• Δύο μετεγγραφές σε συλλόγους της Κω

Με ανακοίνωσή της η Ελληνική Ομοσπονδία Τοξοβολίας ενημέρωσε για 43 μετεγγραφές αθλητών και αθλητριών σε διάφορους συλλόγους της χώρας, αλλά και για δύο αποδεσμεύσεις.
Δύο από τις μετεγγραφές αφορούν ομάδες της Κω και συγκεκριμένα ο Βαγγέλης Πασσανικολάκης μετακινήθηκε από τον Α.Ο. Φοίβο Κω στον Ιππικό Όμιλο Κω «Ο Ξενόμβροτος», ενώ ο Κωνσταντίνος Χρυσοχοΐδης μετεγγράφηκε από τον Σ.Α.Λ. Φλώρινας στον Α.Ο. Φοίβος Κω.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Η Ελληνική Ομοσπονδία Τοξοβολίας γνωστοποίησε τα ονόματα των αθλητών, των οποίων εγκρίθηκε το αίτημα μετεγγραφής τους σύμφωνα με τα υπ’ αρ. πρ. 1246/5-10-2020 Πρακτικά της Επιτροπής Μετεγγραφών της Ομοσπονδίας, τα οποία επικυρωθήκαν με την από 07/10/2020 απόφαση του 69ου Δ.Σ. της Ε.Ο.Τ.
Αναλυτικά τα αιτήματα μετεγγραφών που έγιναν αποδεκτά:
1. Αναστασάκης Δημήτριος από «Τ.Ο. ΔΩΡΙΕΥΣ» στον «ΣΚ.Ο.Α.Α.Π.Θ.»
2. Αναστασιάδης Παντελεήμων από «Γ.Α.Σ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ» (αποδέσμευση)
3. Αναστασόπουλος Δημήτριος από «Α.Ο.ΚΑΡΕΑ» στον «Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ»
4. Βασίλη Μαρία από «Α.Σ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΟΠΟΣ ΠΑΤΡΩΝ» στον «Α.Σ.Τ.ΠΕΛΟΠΑΣ»
5. Γιανένκο Ανδριάνα από «Α.Ο.ΜΕΡΜΠΑΚΑ» στον «Α.Ο.Π.ΕΡΜΗΣ»
6. Ζούρου Φωτεινή από « Α.Ο.ΟΔΥΣΣΕΑΣ» στον «Α.Τ.Ο.ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ»
7. Ζυγούρος Χρίστος από «ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.» στην «ΤΕΤΡΑΠΤΕΡΥΛΛΙΣ»
8. Θεοδωρακόπουλος Βασίλειος από «Α.Σ.ΓΛΑΥΚΟΣ» στον «Α.Ο.Π.ΕΡΜΗΣ»
9. Καλύβη Αγάπη από «Α.Ο.ΚΑΡΕΑ» στον «Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ»
10. Καλοζούμης Σωτήριος-Απόλλων από « Α.Σ.Ο.ΑΚΤΑΙΩΝΑΣ» στον «Σ.Ο.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ»
11. Καραγιαννίδης Σπυρίδων από «Α.Σ.Σ.ΤΟΞΑΡΧΟΣ» στον «Σ.Ο.Α.-Α.Σ.Ο.Ε.Ε.»
12.Κουγιάς Κωνσταντίνος από «Α.Ο.ΜΕΡΜΠΑΚΑ» στην «ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ»
13.Κούλης Εμμανουήλ από Α.Σ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΟΠΟΣ ΠΑΤΡΩΝ» στον «Α.Σ.Τ.ΠΕΛΟΠΑΣ»
14.Λέπουρας Ευάγγελος από «Σ.Ο.Α.-ΕΡΜΗΣ» στην «ΤΕΤΡΑΠΤΕΡΥΛΛΙΣ»
15.Λογιάδης Μιλτιάδης από «ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.» στον «Τ.Ο. ΔΩΡΙΕΥΣ»
16.Λουκά Φωτεινή από «Α.ΣΚ.Ο.Η.ΠΑΝΔΑΡΟΣ» στην «ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ»
17.Μαϊλη Αναστασία από «ΤΕΤΡΑΠΤΕΡΥΛΛΙΣ» στον «Α.Σ.Τ.ΑΒΑΡΙΣ»
18.Μακρυγιάννης Κρίτων από «Α.Σ.Τ.ΚΟΡΥΒΑΝΤΕΣ» στην «Σ.Α.Λ.ΦΛΩΡΙΝΑΣ»
19.Μαραμένος Χαράλαμπος από «Α.Τ.Ο.ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ» στην «ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Γ.Σ.»
20.Μελιδώνης Ιωάννης-Γεώργιοςαπό «Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ» στον «ΩΡΙΩΝ Α.Σ.»
21.Μπασόλ-Παπαδημούλης Ιωάννης-Λουκάς από «Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ» στον «ΩΡΙΩΝ Α.Σ.»
22. Μωραϊτη Μαριάνθη από «Α.Σ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΟΠΟΣ ΠΑΤΡΩΝ» στον «Α.Σ.Τ.ΠΕΛΟΠΑΣ»
23.Νάκου Αικατερίνη-Ελισσάβετ από «Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ» στον «ΩΡΙΩΝ Α.Σ.»
24.Ντάλη Αποστολία από «Α.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ» στον «ΩΡΙΩΝ Α.Σ.»
25.Πανάρετος Νικόλαος από «Α.Ο.ΚΑΡΕΑ» στον «Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ»
26.Παπανδρεάδη Ελένη από «Τ.Ο.Π.ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ» στον «Α.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ»
27.Παπανικολάου Γεώργιος από «ΣΚ.Λ.ΚΡΗΤΗΣ» (αποδέσμευση)
28.Πασσανικολάκης Ευάγγελος από «Α.Σ.ΦΟΙΒΟΣ ΚΩ» στον «ΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩ Ο ΞΕΝΟΜΒΡΟΤΟΣ»
29. Περδικίδου Ιωσηφίνα από «Α.Σ.ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΗΣ» στον «Σ.Ο.Α.-Α.Σ.Ο.Ε.Ε.»
30.Πεταλά Όλγα από «Α.Ο.ΜΕΡΜΠΑΚΑ» στον «Α.Ο.Τ.ΑΧΑΙΟΙ»
31.Πεταλάς Χρήστος από «Α.Ο.ΜΕΡΜΠΑΚΑ» στον «Α.Ο.Τ.ΑΧΑΙΟΙ»
32.Πετσίνη Αλεξάνδρα από «Α.Σ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΟΠΟΣ ΠΑΤΡΩΝ» στον «Α.Σ.ΓΛΑΥΚΟΣ»
33. Σταματοπούλου Κωνσταντίνα από «ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ» στον «Α.Σ.ΟΙ ΤΟΞΟΤΕΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ»
34. Στεφανή Φωτεινή από «ΣΚ.Ο.Α.Α.Π.Θ.» στην «ΤΕΤΡΑΠΤΕΡΥΛΛΙΣ»
35.Συναδινού Αλθαία από «ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.» στον «ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.»
36.Συναδινού Φοίβη από «ΣΚ.Ο.Α.Α.Π.Θ.» στην «ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ.»
37.Τζώρας Νικόλαος από «Α.Σ.Τ. ΚΟΡΥΒΑΝΤΕΣ» στον «Α.Σ.Τ. ΑΒΑΡΙΣ»
38.Τριανταφυλλοπούλου Ελεάνα από «Α.Σ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΟΠΟΣ ΠΑΤΡΩΝ» στον «Α.Σ.Τ.
ΚΟΡΥΒΑΝΤΕΣ»
39. Τσαγγαρίδης Πέτρος από «Α.Τ.Ο.ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ» στον «Α.Κ.Τ.Ι.Σ.»
40. Τσάχρας Γεώργιος από «Α.Ο.ΣΤΟΧΟΣ» στον «Π.Α.Σ.Β.Κ.Ο ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ»
41. Τσιφίτσογλου Αικατερίνη από «Α.Σ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΟΠΟΣ ΠΑΤΡΩΝ» στον «Α.Σ.Τ.ΠΕΛΟΠΑΣ»
42. Χρυσοχοΐδης Κωνσταντίνος από «Σ.Α.Λ.ΦΛΩΡΙΝΑΣ» στον «Α.Σ.ΦΟΙΒΟΣ ΚΩ»
43.Χωριανόπουλος Ιωάννης από «Α.Σ.Τ.Α.» στην «ΤΕΤΡΑΠΤΕΡΥΛΛΙΣ»
44.Huang Nianqi από «ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.» στην «ΤΕΤΡΑΠΤΕΡΥΛΛΙΣ.»
45.Guan Chenghua από «ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.» στην «ΤΕΤΡΑΠΤΕΡΥΛΛΙΣ.»

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ