Αύριο αναχωρούν οι Μικτές ομάδες της Δωδεκανήσου για τα παιχνίδι της Α’ φάσης, με την ΕΠΣΔ να γνωστοποιεί με την ακόλουθη ανακοίνωση τους ποδοσφαιριστές που απαρτίζουν τις αποστολές:
Από τον πρόεδρο της τεχνικής επιτροπής κ. Αδαμάκη Μιχάλη καλούνται οι ποδοσφαιριστές της Μικτής Νέων και Παίδων της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκάνησου να βρίσκονται την Παρασκευή 23/10/2015 και ώρα 15:00 στο Λιμάνι Ρόδου και για τους ποδοσφαιριστές του Βορείου συγκροτήματος ώρα 18:30 στο Λιμάνι Κω για αναχώρηση για Πειραιά με την BLUE STAR FERRIES για την συμμετοχή τους στην Α’ φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Μικτών ομάδων προεπιλογής Εθνικών ομάδων Ε.Π.Ο
Μικτή Νέων
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
2. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Μ. ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
3. ΑΛΑΒΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
4. ΜΠΑΡΔΟΣ ΦΩΤΗΣ ΔΟΞΑ Ψ.
5. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΡΟΝΤΙΑΝ ΡΟΔΟΣ
6. ΡΑΦΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΔΟΣ
7. ΤΡΕΧΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΡΟΔΟΣ
8. ΞΕΖΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΔΟΣ
9. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΙΚΕΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
10. ΑΡΙΦΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
11. ΑΡΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΠΠΟΤΕΣ
12. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΣΙΜΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ
13. ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ
14. ΤΖΟΥΑΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ
15. ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16. ΖΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
17. ΧΟΧΛΑΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ
18. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α.Ο.ΒΑΘΥ
19. ΑΛΑΧΟΥΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ο.ΒΑΘΥ
20. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
Μικτή Παίδων
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1. ΑΜΠΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΣ
2. ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΡΟΔΟΣ
3. ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΡΟΔΟΣ
4. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
5. ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
6. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
7. ΓΚΑΜΜΙΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Ε.Ρ.Α
8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Ε.Ρ.Α
9. ΣΑΒΒΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ
10 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
11 ΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
12 ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΥΚΛΗΣ
13 ΚΑΒΟΥΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ
14 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ
15 ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΕΝΑ
16 ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΡΕΝΑ
17 ΜΑΝΟΥΣΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ο.Α.ΚΩ
18 ΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Α.ΚΩ
19 ΚΑΡΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ
20 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑΣ
ΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Α.ΚΩ
ΚΑΡΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ
ΜΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ