΕΜΕΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)
του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΚΕΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ του ΚΩΣΤΑ
ΠΟΝΗΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΟΜΙΚΟΥ
ΜΑΡΙΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΡΗΓΑ
ΜΑΚΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Εκλογική Περιφέρεια Κω
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΩΤΗΡΗΣ)
του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΧΑΛΚΙΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΝΑΚΗ -ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ (ΦΡΥΝΤΗ)
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΑΝΙΗΛ
ΚΟΠΑΔΗ-ΣΒΥΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΤΣΙΡΠΑΝΛΗ ΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΑ)
του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Ρόδου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΣΩΤΡΙΛΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του ΠΑΡΑΣΧΟΥ
ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΡΔΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΣΙΡΑΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΛΟΓΓΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΠΕΔΟΚΛΗ
ΣΤΑΓΚΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΣΑΒΒΑ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΚΙΑΝΗ ΜΑΡΙΕΤΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
ΚΑΡΑΜΑΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΙΑΚΟΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΤΣΙΚΚΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΟΥΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
ΜΑΡΓΕΛΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗ ΣΚΟΥΛΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΤΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
ΒΕΛΙΑΔΗ ΕΛΛΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΔΙΚΑΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΖΙΑΚΗ ΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΣΕΛΛΑΒΤΖΗ ΖΑΜΑΝΤΑΚΗ ΜΠΕΧΙΖΕ (ΜΠΕΪΤΖΕ) του ΙΜΠΡΑΗΜ
ΠΑΜΠΑΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΜΙΧΑΗΛ
Από τον Α΄ επιλαχόντα συνδυασμό, «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΕΠΟΧΩΝ», ανά εκλογική περιφέρεια, ως εξής:
Εκλογική Περιφέρεια Άνδρου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Καρπάθου-
Ηρωικής Νήσου Κάσου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Κέας-Κύθνου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Τήνου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Μήλου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΗΛΙΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΙΣΑΡΙΤΗ ΦΛΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Μυκόνου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΠΑΥΛΙΔΗ ΟΛΓΑ (ΦΛΑΣΚΟΥ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΣΚΟΥΝΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
Εκλογική Περιφέρεια Πάρου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Θήρας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΜΑΪΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ
ΔΑΜΙΓΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ
ΜΠΟΥΡΓΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΔΟΪΤΣΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Νάξου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΓΚΟΥΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΒΕΚΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΟΥΡΖΗ ΛΗΤΩ -ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Σύρου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΠΑΠΙΤΣΗ ΧΡΗΣΤΙΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΚΡΥΩΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΖΩΡΤΖΗΣ)
του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΑΛΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Καλύμνου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΣΤΑΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΖΑΪΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΣΠΥΡΟΥ ΜΠΕΝΕΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΥΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΟΥΛΛΙΑ ΥΠΑΠΑΝΤΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΣΦΟΝΤΥΛΙ) του ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
ΡΩΜΑΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Κω
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΚΑΝΤΑΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΣΣΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΦΡΟΥΝΤΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΚΩΝΑ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ) του ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΥ
ΠΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΡΑΜΠΑΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΠΑΓΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Εκλογική Περιφέρεια Ρόδου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΓΛΥΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ως επικεφαλής)
ΒΕΝΕΤΟΚΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΥΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
ΑΝΑΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ
ΣΑΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΓΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΚΑΒΑΔΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΔΑΝΙΗΛ
ΠΑΠΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΥΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΦΥΡΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΟΚΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΡΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΥΦΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΟΥΛΟΥΝΙΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΙΑΝΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΛΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΕΓΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ ΤΑΣΟΥΛΑ)
του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ του ΠΑΝΤΑΛΕΩΝ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΕΝΟΥΔΙΑ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Από τον Β΄ Επιλαχόντα Συνδυασμό, «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ», ανά εκλογική περιφέρεια, ως εξής:
Εκλογική Περιφέρεια Άνδρου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Καρπάθου-Ηρωικής Νήσου Κάσου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Κέας-Κύθνου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Τήνου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Μήλου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Μυκόνου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Πάρου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΡΟΚΟΝΙΔΑ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Θήρας
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΟΥ ΕΚΑΒΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΙΑΡΑΜΑΖΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΠΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Νάξου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Σύρου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Καλύμνου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Κω
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Ρόδου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΝΤΟΥΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ως επικεφαλής)
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΠΟΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΗ)
του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΑΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΣΟΥΣΑΝΑ
του ΙΩΑΝΝΗ
ΔΙΑΚΟΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ
του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΑΒΒΑ
ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΑΓΑΠΗΤΟΣ
του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΦΡΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΙAΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΚΟΥΠΑΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΣΑΒΒΑ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
του ΣΑΒΒΑ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΓΟΜΠΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΝΙΚΗΤΑ
ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΓΙΑΚΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΙΚΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛΕΙΔΩΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΚΙΑ
του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΤΣΑΚΙΣΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
Από τον Γ΄ Επιλαχόντα Συνδυασμό, «ΠΝΟΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ», ανά εκλογική περιφέρεια, ως εξής:
Εκλογική Περιφέρεια Άνδρου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Καρπάθου-
Ηρωικής Νήσου Κάσου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Κέας-Κύθνου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Τήνου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Μήλου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Μυκόνου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Πάρου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Θήρας
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Νάξου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Σύρου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Καλύμνου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΜΑΡΚΟΥ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΧΛΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΕΛΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΗΛΑ ΝΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Κω
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Ρόδου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ως επικεφαλής)
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΣΥΡΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΙΑΚΟΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΚΡΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΑΓΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΩΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΑΛΛΗ ΟΛΓΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΟΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
ΠΟΤΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΕΡΓΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΕΖΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΝΤΑΛΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ-ΒΕΝΙΑΜΙΝ
του ΙΑΚΩΒΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΣΚΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΦΕΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΦΕΣΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΞΥΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Για τον Δ΄ Επιλαχόντα Συνδυασμό, «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ», ανά εκλογική περιφέρεια, ως εξής:
Εκλογική Περιφέρεια Άνδρου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Καρπάθου-Ηρωικής Νήσου Κάσου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Κέας-Κύθνου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Τήνου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Μήλου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Μυκόνου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Πάρου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Θήρας
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Νάξου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Σύρου
Δεν έλαβε έδρες
Εκλογική Περιφέρεια Καλύμνου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΑΜΟΡΓΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
του ΡΟΥΣΕΤΟΥ-ΠΑΝΤΕΛΗ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
ΤΥΡΙΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΛΛΗΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΥΡΑΨΥΛΗ του ΣΚΕΥΟΥ
ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Κω
Δεν έλαβε έδρες

Εκλογική Περιφέρεια Ρόδου
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΑΤΤΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ-ΜΙΧΑΗΛ (ως επικεφαλής)
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΡΑΣΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΡΡΙΚΟΥ
ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΜΑΝΙΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΚΡΙΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕΤΡΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΚΑΛΟΤΑΝΤΑΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΖΕΛΕΠΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΑΦΦΕΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΠΑΝΑΓΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΥΡΜΠΑΤΣΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΑΝΩ
του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ