Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣΔ οι διαιτητές και οι βοηθοί που θα «σφυρίξουν» τα παιχνίδια του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας, που αφορούν στην 4η αγωνιστική στους δύο ομίλους της Ρόδου και στην 2η αγωνιστική στον όμιλο Νήσων.
Αναλυτικά:
Β’ Κατηγορία
1ος όμιλος
4η αγωνιστική
Σάββατο

• Μάσαρη 3:00μ.μ.
Ταξιάρχης Καλάθου- Δήμητρα Δαματριάς
Διαιτητές: Πατσιόπουλος, Ζαρίδας, Κυριακίδης
Παρ. διαιτησίας: Κατταβενός
Παρ. αγώνα: Ραφαηλίδης
• Λάρδος 3:00μ.μ.
Ηρακλής Λάρδου- Απόλλωνας Απολλώνων
Διαιτητές: Τσοπανάκης, Ροδίτης, Τάσης
Παρ. διαιτησίας: Φουκάρας
Παρ. αγώνα: Λύτος
• Άγιοι Απόστολοι 3:00μ.μ.
Α.Ε. Αδελφοσύνης- Αστέρας Μασάρων
Διαιτητές: Σπάρταλης, Αναστασοπούλου, Πλάτσης
Παρ. διαιτησίας: Στέργου
Παρ. αγώνα: Μάχλης
Κυριακή
• Γεννάδι 3:00μ.μ.
Ομόνοια Γενναδίου- Α.Ε. Κύπρος
Διαιτητές: Αντωνάς, Διακοφιλιππής, Τσουρούτης
Παρ. διαιτησίας: Κατταβενός
Παρ. αγώνα: Εγγλέζος
• Φάνες 3:00μ.μ.
Ακουσίλαος Φανών- Δαμάγητος Θεολόγου
Διαιτητές: Κάζας, Αναστασοπούλου, Τσεπούρας
Παρ. διαιτησίας: Πηδιάκης
Παρ. αγώνα: Μάχλης
• Ψίνθος 3:00μ.μ.
Δόξα Ψίνθου- Ευκλής Σορωνής
Διαιτητές: Τσοπανάκης, Δημητριάδης, Γιαννούλης
Παρ. διαιτησίας: Μίχας
Παρ. αγώνα: Καππάκας
Ρεπό: Πολυβώτης Νισύρου
2ος όμιλος
4η αγωνιστική
Σάββατο

• Ε.Α.Κ. 6:00μ.μ.
Ροδιακός- Ορφέας
Διαιτητές: Αυγενικού, Βλάχος, Καλκαβούρας
Παρ. διαιτησίας: Βακκάς
Παρ. αγώνα: Ζωάννου
Κυριακή
• Τήλος 1:30μ.μ.
Α.Σ. Τήλος- Ατρόμητος Διμυλιάς
Διαιτητές: Βλάχος, Μαυρουδής, Τσιβίτης
Παρ. διαιτησίας: δεν ανακοινώθηκε
Παρ. αγώνα: Σακελλαρίδης
• Κρεμαστή 3:00μ.μ.
Νηρέας- Πολύστρατος Λαέρων
Διαιτητές:Αυγενικού, Φραντζοπούλου, Καλκαβούρας
Παρ. διαιτησίας: Ορφανός
Παρ. αγώνα: Παπάζογλου
• Έμπωνα 3:00μ.μ.
Αναγέννηση Έμπωνα- Αθλέτικο Αφάντου
Διαιτητές: Παπαγιαννίδης, Καραγιάννης, Λυριστής
Παρ. διαιτησίας: Ζαννετής
Παρ. αγώνα: Καρίκης
• Αρχίπολη 3:00μ.μ.
Εθνικός Αρχίπολης- Άγιος Ισίδωρος
Διαιτητές: Πατσιόπουλος, Κοκμοτός, Σαρρής
Παρ. διαιτησίας: Σακελλαρίδης
Παρ. αγώνα: Βόζας
Δευτέρα 11/11
• Μαλώνα 12:30
Άγιος Γεώργιος Μαλώνας- Α.Ο. Σύμης
Διαιτητές: Ζαρίδας, Διακοφιλιππής, Τσιβίτης
Παρ. διαιτησίας: Κάζας
Παρ. αγώνα: Τσουκαλάς
Όμιλος Νήσων
2η αγωνιστική
Κυριακή

• Κάλυμνος 1:30μ.μ.
Καλυμνιακός- Α.Ο. Βαθύ
Διαιτητές: Καραμούτας, Αλέκος, Πατσιαούρας
Παρ. διαιτησίας: Φραγκίνης
Παρ. αγώνα: Ανατολίτης
• Ν.Σ. «Ανταγόρας» 3:00μ.μ.
ΠΑΟΚ Κω- Αναγέννηση Ασφενδιού
Διαιτητές: Φραγκιαδάκης, Παγώνης, Ξουρής
Παρ. διαιτησίας: Αργυρίου
Παρ. αγώνα: Μάμμης
Παρασκευή 15/11
• Πάτμος 3:00μ.μ.
Ξάνθος Πάτμου- Νικαγόρας

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ