Α.Ο. Πυλίου: «Ευχαριστούμε για την άψογη φιλοξενία»

Δραματική νίκη με σκορ 3-2 πέτυχε ο Α.Ο. Πυλίου στο γήπεδο Λίνδου με αντίπαλο τον τοπικό Κλεόβουλο στην αναμέτρηση που έγινε την Κυριακή για την 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας.
Οι Κώοι παρότι μέχρι το 83ο λεπτό ήταν πίσω στο σκορ με 2-1, βρήκαν τα ψυχικά αποθέματα και με δύο γκολ του Γιάννη Στεφανίδη στο 84ο και 87ο λεπτό, έφτασαν στην κατάκτηση των τριών βαθμών της νίκης.
Παρά την ένταση της αναμέτρησης και την διακύμανση του σκορ, οι φιλοξενούμενοι έμειναν απόλυτα ικανοποιημένοι από την φιλοξενία των Λινδιακών, εκδίδοντας την ακόλουθη ευχαριστήρια ανακοίνωση:
«Νιώθουμε την ανάγκη να ευχαριστήσουμε θερμά τους ανθρώπους του Κλεόβουλου για την άψογη φιλοξενία.
Σε ένα ματς με συγκινήσεις και ανατροπές ήταν άψογοι από την αρχή μέχρι το τέλος. Δεσμευόμαστε για ανάλογη φιλοξενία στο παιχνίδι του δεύτερου γύρου».