Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του F-4 των παίδων, που θα διεξαχθεί την Παρασκευή και το Σάββατο 26 και 27 Απριλίου στο κλειστό γυμναστήριο της Μερικιάς στη Λέρο. Την Παρασκευή στις 16:30 θα διεξαχθεί ο πρώτος ημιτελικός ανάμεσα στον Κολοσσό και τον Έσπερο Κω και στις 19:00 ο δεύτερος ημιτελικός μεταξύ της Ακαδημίας Καλύμνου και του Γ.Α.Σ. Ιάλυσος. Το πρωί του Σαββάτου θα διεξαχθούν οι τελικοί, οπότε θα γίνει γνωστός και ο πρωταθλητής Δωδεκανήσου.
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(26/04):
Δ.Κ.Γ. Λέρου (16:30): Κολοσσός Ρόδου- Έσπερος Κω
Δ.Κ.Γ. Λέρου (19:00): Ακαδημία Καλύμνου- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
ΤΕΛΙΚΟΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ(27/04):
Δ.Κ.Γ. Λέρου (09:30): Μικρός τελικός
Δ.Κ.Γ. Λέρου (11:30): Μεγάλος τελικός
Το πρόγραμμα στο F-4 παίδων της Λέρου!
![](https://www.dimokratiki.gr/wp-content/uploads/2024/04/437544761-950358477089289-2440978708296537495-n.jpg)