Ανακοινώθηκαν από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου, οι συμμετοχές και το αγωνιστικό πρόγραμμα του Διασυλλογικού Πρωταθλήματος Στίβου Δωδεκανήσου Ανδρών- Γυναικών που θα διεξαχθεί το σαββατοκύριακο 18 και 19 Ιουλίου στο ΔΑΚ Καλλιπάτειρα.
Αναλυτικά:
Γυναίκες
100M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΛΥΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝΘΟΥΛΑ 2002 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 Γ.Σ. Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΤΣΑΒΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΧΡΥΣΙΔΗ ΖΩΗ 2002 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΩΤΡΙΛΛΗ ΜΙΧΑΛΙΑ 2003 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
200M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΤΣΑΒΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΡΥΣΙΔΗ ΖΩΗ 2002 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

400M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
5000Μ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ 1983 Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ
ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΙΣΤΙΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 1995 ΟΚΑΚ
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝΘΟΥΛΑ 2002 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ 2002 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΩΤΡΙΛΛΗ ΜΙΧΑΛΙΑ 2003 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ 2002 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΕΡΓΙΑΝΑ 2001 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ(μεταγραφή)
4Χ100
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΛΥΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΤΣΑΒΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

Άνδρες
100M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΜΟΣΧΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1983 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 1983 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ 2001 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΚΟΥΦΑΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1987 Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΓΙΑΚΆΙ ΜΑΡΚΟΣ 2003 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΛΑΜΑΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΡΙΣΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2002 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 2003 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
ΦΩΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
200M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΜΟΣΧΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1983 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 1983 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ 2001 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΚΟΥΦΑΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1987 Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 Α.Ο ΡΟΔΟΥ EMMΑΝΟΥΗΛ & ΜΑΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
400M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
800M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΤΣΟΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ
1500M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΤΣΟΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
5000M
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΦΩΤΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1994 Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1986 Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΡΚΙΑΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 1986 Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
3000M Φ.Ε.
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΤΣΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1986 Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡΝΤ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΡΙΣΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2002 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
ΓΙΑΚΆΙ ΜΑΡΚΟΣ 2003 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ
ΜΑΛΑΜΑΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΙΩΝΑΣ 2002 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
4Χ100
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡΝΤ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 1983 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ 2001 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΚΟΥΦΑΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ
ΓΙΑΚΆΙ ΜΑΡΚΟΣ 2003 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΛΑΜΑΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΡΙΣΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2002 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 2003 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
ΦΩΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
4Χ400
ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

Το πρόγραμμα
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/07/2020
ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΛΗΣΗΣ ΕΙΣΟΔΟΣ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΙ ΑΛΜΑΤΑ ΡΙΨΕΙΣ
16.15 16.40 17:00 100Μ ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
16.30 17.00 17:10 400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16.40 17.10 17:20 400M ΑΝΔΡΩΝ
16.50 17.20 17:40 100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17.10 17.40 18:00 100Μ ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17.30 18.00 18:15 1500Μ ΑΝΔΡΩΝ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17.40 18.15 18:30 3000M Φ.Ε. ΑΝΔΡΩΝ
18.00 18.30 19:00 4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ
18.10 19.00 19:10 4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18.30 19.15 19:30 5000m ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/07/2020
ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΛΗΣΗΣ ΕΙΣΟΔΟΣ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΙ ΑΛΜΑΤΑ ΡΙΨΕΙΣ
8.30 9.00 9:10 5000M ΑΝΔΡΩΝ
8.45 9.20 9:30 5000 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
09.15 09.40 10:00 400Μ ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
09.30 09.50 10:10 400Μ ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
09.45 10.10 10:30 200Μ ΑΝΔΡΩΝ
10.00 10.30 10:45 200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
10.15 10.40 11:00 800Μ ΑΝΔΡΩΝ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10.30 11.00 11:15 4X400 ΑΝΔΡΩΝ

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ