Με σύμμαχο την καλή διάθεση, το αθλητικό πνεύμα, το κέφι και τη διάθεση των αθλητών, παραγόντων –γονέων- διοργανωτών, που φυσικά είναι οι κύριοι παράγοντες και συντελεστές στην πετυχημένη και ήρεμη τέλεση ενός αγώνα, το MESOGΕIOS Pista Challenge 2018, πέρασε στην ιστορία, αφήνοντας καλές εντυπώσεις και δίνοντας υποσχέσεις για καλύτερη και μεγαλύτερη διοργάνωση στο μέλλον. Πρωταγωνιστές, ποιοι άλλοι, από τους αθλητές, που ανεξαρτήτως κατηγορίας, χάρισαν μπρίο, κέφι και  αγωνιστικότητα, από το πρώτο λεπτό των  αγώνων, παρασύροντας έτσι στο πάθος για τον αγώνα και τους πολυάριθμους παρευρισκόμενους στο ιστορικό ποδηλατοδρόμιο του Δημοτικού σταδίου ‘’ΔΙΑΓΟΡΑΣ’’. Η ανακοίνωση του Μεσόγειου:

«Πριν σας παραθέσουμε, τα αποτελέσματα των αγώνων για καθαρά για τυπικούς λόγους, θέλουμε να σημειώσουμε, ότι σε τέτοιου τύπου αγώνες δεν υπάρχουν νικητές, καθώς κερδισμένοι βγαίνουν όλοι οι αθλητές και προπονητές, βγάζοντας συμπεράσματα, αποχτώντας πολύτιμη αγωνιστική εμπειρία και πάνω από όλα, χωρίς έξοδα μετακίνησης κλπ, πράγμα που είναι μια μεγάλη μάστιγα και μειονεκτημα στα ταλέντα του νησιού μας, σε σχέση με τους αθλητές που διαμένουν στην ηπειρωτική Ελλάδα.

Το σωματείο μας θα ήθελε να ευχαριστήσει θερμά κάποια άτομα που χωρίς την καθοριστική τους συμβουλή, ο αγώνας αυτός δεν θα μπορούσε να πραγματοποιηθεί. Θα θέλαμε λοιπόν να ευχαριστήσουμε ξεχωριστά:
1:Την Τοπική επιτροπή Δωδεκανήσου κι ιδιαίτερα τον πρόεδρο της κ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ  Ιωάννη για την πολύτιμη βοήθεια σε υλικό κι όχι μόνον που μας παρείχε.
2:Τους ανθρώπους και τις κυρίες του Α.Σ.Ρ. ‘’ΕΛΑΦΟΣ’ ’ που χωρίς τη δυναμική τους συμβουλή και παρουσία στη διεξαγωγή τους αγώνα, θα ‘ταν αδύνατο να πραγματοποιηθεί.
3.Την κ. Μίκα ΚΕΛΕΠΕΡΑ που για μια ακόμα φορά με την εμπειρία της κράτησε ψηλά την γραμματειακή υποστήριξη του αγώνα.
4.Την πρώην πρωταθλήτρια Ελλάδος στην ποδηλασία Σταματία Κούρου για την σημαντική βοήθεια της στην στατιστική και υποστήριξη του αγώνα.
5.Το σώμα εθελοντών ‘’ΣΑΜΑΡΕΙΤΩΝ’’ και την αφιλοκερδή παρουσία τους.
6.Το κατάστημα ποδηλάτων ‘WHEELS bike shop’’ για την προσφορά των επάθλων και των μικρών δώρων στους συμμετέχοντες αθλητές.
Ραντεβού με όλους στην επόμενη μας διοργάνωση, που ελπίζουμε να παρουσιαστούμε καλύτεροι κι ειδικά απέναντι στους λιλιπούτειους αθλητές»

Τα αποτελέσματα:

SCRATCH ΠΑΙΔΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ NΟΥΜΕΡΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΑΘΛΗΤΗ ΑΦΙΞΗΣ
SURNAME NAME RACE TEAM RESULT TIME
ΝUMBER
ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 31 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 2
ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 3
ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 4
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 44 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 5
ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 29 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 6
ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 43 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 7
ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΑΡ 12 Π.Ο. ΚΩ 8
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 9 -1ΣΤΡΟΦΗ
ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 42 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 10 -1ΣΤΡΟΦΗ
ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 27 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 11 -1ΣΤΡΟΦΗ
ΣΟΛΟΜΩΝ ΑΡΗΣ 10 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS

Ellumination Παίδων -Νεανίδων

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ NΟΥΜΕΡΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ ΣΕΙΡΑ
ΑΘΛΗΤΗ ΑΦΙΞΗΣ
SURNAME NAME RACE TEAM RESULT
ΝUMBER
ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 31 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 2
ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 29 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 3
ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 4
ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 5
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 6
ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 42 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 7
ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 43 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 8
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 44 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 9
ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΑΡ 12 Π.Ο. ΚΩ 10
ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 27 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 11
ΣΟΛΟΜΩΝ ΑΡΗΣ 10 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS

ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ 2000m. ΠΑΙΔΩΝ-ΝΕΑ/ΔΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ NΟΥΜΕΡΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΑΘΛΗΤΗ ΑΦΙΞΗΣ
SURNAME NAME RACE TEAM RESULT TIME
ΝUMBER
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 31 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 2:38:465
ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 2 2:42:14
ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 3 2:52:71
ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 29 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 4 2:54:74
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 5 2:59:492
ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 6 2:59:660
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 44 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 7 3:00:495
ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΑΡ 12 Π.Ο. ΚΩ 8 3:01:585
ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 43 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 9 3:04:18
ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 42 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 10 3:09:11
ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 27 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 11 3:12:14
ΣΟΛΟΜΩΝ ΑΡΗΣ 10 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS

TEMPO RACE ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ NΟΥΜΕΡΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΑΘΛΗΤΗ ΑΦΙΞΗΣ
SURNAME NAME RACE TEAM RESULT ΒΑΘΜΟΙ
ΝUMBER
ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 6
ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 2 2
ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 3 2
ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 29 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 4 2
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 31 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 5
ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 44 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 6
ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΑΡ 12 Π.Ο. ΚΩ 7
ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 42 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 8
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 9
ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 43 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 10 -1ΣΤΡΟΦΗ
ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 27 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 11 -1ΣΤΡΟΦΗ
ΣΟΛΟΜΩΝ ΑΡΗΣ 10 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗΣ ΠΟΙΝΗΣ ΑΝΑ ΘΕΣΗ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΣΤΑ 4 ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ

A/A ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ NΟΥΜΕΡΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΗΤΡΩΟΥ ΑΘΛΗΤΗ ΑΦΙΞΗΣ
UCI ID SURNAME NAME RACE TEAM RESULT TIME
ΝUMBER
1 13671 ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 5
2 14947 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 31 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 2 10
3 18137 ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 3 14
4 14629 ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 4 15
5 13672 ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 29 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 5 17
6 16410 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 44 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 6 29
7 15484 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 7 30
8 17984 ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΑΡ 12 Π.Ο. ΚΩ 8 32
9 16248 ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 43 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 9 33
10 Γ2032 ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 42 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 10 33
11 14556 ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 27 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 11 33
12 18646 ΣΟΛΟΜΩΝ ΑΡΗΣ 10 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT: (1 ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΦΟΡΑ) ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ -ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

A/A ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ NΟΥΜΕΡΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΗΤΡΩΟΥ ΑΘΛΗΤΗ ΑΦΙΞΗΣ
UCI ID SURNAME NAME RACE TEAM RESULT TIME
ΝUMBER
1 15644 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 14 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 29:93
2 17107 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 53 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 2 33:96
3 18935 ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ 15 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 3 34:18
4 Γ2715 ΣΙΦΟΥΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 55 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 4 38:37
5 15758 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 52 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 5 39:14
6 ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 63 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ DNS
7 Γ2777 ΧΑΤΖΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 54 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ DNS
8 ΔΙΜΟΒΣΚΙ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ 62 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT: (1 ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΣΤΑΣΗ) ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ -ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

A/A ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ NΟΥΜΕΡΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΗΤΡΩΟΥ ΑΘΛΗΤΗ ΑΦΙΞΗΣ
UCI ID SURNAME NAME RACE TEAM RESULT TIME
ΝUMBER
1 15644 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 14 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 34:34
2 17107 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 53 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 2 37:93
3 18935 ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ 15 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 3 38:21
4 Γ2715 ΣΙΦΟΥΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 55 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 4 42:24
5 15758 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 52 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 5 43:90
6 ΔΙΜΟΒΣΚΙ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ 62 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 6 2:06:87
7 ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 63 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ DNS
8 Γ2777 ΧΑΤΖΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 54 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT:(1 ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΦΟΡΑ) ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

A/A ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ NΟΥΜΕΡΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΗΤΡΩΟΥ ΑΘΛΗΤΗ ΑΦΙΞΗΣ
UCI ID SURNAME NAME RACE TEAM RESULT TIME
ΝUMBER
2 Γ2570 ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 38 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 2 34:90
1 17106 ΣΙΦΟΥΝΙΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ 50 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 1 36:02
3 16825 ΤΡΟΥΛΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 3 36:90
4 16551 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 11 Π.Ο. ΚΩ 4 38:02
5 Γ2543 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 39 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 5 39:05
6 15866 ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 6 39:65
7 Γ2714 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΣΤΑΜΠΟΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 16 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 7 40:84
8 17108 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 49 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 8 40:96
9 17148 ΜΟΝΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 9 40:99
10 17106 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 48 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 10 41:62
11 Γ2829 ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 11 43:55
12 18126 ΔΙΑΚΟΤΣΑΜΠΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 40 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 12 50:11
13 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 58 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩΣ 13 59:14
14 ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩΣ 14 59:55
15 16974 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 47 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ DNS
16 Γ2830 ΧΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ 3 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS
17 Γ2785 ΣΤΑΜΑΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 37 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS
18 Γ2532 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 51 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT:(1 ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΣΤΑΣΗ) ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

A/A ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ NΟΥΜΕΡΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΗΤΡΩΟΥ ΑΘΛΗΤΗ ΑΦΙΞΗΣ
UCI ID SURNAME NAME RACE TEAM RESULT TIME
ΝUMBER
1 Γ2570 ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 38 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 1 39:55
2 16825 ΤΡΟΥΛΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 2 40:08
3 Γ2543 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 39 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 3 40:96
4 17106 ΣΙΦΟΥΝΙΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ 50 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 4 41:24
5 17108 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 49 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 5 42:78
6 Γ2714 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΣΤΑΜΠΟΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 16 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 6 42:96
7 16551 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 11 Π.Ο. ΚΩ 7 43:30
8 15866 ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο.ΡΟΔΟΥ 8 43:46
9 17148 ΜΟΝΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 9 45:84
10 17106 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 48 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 10 46:34
11 Γ2829 ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 11 49:46
12 18126 ΔΙΑΚΟΤΣΑΜΠΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 40 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 12 52:93
13 ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩΣ 13 57:74
14 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 58 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩΣ 14 1:13:34
15 16974 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 47 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ DNS
16 Γ2532 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 51 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ DNS
17 Γ2830 ΧΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ 3 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS
18 Γ2785 ΣΤΑΜΑΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 37 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT:(1 ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΦΟΡΑ) ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΘΗΛΥΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

A/A ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ NΟΥΜΕΡΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΗΤΡΩΟΥ ΑΘΛΗΤΗ ΑΦΙΞΗΣ
UCI ID SURNAME NAME RACE TEAM RESULT TIME
ΝUMBER
1 Γ2713 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 19 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 40:37
2 Γ2531 ΜΠΟΥΣΔΡΑ ΑΡΓΥΡΩ 4 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 2 40:43
3 Γ2861 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 21 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 3 41:37
4 Γ2798 ΓΑΒΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,ΡΑΦΑΕΛΑ 18 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 4 47:58
5 ΖΩΗ ΔΑΝΑΗ 56 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 5 57:55
6 Γ2773 ΑΜΠΕΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ, ΦΑΝΟΥΡΙΑ 20 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 6 49:71
7 Γ2828 ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 6 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 7 55:74
8 Γ2863 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΑΠΗ 5 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 8 1:03:46
9 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 59 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 9 1:13:21
10 Γ2786 ΣΤΑΜΑΤΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 33 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS
11 Γ2741 ΨΩΜΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 34 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS
12 Γ2743 ΜΕΛΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ 32 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT:(1 ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΣΤΑΣΗ) ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΘΗΛΥΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

A/A ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ NΟΥΜΕΡΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΗΤΡΩΟΥ ΑΘΛΗΤΗ ΑΦΙΞΗΣ
UCI ID SURNAME NAME RACE TEAM RESULT TIME
ΝUMBER
1 Γ2713 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 19 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 43:27
2 Γ2531 ΜΠΟΥΣΔΡΑ ΑΡΓΥΡΩ 4 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 2 44:27
3 Γ2861 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 21 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 3 45:58
4 Γ2798 ΓΑΒΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,ΡΑΦΑΕΛΑ 18 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 4 48:21
5 Γ2863 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΑΠΗ 5 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 5 58:21
6 Γ2773 ΑΜΠΕΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ, ΦΑΝΟΥΡΙΑ 20 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 6 52:78
7 ΖΩΗ ΔΑΝΑΗ 56 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 7 1:00:81
8 Γ2828 ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 6 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ 8 1:07:52
9 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 59 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 9 1:15:11
10 Γ2786 ΣΤΑΜΑΤΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 33 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS
11 Γ2741 ΨΩΜΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 34 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS
12 Γ2743 ΜΕΛΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ 32 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT:(1 ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΦΟΡΑ) ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

A/A ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ NΟΥΜΕΡΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΗΤΡΩΟΥ ΑΘΛΗΤΗ ΑΦΙΞΗΣ
UCI ID SURNAME NAME RACE TEAM RESULT TIME
ΝUMBER
1 17273 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 36:71
2 17274 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 24 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 2 40:14
3 17158 ΚΟΥΦΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 23 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 3 40:34
4 17520 ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 4 40:55
5 18126 ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 36 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 5 40:90
6 18934 ΡΙΖΟΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 26 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 6 51:08
7 18556 ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 25 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 7 51:96
8 BORUFI ALBERI 57 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 8 1:03:78
9 ΒΑΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 60 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 9 1:08:87
10 18524 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 46 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ DNS
11 18858 ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS
12 18582 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 35 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT:(1 ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΣΤΑΣΗ) ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

A/A ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ NΟΥΜΕΡΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ / ΟΜΑΔΑ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΗΤΡΩΟΥ ΑΘΛΗΤΗ ΑΦΙΞΗΣ
UCI ID SURNAME NAME RACE TEAM RESULT TIME
ΝUMBER
1 17273 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 22 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 1 42:05
2 17158 ΚΟΥΦΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 23 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 2 42:08
3 17274 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 24 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 3 42:87
4 18126 ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 36 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ 4 44:74
5 17520 ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ 5 47:21
6 18934 ΡΙΖΟΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 26 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 6 56:30
7 18556 ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 25 ΡΟΔΗΛΙΟΣ Π.Ο. ΡΟΔΟΥ 7 59:46
8 BORUFI ALBERI 57 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 8 1:04:02
9 ΒΑΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 60 ΦΙΛΙΝΟΣ ΚΩ 9 1:08:05
10 18524 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 46 Α.Ο. ΑΘΛΟΣ DNS
11 18858 ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7 Α.Ο. ΑΝΤΑΙΟΣ DNS
12 18582 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 35 ΑΣΡ ΕΛΑΦΟΣ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ/EVENT: ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ
Α/Α ΔΕΛΤΙΟ ΗΜ. ΓΕΝ. ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1η Ομάδα Ροδήλιος 2:44:21
15644 2004 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α ΠΑΜΠΑΙΔΑΣ
Γ2714 2007 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΜΠΟΡΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
Γ2713 2008 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ ΜΙΝΙ μικρά
17273 2008 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α ΜΙΝΙ μικρά
2 1η Ομάδα Άθλος 2:50:43
Γ2715 2005 ΣΙΦΟΥΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗ Γ ΠΚ
17107 2005 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α ΠΠ
17110 2007 ΣΙΦΟΥΝΙΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ Α ΜΜ
17520 2008 ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Μμ
3 Α.Σ.Ρ.ΕΛΑΦΟΣ 2:57:65
ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ Γ ΜΜ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ ΜΜ
ΜΟΝΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΜΜ
“ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Α ΜM
4 2η Ομάδα Ροδήλιος 3:01:37
2005 ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ- ΑΓΓΕΛΟΣ Α ΠΑΜΠΑΙΔΑΣ
17158 2008 ΚΟΥΦΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α ΜΙΝΙ μικρά
17274 2008 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α ΜΙΝΙ μικρά
15866 2006 ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
5 1η Ομάδα ANTAIOS 3:22:27
ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΑΓΓ ΜΙΝΙ μικρά
ΤΡΟΥΛΛΗΣ ΣΑ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ
ΜΠΟΥΣΔΡΑ ΗΡΩ ΜΙΝΙ μικρά
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΑ ΜΙΝΙ μικρά
6 3η Ομάδα Ροδήλιος 3:42:02
Γ2861 2009 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ ΜΙΝΙ μικρά
Γ2798 2010 ΓΑΒΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,ΡΑΦΑΕΛΑ Γ ΜΙΝΙ μικρά
Γ2773 2008 ΑΜΠΕΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ, ΦΑΝΟΥΡΙΑ Γ ΜΙΝΙ μικρά
2208 ΡΙΖΟΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α ΜΙΝΙ μικρά
7 ΦΙΛΙΝΟΣ Κω 3:56:65
ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΠΑΜΠΑΙΔΑΣ
ΔΙΜΟΒΣΚΙ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ -ΦΩΤΕΙΝΗ Γ ΠΑΓΚ/ΣΑ
ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΜΜ
ΣΙΔΕΡΗ ΖΩΗ ΔΑΝΑΗ Γ Μμ
8 2η Ομάδα ANTAIOS 4:21:58
ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΚΑΤ Γ ΜΙΝΙ μικρά
ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΔΗΜ Α ΜΙΝΙ μικρά
ΚΑΜΤΣΙΚΛΗ ΑΝΑ Γ ΜΙΝΙ μικρά
ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗ Σ Γ ΜΙΝΙ μικρά
9 3η Ομάδα ANTAIOS 5:26:11
ΚΟΝΤΟΜΑΝΩΛΗ Κ Γ ΜΙΝΙ μικρά
ΑΠΑΝΟΖΙΔΗΣ ΔΗΜ Α ΜΙΝΙ μικρά
ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΧΑ Α ΜΙΝΙ μικρά
ΔΡΑΚΟΣ ΓΡΗΓ Α ΜΙΝΙ μικρά
DNS 2η Ομάδα Άθλος
Γ2777 2005 ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ ΠΚ
15758 2005 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΠΠ
17108 2007 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΜΜ
18524 2009 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΦΩΤΗΣ Α Μμ

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ