Ο Ξάνθος Πάτμου ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά 3on3, που ξεκινάει την προσεχή Τρίτη 14 Ιουλίου στο ανοιχτό γήπεδο της Σκάλας στην Πάτμο. Περισσότεροι από 200 αθλητές και αθλήτριες θα πάρουν μέρος στο τουρνουά- θεσμός, στο πανέμορφο νησί της ”Αποκάλυψης”. Αναλυτικά, το πρόγραμμα:
ΤΡΙΤΗ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ
18:00 – 18:10: TEAM KOBE – TEAM CURRY
18:15 – 18:25: TEAM GIANNIS – TEAM LEBRON
18:30 – 18:40: PATMOS LAKERS – PATMOS BUCKS
18:45 – 18:55: TEAM DURANT – TEAM JORDAN
19:00 – 19:10: TEAM KOBE – TEAM GIANNIS
19:15 – 19:25: PATMOS BULLS – PATMOS ROCKETS
19:30 – 19:40: TEAM JORDAN – TEAM CURRY
19:45 – 19:55: TEAM LEBRON – TEAM DURANT
20:00 – 20:10: PATMOS BUCKS – PATMOS BULLS
20:15 – 20:25: TEAM KOBE – TEAM JORDAN
20:30 – 20:40: TEAM LEBRON – TEAM CURRY
20:45 – 20:55: PATMOS LAKERS – PATMOS ROCKETS
21:00 – 21:10: TEAM GIANNIS – TEAM DURANT
ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΙΟΥΛΙΟΥ
18:30 – 18:40: TEAM JORDAN – TEAM LEBRON
18:45 – 18:55: PATMOS LAKERS – PATMOS BULLS
19:00 – 19:10: TEAM CURRY – TEAM GIANNIS
19:15 – 19:25: TEAM DURANT – TEAM KOBE
19:30 – 19:40: PATMOS ROCKETS – PATMOS BUCKS
19:45 – 19:55: TEAM LEBRON – TEAM KOBE
20:00 – 20:10: TEAM GIANNIS – TEAM JORDAN
20:15 – 20:25: TEAM DURANT – TEAM CURRY
20:30 – 20:40: ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ – ΑΛΑΝΙΑ
20:45 – 20:55: TEΛΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
21:00 – 21:10: ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΑΓΟΡΙΑ
21:15 – 21:45: ΑΠΟΝΟΜΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ
ΠΕΜΠΤΗ 16 ΙΟΥΛΙΟΥ
17:00 – 17:10: ΣΟΒΑΤΖΙΔΕΣ – PATMOS ALL STARS
17:15 – 17:25: ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΙ – ΕΑΚΑ 1
17:30 – 17:40: EAKA – ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ
17:45 – 17:55: ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΩΣ – ΕΑΚΑ
18:00 – 18:10: CBA – EAKA
18:15 – 18:25: 3 AND A HALF MEN – PUNISHERS
18:30 – 18:40: CBA 1 – IΠΠΟΚΑΜΠΟΙ
18:45 – 18:55: ΑΛΑΝΙΑ – CBA 2
19:00 – 19:15: YOUNG BLOOD – TΡΟΜΠΟΝΙΑ
19:20 – 19:35: GOGIDIS EISAI – ΔΗΜΟΣ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
19:40 – 19:55: SPLASH AMIGOS – ΑΛΙ ΜΑΧΜΟΥΤΗΔΕΣ
20:00 – 20:15: ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ – ΠΕΛΑΡΓΟΙ
20:20 – 20:30: LA BOMBERS CBA – DREAM TEAM
20:35 – 20:50: ATHENS BAY – PATMOS ROCKETS
20:55 – 21:10: ΠΕΛΑΡΓΟΙ – ΥΟUNG BLOOD
21:15 – 21:30: ΑΛΙ ΜΑΧΜΟΥΤΗΔΕΣ – GOGIDIS EISAI
21:35 – 21:50: PATMOS ROCKETS – SPLASH AMIGOS
21:55 – 22:05: ΚΡΑΤΣΕΣ – ΚΟΡΟΝΟΚΟΡΕΣ
22:10 – 22:25: ΤΡΟΜΠΟΝΙΑ – ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΙΟΥΛΙΟΥ
17:00 – 17:10: BASKETBALL THUNDER – ΠΗΓΑΣΟΣ
17:15 – 17:25: AVOCADO TEAM – ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΙ
17:30 – 17:40: CBA 2 – ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΩΣ
17:45 – 17:55: PATMOS ALL STARS – CBA
18:00 – 18:10: MΠΑΚΑΛΙΑΡΟΙ – ΕΑΚΑ 2
18:15 – 18:25: GUARDS – SY.RO.KO. TEAM
18:30 – 18:40: ΠΗΓΑΣΟΣ – CBA 1
18:45 – 18:55: ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ – CBA 2
19:00 – 19:10: ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΙ – ΒΑSKETBALL THUNDER
19:15 – 19:25: ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΩΣ – ΑΛΑΝΟΑ
19:30 – 19:40: 3 ΑΝD A HALF MEN – LOONEY TUNES
19:45 -19:55: EAKA – LA BOMBERS CBA
20:00 – 20:10: DREAM TEAM – CBA
20:15 – 20:30: ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ – SMELLS LIKE TEAM SPIRIT
20:35 – 20:50: RHODES NIGHTS – ΠΕΛΑΡΓΟΙ
20:55 – 21:10: ΔΗΜΟΣ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ – ATHENS BAY
21:15 – 21:30: TΡΟΜΠΟΝΙΑ – ΠΕΛΑΡΓΟΙ
21:35 – 21:50: SMELLS LIKE TEAM SPIRIT – RHODES NIGHTS
21:55 – 22:10: ΔΗΜΟΣ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ – SPLASH AMIGOS
22:15 – 22:30: ΑΛΙ ΜΑΧΜΟΥΤΗΔΕΣ – PATMOS ROCKETS
22:35 – 22:50: SMELLS LIKE TEAM SPIRIT – YOUNG BLOOD
22:55 – 23:10: GOGIDIS EISAI – ATHENS BAY
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΟΥΛΙΟΥ
17:00 – 17:10: ΣΟΒΑΤΖΙΔΕΣ – CBA
17:15 – 17:25: EAKA 1 – EAKA 2
17:30 – 17:40: BASKETBALL THUNDER – AVOCADO TEAM
17:45 – 17:55: CBA 2 – EAKA
18:00 – 18:10: ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ – ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΩΣ
18:15 – 18:25: ΑVOCADO TEAM – CBA 1
18:30 – 18:40: ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ
18:45 – 18:55: ΕΑΚΑ – ΑΛΑΝΙΑ
19:00 – 19:10: ΚΟΡΟΝΟΚΟΡΕΣ – GUARDS
19:15 – 19:25: ΣΥ.ΡΟ.ΚΟ. ΤΕΑΜ – ΚΡΑΤΣΕΣ
19:30 – 19:40: LA BOMBERS CBA – CBA
19:45 – 19:55: EAKA – DREAM TEAM
20:00 – 20:10: PUNISHERS – LOONEY TUNES
20:15 – 20:30: ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ – RHODES NIGHTS
20:35 – 20:50: PATMOS ROCKETS – ΔΗΜΟΣ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
20:55 – 21:10: SPLASH AMIGOS – GOGIDIS EISAI
21:15 – 21:30: ATHENS BAY – ΑΛΙ ΜΑΧΜΟΥΤΗΔΕΣ
21:35 – 21:50: ΠΕΛΑΡΓΟΙ – SMELLS LIKE TEAM SPIRIT
21:55 – 22:10: YOUNG BLOOD – ANAΛΩΣΙΜΟΙ
22:15 – 22:30: RHODES NIGHTS – ΤΡΟΜΠΟΝΙΑ
22:35 – 22:50: ΔΗΜΟΣ ΤΡΙΚΑΙΩΝ – ΑΛΙ ΜΑΧΜΟΥΤΗΔΕΣ
22:55 – 23:10: ATHENS BAY – SPLASH AMIGOS
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΟΥΛΙΟΥ
18:00 – 18:10: GUARDS – ΚΡΑΤΣΕΣ /CBA 1 BASKETBALL THUNDER
18:15 – 18:25: ΠΗΓΑΣΟΣ – AVOCADO TEAM/ ΚΟΡΟΝΟΚΟΡΕΣ – ΣΥ.ΡΟ.ΚΟ
18:30 – 18:45: SMELLS LIKE TEAM SPIRIT – ΤΡΟΜΠΟΝΙΑ
18:50 – 19:00: ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥ
19:05 – 19:20: RHODES NIGHTS – YOUNG BLOOD
19:25 – 19:40: GOGIDIS EISAI – PATMOS ROCKETS
19:45 – 19:55: TEΛΙΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
20:00 – 20:15: 1ΟΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
20:20 – 20:30: ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΙΚΟΥ
20:35 – 20:50: 2ΟΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
20:55 – 21:05: ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΥ
21:15 – 21:30: ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ