Την περασμένη Κυριακή πραγματοποιήθηκε στο στάδιο «Ι. Πρώτος» στον Άγιο Σουλά η 8η Χειμερινή Συνάντηση Στίβου που διοργάνωσε ο ΑΓΕΣ Κάμειρος και η οποία είχε αναβληθεί πριν από περίπου έναν μήνα, λόγω κακών καιρικών συνθηκών. Κατά τη διάρκεια της συνάντησης, έγιναν και αγώνες για τις ηλικίες κάτω των 14 ετών. Τα αποτελέσματα:

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ-ΠΑΙΔΩΝ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.20 ΑΝΔΡΩΝ

1 ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.10 ΠΑΙΔΩΝ
2 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2.40 ΠΠΒ
3 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2.00 ΠΠΒ

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΚΑ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.10
2 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2.60
3 ΤΣΙΜΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2.00
4 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΜΥΡΣΙΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 1.80

ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 38.70

ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 38.36
2 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25.98

ΔΙΣΚΟΣ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΙΑΚΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 27.43

ΔΙΣΚΟΣ (Κ)

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΧΑΝΤΑΤ ΜΑΡΙΑΜ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 30.80
2 ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.02
3 ΠΛΑΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 17.67

ΔΙΣΚΟΣ (ΠΚΑ)

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 15.77
2 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.98
3 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.14

ΣΦΑΙΡΑ (Π)

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.43

ΣΦΑΙΡΑ (Κ)

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.53
2 ΧΑΝΤΑΤ ΜΑΡΙΑΜ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10.95
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 7.38

ΣΦΑΙΡΑ (ΠΚΑ)

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 6.64

ΣΦΥΡΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 44.38

ΣΦΥΡΑ ΕΦΗΒΩΝ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 55.04

ΣΦΥΡΑ (Π)

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 45.77
2 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 38.31

ΣΦΥΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 41.33

ΣΦΥΡΑ (Κ)

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 46.38
2 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 34.96
3 ΧΥΣΑ ΑΝΤΖΕΛΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 24.63

ΣΦΥΡΑ (ΠΚΑ)

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 39.80
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 39.60
3 ΚΥΡΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 29.67
4 ΚΑΝΑΝΙ ΙΣΑΕΛΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 27.75
5 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 26.38

ΣΦΥΡΑ (ΠΚΒ)

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 37.63
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 25.35
3 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 21.14
4 ΚΕΡΙ ΕΛΕΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 17.62
5 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10.22

ΑΚΟΝΤΙΟ (Κ)

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 28.40
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 23.80
3 ΤΖΕΛΑΪ ΑΝΝΙΤΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 18.60

ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ – ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 33.50

ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ – ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 52.00

ΑΚΟΝΤΙΟ (ΠΚΑ)

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ – ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 30.30
2 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ-ΛΕΟΡΓΙΝΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 25.80
3 ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ -ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 18.30
4 ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 14.60

Αγώνες Κ14
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 120Μ  ΠΠΒ΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 17.5
2 ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 19.9
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 120Μ ΠΚΒ΄
1 ΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 16”15
2 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16”80
3 ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 17”00
4 ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 17”20
5 ΜΗΤΣΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 17”50
6 ΜΑΣΤΗ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΣΕΒΑΣΤΗ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 17”70
7 ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 17”90
8 ΚΟΥΛΛΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 18”00
9 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 18”80
10 ΣΤΡΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 18”90
10 ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 18”90
12 ΚΟΡΟΒΕΣΙ ΑΛΜΠΑΝΑ Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 19”00
13 ΚΥΡΙΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 19”40
14 ΠΕΤΕΙΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 20”10
15 ΧΑΡΟΥΤΙΟΥΝΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 20”10
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1200Μ ΠΠΒ΄
1 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 5’01”00
2 ΓΟΜΠΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 5’04”5
3 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5’17”00
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1200ΠΚΒ΄
1 ΝΙΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4’37”0
2 ΜΠΟΤΣΟΡΙΣΒΙΛΙ ΤΖΟΥΛΙΕΤΑ ΜΑΡΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5’12”9
3 ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5’25”4
4 ΜΑΝΤΖΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 5’35”1
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 5Χ60Μ ΜΙΚΤΗ
1 ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 43”20
ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΝΙΤΑ ΔΕΝΑ
ΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
2 ΜΠΟΡΟΤΣΒΙΛΙ ΜΑΡΙΑ 43”50
ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΚΒ΄  
1 ΓΙΑΚΟΥΠΙ ΤΖΟΥΛΙΑ Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.20
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΠΒ΄
1 ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 1.25
ΑΓΩΝΙΣΜΑ VORTEX ΠΠΒ΄
1 ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 43.60
2 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 21.40
ΑΓΩΝΙΣΜΑ VORTEX ΠKΒ΄
1 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 20.90
2 ΑΡΦΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 20.60
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΦΥΡΑ  ΠKΒ΄
1 ΠΟΥΛΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 37.63
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 25.35
3 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 21.14
4 ΚΕΡΙ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 17.62
5 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10.22
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ  ΠΠΒ΄
ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2.40
1 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2.00

 

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ