Η Ελληνική Ομοσπονδία Ποδηλασίας θα βραβεύσει σήμερα τους κορυφαίους αθλητές και αθλήτριες και τα κορυφαία σωματεία του 2019. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Μέγαρο της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής (Λεωφ. Δημ. Βικέλα 52, Χαλάνδρι). Μεταξύ των αθλητών που θα βραβευθούν βρίσκεται ο Ροδίτης Ορέστης Ράπτης του Π.Ο. Βόλου, οι Μιλτιάδης Χαρόβας και Παναγιώτα Μπέντα του Διαγόρα, η Ελένη Τσαβαρή του Μεσόγειου, ο Μιχάλης Σαββάκης του Ροδήλιου και ο Τιμόθεος Σιφουνιός του Άθλου.

Οι αθλητές και τα σωματεία που θα βραβευθούν

1.Βολικάκης Χρήστος ( Π.Ο.Βόλος)

1ος ΣΚΡΑΤΣ –  ΣΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ U.C.I.

ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ ΚΟΣΜΟΥ ΣΤΟ ΣΚΡΑΤΣ ΚΑΙ ΟΜΝΙΟΥΜ

2 ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΙΑ ΣΚΡΑΤΣ ΚΑΙ ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

4ος ΣΚΡΑΤΣ – ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ  ΕΛΙΤ ΑΝΔΡΩΝ

2ος ΣΚΡΑΤΣ – ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ  ΕΛΙΤ ΑΝΔΡΩΝ

4ος ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΝΤΩΝ – ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ  ΕΛΙΤ ΑΝΔΡΩΝ (ΟΛΛΑΝΔΙΑ)

1oς ΣΚΡΑΤΣ – 4ος ΟΜΝΙΟΥΜ – 5ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΙΣΤΑΣ (Ν.ΖΗΛΑΝΔΙΑ)

2oς ΣΚΡΑΤΣ – 3ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΙΣΤΑΣ (ΚΙΝΑ)

3oς ΣΚΡΑΤΣ – 4ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΙΣΤΑΣ (Ν.ΖΗΛΑΝΔΙΑ )

4ος ΟΜΝΙΟΥΜ – 5ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΙΣΤΑΣ (ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΟΜΝΙΟΥΜ – ΑΓΩΝΑΣ  ΠΟΝΤΩΝ – ΣΚΡΑΤΣ – ΜΑΝΤΙΣΟΝ – ΟΜ.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ

  1. Λιβανός Κωνσταντίνος (Π.Ο.Χ. Τάλως)

1ος 200μ.ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ – Ν.ΠΑΝ/ΝΙΟ ΡΕΚΟΡ – ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ ΕΦΗΒΩΝ

1ος ΚΕΙΡΙΝ – ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ ΕΦΗΒΩΝ

4ος 1000Μ. ΑΤ.ΧΡΟΝ/ΤΡΗΣΗΣ – ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ   ΕΦΗΒΩΝ

6ος ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ – Ν.ΠΑΝ/ΝΙΟ ΡΕΚΟΡ – ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ   ΕΦΗΒΩΝ

1ος 1000Μ. ΑΤ.ΧΡΟΝ/ΤΡΗΣΗΣ -Ν.ΠΑΝ/ΝΙΟ ΡΕΚΟΡ – ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ  ΕΦΗΒΩΝ

1ος 200Μ. ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ – ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ  ΕΦΗΒΩΝ

4ος ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ– ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ  ΕΦΗΒΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΕΦΗΒΩΝ 200Μ.ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ – 1000Μ.ΑΤ.ΧΡΟΝ/ΤΡΗΣΗΣ – ΚΕΙΡΙΝ – ΟΜ.ΣΠΡΙΝΤ

  1. Καρατσιβής Παναγιώτης (Π.Γ.Σ. Λάρισας)

2ος ELIMINATION – ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ  ΕΦΗΒΩΝ

2ος ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ ΔΡΟΜΟΥ ΕΦΗΒΩΝ  ΑΝΤΟΧΗΣ – ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΟΜΝΙΟΥΜ – AT.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ – ΟΜ.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΔΡΟΜΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΤΟΧΗΣ

  1. Μαυριγιαννάκης Βασίλειος (Π.Ο.Χ. Τάλως) 6ος ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ – Ν.ΠΑΝ/ΝΙΟ ΡΕΚΟΡ – ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ ΕΦΗΒΩΝ

4ος ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ– ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ  ΕΦΗΒΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ – 1000Μ.ΑΤ.ΧΡΟΝ/ΤΡΗΣΗΣ

  1. Πατεράκης Ηλίας (Π.Ο.Χ. Τάλως)

6ος ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ – Ν.ΠΑΝ/ΝΙΟ ΡΕΚΟΡ – ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ   ΕΦΗΒΩΝ

4ος ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ– ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΙΣΤΑΣ  ΕΦΗΒΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΕΦΗΒΩΝ

ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ

ΑΝΔΡΩΝ

  1. Αντωνιάδης Δημήτριος (Α.Σ. Μαχητές Πεύκων)

1ος ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ ΜΤΒ XCO  ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ  – ΤΕAM RELAY  ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ CYCLO CROSS

  1. Ηλίας Περικλής (Π.Σ.Κρόνος)

10ος – ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΤΒ MARATHON ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ XCO ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ ELIMINATOR ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ MARATHON ΑΝΔΡΩΝ

  1. Τζωρτζάκης Πολυχρόνης (Π.Ο.Χ. Τάλως)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΔΡΩΝ – ΑT.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

  1. Γιαννούτσος Μιλτιάδης (Π.Ο. Πατρών)

3ος ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΔΡΩΝ – ΑT.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

  1. ΜΟΛΛΑ ΕΜΕΤ ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ Χαρούν

3ος ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ ΜΤΒ XCO ΑΝΔΡΩΝ

  1. Βολικάκης Ζαφείρης ( Π.Ο. Βόλος )

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ -ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ – ΜΑΝΤΙΣΟΝ

  1. Σταυρακάκης Γεώργιος (Π.Ο.Χ. Τάλως)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ  – ΑΤ.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΔΡΟΜΟΥ ΝΕΩΝ  – ΑT.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

  1. Φαραντάκης Στέλιος (SOJASON ESPOIR ACNC)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΔΡΩΝ  – ΑΝΤΟΧΗΣ

  1. Βίλα Αιμιλιάνο (SOJASON ESPOIR ACNC)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΔΡΟΜΟΥ ΝΕΩΝ  – ΑΝΤΟΧΗΣ

  1. Μπρέτας Σωτήριος (Π.Ο. Βόλος)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ– 200μ.ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ – ΚΕΙΡΙΝ

  1. Καλογερόπουλος Ιωάννης (Π.Ο. Βόλος)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ  ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ

  1. Ράπτης Ορέστης (Π.Ο. Βόλος)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ  ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ

ΕΦΗΒΩΝ

  1. Σαρρής Ευάγγελος (Π.Ο.Η. Κάστρο)

1ος ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ ΔΡΟΜΟΥ ΕΦΗΒΩΝ – ΑΤ.ΧΡΟΝ/ΜΕΤΡΗΣΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΔΡΟΜΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΑΤ.ΧΡΟΝ/ΜΕΤΡΗΣΗΣ

19.Ασημομύτης Βασίλειος (Π.Ο.Βόλος)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΣΚΡΑΤΣ –  ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΝΤΩΝ

  1. Κόκκαλης Δημοσθένης (Π.Γ.Σ. Λάρισας)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΕΦΗΒΩΝ – ΟΜ.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ

  1. Μουστακίδης Νικόλας (Α.Σ. Μαχητές Πεύκων)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ XCO ΕΦΗΒΩΝ

  1. Αντωνιάδης Άγγελος (Α.Σ. Μαχητές Πεύκων)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ ΕΦΗΒΩΝ – ΤΕAM RELAY

  1. Μπρέτας Σωτήριος, Μάριος (Π.Γ.Σ. Λάρισας)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΕΦΗΒΩΝ – ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ

  1. Τούντας Ηλίας (Π.Ο. Βόλος)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ –  ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ

25.Τσιρογιάννης Γεώργιος (Π.Γ.Σ. Λάρισας)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΙΣΤΑΣ ΕΦΗΒΩΝ –  ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ

ΠΑΙΔΩΝ

26.Κέσογλου Αναστάσιος (Α.Σ. Μαχητές Πεύκων)

1ος ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ ΜΤΒ XCO  ΠΑΙΔΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ  ΠΑΙΔΩΝ– ΤΕAM RELAY

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ XCO ΠΑΙΔΩΝ

  1. Αρβανίτου Νικηφόρος (Α.Ο. Θησέας)

2ος ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ ΔΡΟΜΟΥ ΠΑΙΔΩΝ – ΑΝΤΟΧΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ  ΠΑΙΔΩΝ – ΑΤ.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΑΤ. ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ – ΑΝΤΟΧΗΣ

28.Κατσίμπουρας Δημήτριος (Π.Α.Ο.Κ. )

3ος ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ ΔΡΟΜΟΥ ΠΑΙΔΩΝ – ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ  ΠΑΙΔΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ– ΟΜΝΙΟΥΜ

  1. Χαρόβας Μιλτιάδης (Γ.Σ.Διαγόρας)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ  ΠΑΙΔΩΝ 200Μ.ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ – ΣΚΡΑΤΣ           

  1. Σαββάκης Μιχάλης (Ροδήλιος Π.Ο.Ρ.)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ 

  1. Κυριακίδης Ορέστης (Π.Α.Ο.Κ.)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ  ΠΑΙΔΩΝ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΠΡΙΝΤ

  1. Μπαρμπαγιάννης Αλέξανδρος (Π.Γ.Σ. Λάρισας) ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ – ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΝΤΩΝ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. Φασόη Βαρβάρα (Α. Ο. Ολυμπιακός Π.Χ.)

1η  ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ ΔΡΟΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΤΟΧΗΣ – ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

  1. Τσαβαρή Ελένη, Μιχαλίτσα (Μεσόγειος Π.Σ. Ρόδου)

2η ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ ΔΡΟΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΤΟΧΗΣ – ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ- ΑΤ.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ– ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

  1. Ζώγλη Άννα – Μαρία (Π.Σ. Κρόνος)

3η  ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ ΔΡΟΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

  1. Μηλάκη Αργυρώ (Π.Α.Σ. Ρεθύμνης – Άτλας)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΕΙΡΙΝ- ΣΚΡΑΤΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΑΝΤΟΧΗΣ

  1. Πλέγα, Γαβριλάκη Ιωάννα (Π.Ε.Σ.Α. Αστέρας)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

500μ.ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ – 200μ.ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

  1. Ελευθεριάδου Αικατερίνη (Π.Ο. Βέλος)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ MTB XCO ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ MTB MARATHON

39.Πλεσιώτη Δήμητρα (Α.Σ. Μαχητές Πεύκων)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΤΕAM RELAY

  1. Αδάμ Αλεξάνδρα (Π.Σ.ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΥΤΙΚΗ ΑΚΤΗ)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  – ELIMINATOR

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

41.Λιοδάκη Σοφία (Π.Ο.Χ. Τάλως)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΤ.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ –  ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΝΤΩΝ – 200Μ. ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ -ΣΚΡΑΤΣ – ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

42.Καρούσου Ειρήνη, Μαρία (Π.Σ. Κρόνος)

1η ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ ΔΡΟΜΟΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΑΝΤΟΧΗΣ

2η ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ MTB XCO ΝΕΑΝΙΔΩΝ

43.Σταυγιαννουδάκη Χρυσή (Π.Ο.Χ. Τάλως)

3η ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ ΔΡΟΜΟΥ NEAΝΙΔΩΝ–  ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΑΝΤΟΧΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1. Γιάχου Ελευθερία (Π.Σ.Κρόνος)

1η ΒΑΛΚΑΝΙΟΝΙΚΗΣ MTB XCO ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΤΟΧΗΣ – ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΣΚΡΑΤΣ

  1. Μπέντα Παναγιώτα (Γ.Σ. Διαγόρας)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΙΣΤΑΣ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 200μ.ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ – 500μ. ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ-ΑΤ.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ – ΟΜΝΙΟΥΜ

46.Ηλιάκη Ευαγγελία (Π.Α.Σ. Ρεθύμνης Άτλας)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ MTB XCO ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΜΑΣΤΕΡΣ

  1. Καταπόδης Λουκάς (Α.Ο. Πήγασος)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΜΑΣΤΕΡΣ ΚΑΤΗΓ. Β ΑΤ. ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ – ΑΝΤΟΧΗΣ

  1. Ζεντέλης Ιωάννης (Π.Ο.Χ.Τάλως)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΜΑΣΤΕΡΣ ΚΑΤΗΓ. Α΄ ΑΤ. ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

  1. Παπαλέξης Νικόλαος (Π.Ο.Χ.Τάλως)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΜΑΣΤΕΡΣ ΚΑΤΗΓ. Α΄ ΑΝΤΟΧΗΣ

  1. Ποντίκης Χρήστος (Α.Σ. Άλφα Καλλιθέας)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΜΑΣΤΕΡΣ ΚΑΤΗΓ. Γ΄, Δ’ ΑΤ. ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ – ΑΝΤΟΧΗΣ

  1. Ορφανουδάκης Κων/νος (Π.Ο.Χ.Τάλως)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ XCO ΜΑΣΤΕΡΣ ΚΑΤΗΓ. Β’,Γ’,Δ’

  1. Καβουρτζικλής Αθανάσιος (Α.Π.Σ. Μαχητής Σερρών)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΤΒ XCO ΜΑΣΤΕΡΣ ΚΑΤΗΓ. Α’

  1. Γούδας Παύλος (Παναθηναϊκός Α.Ο.)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΛΛΑΔΑΣ CYCLO CROSS ΜΑΣΤΕΡΣ ΚΑΤΗΓ. Β’

  1. Τσεκόσκα Καταρζίνα Άννα (Π.Ο. Ωμέγα)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ  ΕΛΛΑΔΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΜΑΣΤΕΡΣ ΚΑΤΗΓ. Β’ ΑΝΤΟΧΗΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

55.Παναγάκος Πέτρος (Σπαρτιατικός Γ.Σ.)

1η ΘΕΣΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ – ΑΝΤΟΧΗΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

56.Τουρλή Δέσποινα (Π.Α.Ο.Κ.)

1η ΘΕΣΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΝΕΟΛΑΙΑΣ  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ – ΑΝΤΟΧΗΣ

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ

57.Σιφούνιος Τιμόθεος, Μιχαήλ (Α.Ο. Άθλος)       

1η ΘΕΣΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

58.Κασκάνη Ελένη (Π.Α.Σ. Πηνειός)

1η ΘΕΣΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ

59.Καβαλιεράτος Αιμίλιος (Α.Ε.Κ.)

1η ΘΕΣΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΓΟΡΙΑ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

60.Εξάρχου Μελίνα (A.E.K.TΡΙΠΟΛΗΣ)

1η ΘΕΣΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΤ.ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

Α13. ΟΜΑΔΙΚΑ

  1. Π.Ο.Χ. Τάλως

1ο ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΒΑΣΕΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΑΣ EΦΗΒΩΝ – ΟΜ.ΣΠΡΙΝΤ

(Λιβανός Κωνσταντίνος – Μαυριγιαννάκης Βασίλης – Πατεράκης Ηλίας)

  1. Π.Ο. Βόλος

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΜΑΝΤΙΣΟΝ

(Βολικάκης Χρήστος – Βολικάκης Ζαφείρης)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ –  ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ

(Τούντας Ηλίας – Ράπτης Ορέστης – Βολικάκης Χρήστος – Βολικάκης Ζαφείρης).

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΩΝ –  ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΣΠΡΙΝΤ

Μπρέτας Σωτήριος – Βολικάκης Ζαφείρης – Καλογερόπουλος Ιωάννης)

  1. Π.Γ.Σ. Λάρισας

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΑΣ EΦΗΒΩΝ – ΟΜ.ΠΟΥΡΣΟΥΙΤ

(Τσιρογιάννης Γεώργιος – Μπρέτας Σωτήριος, Μάριος – Κόκκαλης      Δημοσθένης)

  1. Π.Α.Ο.Κ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΙΣΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ – ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΣΠΡΙΝΤ

(Κατσίμπουρας Δημήτριος – Κυριακίδης Ορέστης)

  1. Α.Σ. ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ – MTB TEAM RELAY

(Αντωνιάδης Δημήτρης-Αντωνιάδης Άγγελος – Κέσογλου Αναστάσιος-Πλεσιώτη Δήμητρα).

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ