Ο υπ.Δήμαρχος Στράτος Καρίκης κατέθεσε  το συνδυασμό με τις υποψηφιότητες της παράταξης ΝΕΑ ΜΕΡΑ στο Πρωτοδικείο, συνοδευόμενος από μέλη και στελέχη της παράταξης.

Είναι ένας πλήρης συνδυασμός, με καθαρούς, νέους, άφθαρτους και ικανούς ανθρώπους και στις δέκα δημοτικές ενότητες.

Κυριαρχούν η ανανέωση και η φρεσκάδα των νέων ιδεών, των ανθρώπων που έχουν προτάσεις, θέληση και όρεξη για δουλειά.

Συνειδητή επιλογή του Στράτου Καρίκη είναι να στηρίξει τη δημιουργία ανεξάρτητων ψηφοδελτίων στις κοινότητες για να σταματήσει ο διχασμός των τοπικών κοινωνιών.

Σε δήλωση του , ο υπ.Δήμαρχος και επικεφαλής της παράταξης ΝΕΑ ΜΕΡΑ Στράτος Καρίκης αναφέρει:

‘’ Οι υποψήφιοι της ΝΕΑΣ ΜΕΡΑΣ είναι άνθρωποι καταξιωμένοι, είναι καιρός να εμπιστευτούμε καθαρούς, άφθαρτους ,νέους ανθρώπους, ανθρώπους που δεν έχουν κομματικές δεσμεύσεις, ανθρώπους που δεν εκπροσωπούν οργανωμένα συμφέροντα, ανθρώπους με ιδέες και θέληση.

Αφήνουμε πίσω μας την παρακμή και τη στασιμότητα,αυτούς που διοίκησαν το Δήμο με καθεστωτική νοοτροπία, αυτούς που θέλουν να μετατρέψουν το Δήμο σε κλειστό κύκλωμα μιας ολιγαρχίας.

Η ΝΕΑ ΜΕΡΑ για τη Ρόδο έχει φως, χαμόγελο, αισιοδοξία. Συνδέεται με μεγάλες αλλαγές και ανατροπές που θα κάνουν τη Ρόδο μας πιο όμορφη και περισσότερο ανθρώπινη.’’

Δήμου Ρόδου

Όνομα Συνδυασμού  :   ΝΕΑ  ΜΕΡΑ  ΡΟΔΙΩΝ  ΟΡΑΜΑ

O  συνδυασμός αποτελείται από τους παρακάτω :

Υποψήφιος Δήμαρχος Ρόδου:  ΚΑΡΙΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Ρόδου

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  3. ΑΡΝΙΘΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  4. ΒΥΡΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ- ΜΙΧΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
  6. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΚΑΚΟΥΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  10. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ (ΛΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  11. ΚΑΣΕΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  • ΚΑΣΤΑΝΙΔΗ ΒΑΛΑΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  1. ΚΑΨΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΛΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ
  4. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΘΟΥΡΟΥ
  5. ΛΟΥΤΣΙΟΥ ΗΡΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
  6. ΜΑΛΛΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  8. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΥΡΙΑΜ) ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ
  10. ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ
  11. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΙΚΑΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΠΑΠΑΒΕΡΓΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  13. ΠΑΡΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΥ
  14. ΡΟΔΙΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  16. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  17. ΤΣΟΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ
  19. ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΥ ) ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  20. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ  ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

 

Εκλογική  Περιφέρεια  Αρχαγγέλου

 

  1. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ  ΤΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΤΟΥ  ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  5. ΣΑΒΒΙΔΗ ΑΘΗΝΑ  ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Εκλογική  Περιφέρεια  Ατταβύρου

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Αφάντου

  1. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΠΑΠΠΟΥ ΔΙΚΑΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

 

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Ιαλυσού

  1. ΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΚΑΡΑΟΣΜΑΝ ΜΕΛΕΧ (ΜΕΛΙΝΑ) ΤΟΥ ΜΠΑΣ-ΑΡΗ
  3. ΜΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  4. ΠΑΤΤΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΚΗ) ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
  5. ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ( ΜΙΛΤΟΣ ) ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΜΙΚΡΟΠΑΝΔΡΕΜΕΝΟΥ –ΚΑΡΙΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΑΛΗΘΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια  Καλλιθέας

  1. ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΩΣΤΑ ΜΟΣΧΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
  3. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΣΩΤΡΙΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ
  6. ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

 

Εκλογικη Περιφέρεια Καμείρου

 

  1. ΚΑΡΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΜΠΕΛΙΓΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

Εκλογική Περιφέρεια Λίνδου

  1. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  2. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ –ΓΙΑΝΝΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Πεταλουδών

  1. ΒΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
  2. ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΚΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΜΟΣΧΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ ΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΥ
  8. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  9. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Νότιας  Ρόδου

  1. ΓΙΑΝΝΕΤΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ   ΣΑΒΒΑ
  2. ΞΕΝΙΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  3. ΧΑΛΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Kοινότητα Ρόδου.

Όνομα Συνδυασμού  :   ΝΕΑ  ΜΕΡΑ  ΡΟΔΙΩΝ  ΟΡΑΜΑ

Υποψήφιος Δήμαρχος Ρόδου:   ΚΑΡΙΚΗΣ  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Ο συνδυασμός αποτελείται από τους παρακάτω:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΡΟΔΟΥ

 

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

  1. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

  1. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

  1. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) ΤΟΥ  ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

  1. ΚΑΨΙΜΑΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΚΟΜΙΝΑΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΚΟΥΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

 

  1. ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  1. ΜΑΛΛΙΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

  • ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

 

  • ΜΠΟΝΗ ΘΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

  • ΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

 

  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

  • ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ

 

  • ΠΑΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

  1. ΠΕΤΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  • ΠΟΝΗΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  • ΠΟΡΤΣΕΛΛΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΒΙΤΟ

 

  • ΣΤΕΡΓΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  1. ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

  • ΣΦΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  • ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

 

Kοινότητα Ιαλυσού.

Όνομα Συνδυασμού  :   ΝΕΑ  ΜΕΡΑ  ΡΟΔΙΩΝ  ΟΡΑΜΑ

Υποψήφιος Δήμαρχος Ρόδου: ΚΑΡΙΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ( ΣΤΡΑΤΟΣ ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Ο συνδυασμός αποτελείται από τους παρακάτω :

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΙΑΛΥΣΟΥ

 

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ –ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ

 

  1. ΔΡΑΚΑΚΗ-ΓΙΟΥΡΤ ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΛΗ

 

  1. ΚΑΡΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  1. ΚΑΤΣΙΑΡΔΗ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΜΠΙΛΛΗ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) ΤΟΥ ΗΛΙΑ

 

  1. ΜΑΓΚΑΦΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

  1. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. ΠΟΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

  • ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

  • ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

 

 

  • ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

 

  • ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ –ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

 

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ