Με αρκετά ικανοποιητικούς ρυθμούς συνεχίζεται η προπώληση των εισιτηρίων διαρκείας στην Κ.Α.Ε. Κολοσσός. Το ενδιαφέρον είναι μεγάλο και μάλιστα, η Κ.Α.Ε. ανακοίνωσε ότι αυτοί που θα προμηθευτούν έγκαιρα τις κάρτες διαρκείας, θα έχουν προτεραιότητα για τα εισιτήρια στο Super Cup. Αναλυτικά, η ανακοίνωση του συλλόγου: ”Κλείσε τη θέση σου στο γήπεδο και επωφελήσου του προνομίου της ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ στην αγορά εισιτηρίων για το Super Cup (1-2 Οκτωβρίου)! Ειδικές εκπτώσεις έως 16/09! Πληροφορίες στα γραφεία της ΚΑΕ (Πλατεία Βρούχου) Δευτέρα-Παρασκευή 10:00 με 15:00 (22410-22261- info@kolossosbc.gr).
Διαρκείας και προνόμια στον Κολοσσό!
![](https://www.dimokratiki.gr/wp-content/uploads/2022/09/306077070_520628143396320_2682867386123627560_n.jpg)