Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣΔ οι διαιτητές και οι βοηθοί που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας, που αφορούν την 18η αγωνιστική στους δύο ομίλους της Ρόδου και την 16η αγωνιστική στον όμιλο Νήσων.
Το ντέρμπι του 1ου ομίλου ανάμεσα στην Κύπρο και τον Εθνικό Αρχίπολης που θα διεξαχθεί την Κυριακή στις 16:00 στο γήπεδο των Αγίων Αποστόλων θα «σφυρίξει» ο Τάσος Γιαννουκάς, με βοηθούς τους Κοκμοτό και Σταυρούλια.
Αναλυτικά όλοι οι ορισμοί και στους τρεις ομίλους:
Β’ Κατηγορία
1ος όμιλος
18η αγωνιστική
Σάββατο

• Τήλος 1:00μ.μ.
Α.Σ. Τήλος- Δήμητρα Δαματριάς
Διαιτητές: Πλάτσης, Στεφανάκης, Μαυρουδής
Παρ. διαιτησίας: δεν ανακοινώθηκε
Παρ. αγώνα: Σακελλάρης
Κυριακή
•Λάρδος 4:00μ.μ.
Ηρακλής Λάρδου- Νηρέας
Διαιτητές: Σπάρταλης, Αναστασοπούλου, Τσουρούτης
Παρ. διαιτησίας: Ορφανός
Παρ. αγώνα: Κουγκράς
• Ψίνθος 4:00μ.μ.
Δόξα Ψίνθου- Αστέρας Μασάρων
Διαιτητές: Πατσιόπουλος, Στεφανάκης, Τάσης
Παρ. διαιτησίας: Τσαγγάρης
Παρ. αγώνα: Ματσαμάς
• Άγιοι Απόστολοι 4:00μ.μ.
Κύπρος- Εθνικός Αρχίπολης
Διαιτητές: Γιαννουκάς, Κοκμοτός, Σταυρούλιας
Παρ. διαιτησίας: Κατσιδώνης
Παρ. αγώνα: Βασιλαράκης
Δευτέρα
• Θεολόγος 12:45
Δαμάγητος- Α.Ο. Σύμης
Διαιτητές: Σπάρταλης, Καλκαβούρας, Σταυρούλιας
Παρ. διαιτησίας: Διαμαντέας
Παρ. αγώνα: Σταυριανός
Ρεπό: Α.Σ. Χάλκης
2ος όμιλος
18η αγωνιστική
Κυριακή

• Μαλώνα 4:00μ.,μ.
Άγιος Γεώργιος- Πολυβώτης
Διαιτητές: Κάζας, Σαρρής, Τσιβίτης
Παρ. διαιτησίας: Ζαννετής
Παρ. αγώνα: Θωμάς
• Κοσκινού 4:00μ.μ.
Ευαγόρας- Ακουσίλαος
Διαιτητές: Αντωνάς, Λάζος, Χατζηαλεξίου
Παρ. διαιτησίας: Χρυσανθής
Παρ. αγώνα: Κάππας
•Παστίδα 4:00μ.μ.
Αστέρας Παστίδας- Πολύστρατος
Διαιτητές: Καραγιάννης, Αχιολάς, Δημητριάδης
Παρ. διαιτησίας: Στέργου
Παρ. αγώνα: Καρίκης
• Άγιος Σουλάς 4:00μ.μ.
Ευκλής- Αθλέτικο Αφάντου
Διαιτητές: Δουλγέρης, Μαυρουδής, Κυριακίδης
Παρ. διαιτησίας: Πηδιάκης
Παρ. αγώνα: Μανέγας
• Άγιος Ισίδωρος 4:00μ.μ.
Άγιος Ισίδωρος- Αναγέννηση Έμπωνα
Διαιτητές: Πλάτσης, Γιαννούλης, Τσεπούρας
Παρ. διαιτησίας: Μίχας
Παρ. αγώνα: Στεργάκης
Δευτέρα
• Άγιοι Απόστολοι 4:00μ.μ.
Α.Ε. Αδελφοσύνης- Ασπίδα Σαλάκου
Διαιτητές: Αντωνάς, Τσέτσος, Σαρρής
Παρ. διαιτησίας: Σακελλαρίδης
Παρ. αγώνα: Βελής
Όμιλος Νήσων
16η αγωνιστική
Σάββατο

•Ζηπάρι 4:00μ.μ.
ΠΑΟΚ Κω- Α.Ο. Αθλοπαιδιών
Διαιτητές: Καραμούτας, Παρχαρίδης, Φραγκιαδάκης
Παρ. διαιτησίας: Βασιλείου
Παρ. αγώνα: Χατζηνικολάου
Κυριακή
• Πάτμος 1:00μ.μ.
Ξάνθος Πάτμου- Α.Ο. Βαθύ Καλύμνου
Διαιτητές: Ωραιόπουλος, Κορώνης, Βουλγαράκης
Παρ. διαιτησίας: δεν ανακοινώθηκε
Παρ. αγώνα: Τσαμπαλάκης
• Κέφαλος 3:00μ.μ.
Νικαγόρας- Δόξα Καρδάμαινας
Διαιτητές: Παρχαρίδης, Αλέκος, Γιαμουζής
Παρ. διαιτησίας: Αλεξίου
Παρ. αγώνα: Κατσαράς
Τρίτη 26/3
• Ζηπάρι 1:30μ.μ.
Αναγέννηση Ασφενδιού- Α.Ε. Λέρου
Διαιτητές: Παρχαρίδης, Πατσιαούρας, Γιαμουζής
Παρ. διαιτησίας: Αλεξίου
Παρ. αγώνα: Φωταράς
Ρεπό: Καλυμνιακός

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ