Α. Σ. Τήλος- Άγιος Ισίδωρος: Μοιράστηκαν τους βαθμούς

Βαθμούς και εντυπώσεις μοιράστηκαν Α.Σ. Τήλος και Άγιος Ισίδωρος, καθώς αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 2-2 στο παιχνίδι που ολοκλήρωσε το πρόγραμμα της 9ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας στον 2ο όμιλο.
Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Μανώλη Γεωργαλλή στο 17ο λεπτό, με τους γηπεδούχους να ισοφαρίζουν με σουτ του Ηρακλή Σακελλάρη στο 23ο λεπτό, με το 1-1 να είναι το αποτέλεσμα του πρώτου ημιχρόνου.
Στο δεύτερο ημίχρονο ο Α.Σ. Τήλος, έκανε το 2-1 με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Θανάση Χατζηφούντα, με τον Άγιο Ισίδωρο να ισοφαρίζει στο τελικό 2-2 με τον Ντάνιελ Πολυχρόνη στο 74ο λεπτό.
Να σημειώσουμε ότι πριν την έναρξη της αναμέτρησης, τηρήθηκε ενός λεπτού σιγή στην μνήμη της μητέρας του ποδοσφαιριστή των γηπεδούχων Θανάση Χατζηφούντα.
Οι συνθέσεις
Α.Σ. Τήλος: Χατζηνικόλας, Σακελλάρης Κ. του Κ., Οικονόμου, Σακελλάρης Κ. του Μ., Χαραλαμπάκης, Χατζηφούντας, Λεφτσένκο, Φιλακούρης, Ρούκο, Σακελλάρης Η., Τσιβερδής (72ο Δανιήλ).
Άγιος Ισίδωρος: Κοντογιάννης, Δημητράκης, Διακοηλίας, Φωτεινής, Θεοδωρίδης, Γεωργαλλής Μ., Καματερός, Διακοπαρασκευάς (59ο Σάββενας), Καπέσιος, Πολυχρόνης, Χαρτοφύλλης.