Σήμερα στις 18:00, στα γραφεία του Ιπποκράτη στο κλειστό γυμναστήριο της Κω, θα γίνουν οι εκλογές για την ανάδειξη του νέου διοικητικού συμβουλίου, με το οποίο θα πορευθεί τα επόμενα χρόνια η ομάδα. Η ανακοίνωση του συλλόγου αναφέρει χαρακτηριστικά: «Την προσεχή Δευτέρα 22 Αυγούστου και συγκεκριμένα στις 18:00 θα γίνει η γενική συνέλευση του Α.Σ. Ιπποκράτης Κω στα γραφεία του συλλόγου, τα οποία βρίσκονται στο κλειστό γυμναστήριο του νησιού. Σκοπός της γενικής συνέλευσης είναι η εκλογή του νέου διοικητικού συμβουλίου. Παρακαλούμε τους φίλους και τα μέλη της ομάδας μας να δώσουν το «παρών» για να μπορέσει να ολοκληρωθεί με επιτυχία η διαδικασία».
Σήμερα οι εκλογές στον Ιπποκράτη
![](https://www.dimokratiki.gr/wp-content/uploads/2015/11/p1a47ne8sc1kln2q92an1k3s1hi6m.jpg)