ΔΗΜΟΣ Ρόδου

185o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1)  ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ,όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2)  ΑΤΤΑΛΙΩΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ,όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ,όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

4) ΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΑ,όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΑΡΓΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ,όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

185o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1)  ΑΜΥΓΔΑΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,

2)  ΑΦΑΝΤΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3)  ΑΦΑΝΤΕΝΟΣ ΖΗΝΩΝ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4)  ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

Αναπληρωματικοί

1)  ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ όνομα πατέρα ΓΑΒΡΙΗΛ

2) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

 

186o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1)  ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,

2)  ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,

3)  ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4)  ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΔΕΜΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

186o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΓΙΑΓΚΙΩΖΗ ΖΩΗ όνομα πατέρα ΑΠ

2) ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

3) ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4) ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΥΛΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ,όνομα πατέρα

2) ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

 

187o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΘΩΜΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2) ΚΑΠΙΤΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3) ΚΑΡΑΟΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4) ΚΑΡΑΟΛΑΝΗ ΣΤΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΔΙΜΕΛΗ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

187o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΔΟΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ

2) ΔΟΞΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4) ΚΑΖΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΖΑΝΕΣΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

188o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΑΚΩΒΟΣ

2) ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4) ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΖΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΚΟΛΙΑΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

188o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΟΖΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ όνομα πατέρα ΙΑΚΩΒΟΣ

2) ΚΟΛΙΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3) ΚΟΤΣΑΚΗ ΔΑΜΑΣΚΙΝΗ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4) ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

ΚΟΛΙΑΔΗ ΑΝΘΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

 

189o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΑΚΙΑΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΜΑΤΣΙΓΚΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΜΑΥΡΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

4) ΜΠΕΡΔΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΛΕΒΕΝΤΗ ΦΛΟΥΡΗ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

2) ΛΟΥΚΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

189o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΜΑΥΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4) ΜΑΥΡΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα

Αναπληρωματικοί

1) ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,

2) ΜΑΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

190o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΟΙΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2) ΟΙΚΟΥΤΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

3) ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4) ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ όνομα πατέρα ΞΕΝΟΦΩΝ

Αναπληρωματικοί

1) ΝΙΚΟΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΙΑΚΩΒΟΣ

2) ΞΕΤΡΙΧΗΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

190o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΝΤΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΝΤΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3) ΝΤΑΚΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΝΟΥΜΕΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΤΕΛΗΣ

2) ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

191o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΑΠΟΥΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΠΙΤΣΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3) ΠΟΜΠΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,

4) ΠΟΤΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΑΡΑΓΥΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΚΩΝ ΝΟΣ

2) ΠΑΤΣΑΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

191o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΑΤΣΑΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΠΑΤΣΑΗΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΠΕΤΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΠΕΤΡΩΝΙΑΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΠΑΤΣΑΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

192o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΝΤΑΜΙΑΝ όνομα πατέρα ΚΩΝ ΝΟΣ

2) ΣΑΡΙΚΑ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΣΑΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

4) ΣΤΑΥΡΗ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΡΟΥΣΟΥ ΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,

2) ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

192o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΡΟΥΦΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

2) ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4) ΣΙΣΑΛΟΥΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΣΑΡΙΚΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

 

193o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΣΤΑΥΡΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΣΥΜΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ όνομα πατέρα ΠΕΤΡΟΣ

3) ΤΣΙΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

4) ΦΟΥΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΦΕΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

193o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΣΤΑΥΡΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΣΥΜΙΟΥ ΑΛΕΞΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

4) ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΩΤΗΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΣΠΥΡΟΣ

2) ΤΑΛΛΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

194o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2) ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

3) ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΥΛΒΙΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4) ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2) ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

194o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

Τακτικοί

1) ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΛΕΞΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΧΑΛΙΟΥ ΖΑΜΠΕΤΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3) ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΨΑΡΑ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2) ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

195o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΜΑΛΩΝΑΣ

Τακτικοί

1) ΒΛΑΜΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΗΤΑΣ

2) ΓΙΑΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΕΒΑΣΤΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

4) ΚΙΕΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΚΑΚΚΑΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

195o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΛΩΝΑΣ

Τακτικοί

1) ΓΕΡΟΝΤΑΚΟΥ ΑΝΘΗ όνομα πατέρα ΤΖΩΝ

2) ΚΑΚΟΥΛΛΗ ΜΑΙΡΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΚΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

196o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΜΑΛΩΝΑΣ

Τακτικοί

1) ΜΑΛΩΝΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΥΛΟΣ

2) ΝΤΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

4) ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΛΑΕΡΜΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΜΟΣΧΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

196o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΛΩΝΑΣ

Τακτικοί

1) ΜΟΥΣΤΑΚΕΛΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3) ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

4) ΠΑΤΙΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΚΟΥΡΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

 

197o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΛΩΝΑΣ

Τακτικοί

1) ΠΑΤΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΣΤΑΣ

2) ΣΚΥΛΛΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

3) ΣΤΡΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΧΑΤΖΗΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΑΡΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΣΧΙΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

197o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΜΑΛΩΝΑΣ

Τακτικοί

1) ΠΟΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΠΑΥΛΟΣ

2) ΣΑΠΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ όνομα πατέρα ΜΑΡΤΕΝ

3) ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

4) ΤΟΥΒΡΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

 

Αναπληρωματικοί

1) ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

198o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΜΑΣΑΡΩΝ

Τακτικοί

1) ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΚΟΥΤΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3) ΚΟΥΤΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

4) ΛΟΥΠΠΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΠΑΧΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

2) ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

198o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΜΑΣΑΡΩΝ

Τακτικοί

1) ΓΙΩΡΓΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

2) ΚΑΝΤΑΡΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3) ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΚΟΥΜΠΛΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΙΟΥΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΓΙΩΡΓΑ ΑΝΘΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

 

199o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΜΑΣΑΡΩΝ

Τακτικοί

1) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

4) ΦΟΥΤΟΥΛΗ ΦΛΩΡΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΑΝΝΙΑ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2) ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΗΡΑΚΛΗΣ

 

199o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΜΑΣΑΡΩΝ

Τακτικοί

1) ΜΠΑΦΙΤΗΣ ΖΑΝΝΕΤΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΜΠΑΦΙΤΗΣ ΧΑΡΗΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΦΛΩΡΑόνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

4) ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ όνομα πατέρα ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

200o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΝΑΣΤΑΣΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΒΕΡΥΚΟΥΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3) ΒΟΝΑΚΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΚΑΛΑΕΝΤΖΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

 

200o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΝΑΣΤΑΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΔΗΛΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4) ΚΑΛΑΕΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΒΟΝΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

201o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΙΑΟΥΡΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2) ΚΟΝΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4) ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΝΤΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2) ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

 

201o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΚΩΣΤΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΣΤΑΤΗΣ

4) ΜΑΚΡΑ ΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΙΑΟΥΡΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

 

202o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

Τακτικοί

1) ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΑΡΓΥΡΙΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΣΑΒΒΕΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

 

202o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΕΛΑΡΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2) ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2) ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

 

203o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΕΜΠΩΝΑ

Τακτικοί

1) ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2) ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΔΕΡΕΜΠΕΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΑΛΕΞΙΟΣ

4) ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

 

Αναπληρωματικοί

1) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ,

2) ΘΕΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

203o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΕΜΠΩΝΑ

Τακτικοί

1) ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ

2) ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΜΑΡΤΗΣ

3) ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗ ΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΓΙΑΣΙΡΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΛΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΔΕΡΕΜΠΕΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΛΕΞΙΟΣ

 

204o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΕΜΠΩΝΑ

Τακτικοί

1) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

2) ΜΙΣΟΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

3) ΜΙΣΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα

4) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΥΡΙΑΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΖΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

 

204o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΕΜΠΩΝΑ

Τακτικοί

1) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΜΑΡΟΥΛΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

2) ΜΑΚΑΡΟΥΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΣΚΕΥΟΣ

 

205o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΕΜΠΩΝΑ

Τακτικοί

1) ΠΕΖΟΥΒΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΡΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΣΕΙΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

4) ΣΦΥΡΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ όνομα πατέρα ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΕΒΔΑΛΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2) ΤΣΟΥΡΟΥΤΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

205o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΕΜΠΩΝΑ

Τακτικοί

1) ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΘΕΑΝΩ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΠΕΤΑΥΡΑΚΗ ΑΝΘΗ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΤΖΙΒΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,

Αναπληρωματικοί

1) ΠΕΖΟΥΒΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2) ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

 

206o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου ΕΝΙΑΙΟ – (ΜΑΝΔΡΙΚΟ)

Τακτικοί

1) ΚΟΡΚΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ,

2) ΜΑΝΩΛΙΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΜΑΝΩΛΙΑΚΗ ΧΡΥΣΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΛΕΖΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΚΟΛΕΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

 

207o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΖΙΓΡΟΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΜΑΚΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΡΕΛΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ

2) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

207o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,

2) ΚΑΡΕΛΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΛΑ όνομα πατέρα ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

3) ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4) ΜΑΡΙΕΤΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

208o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3) ΦΙΡΟΓΛΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΠΕΤΡΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΛΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

208o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΠΑΣΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΠΑΤΤΕΛΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

4) ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΜΠΑΚΗ ΤΙΤΑ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

209o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ

Τακτικοί

1) ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΝΟΜΙΚΗ όνομα πατέρα ΠΑΝΤΕΛΗΣ

3) ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

4) ΣΦΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΗΡΩΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΚΛΗΜΗΣ

 

209o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ

Τακτικοί

1) ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΚΟΚΙΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

3) ΚΟΥΤΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΑΧΙΛΛΕΥΣ

4) ΠΡΟΝΟΙΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΔΙΜΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

210o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΣΙΑΝΩΝ

Τακτικοί

1) ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΜΥΛΛΑΡΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΠΙΚΟΥ ΗΛΙΑΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΛΟΥΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΣΠΥΡΟΣ

2) ΠΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΜΙΚΕΣ

 

210o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΣΙΑΝΩΝ

Τακτικοί

1) ΔΙΜΕΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2) ΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3) ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4) ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ όνομα πατέρα ΑΡΓΥΡΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ

2) ΛΕΩΝΙΔΑ ΜΙΧΑΛΙΑ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

211o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2) ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3) ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΘΑΡΡΕΝΟΣ

2) ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

211o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΒΑΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΑΓΡΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

4) ΒΑΣΙΛΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

Αναπληρωματικοί

1) ΑΓΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

212o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΓΙΑΝΗ ΑΡΙΑΝΑ όνομα πατέρα ΦΩΤΗ

2) ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

4) ΔΙΑΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΚΕΡΒΕΡΤ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΡΑΛΦ

2) ΓΟΜΠΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

212o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

3) ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΜΟΣΧΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4) ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΓΙΑΝΝΗ ΜΙΡΕΛΑ όνομα πατέρα ΓΚΕΖΙΜ

 

213o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΔΟΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΔΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3) ΔΡΑΚΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΔΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΘΩΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

213o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3) ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΔΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

2) ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑόνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

214o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΑΝΤΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ ΑΛΕΞΙΑ,όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4) ΚΑΨΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΝΤΗΣ ΜΟΣΧΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΚΑΝΤΗΣ ΜΟΣΧΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

214o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΑΝΤΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΘΩΜΑΣ

3) ΚΑΡΒΕΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

4) ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΚΑΣΙΩΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

 

215o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΘΑΡΡΕΝΟΣ

3) ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΛΟΓΓΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

 

215o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΟΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛόνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

4) ΛΟΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΥΜΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

216o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΑΛΩΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΜΑΝΕΤΤΑ ΑΝΘΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΜΟΣΧΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΜΠΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΛ. 25

Αναπληρωματικοί

1) ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

216o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΥΘΥΜΙΟΣ

2) ΜΑΝΟΥΚΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

3) ΜΟΣΧΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΜΠΑΚΙΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΑΝΘΑΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2) ΜΑΝΘΑΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

217o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΝΤΡΕΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑΝ όνομα πατέρα ΘΑΝΑΣ

2) ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

3) ΠΑΠΑ ΕΡΓΚΟΥΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛ

4) ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΝΙΚΟΛΗ ΘΑΡΡΕΝΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

 

217o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2) ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4) ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2)ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

218o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΑΥΛΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3) ΠΙΤΣΗ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

4) ΡΕΝΤΖΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΠΕΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

 

218o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΑΤΣΟΥΡΗ ΑΝΘΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΠΕΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3) ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4) ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΕΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ,

 

219o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2) ΣΤΑΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3) ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4) ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΦΙΛΗΜΩΝ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΣΤΑΤΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣόνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

219o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΣΥΜΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΤΖΕΖΑΙΡΙ ΛΙΡΙΑ όνομα πατέρα ΚΙΤΣΟ

3) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ ΑΝΘΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4) ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΕΝΤΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΤΕΡΖΗ ΑΘΗΝΑ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

 

220o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

2) ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΣΟΥΡΔΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2) ΤΣΟΥΡΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

 

220o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΦΑΝΤΟΥ

Τακτικοί

1) ΧΑΡΤΕΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

3) ΧΑΤΖΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ,όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΨΕΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ όνομα πατέρα ΗΛΙΑΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΧΑΡΤΕΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

221o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

Τακτικοί

1) ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΗΤΑΣ

3) ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

4) ΜΕΣΑΝΑΓΡΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2) ΒΙΤΩΡΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

221o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

Τακτικοί

1) ΑΛΑΦΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΚΗΠΟΥΛΑ ΜΑΡΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3) ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4) ΜΑΚΡΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ όνομα πατέρα ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΛΥΡΙΣΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΛΥΡΙΣΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

 

222o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

Τακτικοί

1) ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΘΩΜΑΣ

3) ΤΣΙΤΤΑ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4) ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΕΤΡΑ ΣΕΒΑΣΤΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

 

222o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

Τακτικοί

1) ΠΑΠΑΝΘΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2) ΣΑΛΑΚΕΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3) ΣΑΜΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ όνομα πατέρα ΠΕΤΡΟΣ

4) ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Αναπληρωματικοί

1) ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΘΩΜΑΣ

2) ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

223o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1)  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2) ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΟΡΦΙΝΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΒΕΚΙΑΡΟΓΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4) ΒΕΚΙΑΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΑΧΙΛΛΕΥΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

223o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1)   ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2)  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3) ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΠΑΝΤΕΛΗΣ

4) ΒΑΒΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

224o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΓΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΓΙΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΓΚΟΓΚΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

4) ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΑΒΡΙΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΓΙΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

224o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΒΟΥΛΚΑ ΣΙΛΒΙΟ όνομα πατέρα ΕΛΒΙΣ

2) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΑΓΑΠΗΤΟΣ

3) ΓΚΟΡΙΤΣΑ ΑΝΤΕΛΙΝΑ όνομα πατέρα ΡΑΚΟΥ

4) ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ,

2)  ΒΟΥΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ όνομα πατέρα ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

 

225o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΕΛ ΚΑΜΟΥΧ ΡΙΤΑ όνομα πατέρα ΑΝΤΟΥΝ

2) ΘΥΜΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΗΣ

3) ΙΟΥΡΙΝ ΜΕΛΙΝΑ όνομα πατέρα ΠΕΤΡΟΣ

4) ΙΡΙΣΟΒΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ

Αναπληρωματικοί

1) ΖΩΤΟΥ ΑΥΓΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΘΥΜΙΟΣ

2) ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

225o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΕΜΙΡΑΛΗ ΚΕΜΑΛ όνομα πατέρα ΧΑΛΗΛ

2) ΕΜΙΡΑΛΗ ΝΟΥΡΤΕΝ όνομα πατέρα ΜΟΥΣΤΑΦΑ

3) ΖΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4) ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ όνομα πατέρα

Αναπληρωματικοί

1) ΖΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΕΡΤΖΙΑΝ όνομα πατέρα ΧΟΥΣΕΙΝ

2) ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΡΙΑΝ όνομα πατέρα ΙΑΚΩΒΟΣ

 

226o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

2) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΗΛΙΑΣ

3) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

4) ΚΑΡΑΟΣΜΑΝ ΧΑΤΙΓΚΕ όνομα πατέρα ΜΠΑΣ ΑΡΗ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ ΑΝΘΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

226o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΚΑΡΑΚΟΒΟΥΝΗ ΡΗΓΟΠΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ όνομα πατέρα ΙΓΝΑΤΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

2) ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

227o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΩΖΩΝ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,

2) ΚΟΒΑΤΣΕΒΙΤΣ ΝΤΑΡΚΟ όνομα πατέρα ΤΖΟΥΡΟ

3) ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

4) ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΙΟΥΡΔΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

2) ΚΟΚΑΣ ΗΛΙΑΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

227o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΚΩΣΤΑΣ

2) ΚΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3) ΚΟΝΙΑΡΗ ΕΜΙΛΥόνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

4) ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΤΣΑΦΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΛΑΜΠΡΟΣ

2) ΚΟΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΗΣ

 

228o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ

– Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΟΥΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΚΟΜΝΗΝΟΣ

2) ΚΟΥΦΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ όνομα πατέρα ΒΑΛΣΑΜΟΣ

3) ΚΡΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΤΡΥΦΩΝ

4) ΚΥΡΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΥΤΣΟΜΙΜΙΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

 

228o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΚΟΥΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3) ΚΡΙΚΟΥ ΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4) ΚΥΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

229o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΥΡΙΑΙ ΕΡΜΙΝΤΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟ,

2) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΛΙΝΔΟΣΛΟΥ ΝΤΟΥΡΝΤΑΝΕ όνομα πατέρα ΑΧΜΕΤ

4) ΛΥΜΠΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ όνομα πατέρα ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΩΣΤΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΛΙΤΟΣ ΘΩΜΑΣ όνομα πατέρα ΛΕΩΝΙΔΑΣ

 

229o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΛΑΛΑ ΑΡΙΟΛΑ όνομα πατέρα ΒΛΑΣΙ

3) ΜΑΓΙΑΦΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

4) ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΚΩΣΤΑΛΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

230o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΜΑΡΓΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΜΕΛΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ όνομα πατέρα ΠΑΣΚΑΛ

4) ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΘΕΟΛΟΓΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΜΕΝΙΚΟ ΑΓΑΘΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

230o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ όνομα πατέρα ΜΗΝΑΣ

4) ΜΑΥΡΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΜΑΥΡΟΦΡΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

231o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΙΜΟΖΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛ

2) ΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΑ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

3) ΝΗΣΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4) ΝΤΕΤΣΚΑ ΑΜΕΛΑ όνομα πατέρα ΣΑΚΙΡ

Αναπληρωματικοί

1) ΝΤΑΛΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

2) ΝΤΕ ΓΕΩΡΓΗ ΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

231o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΠΟΒΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΝΤΟΓΚΟΥΣ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ όνομα πατέρα ΧΙΟΥΣΝΗ

3) ΞΕΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΝΙΚΗΤΑΣ

4)ΟΥΜΡΙΧΙΝΑ ΕΛΕΝΑ όνομα πατέρα ΙΓΚΟΡ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

232o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2) ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΓΙΑΝΗ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΡΙΝΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ

2) ΠΑΥΛΑΤΟΥ ΣΑΡΡΑ όνομα πατέρα ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

 

232o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΑΝΤΑΝΕΛΑ ΣΥΡΜΩ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

4) ΠΑΥΛΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΑΝΙ ΣΑΜΑΝΘΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΠΑΝΤΣΕΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

233o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2) ΠΙΤΣΙΚΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΠΟΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4) ΣΑΧΙΝΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Αναπληρωματικοί

1) ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2) ΠΟΛΛΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

233o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ όνομα πατέρα ΗΛΙΑΣ

2) ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΣΕΛΛΑΒΤΖΗ ΦΑΤΜΑ όνομα πατέρα ΙΜΠΡΑΗΜ

4) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,

Αναπληρωματικοί

1) ΠΛΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΑΝΓΚΑΦΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΠΧΑΜ ΤΡΟΥΝΓΚ όνομα πατέρα ΤΡΟΥΝΓΚ ΤΡΟΥΚ

 

234o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΣΙΩΖΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2) ΣΤΑΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΣΤΑΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΤΑΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΠΑΝΙΟΛΑ ΜΑΞΙΜΑ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

2) ΣΤΕΡΓΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

234o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3) ΤΕΜΕΡΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,

4)  ΤΖΑΒΑΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΚΕΝΤΑΙ ΤΖΕΝΣΙΛΑ όνομα πατέρα ΝΑΣΕ

2) ΣΠΑΝΙΟΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

3) ΣΤΑΝΚΟΒΙΤΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4) ΤΕΛΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ,

 

235o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΤΣΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ όνομα πατέρα ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ

2) ΤΣΙΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΤΣΙΤΣΟΛΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ όνομα πατέρα ΗΡΑΚΛΗΣ

4) ΦΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΖΩΝ ΤΟΝΙΝΑ όνομα πατέρα ΤΖΟΝ

2) ΤΡΑΠΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

235o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΤΣΙΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΣ

3) ΤΣΙΤΣΟΛΛΗΣ ΣΟΚΟΛ όνομα πατέρα ΗΡΑΚΛΗΣ

4) ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΣΑΤΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ όνομα πατέρα ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ

2) ΤΣΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΗΣ

 

236o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΦΙΛΙΑ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΦΩΤΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3) ΧΑΣΑΝ ΡΙΦΑΤ ΧΑΣΑΝ όνομα πατέρα ΧΑΣΑΝ,

4) ΧΑΤΖΗ ΣΕΛΜΑ όνομα πατέρα ΓΙΑΧΙΑΡ

Αναπληρωματικοί

1) ΦΡΑΝΤΖΙΔΑΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

236o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Τακτικοί

1) ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΛΟΥΚΑΣ

2)  ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΧΑΤΖΗΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΠΑΡΑΣΧΟΣ

2) ΧΟΑΝΓΚ ΘΙ όνομα πατέρα ΤΑΝ ΝΤΟΥΚ

 

237o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

2) ΑΡΓΥΡΟΥ ΠΑΓΩΝΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΓΑΛΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

237o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2) ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

3) ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,

4) ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ όνομα πατέρα ΑΓΓΕΛΟΣ

2) ΑΡΓΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ,

 

238o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΓΚΡΕΚΟΥ ΜΑΡΕΝΓΚΛΕΝ όνομα πατέρα ΘΟΔΩΡΗ

2) ΔΟΥΛΓΚΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3) ΖΩΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ όνομα πατέρα ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

4) ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Αναπληρωματικοί

1) ΓΚΡΕΚΟΥ ΑΛΜΑ όνομα πατέρα ΛΑΜΠΗ

2) ΔΡΙΤΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

 

238o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΓΚΙΟΛΕΝΑ ΡΕΝΑΛΝΤΑ όνομα πατέρα ΜΠΕΣΝΙΚ

2) ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

3)  ΔΗΜΗΤΡΑΔΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ όνομα πατέρα ΒΑΓΙΑΝΟΣ

4) ΙΑΤΡΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΙΔΑΡΗ ΒΑΣΙΛ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΗ

2) ΗΛΙΑ ΣΟΦΙΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,

 

239o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΚΑΣΤΑΜΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2) ΚΕΣΕΡΤΖΗ ΣΕΜΙΧΑ όνομα πατέρα ΚΟΣΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ,

3)  ΚΟΥΤΣΑΙ ΠΕΤΡΙΤ όνομα πατέρα ΦΡΑΝ

4) ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΚΑΝΑΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

239o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΚΑΛΕΜΙ ΝΤΕΝΙΣΑ όνομα πατέρα ΡΑΙΜΟΝΤ

2) ΚΕΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΚΟΝΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΦΩΤΙΟΣ

4) ΚΟΥΤΟΥΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΣΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΚΑΣΤΑΜΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΣΑΡΑΝΤΗΣ

 

240o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΛΕΒΕΝΤΗ ΣΕΒΑΣΤΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΛΟΛΑ ΣΠΥΡΟ,όνομα πατέρα ΠΑΝΤΟ

4) ΜΑΛΩΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΡΑΣΣΑ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

240o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΚΩΣΤΑ ΣΕΒΑΣΤΗ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3) ΛΕΒΕΝΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4)  ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΩΣΤΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2) ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ όνομα πατέρα ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

 

241o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ όνομα πατέρα ΘΩΜΑΣ

2) ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3) ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΜΙΣΚΑ ΜΑΡΙΟ όνομα πατέρα ΑΡΜΠΕΝ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΙΧΑΛΑΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ όνομα πατέρα ΗΛΙΑΣ,

 

241o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί

1)ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΝΟΜΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ όνομα πατέρα ΛΟΥΚΑΣ

3) ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4) ΠΑΠΑΔΙΟΥ ΣΤΕΡΓΟΣ όνομα πατέρα ΑΡΓΥΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΠΙΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2) ΜΠΡΙΣΝΟΒΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

242o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΠΙΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΠΟΛΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3) ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

4)  ΣΑΡΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2) ΠΡΙΦΤΙ ΓΙΩΡΓΟ όνομα πατέρα ΦΑΙΚ

 

242o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

2) ΠΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

4) ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΠΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

243o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΣΥΜΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΣΥΜΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΤΖΑΒΑΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Αναπληρωματικοί

1) ΣΥΜΙΑΚΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

2) ΣΥΡΤΣΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΠΑΥΛΟΣ

 

243o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΣΤΑΥΡΗ ΞΕΝΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

3) ΣΩΤΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΘΩΜΑΣ

4) ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΚΟΠΕΛΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΣΟΥΛΑΙ ΗΛΙΑ όνομα πατέρα ΟΡΕΣΤ

 

244o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΤΣΙΑΤΗ ΜΙΜΟΖΑ όνομα πατέρα ΠΥΛΙΟΣ

3) ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΣΙΚΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

244o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΤΣΙΑΤΗ ΕΝΤΕΛΑ όνομα πατέρα ΘΑΝΑΣΗΣ

2) ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3) ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΡΗΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

Αναπληρωματικοί

1) ΤΣΙΑΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ όνομα πατέρα ΣΠΥΡΟΣ

2) ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

 

245o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΓΓΕΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2)ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3) ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4) ΖΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ όνομα πατέρα ΦΩΤΙΟΣ

2) ΑΤΤΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,

 

245o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2)  ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΔΑΝΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΔΡΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

246o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΑΒΑΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΗΤΑΣ

2) ΚΑΛΟΨΥΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

3) ΚΟΥΤΤΟΥΚΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4) ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΚΑΤΤΑΒΕΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΛΑ όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ

 

246o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΑΒΑΣΙΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΗΤΑΣ

2) ΚΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΚΟΡΟΔΗΜΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ όνομα πατέρα ΛΟΥΚΑΣ

4) ΚΥΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΣΤΑΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΛΟΥΚΑΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

247o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

2) ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΜΑΧΡΑΜΑ ΧΡΥΣΗ όνομα πατέρα ΖΑΝΝΗΣ

4) ΜΕΜΟ ΒΙΟΛΕΤΑ όνομα πατέρα ΓΡΗΓΟΡΗ

Αναπληρωματικοί

1) ΛΟΥΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

247o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Τακτικοί

1) ΛΟΥΚΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2) ΜΑΛΑΚΤΑΡΗ ΙΩΣΗΦΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΜΑΝΩΛΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΜΑΧΡΑΜΑΣ ΒΙΚΤΩΡ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΜΑΝΔΑΛΑΚΗ ΧΑΡΙΣΤΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

 

248o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Τακτικοί

1) ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΟΡΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3) ΠΑΛΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4) ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

2) ΠΑΛΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

248o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΩΡΟΥ ΖΩΟΠΗΓΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΘΕΟΛΟΓΟΣ

3) ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΣΑΜΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΛ. 27

Αναπληρωματικοί

1) ΜΠΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΣΤΕΡΙΟΣ

 

 

249o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Τακτικοί

1) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΦΩΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ,

4) ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΣΤΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

249o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ

Τακτικοί

1) ΤΣΙΛΙΚΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΠΕΡΙΚΛΗΣ

2) ΦΛΟΚΚΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ όνομα πατέρα ΙΟΡΔΑΝΗΣ

3) ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΠΕΡΙΚΛΗΣ

4) ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΦΩΤΙΟΣ,όνομα μητέρας ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ , – ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΡΟΔΟΥ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2)  ΤΟΜΑΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

250o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΨΙΝΘΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΑΛΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΚΟΥΝΕΛΛΕΣ ΣΥΜΕΩΝ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3) ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4) ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΒΕΝΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2) ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ,

 

250o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΨΙΝΘΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΑΡΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΚΑΛΟΠΕΤΡΟΥ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3) ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ όνομα πατέρα ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

4) ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΜΥΓΔΑΛΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

251o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΨΙΝΘΟΥ

Τακτικοί

1) ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΤΣΟΥΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4)  ΤΣΟΥΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΡΗΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2) ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΗΛΙΑΣ

 

251o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΨΙΝΘΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΠΛΙΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4) ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΑΝΔΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΦΩΤΙΟΣ

2) ΜΠΙΜΠΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

252o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΣΟΡΩΝΗΣ

Τακτικοί

1) ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΟΜΗΡΟΣ όνομα πατέρα ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

3) ΚΑΡΑΜΑΡΙΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4) ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΚΡΑΝΖΑΝ ΑΛΑΙΝ όνομα πατέρα ΥΒ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ

2) ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΕΡΓΟΥΛΛΑ όνομα πατέρα ΛΑΜΠΡΟΣ

 

252o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΣΟΡΩΝΗΣ

Τακτικοί

1) ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ όνομα πατέρα ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

2) ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΙΑΚΟΥΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

253o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΣΟΡΩΝΗΣ

Τακτικοί

1) ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2) ΜΑΡΙΕΤΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3) ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4)  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΛΟΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

253o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΣΟΡΩΝΗΣ

Τακτικοί

1) ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ,όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΟΥΛΛΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΛΑΟΥ ΣΟΦΙΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΜΑΡΙΕΤΤΟΥ ΒΑΛΑΝΤΩ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

254o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΣΟΡΩΝΗΣ

Τακτικοί

1) ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΣΕΡΑΦΙΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΡΕΟΥΛΛΑ ΜΑΡΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3) ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΜΑΡΤΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΑΡΕΝΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΣΩΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

 

254o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΣΟΡΩΝΗΣ

Τακτικοί

1) ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

3)  ΣΙΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΥΘΥΜΙΟΣ

4) ΦΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

2) ΤΣΙΜΠΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

255o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

Τακτικοί

1) ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ,

2) ΚΑΖΑΝΑ ΣΕΒΑΣΤΗ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

3) ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

4) ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΤΤΑΛΙΩΤΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ όνομα πατέρα ΦΩΤΙΟΣ

2) ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

255o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

Τακτικοί

1) ΙΣΚΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2) ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ,

3) ΚΑΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

4) ΚΟΥΤΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΓΟΥΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

256o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

Τακτικοί

1) ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΠΕΡΝΑΡΗ ΑΝΝΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

3) ΠΙΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4) ΠΙΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΑΧΡΑΜΑΣ ΦΩΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΖΑΝΝΗΣ

2) ΞΟΥΛΕΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΦΙΛΙΠΠΟΣ

 

256o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

Τακτικοί

1) ΛΕΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2)  ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΠΡΙΜΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

4)  ΠΛΑΤΣΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

2) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

257o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

Τακτικοί

1) ΣΤΑΜΠΟΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΖΗΣ

2) ΤΣΑΓΓΑΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

3) ΤΣΑΚΑΛΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΕΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΗΣ

2) ΤΣΑΜΠΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

257o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

Τακτικοί

1) ΣΕΝΤΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2) ΣΚΟΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΕΝΤΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

2) ΤΣΟΠΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

258o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου ΕΝΙΑΙΟ –

Ε.Δ. ΔΙΜΥΛΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΘΥΡΙΑΚΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΚΑΛΙΒΟΥΡΗ ΡΑΦΑΕΛΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3)  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

4) ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΘΥΡΙΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

259o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – (ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ)

Τακτικοί

1) ΘΥΡΙΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2)  ΚΕΦΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ,

3) ΚΟΥΦΑΛΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

4) ΣΑΡΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,

Αναπληρωματικοί

1) ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΚΑΖΟΥΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

259o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

(ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ)

Τακτικοί

1) ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2) ΚΟΥΦΑΛΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3) ΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4) ΣΑΡΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΖΟΥΛΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΠΑΝΤΙΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΘΩΜΑΣ

 

260o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ

Τακτικοί

1) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΣΚΛΑΒΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4)  ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΖΕΡΒΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

 

260o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ

Τακτικοί

1) ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΜΑΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4) ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΡΓΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΚΟΝΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

 

261o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΠΛΑΤΑΝΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

2) ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ όνομα πατέρα ΦΩΤΙΟΣ

3)  ΠΕΤΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

4) ΣΑΒΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2) ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

261o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΠΛΑΤΑΝΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΑΓΙΑΚΑΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ όνομα πατέρα ΜΗΝΑΣ

2) ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΚΕΦΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ,

4) ΠΕΤΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΟΔΥΣΣΕΑΣ,

2) ΚΑΣΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΠΑΥΛΟΣ

 

 

262o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΣΑΛΑΚΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΟΡΚΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΛΑΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΗΛΙΑΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΒΑΓΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΤΕΛΗΣ

2) ΚΟΡΚΙΔΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

262o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΣΑΛΑΚΟΥ

Τακτικοί

1) ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΚΑΛΟΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

3) ΚΟΣΚΙΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

4) ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2) ΒΑΓΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ

263o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΣΑΛΑΚΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΕΖΟΥΒΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΗΛΙΑΣ

2) ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ

3) ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΑΠΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2) ΠΕΤΑΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

263o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΣΑΛΑΚΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΑΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΤΖΟΥΛΙΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ όνομα πατέρα ΑΡΝΑΛΔΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΕΖΟΥΒΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

 

264o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΦΑΝΩΝ

Τακτικοί

1) ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ όνομα πατέρα ΡΟΥΒΗΜ

2) ΚΟΜΙΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3)  ΚΡΑΝΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

4) ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΘΕΟΥΛΑΚΗ ΜΟΣΧΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

2)  ΜΑΓΚΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

264o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΦΑΝΩΝ

Τακτικοί

1) ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΚΑΚΙΑΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΛΑΠΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4)  ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΚΕΙΜ

2)  ΚΟΤΣΑΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

265o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΦΑΝΩΝ

Τακτικοί

1) ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΤΕΛΗΣ

2) ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3) ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4)  ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΓΙΑΝΟΣ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΟΡΦΑΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ όνομα πατέρα ΑΓΑΠΗΤΟΣ

 

265o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΦΑΝΩΝ

Τακτικοί

1) ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΣΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,

3) ΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΤΖΟΥΜΕΡΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

 

266o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΙΝΔΟΥ

Τακτικοί

1) ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

3) ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

4) ΚΑΡΑΚΙΑΟΥΡΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2) ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

 

266o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΙΝΔΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΙΛΑΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΔΙΑΚΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΦΙΛΙΠΠΟΣ

3) ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

4) ΚΑΡΑΚΙΑΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2) ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

 

267o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΙΝΔΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΚΟΥΡΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3)  ΜΟΥΧΑΜΕΤΑΝΙ ΓΚΡΕΤΑ όνομα πατέρα ΦΑΤΜΠΑΡΔ

4) ΝΟΥΡΕΔΙΝ ΦΕΡΙΤΕ όνομα πατέρα ΡΕΚΕΠ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΛΑΜΠΗ ΦΑΙΔΡΑ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

 

267o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΙΝΔΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΜΠΑΛΙΟ ΤΖΙΑΝ όνομα πατέρα ΓΚΙΟΥΣΕΠΠΕ

3) ΜΥΡΙΑΛΛΗ ΦΛΩΡΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

4)  ΝΟΥΡΕΔΙΝ ΡΕΚΕΠ όνομα πατέρα ΜΑΧΜΟΥΤ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΕΛΕΠΕΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΚΟΝΤΟΥ ΚΥΡΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

268o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΙΝΔΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ,

2) ΤΟΥΡΚΟΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΦΡΑΝΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

4) ΨΑΡΟΥ ΝΑΤΑΣΣΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

268o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΙΝΔΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ

2) ΣΑΒΒΑΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3)  ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4) ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ ΦΙΛΗΜΩΝ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

2) ΣΑΒΒΑΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

269o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΑΘΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3) ΜΟΥΛΙΑΤΗ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΛΟΥΚΑΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2) ΒΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 

269o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΑΛΑΘΟΥ

Τακτικοί

1) ΓΕΩΡΓΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2)  ΚΑΛΛΙΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΜΟΥΛΙΑΤΗ ΒΑΛΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΦΑΚΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2) ΓΕΩΡΓΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

 

270o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΕΡΜΩΝ

Τακτικοί

1) ΑΛΑΦΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2) ΔΙΑΚΟΤΣΑΜΠΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3)  ΘΑΡΡΕΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

4)  ΘΑΡΡΕΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2) ΓΕΩΡΓΑΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

270o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΕΡΜΩΝ

Τακτικοί

1) ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3)  ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

4) ΚΑΡΠΑΘΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

271o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΕΡΜΩΝ

Τακτικοί

1) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2)  ΣΑΒΒΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4)  ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΠΙΠΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

3) ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

 

271o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΕΡΜΩΝ

Τακτικοί

1) ΣΤΕΡΓΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3) ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

4) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ,

Αναπληρωματικοί

1) ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΠΙΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

272o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΡΔΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2) ΔΙΜΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΔΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ όνομα πατέρα ΗΛΙΑΣ

4) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΟΦΙΑ,όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΘΑΝΑΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ όνομα πατέρα ΛΟΥΚΑΣ

2) ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

 

272o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΡΔΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ,

2) ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΦΩΤΙΟΣ

4)  ΓΙΑΝΝΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΘΑΝΑΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2) ΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

273o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΡΔΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΑΝΔΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗ ΑΜΑΛΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

3) ΚΟΝΤΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ όνομα πατέρα ΣΩΤΗΡΙΟΣ

4) ΚΩΒΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

2) ΚΟΝΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

273o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΡΔΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΑΛΑΘΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

3)  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

 

274o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΡΔΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΠΕΣΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3) ΤΟΥΜΑΖΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΛΕΩΝΙΔΑΣ

4) ΧΑΛΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΠΟΛΛΟΜΠΑΝΙ ΕΛΟΝΑ όνομα πατέρα ΦΙΝΤΑΙ

2) ΜΠΟΛΛΟΜΠΑΝΙ ΕΜΙΛΙΑΝΑ όνομα πατέρα ΦΙΝΤΑΙ

 

274o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΛΑΡΔΟΥ

Τακτικοί

1) ΛΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2) ΜΕΤΑ ΑΡΝΤΙΤ όνομα πατέρα ΓΙΑΝΙ

3) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4)  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΑΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΦΑΡΜΑΚΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ όνομα πατέρα ΗΛΙΑΣ

 

 

275o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΥΛΩΝΟΣ

Τακτικοί

1) ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΔΡΑΚΩΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

4) ΦΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΑΝΤΩΝΑΚΛΑΣ ΗΛΙΑΣ όνομα πατέρα ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

 

275o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΠΥΛΩΝΟΣ

Τακτικοί

1) ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

2) ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΩΤΗΡΙΟΣ

3) ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

4) ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΠΑΠΑΓΑΠΗΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

276o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΖΙΩΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3) ΚΑΠΡΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4) ΚΑΣΑΠΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΒΕΛΑΙ ΑΝΤΟΥΕΛ όνομα πατέρα ΜΟΥΧΑΡΕΜ

2) ΓΚΥΛΜΕΖΙ ΝΤΟΡΙΣΑ όνομα πατέρα ΝΑΙΜ

 

276o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΚΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΛΟΥΚΑΣ

2) ΓΕΡΟΛΥΜΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

3) ΓΚΟΛΦΗ ΕΥΘΥΜΙΑ όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΤΩΝΑΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

277o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ όνομα πατέρα ΛΑΜΠΡΟΣ

2) ΜΕΛΕΚΙ ΑΝΤΖΕΛΑ όνομα πατέρα ΑΝΤΡΙΑΤΙΚ

3) ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4) ΜΥΡΙΑΛΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΛΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΑΝΩΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΜΗΛΙΟΥ ΝΟΜΙΚΗ όνομα πατέρα ΣΥΜΕΩΝ

 

277o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΛΟΥΜΙ ΣΑΙΜΙΡ όνομα πατέρα ΑΓΚΡΟΝ

3) ΜΑΜΜΩΝΑ ΣΕΒΑΣΤΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4) ΜΗΝΕΤΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΛΗΜΕΝΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΛΑΜΠΡΟΣ

 

278o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2) ΠΙΖΗΜΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΠΡΙΦΤΗ ΕΡΗΣ όνομα πατέρα ΑΡΜΠΕΝ

4) ΧΑΣΑΝΙ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ όνομα πατέρα ΜΠΟΥΓΙΑΡ

Αναπληρωματικοί

1) ΝΙΜΟΡΑΚΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΠΙΣΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

278o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΑΠΑ ΑΝΙΣΑ όνομα πατέρα ΑΝΕΣΤΗ

2) ΠΑΠΑ ΑΝΤΙΟΛΑ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝ

3) ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

4) ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΑΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΚΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

 

279o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΓΚΟΥΒΟΥΣΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3) ΔΙΑΚΟΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

4) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΘΩΜΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

2) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΑΝΩ όνομα πατέρα ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

 

279o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΑΡΝΙΚΚΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ όνομα πατέρα ΗΛΙΑΣ

2) ΑΡΝΙΚΚΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

3) ΓΕΡΟΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

280o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΜΠΟΥΡΝΕΛΛΗ ΣΕΒΑΣΤΗ όνομα πατέρα ΗΛΙΑΣ

2) ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ

3) ΣΤΑΤΟΥΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΣΤΑΤΟΥΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΙΚΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

280o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΝΑΚΚΑ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3) ΣΑΒΒΗ ΒΑΛΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

4) ΣΙΜΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΝΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΧΑΡΙΣΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

281o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου ΕΝΙΑΙΟ –

Ε.Δ. ΑΡΝΙΘΑΣ

Τακτικοί

1) ΜΑΡΑΘΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΠΑΡΙΣΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3) ΠΑΡΙΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4) ΧΑΛΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΕΥΓΕΝΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

2) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΙΜΙΛΙΟΣ

 

282o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2) ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΚΟΥΚΑ ΛΟΥΑΝΕΣΑ όνομα πατέρα ΖΥΜΠΕΡ

4) ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΤΡΙΑ ΣΕΒΑΣΤΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΑΝΙΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

282o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΓΕΩΡΓΑΛΛΙΔΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΔΡΑΓΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3) ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

4) ΜΟΥΤΖΟΥΡΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

283o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΤΣΙΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΣΕΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΛΑΖΑΡΟΣ

3) ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4) ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΣΤΕΡΓΕΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

283o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3) ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4) ΣΟΦΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΕΘΑΚΑ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΠΙΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

 

284o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου ΕΝΙΑΙΟ –

Ε.Δ. ΒΑΤΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΟΥΤΕΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΛΕΚΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥΛΛΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

285o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΣΤΡΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΓΑΡΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

3) ΚΑΖΩΝΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

4) ΡΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ όνομα πατέρα ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2) ΓΑΡΙΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

285o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΙΣΤΡΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΒΟΥΚΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2) ΖΟΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΨΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΑΡΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ

2) ΠΟΚΚΙΑ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

 

286o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΓΙΑΝΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΖΑΝΝΕΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ όνομα πατέρα ΖΑΝΝΕΤΟΣ

3) ΗΡΑΚΛΕΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

4) ΚΑΖΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΦΙΛΛΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΕΩΡΓΑΡΑ ΝΙΚΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΖΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΜΟΥΣΤΑΦΑΣ όνομα πατέρα ΙΣΜΑΗΛ

 

286o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΘΕΟΧΑΡΗΣ

2) ΖΑΝΝΕΤΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ όνομα πατέρα ΠΑΥΛΟΣ

3) ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

4) ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΚΑΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΓΚΑ ΞΕΝΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΒΑΡΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

287o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΛΟΥΛΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΕΡΟΠΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΣΑΗ ΦΑΝΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4)ΤΡΙΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΟΥΤΣΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

2) ΦΡΑΝΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

287o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΜΕΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΜΕΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ )

3) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

4) ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΝΟΥΡΕΝΤΙΝ ΦΙΛΙΣ όνομα πατέρα ΣΑΛΗΣ

2) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΗ όνομα πατέρα ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

288o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΛΑΧΑΝΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

2) ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

3)ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ όνομα πατέρα ΦΙΛΙΠΠΟΣ

4) ΨΑΡΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΥΜΕΩΝ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΑΚΡΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2) ΜΑΝΩΛΑΚΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

 

288o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΛΑΧΑΝΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΞΥΔΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΨΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΥΜΕΩΝ

4)ΨΑΡΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΚΚΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΖΕΠΠΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

289o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΜΕΣΑΝΑΓΡΟΥ

Τακτικοί

1) ΓΚΙΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

3) ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2)ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

289o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΜΕΣΑΝΑΓΡΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΘΑΝΑΣΑ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΓΙΩΡΓΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΣΤΕΦΑΝΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΗΛΙΑΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΓΙΩΡΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ όνομα πατέρα ΦΡΑΤΖΗΣ

 

290o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου ΕΝΙΑΙΟ –

Ε.Δ. ΠΡΟΦΥΛΙΑΣ

Τακτικοί

1) ΑΣΠΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΚΟΝΝΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΚΩΣΤΑΣ

4) ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΔΙΒΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

291o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4) ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

291o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΑΓΚΑΛΛΙΟΥ ΑΟΥΡΕΛ όνομα πατέρα ΣΚΕΛΚΙΜ

2) ΑΡΕΣΤΗ ΑΡΓΥΡΗ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΑΜΑΛΙΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4) ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ

2) ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

292o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΖΕΡΕΜΕ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΚΑΛΙΟΖΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

4) ΚΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ όνομα πατέρα ΙΟΡΔΑΝΗΣ

 

292o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΔΡΑΚΟΚΑΡΔΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3) ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

4) ΚΑΡΟΦΤΗ ΑΣΤΡΙΝΤ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

2) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

293o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΚΑΤΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΚΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΚΟΝΟΜΙ ΛΕΑΝΤΡΟΣ όνομα πατέρα ΘΑΝΑΣΗΣ

4) ΚΟΡΔΙΝΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2) ΚΛΩΝΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

 

293o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΚΛΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΚΟΝΟΜΗ ΕΝΚΕΛΕΝΤΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΛ

3) ΚΟΥΚΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

4) ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΛΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

2) ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

294o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3) ΜΑΤΣΗ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4) ΜΙΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΑΠ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2) ΚΩΒΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

294o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΚΡΟΝΓΚΟ ΛΙΛΙΑΝΑ όνομα πατέρα ΘΑΝΑΣ

2) ΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΛΕΡΙΑ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΜΗΛΙΕΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΛΑΟΥ ΔΑΝΑΗ όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

295o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΜΟΥΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ

2) ΜΟΥΡΑΤΙ ΖΕΝΑΙΝΤΑ όνομα πατέρα ΑΡΜΠΕΝ

3) ΝΙΚΔΗΜΑ ΓΙΟΝΙΝΤΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΗΣ

4) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΠΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2) ΜΠΑΡΔΑΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

295o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΛΟΥΚΑΣ

2) ΜΠΟΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΓΑΠΗΤΟΣ

3) ΜΠΟΥΤΣΚΑ ΒΑΣΙΛ όνομα πατέρα ΡΑΚΟΥ

4) ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΟΥΤΣΟ ΑΡΤΟΥΡ όνομα πατέρα ΕΜΙΝ

2) ΜΠΟΥΤΣΚΑ ΜΠΛΕΝΤΑΡ όνομα πατέρα ΠΑΝΤΕΛΗ

 

296o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟ Σ

2) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3) ΠΟΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

4) ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΘΩΜΑΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΠΟΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

296o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

2) ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4) ΣΚΟΤΣΑΦΑΒΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΦΕΡΔΙΝΑΝΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΠΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

297o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2) ΣΤΕΡΓΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΥΜΕΩΝ

3)ΤΕΧΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4)ΤΟΥΒΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΔΡΕΑΣ

2) ΤΣΑΜΠΙΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

297o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΤΑΚΚΟΥ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

3) ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ όνομα πατέρα ΚΑΛΟΥΔΗΣ

4) ΤΟΥΒΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΙΝΑ όνομα πατέρα ΠΕΤΡΟΣ

2) ΤΕΡΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΘΕΟΧΑΡΗΣ

 

298o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΣΤΕΦΑΝΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ όνομα πατέρα ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ

2) ΦΤΑΚΛΑ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

298o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ –

Ε.Δ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

Τακτικοί

1) ΤΣΟΜΕΝΙ ΑΡΤΑΝ όνομα πατέρα ΛΑΖΑΡ

2) ΦΕΣΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3) ΦΤΑΚΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

4) ΧΡΥΣΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΣΟΜΕΝΙ ΑΝΤΡΙΑΝ όνομα πατέρα ΖΟΙ

2) ΤΣΟΜΕΝΙ ΡΕΝΑΛΝΤΟ όνομα πατέρα ΑΝΤΡΙΑΝ

299o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΔΑΜΑΤΡΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΛΟΥΚΑΣ

2) ΑΝΤΩΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

4) ΚΑΚΕΛΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Αναπληρωματικοί

1) ΚΑΛΛΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΠΗΔΙΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

299o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΔΑΜΑΤΡΙΩΝ

Τακτικοί

1) ΑΝΔΡΙΚΟΣ ΘΩΜΑΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

3) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

4) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΔΗΜΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΚΑΛΛΙΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

 

300o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΘΕΟΛΟΓΟΥ

Τακτικοί

1) ΓΛΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

3) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ όνομα πατέρα ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ

4) ΚΟΥΡΠΑ ΑΡΓΥΡΩ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

300o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΘΕΟΛΟΓΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2) ΓΑΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4) ΔΗΜΗΤΡΑΔΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΤΣΙΔΗ ΜΟΣΧΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

301o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΘΕΟΛΟΓΟΥ

Τακτικοί

1) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ όνομα πατέρα ΙΟΡΔΑΝΗΣ

2) ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

3) ΤΣΑΛΟΛΗ ΣΕΒΑΣΤΗ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΑΝΟΥΕΛΕ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΟΥΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΝΙΚΟΛΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ όνομα πατέρα ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

 

301o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΘΕΟΛΟΓΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΣΑΡΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ όνομα πατέρα ΠΕΤΡΟΣ

3) ΦΕΚΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΙΟΡΔΑΝΗΣ

2) ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

302o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί

1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΓΙΑΝΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΠΕΛΑΓΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

302o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί

1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3) ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΖΕΡΒΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΡΚΟΥΛΗ ΝΟΜΙΚΗ όνομα πατέρα ΜΑΡΚΟΣ

2) ΓΙΑΚΟΥΜΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΦΩΤΙΟΣ

 

303o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί

1) ΚΑΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

3) ΛΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΛΑΖΑΡΟΣ

4) ΜΑΛΩΤΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΚΩΣΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

303o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί

1) ΚΑΡΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΚΕΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΚΟΣΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΚΩΣΤΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΡΤΣΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

304o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί

1) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2) ΜΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3) ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

4) ΠΑΣΑΛΗ ΑΘΗΝΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΠΑΚΑΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΕΥΘΥΜΙΟΣ

 

304o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί

1) ΜΠΑΚΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

2) ΜΠΙΛΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ όνομα πατέρα ΣΩΤΗΡΙΟΣ

3) ΞΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4) ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΚΟΚΟΝΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΕΓΑΔΡΟΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΜΠΑΚΑΛΗ ΣΟΦΙΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

305o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί

1) ΦΕΓΓΑΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΦΥΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

4) ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΣΙΚΚΗ ΕΥΦΗΜΙΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΦΥΛΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

 

305o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Τακτικοί

1) ΤΣΕΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2) ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΦΩΤΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ όνομα πατέρα ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

4) ΦΩΤΕΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΦΩΤΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ όνομα πατέρα ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2) ΤΣΕΛΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

 

306o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΑΝΑΣΤΑΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3) ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4) ΔΑΜΑΤΡΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΣΤΕΡΓΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

 

306o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΑΝΑΣΤΑΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2) ΑΝΑΣΤΑΣΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

3) ΑΤΖΙΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ όνομα πατέρα ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

4) ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

2) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

307o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ όνομα πατέρα ΣΩΤΗΡΙΟΣ

4) ΚΑΝΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΥΛΟΣ

2) ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

307o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2) ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ όνομα πατέρα ΠΕΤΡΟΣ

3) ΚΑΛΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΖΙΩΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΘΑΝΑΣΗΣ

2) ΚΑΡΑΒΑΙΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

308o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΟΥΤΡΟΥΦΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

2) ΜΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

3) ΜΑΡΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4) ΜΟΣΚΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

 

308o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΚΥΡΙΑΚΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΜΑΝΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

3) ΜΑΡΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΜΑΡΤΗΣ

4) ΜΟΣΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΛΕΜΟΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

309o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ όνομα πατέρα ΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ

2) ΜΠΙΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΧΡΗΣΤΟΣ

3) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4) ΠΑΡΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΟΔΟΥ ( 1223965000754 ) (ΑΠ 2271 )

Αναπληρωματικοί

1) ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ ΕΛΕΝΗ όνομα πατέρα ΔΑΜΙΑΝΟΣ

2) ΜΠΟΝΙΑΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

309o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΠΑΝΑΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

3) ΠΑΝΑΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

4) ΠΑΡΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΠΛΟΝΤΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

310o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΕΡΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΣΕΙΡΗΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ όνομα πατέρα ΚΥΡΙΑΚΟΣ

4) ΤΖΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ όνομα πατέρα ΒΑΓΓΕΛΗΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΡΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΚΑΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

310o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΠΕΡΙΦΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ όνομα πατέρα ΣΩΤΗΡΙΟΣ

3) ΠΟΤΣΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

4) ΣΑΡΙΚΑ ΖΑΦΕΙΡΑ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2) ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

311o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΤΣΑΛΜΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΘΩΜΑΣ

2) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

3) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

4) ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΣΟΥΒΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΚΑΛΕΤΟΣ

2) ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

 

311o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Τακτικοί

1) ΦΙΡΟΓΛΑΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ όνομα πατέρα ΜΕΤΑΞΑΣ

2) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑ ΜΙΧΑΕΛΑ όνομα πατέρα ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3) ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΤΣΙΓΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2) ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΕΤΑ όνομα πατέρα ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

312o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Τακτικοί

1) ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2) ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

3) ΚΑΝΔΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ όνομα πατέρα ΖΑΧΑΡΙΑΣ

4) ΚΑΝΔΥΛΑΚΗ ΖΑΜΠΕΤΤΑ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

312o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Τακτικοί

1) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3) ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

4)ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

Αναπληρωματικοί

1) ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΕΙΡΗΝΗ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

313o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Τακτικοί

1) ΚΟΡΚΙΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

3) ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4) ΛΙΑΠΑΡΙΝΟΥ ΣΤΑΛΑΚΤΗ όνομα πατέρα

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΥΛΛΑΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2) ΛΕΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

313o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Τακτικοί

1) ΚΟΣΜΑΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΚΟΥΛΛΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3) ΚΟΥΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4) ΜΑΛΑΚΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ όνομα πατέρα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΚΟΚΚΑΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ όνομα πατέρα ΙΩΑΝΝΗΣ

2) ΚΟΥΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ όνομα πατέρα ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

314o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Τακτικοί

1) ΜΟΣΧΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΠΑΝΤΙΔΟΥ ΝΙΚΗ όνομα πατέρα ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3) ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΠΑΤΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΜΟΣΧΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΑΝΝΑ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

314o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Τακτικοί

1) ΜΟΣΧΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΘΩΜΑΣ

3) ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

4) ΠΑΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Αναπληρωματικοί

1) ΜΟΣΧΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ όνομα πατέρα ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

 

315o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Α’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Τακτικοί

1) ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

3) ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΣΑΡΛΟΤΤΕ όνομα πατέρα ΧΑΝΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ

4) ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ όνομα πατέρα ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αναπληρωματικοί

1)ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΣΤΑΥΡΟΣ

2) ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ όνομα πατέρα ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

315o- Εκλογικό Τμήμα Δήμου Ρόδου Β’ ΤΜΗΜΑ – Ε.Δ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ

Τακτικοί

1) ΣΟΥΛΟΥΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ όνομα πατέρα ΜΙΧΑΗΛ

2) ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ όνομα πατέρα ΙΟΡΔΑΝΗΣ

3) ΦΥΣΤΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ όνομα πατέρα ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4) ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ όνομα πατέρα ΠΑΥΛΟΣ

Αναπληρωματικοί

1) ΣΑΒΒΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ όνομα πατέρα ΣΑΒΒΑΣ

2) ΤΣΑΠΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ όνομα πατέρα ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

 

 

 

 

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ