Tο Πανελλήνιο πρωτάθλημα υπεραποστάσεων Τριάθλου θα πραγματοποιηθεί το επόμενο σαββατοκύριακο στη Ρόδο. Στο OCEAN LAVA RHODES θα διεξαχθούν δύο ειδικές διαδρομές σε δύο κατηγορίες, αυτή των ενεργών αθλητών με δελτίο στην Ελληνική Ομοσπονδία Μοντέρνου Πεντάθλου και η κατηγορία «Οπεν» όπου θα μπορούν να συμμετέχουν ανεξάρτητοι αθλητές. Οι συμμετέχοντες θα αγωνιστούν στην κολύμβηση, ποδηλασία και τρέξιμο σε μία πανέμορφη διαδρομή που θα περνάει μέσα από τα κεντρικά σημεία της πόλης ξεκινώντας από το Φαληράκι Η διοργάνωση πραγματοποιείται για 3η χρονιά σε συνεργασία με το σωματείο Απόλλων Ρόδου και την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου. Μάλιστα, οι διοργανωτές ανακοίνωσαν και τις συμμετοχές των αθλητών που θα πάρουν μέρος στους αγώνες των 113 και 226 χιλιομέτρων.

ΑΝΔΡΕΣ 113

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 20-24
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
1 BEN PARKER
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ
3 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΤΣΙΦΤΣΙΔΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 25-29
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
5 PANOS GEORGIADES
6 MICHALIS TEKERTALIS
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30-34
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
7 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
8 SINAN OZKAN
9 LOUKAS DRELLAS
13 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ
14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΗΣ
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΑΝΕΤΗΣ
16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ
17 FERIT TEKIN
18 GEORGIOS VARELIS
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 35-39
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
19 ANTONIS KOLIADIS
21 JORGE COLLADO
22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΠΡΙΑΔΗΣ
23 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗΣ
24 KONSTANTINOS ABATZOGLOU
25 ALES ADAM
26 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
27 ROD DE KANEL
28 ALES ADAM
30 JAN KUČERA
31 MICHAL BUCEK
32 MICHAEL ZANNIS
33 JURGEN SAURENS
34 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΡΑΚΙΟΥ
35 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΒΙΘΗΣ
36 DEMOS GAZETAS
37 DIMITRIS LEKKOS
38 ΣΠΥΡΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑΚΗΣ
39 ISMAIL UZUNLAR
40 MELIH BAYCAN
41 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-44
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
42 ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ
43 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ
44 THEO ONDERWATER
45 JORIS TOYE
46 RUUD DE BRUIJN
47 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ
48 HANS HIEMSTRA
49 MARGARITA KLIMENKO
50 KAAN BAL
51 MIRKO PIVA
53 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΟΥΜΠΑΣ
56 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΟΥΣΑΚΗΣ
57 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
58 SEMIH BAYCAN
59 ALEXEY SYREYSHCHIKOV
60 TIMUR NUROV
61 ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ
62 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΡΥΔΗΣ
63 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΖΑΣ
64 DIMITRIOS STAMATIOU
65 ΠΕΤΡΟΣ ΣΑΜΠΑΤΑΚΟΣ
66 SEBASTIAN DR. LONGRÉE
68 BURAK AKSOY
69 MARIUS MIHAIL CHIOARU
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 45-49
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
70 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
71 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
72 ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
73 ATES BERNA
74 THEODOSIOS KECHIDIS
75 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
76 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗΣ
77 STATHIS GRIGORIADIS
78 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ
79 CRISTIAN CALERI
80 LOUKAS GEORGAS
81 ANDREAS CHATZIMPATZAKIS
82 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ
83 DAVID EXPOSITO MUÑOZ
84 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ
85 STATHIS TZOUVARAS
86 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΣ
87 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50-54
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
89 PETER WERP
90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
91 EMMANOUIL ROUSSOS
92 ΣΑΒΒΑΣ ΜΑΤΣΗΣ
93 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ
94 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΑΤΑΣ
96 ADRIANOS KOMBOPOULOS
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 55-59
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
97 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ
98 JIMMYS KONTOU
99 ANTHONY COLLINS
100 OSVALDO CASALE NUOVO
101 CHRISTOS TOUMANIDIS
102 THOMAS DREHER
103 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΒΕΡΓΗΣ
105 TERRY FLYNN
106 DAVID LEWIS
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 60-64
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
107 DAVID LOWE
108 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΡΕΦΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 65-69
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
109 PETER BUCEK

 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 113

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 25-29
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΥΡΟΥΚΤΖΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30-34
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
10 ΠΙΠΕΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
11 ΤΖΕΝΗ ΜΠΟΥΛΜΕΤΗ
12 NANTIA ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 35-39
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
20 ΦΩΤΙΑ ΛΥΡΙΣΤΗ
29 TUGBA YAZICIOGLU ERGIN
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-44
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
52 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
54 SMARAGDA KATSARA
55 ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΛΙΑΠΑΚΗ
67 ΚΕΛΛΥ ΖΑΡΑΝΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50-54
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
88 ANGELIKA WERP
95 CHRYSANTHI LATHIRA
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 55-59
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
104 GIOVANNA COOPER

ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑΣ 113

ΟΜΑΔΑ ΚΟΛΥΜΠΙ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ
110 THE HERD ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΒΑΣ ΘΩΜΑΣ
111 Ο ΚΑΛΟΙ ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΨΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
112 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΕΡΥΘΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΕΝΟΤ ΦΡΑΝΚΥ
113 INTERNATIONAL TEAM STAMATIS RENESIS SIMON GREAVES STAMATIS RENESIS
114 ΙΑΤΡΙΚΟ ΡΟΔΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
115 THE DREAM TEAM ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΛΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΣΤΡΟΓΕΩΡΓΙΟΥ
116 THE DUTCH DIVA’S PASCALE VALE ILSE VAN DER SLIKKE FENNA BONTJE
117 ΚΤΗΜΑ ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΤΖΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
118 WAR ZONE GEORGE MICHAIL GEORGE SYRRAKOS DIMITRIS GIANNIKAKIS
119 TRITANIUMS STEVIE LIMPERIS GEORGE KOUFOU ALEXIOS BOULOUNTIDIS
120 ΦΕΤΕΣ LINDSEY RICKER ALICE GOLENKO ALICE GOLENKO
121 PRIMEFIT TURKEY RIDVAN OZCAN AVNI ERKAN SELISIK MUSTAFA KORTARICI
122 TWO AND A HALF MEN ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

 

ΑΝΔΡΕΣ 226

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 20-24
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
200 THEODOROS TSIKOURIS
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 25-29
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
201 ADAM SURDY
202 KRZYSZTOF SAPIEJEWSKI
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30-34
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
203 PHILIPPE LAMBERTY
205 TOMASZ LUDEK
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 35-39
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
206 CÉDRIC LARGAJOLLI
207 FRANCOIS REGHEM
208 ANTONIOS MATSIGKOS
209 ΚΗΡΥΚΟΣ ΚΑΡΤΕΛΙΑΣ
210 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΡΚΑΣ
211 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
212 TOMAS BEDNAR
213 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΛΗΓΟΥΡΙΔΗΣ
214 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΥΤΗΣ
215 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-44
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
216 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΠΑΛΙΑΣ
217 ΑΚΗΣ ΒΟΥΒΟΝΙΚΟΣ
218 ΣΤΕΛΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ
219 ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΗΣ
220 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΡΓΥΡΟΣ
221 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ
222 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΥΦΑΛΙΑΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 45-49
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
223 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΕΛΑΣ
224 ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΣ
225 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
226 ALEKSEI KLIMENKO
227 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ
228 ΣΠΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ
229 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50-54
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
231 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΡΙΣΠΟΣ
232 GERALD (GERRY) DOUGLAS
233 VESA HURSKAINEN
234 ADRIAN COLLINS
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 55-59
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
236 SAVVAS PAPASAVVAS

 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 226

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30-34
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
204 KHADIGA AMIN
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50-54
ΝΟΥΜΕΡΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ
230 MARIE SANDBERG
235 SYLVIA KONSTANTINIDOU

 

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ