Το μεσημέρι της Τετάρτης έγινε στα γραφεία της ΕΠΣΔ, η κλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος του πρωταθλήματος Κ-12 για την σεζόν 2020-2021, τόσο στους τρεις ομίλους της Ρόδου, όσο και στους δύο ομίλους του βορείου συγκροτήματος.
Αναλυτικά:
Πρωτάθλημα Κ-12
Όμιλοι Ρόδου
1ος όμιλος
1η αγωνιστική 10η

ΑΕΡΑ- Απόλλωνας Καλυιθιών
Αρένα- Πάνθηρες
Ιππότες- ΓΑΣ Ιάλυσος
Αστέρας Παστίδας- Ηρακλής Μαριτσών
Ρεπό: Διαγόρας
2η αγωνιστική 11η
Πάνθηρες- Αστέρας Παστίδας
ΓΑΣ Ιάλυσος- Ηρακλής Μαριτσών
Διαγόρας- ΑΕΡΑ
Απόλλωνας Καλυθιών- Αρένα
Ρεπό: Ιππότες
3η αγωνιστική 12η
ΓΑΣ Ιάλυσος- Πάνθηρες
Αστέρας Παστίδας- Απόλλωνας Καλυθιών
Ιππότες- Διαγόρας
ΑΕΡΑ- Αρένα
Ρεπό: Ηρακλής Μαριτσών
4η αγωνιστική 13η
Απόλλωνας Καλυθιών- ΓΑΣ Ιάλυσος
Διαγόρας- Ηρακλής Μαριτσών
Αρένα- Αστέρας Παστίδας
Ιππότες- ΑΕΡΑ
Ρεπό: Πάνθηρες
5η αγωνιστική 14η
Πάνθηρες- Διαγόρας
ΓΑΣ Ιάλυσος- Αρένα
Ηρακλής Μαριτσών- Ιππότες
ΑΕΡΑ- Αστέρας Παστίδας
Ρεπό: Απόλλωνας Καλυθιών
6η αγωνιστική 15η
Διαγόρας- Απόλλωνας Καλυθιών
Ιππότες- Πάνθηρες
Αστέρας Παστίδας- ΓΑΣ Ιάλυσος
Ηρακλής Μαριτσών- ΑΕΡΑ
Ρεπό: Αρένα
7η αγωνιστική 16η
Πάνθηρες- Ηρακλής Μαριτσών
ΓΑΣ Ιάλυσος- ΑΕΡΑ
Αρένα- Διαγόρας
Απόλλωνας Καλυθιών- Ιππότες
Ρεπό: Αστέρας Παστίδας
8η αγωνιστική 17η
Ηρακλής Μαριτσών- Απόλλωνας Καλυθιών
Αστέρας Παστίδας- Διαγόρας
Ιππότες- Αρένα
ΑΕΡΑ-Πάνθηρες
Ρεπό: ΓΑΣ Ιάλυσος
9η αγωνιστική 18η
Διαγόρας- ΓΑΣ Ιάλυσος
Αρένα- Ηρακλής Μαριτσών
Αστέρας Παστίδας- Ιππότες
Πάνθηρες- Απόλλωνας Καλυθιών
Ρεπό: ΑΕΡΑ
2ος όμιλος
1η αγωνιστική 10η

ΑΕΡΑ 2- Α.Σ. Ρόδος
Α.Σ. Χάλκης- Ορφέας
Διγενής Κοσκινού- Φοίβος Κρεμαστής
Αστέρας Μασάρων- Νίκη Ρόδου
Ρεπό: Κλεάνθης Παραδεισίου
2η αγωνιστική 11η
Ορφέας- Αστέρας Μασάρων
Φοίβος Κρεμαστής- Νίκη Ρόδου
Κλεάνθης Παραδεισίου- ΑΕΡΑ 2
Α.Σ. Ρόδος- Α.Σ. Χάλκης
Ρεπό: Διγενής Κοσκινού
3η αγωνιστική 12η
Φοίβος Κρεμαστής- Ορφέας
Αστέρας Μασάρων- Α.Σ. Ρόδος
Διγενής Κοσκινού- Κλεάνθης Παραδεισίου
ΑΕΡΑ 2- Α.Σ. Χάλκης
Ρεπό: Νίκη Ρόδου
4η αγωνιστική 13η
Α.Σ. Ρόδος- Φοίβος Κρεμαστής
Κλεάνθης Παραδεισίου-Νίκη Ρόδου
Α.Σ. Χάλκης- Αστέρας Μασάρων
Διγενής Κοσκινού –ΑΕΡΑ 2
Ρεπό: Ορφέας
5η αγωνιστική 14η
Ορφέας- Κλεάνθης Παραδεισίου
Φοίβος Κρεμαστής- Α.Σ. Χάλκης
Νίκη Ρόδου- Διγενής Κοσκινού
ΑΕΡΑ 2- Αστέρας Μασάρων
Ρεπό: Α.Σ. Ρόδος
6η αγωνιστική 15η
Κλεάνθης Παραδεισίου- Α.Σ. Ρόδος
Διγενής Κοσκινού- Ορφέας
Αστέρας Μασάρων- Φοίβος Κρεμαστής
Νίκη Ρόδου- ΑΕΡΑ 2
Ρεπό: Α.Σ. Χάλκης
7η αγωνιστική 16η
Ορφέας- Νίκη Ρόδου
Φοίβος Κρεμαστής- ΑΕΡΑ 2
Α.Σ. Χάλκης- Κλεάνθης Παραδεισίου
Α.Σ. Ρόδος- Διγενής Κοσκινού
Ρεπό: Αστέρας Μασάρων
8η αγωνιστική 17η
Νίκη Ρόδου- Α.Σ. Ρόδος
Αστέρας Μασάρων- Κλεάνθης Παραδεισίου
Διγενής Κοσκινού- Α.Σ. Χάλκης
ΑΕΡΑ 2- Ορφέας
Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής
9η αγωνιστική 18η
Κλεάνθης Παραδεισίου- Φοίβος Κρεμαστής
Α.Σ. Χάλκης- Νίκη Ρόδουτ
Αστέρας Μασάρων- Διγενής Κοσκινού
Ορφέας- Α.Σ. Ρόδος
Ρεπό: ΑΕΡΑ 2
3ος όμιλος
1η αγωνιστική 10η

Ροδίων Άθλησις- Ευκλής Σορωνής
Κολλέγιο Ρόδου- Πάνθηρες Β’
Ορφέας 2- Αρένα 2
Α.Ο. Σύμης- Ηρακλής Μαριτσών 2
Φοίβος Κρεμαστής 2- Α.Σ. Ρόδος Β’
2η αγωνιστική 11η
Πάνθηρες Β’- Α.Ο. Σύμης
Αρένα 2- Φοίβος Κρεμαστήε 2
Ηρακλής Μαριτσών 2- Α.Σ. Ρόδος Β’
Κολλέγιο Ρόδου- Ροδίων Άθλησις
Ευκλής Σορωνής- Ορφέας 2
3η αγωνιστική 12η
Ηρακλής Μαριτσών 2- Αρένα 2
Α.Σ. Ρόδος Β’- Πάνθηρες Β’
Φοίβος Κρεμαστής 2- Ευκλής Σορωνής
Α.Ο. Σύμης- Κολλέγιο Ρόδου
Ροδίων Άθλησις- Ορφέας 2
4η αγωνιστική 13η
Ευκλής Σορωνής- Ηρακλής Μαριτσών 2
Κολλέγιο Ρόδου- Α.Σ. Ρόδος Β’
Ορφέας 2- Φοίβος Κρεμαστής 2
Α.Ο. Σύμης- Ροδίων Άθλησις
Πάνθηρες Β’- Αρένα 2
5η αγωνιστική 14η
Αρένα 2- Κολλέγιο Ρόδου
Ηρακλής Μαριτσών 2- Ορφέας 2
Α.Σ. Ρόδος Β’- Α.Ο. Σύμης
Ευκλής Σορωνής- Πάνθηρες Β’
Ροδίων Άθλησις- Φοίβος Κρεμαστής 2
6η αγωνιστική 15η
Κολλέγιο Ρόδου- Ευκλής Σορωνής
Ορφέας 2- Πάνθηρες Β’
Α.Ο. Σύμης- Αρένα 2
Φοίβος Κρεμαστής 2- Ηρακλής Μαριτσών 2
Α.Σ. Ρόδος Β’- Ροδίων Άθλησις
7η αγωνιστική 16η
Πάνθηρες Β’- Φοίβος Κρεμαστής 2
Αρένα 2- Α.Σ. Ρόδος Β’
Ηρακλής Μαριτσών 2- Ροδίων Άθλησις
Ορφέας 2- Κολλέγιο Ρόδου
Ευκλής Σορωνής- Α.Ο. Σύμης
8η αγωνιστική 17η
Πάνθηρες Β’- Ηρακλής Μαριτσών
Α.Σ. Ρόδος Β’- Ευκλής Σορωνής
Φοίβος Κρεμαστής 2- Κολλέγιο Ρόδου
Α.Ο. Σύμης- Ορφέας 2
Ροδίων Άθλησις- Αρένα 2
9η αγωνιστική 18η
Ροδίων Άθλησις- Πάνθηρες Β’
Κολλέγιο Ρόδου- Ηρακλής Μαριτσών 2
Ορφέας 2- Α.Σ. Ρόδος Β’
Φοίβος Κρεμαστής 2- Α.Ο. Σύμης
Αρένα 2- Ευκλής Σορωνής
Βόρειο Συγκρότημα
1ος όμιλος
1η αγωνιστική 6η

Νικαγόρας Κεφάλου- Α.Ε. Λέρου
Δόξα Καρδάμαινας- Αντίμαχος
Α.Ο. Πυλίου- Α.Ο. Αθλοπαιδιών 2
2η αγωνιστική 7η
Α.Ε. Λέρου- Δόξα Καρδάμαινας
Α.Ο. Αθλοπαιδιών 2- Νικαγόρας Κεφάλου
Αντίμαχος- Α.Ο. Πυλίου
3η αγωνιστική 8η
Δόξα Καρδάμαινας- Α.Ο. Πυλίου
Αντίμαχος- Νικαγόρας Κεφάλου
Α.Ε. Λέρου- Α.Ο. Αθλοπαιδιών 2
4η αγωνιστική 9η
Α.Ο. Αθλοπαιδιών 2- Αντίμαχος
Νικαγόρας Κεφάλου-Δόξα Καρδάμαινας
Α.Ο. Πυλίου – Α.Ε. Λέρου
5η αγωνιστική 10η
Αντίμαχος- Α.Ε. Λέρου
Δόξα Καρδάμαινας- Α.Ο. Αθλοπαιδιών 2
Α.Ο. Πυλίου- Νικαγόρας Κεφάλου
2ος όμιλος
1η αγωνιστική 6η

Καλυμνιακός- Αργοναύτες Καλύμνου
Α.Ο. Αθλοπαιδιών- Ανταγόρας
Α.Ε. Κως- Αναγέννηση Ασφενδιού
2η αγωνιστική 7η
Αργοναύτες Καλυμνου- Α.Ο. Αθλοπαιδιών
Ανταγόρας- Α.Ε. Κως
Αναγέννηση Ασδφενδιού- Καλυμνιακός
3η αγωνιστική 8η
Ανταγόρας- Αναγέννηση Ασφενδιού
Α.Ε. Κως- Αργοναύτες Καλύμνου
Α.Ο. Αθλοπαιδιών- Καλυμνιακός
4η αγωνιστική 9η
Καλυμνιακός- Α.Ε Κως
Αργοναύτες Καλύμνου- Ανταγόρας
Αναγέννηση Ασφενδιού- Α.Ο. Αθλοπαιδιών
5η αγωνιστική 10η
Ανταγόρας- Καλυμνιακός
Α.Ε. Κως- Α.Ο. Αθλοπαιδιών
Αργοναύτες Καλύμνου- Αναγέννηση Ασφενδιού

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ