Ορίστηκαν από την ΕΠΣΔ οι διαιτητές και οι βοηθοί που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας, που αφορούν την 9η αγωνιστική στους δύο ομίλους της Ρόδου και την 7η αγωνιστική στον όμιλο Νήσων, τα οποία θα διεξαχθούν μέσα στο σαββατοκύριακο.
Αναλυτικά:
Β’ Κατηγορία
1ος όμιλος
9η αγωνιστική
Σάββατο

• Γ. Χάλκης 2:45μ.μ.
Α.Σ. Χάλκης- Δόξα Ψίνθου
Διαιτητές: Παπαγιαννίδης, Αναστασοπούλου, Ζαρίδας
Παρ. διαιτησίας: Διαμαντέας
Παρ. αγώνα: Λύτος
• Κρεμαστή 2:45μ.μ.
Νηρέας- Δαμάγητος
Διαιτητές: Σπάρταλης, Τσιβίτης, Γιαννούλης
Παρ. διαιτησίας: Βακάς
Παρ. αγώνα: Φραντζής
Κυριακή
Μάσαρη 2:45μ.μ.
Αστέρας Μασάρων- Α.Ο. Σύμης
Διαιτητές: Τσοπανάκης, Μαυρουδής, Τάσης
Παρ. διαιτησίας: Καλαθενός
Παρ. αγώνα: Θαρρενός
•Αρχίπολη 2:45μ.μ.
Εθνικός Αρχίπολης- Δήμητρα Δαματριάς
Διαιτητές: Πατσιόπουλος, Γιακουμάκης, Λάζος
Παρ. διαιτησίας: Κατταβενός
Παρ. αγώνα: Φραντζής
Ρεπό: Κύπρος
2ος όμιλος
9η αγωνιστική
Σάββατο

•Νίσυρος 2:45μ.μ.
Πολυβώτης- Αθλέτικο Αφάντου
Διαιτητές: Αυγενικού, Ροδίτης, Φασουλάρης
Παρ. διαιτησίας: δεν ανακοινώθηκε
Παρ. αγώνα: Φωτεινής
Κυριακή
• Άγιοι Απόστολοι 2:45μ.μ.
Α.Ε. Αδελφοσύνης- Άγιος Γεώργιος
Διαιτητές: Διακοφιλιππής, Κυριακίδης, Κουλουρίδης
Παρ. διαιτησίας: Πηδιάκης
Παρ. αγώνα: Βελής
•Κοσκινού 2:45μ.μ.
Ευαγόρας- Αστέρας Παστίδας
Διαιτητές: Παπαγιανίδης, Καλκαβούρας, Λυριστής
Παρ. διαιτησίας: Σακελλαρίδης
Παρ. αγώνα: Ματσαμάς
• Φάνες 2:45μ.μ.
Ακουσίλαος- Ευκλής
Διαιτητές: Καραγιάννης, Στεφανάκης, Ζαχαριάδης
Παρ. διαιτησίας: Μίχας
Παρ. αγώνα: Μανέγας
• Σάλακος 2:45μ.μ.
Ασπίδα Σαλάκου- Άγιος Ισίδωρος
Διαιτητές: Αυγενικού, Τσιβίτης, Γιαννούλης
Παρ. διαιτησίας: Βακάς
Παρ. αγώνα: Σταυριανός
• Απόλλωνα 2:45μ.μ.
Αναγέννηση Έμπωνα- Πολύστρατος
Διαιτητές: Πλάτσης, Τσουρούτης, Κασιώτης
Παρ. διαιτησίας: Χρυσανθής
Παρ. αγώνα: Καρίκης
Όμιλος Νήσων
7η αγωνιστική
Σάββατο

• Καρδάμαινα 2:45μ.μ.
Δόξα Καρδάμαινας- Νικαγόρας
Διαιτητές: Δηαμαράκης, Καραμούτας, Ντόκος
Παρ. διαιτησίας: Βασιλείου
Παρ. αγώνα: Μάμμη
Κυριακή
• Λάκκι 12:30
Α.Ε. Λέρου- Αναγέννηση Ασφενδιού
Διαιτητές: Ωραιόπουλος, Ντόκος, Βουλγαράκης
Παρ. διαιτησίας: Καστής
Παρ. αγώνα: Αναστασιάδης
• Ζηπάρι 2:45μ.μ.
Α.Ο. Αθλοπαιδιών- ΠΑΟΚ Κω
Διαιτητές: Φραγκιαδάκης, Καραμούτας, Ξουρής
Παρ. διαιτησίας: Βασιλείου
Παρ. αγώνα: Μάμμης
Τετάρτη 19/12
• Κάλυμνος 2:15μ.μ.
Α.Ο. Βαθύ- Ξάνθος Πάτμου
Ρεπό: Καλυμνιακός

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ