Το σαββατοκύριακο 18 και 19 Ιουλίου στο ΔΑΚ Καλλιπάτειρα διεξήχθη το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Στίβου Δωδεκανήσου Ανδρών- Γυναικών.
Όλοι οι αθλητές και οι αθλήτριες έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους, προσφέροντας πλούσιο θέαμα, με τον ΑΓΕΣ Κάμειρος να κατακτά την πρωτιά τόσο στην βαθμολογία των Ανδρών, όσο και στον Γυναικών, επομένως και στην γενική βαθμολογία.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:
Γυναίκες
100M
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ. ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΒΛΑΒΗ ΣΤΟ Φ.Φ. ΑΝΑΓΩΓΗ 0.24
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12”5 13 12”74
2 ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 12”6 11 12”84
3 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12”9 10 13”14
4 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13”5 9 13”74
5 ΛΥΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13”6 13”84
6 ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Σ. Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 13”7 13”94
7 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 14”0 14”24
8 ΤΣΑΒΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 14”2 14”44
9 ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝΘΟΥΛΑ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 14”7 14”94
10 ΧΡΥΣΙΔΗ ΖΩΗ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 14”8 15”04
11 ΣΩΤΡΙΛΛΗ ΜΙΧΑΛΙΑ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 16”6 16”84
200M
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ Η.Χ. ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25”31 13
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 26”41 11
3 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 26”52 10
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 26”61 9
5 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 28”08 8
6 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 28”27 7
7 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 29”09
8 ΤΣΑΒΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 30”56
400M
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ Η.Χ. ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 57”16 13
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ 58”94 11
3 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1’03”22 10
4 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1’06”59
5000Μ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ Η.Χ. ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 18’58”25 13
100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ Η.Χ. ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14”76 13
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΙΣΤΙΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΟΚΑΚ 14”81
3 ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 17”88 11
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.50 13 1η προσπ
2 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.50 11 3η προσπ
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 5.81 13 5.76
2 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 5.10 11 4.96
3 ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 4.82 4.71
4 ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝΘΟΥΛΑ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΑΚΥΡΗ
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 11.80 13 11.55 2η καλύτ
2 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 9.93 9.89 2η καλύτ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 45.81 13 45.63 2η καλύτ.
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.36 9.07 2η καλύτ
2 ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.20 8.89 2η καλύτ
4 ΣΩΤΡΙΛΛΗ ΜΙΧΑΛΙΑ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 5.51 5.48 2η καλύτ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 32.08 13 32.05 2η καλύτ
4Χ100
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 53”48 26
1 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
1 ΛΥΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
1 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
Άνδρες
100M
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ Η.Χ. ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11”35 13
2 ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11”71 11
3 ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11”72 10
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 11”74 9 ΒΛΑΒΗ Φ.Φ. ΑΝΑΓΩΓΗ 0.24 Χ.Χ. 11”5
5 ΜΑΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11”94
6 ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12”15
7 ΜΟΣΧΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 12”24 ΒΛΑΒΗ Φ.Φ. ΑΝΑΓΩΓΗ 0.24 Χ.Χ. 12”0
8 ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 12”31
9 ΚΟΥΦΑΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12”44 ΒΛΑΒΗ Φ.Φ. ΑΝΑΓΩΓΗ 0.24 Χ.Χ. 12”2
10 ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12”47
11 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 12”57
12 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 12”74 ΒΛΑΒΗ Φ.Φ. ΑΝΑΓΩΓΗ 0.24 Χ.Χ. 12”5
13 ΓΙΑΚΆΙ ΜΑΡΚΟΣ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 14”12
200M
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22”15
2 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 23”47 13
3 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 23”91 11
4 ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 24”46
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 24”46
400M
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48”92
800M
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 2’29”99
1500M
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4’26”58
5000M
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 15’55”82 13
2 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15’59”88 11
3 ΤΣΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 17’55”6 Χ.Χ. ΑΝΑΓΩΓΗ 17’55”74
4 ΦΩΤΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 19’55”9 Χ.Χ. ΑΝΑΓΩΓΗ 19’56”04
3000M Φ.Ε.
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9’32”22 13
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 59”03 13
2 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 DNF
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.40 13 1η προσπαθεια
2 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.20 11 1η προσπαθεια
3 ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡΝΤ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.00 10 3η προσπαθεια
4 ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.40 2η προσπαθεια
5 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΑΚΥΡΟΣ

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13.09 13 12.85 2η καλυτ
2 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.53 11.43 2η καλυτ
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 6.32 13 6.18 2η καλύτ
2 ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 6.10 11 6.09 2η καλύτ
3 ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 5.80 5.67 2η καλύτ
4 ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 5.70 5.66 2η καλυτ
5 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 5.67 5.62 2η καλύτ
6 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 5.54 5.50 2η καλύτ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 64.25 13 61.05 2η καλυτ
2 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 56.53 11 54.05 2η καλυτ
3 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 55.05 10 50.28 2η καλυτ
4 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 52.65 9 52.15 2η καλυτ
5 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 45.45 8 43.95 2η καλύτ
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 10.11 9.97 2η καλυτ
2 ΜΑΛΑΜΑΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 5.89 5.64 2η καλυτ
3 ΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΙΩΝΑΣ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 5.49 5.41 2η καλυτ
4Χ100
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 46”22 26
1 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
1 ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡΝΤ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
1 ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
2 ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 48”61
2 ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
2 ΚΟΥΦΑΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
2 ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
3 ΓΙΑΚΆΙ ΜΑΡΚΟΣ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 55”48
3 ΜΑΛΑΜΑΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
3 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
3 ΦΩΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
4Χ400
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3’39”09 26
1 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
1 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
Βαθμολογίες
ΑΝΔΡΕΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 147
ΑΝΔΡΕΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 47
ΑΝΔΡΕΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 41
ΑΝΔΡΕΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 26
ΑΝΔΡΕΣ ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 22
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 116
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 59
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 37
ΓΥΝΑΙΚΕΣ Ο.Φ.Κ.Α. ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 22
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 22
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 18
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 13
ΣΥΝΟΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1ος ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 206
2ος ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 142
3ος ΕΥΔΑΜΟΣ Γ.Σ. ΚΩ 78
4ος ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 65
5ος Ο.Φ.Κ.Α. ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 22
5ος ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 22
5ος ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 22
8ος ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 13

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ