Στην Ερμιόνη θα παίξει η Α.Ε. Δικαίου, στην πρεμιέρα του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής… Στις 18 Οκτωβρίου, η κωακή ομάδα θα δώσει το πρώτο παιχνίδι της ιστορίας της στις εθνικές κατηγορίες, ενώ αμέσως μετά θα υποδεχθεί τον Ποσειδώνα Λουτρακίου. Μεγάλο φαβορί για την άνοδο στον όμιλο είναι ο Α.Ο. Μυκόνου, ενώ οι πρωταθλητές Δωδεκανήσου έχουν ως στόχο την παραμονή στη Γ’ Εθνική.

1η (18/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η (17/01)
Α.Ο. Μυκόνου- Α.Ο Πεύκης
Αγία Παρασκευή- Τήρων Αγίων Θεοδώρων
Ελευθερία Μοσχάτου- Α.Ε. Καρλοβάσου
Ποσειδών Λουτρακίου- Νίκη Αμαρουσίου
Α.Ο. Ερμιονίδας- Α.Ε. Δικαίου
Α.Σ. Πέρα- Α.Ο.Κ. Χαλανδρίου

2η (25/10) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η (24/01)
Τήρων Αγίων Θεοδώρων- Α.Ο. Μυκόνου
Α.Ε. Καρλοβάσου- Αγία Παρασκευή
Νίκη Αμαρουσίου- Ελευθερία Μοσχάτου
Α.Ε. Δικαίου- Ποσειδών Λουτρακίου
Α.Ο.Κ. Χαλανδρίου- Α.Ο. Ερμιονίδας
Α.Ο. Πεύκης- Α.Σ. Πέρα

3η (01/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η (31/01)
Α.Ο. Μυκόνου- Α.Ε. Καρλοβάσου
Αγία Παρασκευή- Νίκη Αμαρουσίου
Ελευθερία Μοσχάτου- Α.Ε. Δικαίου
Ποσειδών Λουτρακίου- Α.Ο.Κ. Χαλανδρίου
Α.Ο. Ερμιονίδας- Α.Σ. Πέρα
Α.Ο. Πεύκης- Τήρων Αγίων Θεοδώρων

4η (08/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η (07/02)
Νίκη Αμαρουσίου- Α.Ο. Μυκόνου
Α.Ε. Δικαίου- Αγία Παρασκευή
Α.Ο.Κ. Χαλανδρίου- Ελευθερία Μοσχάτου
Α.Σ. Πέρα- Ποσειδών Λουτρακίου
Α.Ο. Ερμιονίδας- Α.Ο. Πεύκης
Α.Ε. Καρλοβάσου- Τήρων Αγίων Θεοδώρων

5η (15/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η (14/02)
Α.Ο. Μυκόνου- Α.Ε. Δικαίου
Αγία Παρασκευή- Α.Ο.Κ. Χαλανδρίου
Ελευθερία Μοσχάτου- Α.Σ. Πέρα
Ποσειδών Λουτρακίου- Α.Ο. Ερμιονίδας
Α.Ο. Πεύκης- Α.Ε. Καρλοβάσου
Τήρων Αγίων Θεοδώρων- Νίκη Αμαρουσίου

6η (22/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η (21/02):
Α.Ο.Κ. Χαλανδρίου- Α.Ο. Μυκόνου
Α.Σ. Πέρα- Αγία Παρασκευή
Α.Ο. Ερμιονίδας- Ελευθερία Μοσχάτου
Ποσειδών Λουτρακίου- Α.Ο Πεύκης
Α.Ε. Δικαίου- Τήρων Αγίων Θεοδώρων
Νίκη Αμαρουσίου- Α.Ε. Καρλοβάσου

7η (29/11) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η (28/02)
Α.Ο. Μυκόνου- Α.Σ. Πέρα
Αγία Παρασκευή- Α.Ο. Ερμιονίδας
Ελευθερία Μοσχάτου- Ποσειδών Λουτρακίου
Α.Ο. Πεύκης- Νίκη Αμαρουσίου
Τήρων Αγίων Θεοδώρων- Α.Ο.Κ. Χαλανδρίου
Α.Ε. Καρλοβάσου- Α.Ε. Δικαίου

8η (06/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η (07/03)
Α.Ο. Ερμιονίδας- Α.Ο. Μυκόνου
Ποσειδών Λουτρακίου- Αγία Παρασκευή
Ελευθερία Μοσχάτου- Α.Ο. Πεύκης
Α.Σ. Πέρα- Τήρων Αγίων Θεοδώρων
Α.Ο.Κ. Χαλανδρίου- Α.Ε. Καρλοβάσου
Α.Ε. Δικαίου- Νίκη Αμαρουσίου

9η (13/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20η (21/03)
Α.Ο. Μυκόνου- Ποσειδών Λουτρακίου
Αγία Παρασκευή- Ελευθερία Μοσχάτου
Α.Ο. Πεύκης- Α.Ε. Δικαίου
Τήρων Αγίων Θεοδώρων- Α.Ο. Ερμιονίδας
Α.Ε. Καρλοβάσου- Α.Σ. Πέρα
Νίκη Αμαρουσίου- Α.Ο.Κ. Χαλανδρίου

10η (20/12) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η (28/03)
Ελευθερία Μοσχάτου- Α.Ο. Μυκόνου
Αγία Παρασκευή- Α.Ο. Πεύκης
Ποσειδών Λουτρακίου- Τήρων Αγίων Θεοδώρων
Α.Ο. Ερμιονίδας- Α.Ε. Καρλοβάσου
Α.Σ. Πέρα- Νίκη Αμαρουσίου
Α.Ο.Κ. Χαλανδρίου- Α.Ε. Δικαίου

11η (10/01) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η (04/04)
Α.Ο. Μυκόνου- Αγία Παρασκευή
Α.Ο. Πεύκης- Α.Ο.Κ. Χαλανδρίου
Τήρων Αγίων Θεοδώρων- Ελευθερία Μοσχάτου
Α.Ε. Καρλοβάσου- Ποσειδών Λουτρακίου
Νίκη Αμαρουσίου- Α.Ο. Ερμιονίδας
Α.Ε. Δικαίου- Α.Σ. Πέρα

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ