Διεξήχθη σήμερα στα γραφεία της ΕΠΣΔ, η κλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας, στους δύο ομίλους της Ρόδου, για την σεζόν 2019-2020.
Η αγωνιστική δράση του νέου πρωταθλήματος, θα ξεκινήσει το σαββατοκύριακο 19 και 20 Οκτωβρίου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των δύο ομίλων:
Β’ Κατηγορία
1ος όμιλος
1η αγωνιστική 14η

Ευκλής- Ηρακλής Λάρδου
Α.Ε. Αδελφοσύνης- Ομόνοια Γενναδίου
Δόξα Ψίνθου- Ταξιάρχης Καλάθου
Αστέρας Μασάρων- Δήμητρα Δαματριάς
Δαμάγητος- Κύπρος
Απόλλωνας Απολλώνων- Πολυβώτης
Ρεπό: Ακουσίλαος
2η αγωνιστική 15η
Ακουσίλαος- Ευκλής
Ηρακλής Λάρδου- Α.Ε. Αδελφοσύνης
Ομόνοια Γενναδίου- Αστέρας Μασάρων
Ταξιάρχης Καλάθου- Δαμάγητος
Δήμητρα Δαματριάς- Απόλλωνας Απολλώνων
Κύπρος- Πολυβώτης
Ρεπό: Δόξα Ψίνθου
3η αγωνιστική 16η
Ευκλής- Α.Ε. Αδελφοσύνης
Δόξα Ψίνθου- Ακουσίλαος
Αστέρας Μασάρων- Ηρακλής Λάρδου
Απόλλωνας Απολλώνων- Ομόνοια Γενναδίου
Πολυβώτης- Ταξιάρχης Καλάθου
Κύπρος- Δήμητρα Δαματριάς
Ρεπό: Δαμάγητος
4η αγωνιστική 17η
Δόξα Ψίνθου- Ευκλής
Α.Ε. Αδελφοσύνης- Αστέρας Μασάρων
Ακουσίλαος- Δαμάγητος
Ηρακλής Λάρδου- Απόλλωνας Απολλώνων
Ομόνοια Γενναδίου- Κύπρος
Ταξιάρχης Καλάθου- Δήμητρα Δαματριάς
Ρεπό: Πολυβώτης
5η αγωνιστική 18η
Ευκλής- Αστέρας Μασάρων
Δαμάγητος- Δόξα Ψίνθοιυ
Απόλλωνας Απολλώνων- Α.Ε. Αδελφοσύνης
Πολυβώτης- Ακουσίλαος
Κύπρος- Ηρακλής Λάρδου
Ταξιάρχης Καλάθου- Ομόνοια Γενναδίου
Ρεπό: Δήμητρα Δαματριάς
6η αγωνιστική 19η
Δαμάγητος- Ευκλής
Αστέρας Μασάρων- Απόλλωνας Απολλώνων
Δόξα Ψίνθου- Πολυβώτης
Α.Ε. Αδελφοσύνης- Κύπρος
Ακουσίλαος- Δήμητρα Δαματριάς
Ηρακλής Λάρδου- Ταξιάρχης Καλάθου
Ρεπό: Ομόνοια Γενναδίου
7η αγωνιστική 20η
Ευκλής- Απόλλωνας Απολλώνων
Πολυβώτης- Δαμάγητος
Κύπρος- Αστέρας Μασάρων
Δήμητρα Δαματριάς- Δόξα Ψίνθου
Ταξιάρχης Καλάθου- Α.Ε. Αδελφοσύνης
Ομόνοια Γενναδίου- Ακουσίλαος
Ρεπό: Ηρακλής Λάρδου
8η αγωνιστική 21η
Πολυβώτης- Ευκλής
Απόλλωνας Απολλώνων- Κύπρος
Δαμάγητος- Δήμητρα Δαματριάς
Αστέρας Μασάρων- Ταξιάρχης Καλάθου
Δόξα Ψίνθου- Ομόνοια Γενναδίου
Ακουσίλαος- Ηρακλής Λάρδου
Ρεπό: Α.Ε. Αδελφοσύνης
9η αγωνιστική 22η
Ευκλής- Κύπρος
Δήμητρα Δαματριάς- Πολυβώτης
Ταξιάρχης Καλάθου- Απόλλωνας Απολλώνων
Ομόνοια Γενναδίου- Δαμάγητος
Ηρακλής Λάρδου- Δόξα Ψίνθου
Α.Ε. Αδελφοσύνης- Ακουσίλαος
Ρεπό: Αστέρας Μασάρων
10η αγωνιστική 23η
Δήμητρα Δαματριάς- Ευκλής
Κύπρος- Ταξιάρχης Καλάθου
Πολυβώτης- Ομόνοια Γενναδίου
Δαμάγηρος- Ηρακλής Λάρδου
Αστέρας Μασάρων- Ακουσίλαος
Δόξα Ψίνθου- Α.Ε. Αδελφοσύνης
Ρεπό: Απόλλωνας Απολλώνων
11η αγωνιστική 24η
Ευκλής- Ταξιάρχης Καλάθου
Ομόνοια Γενναδίου- Δήμητρα Δαματριάς
Ηρακλής Λάρδου- Πολυβώτης
Ακουσίλαος- Απόλλωνας Απολλώνων
Α.Ε. Αδελφοσύνης- Δαμάγητος
Αστέρας Μασάρων- Δόξα Ψίνθου
Ρεπό: Κύπρος
12η αγωνιστική 25η
Ομόνοια Γενναδίου- Ευκλής
Δήμητρα Δαματριάς- Ηρακλής Λάρδου
Κύπρος- Ακουσίλαος
Πολυβώτης- Α.Ε. Αδελφοσύνης
Απόλλωνας Απολλώνων- Δόξα Ψίνθου
Δαμάγητος- Αστέρας Μασάρων
Ρεπό: Ταξιάρχης Καλάθου
13η αγωνιστική 26η
Ηρακλής Λάρδου- Ομόνοια Γενναδίου
Ακουσίλαος- Ταξιάρχης Καλάθου
Α.Ε. Αδελφοσύνης- Δήμητρα Δαματριάς
Δόξα Ψίνθου- Κύπρος
Αστέρας Μασάρων- Πολυβώτης
Απόλλωνας Απολλώνων- Δαμάγητος
Ρεπό: Ευκλής
2ος όμιλος
1η αγωνιστική 12η

Ορφέας- Αναγέννηση Έμπωνα
Α.Σ. Τήλος- Άγιος Γεώργιος
Εθνικός Αρχίπολης- Πολύστρατος
Ροδιακός- Νηρέας
Άγιος Ισίδωρος- Α.Ο. Σύμης
Ατρόμητος Διμυλιάς- Αθλέτικο Αφάντου
2η αγωνιστική 13η
Α.Σ. Τήλος- Ορφέας
Αναγέννηση Έμπωνα- Εθνικός Αρχίπολης
Άγιος Γεώργιος- Ροδιακός
Πολύστρατος- Άγιος Ισίδωρος
Νηρέας- Ατρόμητος Διμυλιάς
Αθλέτικο Αφάντου- Α.Ο. Σύμης
3η αγωνιστική 14η
Ορφέας- Εθνικός Αρχίπολης
Ροδιακός- Α.Σ. Τήλος
Άγιος Ισίδωρος- Αναγέννηση Έμπωνα
Ατρόμητος Διμυλιάς- Άγιος Γεώργιος
Αθλέτικο Αφάντου- Πολύστρατος
Α.Ο. Σύμης- Νηρέας
4η αγωνιστική 15η
Ροδιακός- Ορφέας
Εθνικός Αρχίπολης- Άγιος Ισίδωρος
Α.Σ. Τήλος- Ατρόμητος Διμυλιάς
Αναγέννηση Έμπωνα- Αθλέτικο Αφάντου
Άγιος Γεώργιος- Α.Ο. Σύμης
Νηρέας- Πολύστρατος
5η αγωνιστική 16η
Ορφέας- Άγιος Ισίδωρος
Ατρόμητος Διμυλιάς- Ροδιακός
Αθλέτικο Αφάντου- Εθνικός Αρχίπολης
Α.Ο. Σύμης- Α.Σ. Τήλος
Νηρέας- Αναγέννηση Έμπωνα
Πολύστρατος- Άγιος Γεώργιος
6η αγωνιστική 17η
Ατρόμητος Διμυλιάς- Ορφέας
Άγιος Ισίδωρος- Αθλέτικο Αφάντου
Ροδιακός- Α.Ο. Σύμης
Εθνικός Αρχίπολης- Νηρέας
Α.Σ. Τήλος- Πολύστρατος
Αναγέννηση Έμπωνα- Άγιος Γεώργιος
7η αγωνιστική 18η
Ορφέας- Αθλέτικο Αφάντου
Α.Ο. Σύμης- Ατρόμητος Διμυλιάς
Νηρέας- Άγιος Ισίδωρος
Πολύστρατος- Ροδιακός
Άγιος Γεώργιος- Εθνικός Αρχίπολης
Αναγέννηση Έμπωνα- Α.Σ. Τήλος
8η αγωνιστική 19η
Α.Ο. Σύμης- Ορφέας
Αθλέτικο Αφάντου- Νηρέας
Ατρόμητος Διμυλιάς- Πολύστρατος
Άγιος Ισίδωρος- Άγιος Γεώργιος
Ροδιακός- Αναγέννηση Έμπωνα
Εθνικός Αρχίπολης- Α.Σ. Τήλος
9η αγωνιστική 20η
Ορφέας- Νηρέας
Πολύστρατος- Α.Ο. Σύμης
Άγιος Γεώργιος- Αθλέτικο Αφάντου
Αναγέννηση Έμπωνα- Ατρόμητος Διμυλιάς
Α.Σ. Τήλος- Άγιος Ισίδωρος
Εθνικός Αρχίπολης- Ροδιακός
10η αγωνιστική 21η
Πολύστρατος- Ορφέας
Νηρέας- Άγιος Γεώργιος
Α.Ο. Σύμης- Αναγέννηση Έμπωνα
Αθλέτικο Αφάντου- Α.Σ. Τήλος
Ατρόμητος Διμυλιάς- Εθνικός Αρχίπολης
Άγιος Ισίδωρος- Ροδιακός
11η αγωνιστική 22η
Άγιος Γεώργιος- Ορφέας
Αναγέννηση Έμπωνα- Πολυστρατος
Α.Σ. Τήλος- Νηρέας
Εθνικός Αρχίπολης- Α.Ο. Σύμης
Ροδιακός- Αθλέτικο Αφάντου
Άγιος Ισίδωρος- Ατρόμητος Διμυλιάς

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ