Το πρωί της Τρίτης, στα γραφεία της ΕΠΟ έγινε η κλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας για την σεζόν 2020-2021.
Ο πρωταθλητής Δωδεκανήσου Α.Ο. Πυλίου θα ξεκινήσει από την έδρα του την φετινή του περιπέτεια στον 8ο όμιλο, καθώς θα υποδεχθεί την πρωταθλήτρια ομάδα της ΕΠΣ Χίου Α.Π.Ε. Μικρασιατική.
Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του 8ου ομίλου:
1η αγωνιστική 12η
Αίας Σαλαμίνας – Ακράτητος
Α.Ο. Πυλίου – Μικρασιατική Χίου
Πανελευσινιακός – Αιολικός
Αετός Λουτρών – ΑΠΟ Κερατσίνι
Θύελλα Ραφήνας – Α.Ο. Καραβάς
Πυθαγόρας Σάμου – Αστέρας Βάρης
2η αγωνιστική 13η
Α.Ο. Πυλίου – Αίας Σαλαμίνας
Ακράτητος – Πανελευσινιακός
Μικρασιατική Χίου – Αετός Λουτρών
Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας
ΑΠΟ Κερατσίνι – Πυθαγόρας Σάμου
Αστέρας Βάρης – Α.Ο. Καραβάς
3η αγωνιστική 14η
Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός
Αετός Λουτρών – Α.Ο. Πυλίου
Θύελλα Ραφήνας – Ακράτητος
Πυθαγόρας Σάμου – Μικρασιατική Χίου
Αστέρας Βάρης – Αιολικός
Α.Ο. Καραβάς – ΑΠΟ Κερατσίνι
4η αγωνιστική 15η
Αετός Λουτρών – Αίας Σαλαμίνας
Πανελευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας
Α.Ο. Πυλίου – Πυθαγόρας Σάμου
Ακράτητος – Αστέρας Βάρης
Μικρασιατική Χίου – Α.Ο. Καραβάς
ΑΠΟ Κερατσίνι – Αιολικός
5η αγωνιστική 16η
Αίας Σαλαμίνας – Θύελλα Ραφήνας
Πυθαγόρας Σάμου – Αετός Λουτρών
Αστέρας Βάρης – Πανελευσινιακός
Α.Ο. Καραβάς – Α.Ο. Πυλίου
ΑΠΟ Κερατσίνι – Ακράτητος
Αιολικός – Μικρασιατική Χίου
6η αγωνιστική 17η
Πυθαγόρας Σάμου – Αίας Σαλαμίνας
Θύελλα Ραφήνας – Αστέρας Βάρης
Αετός Λουτρών – Α.Ο. Καραβάς
Πανελευσινιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι
Α.Ο. Πυλίου – Αιολικός
Ακράτητος – Μικρασιατική Χίου
7η αγωνιστική 18η
Αίας Σαλαμίνας – Αστέρας Βάρης
Α.Ο. Καραβάς – Πυθαγόρας Σάμου
ΑΠΟ Κερατσίνι – Θύελλα Ραφήνας
Αιολικός – Αετός Λουτρών
Μικρασιατική Χίου – Πανελευσινιακός
Ακράτητος – Α.Ο. Πυλίου
8η αγωνιστική 19η
Α.Ο. Καραβάς – Αίας Σαλαμίνας
Αστέρας Βάρης – ΑΠΟ Κερατσίνι
Πυθαγόρας Σάμου – Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας – Μικρασιατική Χίου
Αετός Λουτρών – Ακράτητος
Πανελευσινιακός – Α.Ο. Πυλίου
9η αγωνιστική 20η
Αίας Σαλαμίνας – ΑΠΟ Κερατσίνι
Αιολικός – Α.Ο. Καραβάς
Μικρασιατική Χίου – Αστέρας Βάρης
Ακράτητος – Πυθαγόρας Σάμου
Α.Ο. Πυλίου – Θύελλα Ραφήνας
Πανελευσινιακός – Αετός Λουτρών
10η αγωνιστική 21η
Αιολικός – Αίας Σαλαμίνας
ΑΠΟ Κερατσίνι – Μικρασιατική Χίου
Α.Ο. Καραβάς – Ακράτητος
Αστέρας Βάρης – Α.Ο. Πυλίου
Πυθαγόρας Σάμου – Πανελευσινιακός
Θύελλα Ραφήνας – Αετός Λουτρών
11η αγωνιστική 22η
Μικρασιατική Χίου – Αίας Σαλαμίνας
Ακράτητος – Αιολικός
Α.Ο. Πυλίου – ΑΠΟ Κερατσίνι
Πανελευσινιακός – Α.Ο. Καραβάς
Αετός Λουτρών – Αστέρας Βάρης
Θύελλα Ραφήνας – Πυθαγόρας Σάμου

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ