Πολύ καλές επιδόσεις σημειώθηκαν στο διασυλλογικό πρωτάθλημα Α/Γ για τα σωματεία των Δωδεκανήσων και των Κυκλάδων, που έγινε Σάββατο και Κυριακή στο ΕΑΚ Ρόδου.

Το παρών στο νησί έδωσαν οι πρωταθλητές μας που ανήκουν στα σωματεία των παραπάνω ΕΑΣ. Στα 100 μ. των Γυναικών η Μαρία Μπελιμπασάκη (Παναξιακός) αρχίζει και μπαίνει σταδιακά σε προαγωνιστικό ρυθμό, κάτι που φάνηκε από το 11.51 (1,7) στα 100 μ., σε μια κούρσα όπου δεύτερη ήταν η Μαρία Γάτου (ΑΓΕΣ Κάμειρος) με 11.79, η οποία επικράτησε στα 200 μέτρα με 24.90 (-1,6). Δύο αγωνίσματα έκανε η Αθανασία Πέρρα (Παναξιακός), που φέτος θα προσπαθήσει να επιστρέψει στις καλές επιδόσεις. Η έμπειρη άλτρια ήταν νικήτρια στο μήκος με 6,00 μ. (1,69 μ.) και στο τριπλούν με 13,45 μ. (0,37).

Η Μαρία Πιννή (ΑΟ Ρόδου) με αντίθετο άνεμο 3,4 επικράτησε στα 100 μ. εμπ. με 14.18. Ο Αλέξανδρος Παπαμιχάηλ (ΑΟ Μυκόνου) συμμετείχε στα 10χλμ. βάδην, προκειμένου να ενισχύσει το σύλλογό του και τα κατάφερε, αφού επικράτησε με 46.25.18. Δύο νίκες έκανε ο Ανδρέας Δημητράκης (Παναξιακός), που ήταν πρώτος σε 800 μ. (1.52.24) και 1.500 μ. (3.48.97).

Η κορασίδα Μαρία Μαγκούλια του ΑΣ Κάλυμνος 2000, έριξε 14,39μ. με την 4κιλη σφαίρα (αρκετά πάνω από το όριο των 13,50μ. που θα χρειαστεί για το Ευρωπαϊκό Ε/Ν), ενώ κέρδισε και το δίσκο.

Μοναδική «παραφωνία» του διημέρου ήταν το αγώνισμα των 3.000μ. στιπλ των ανδρών που έγινε με τα εμπόδια να έχουν τοποθετηθεί σε λάθος ύψος. Όλα ήταν ψηλότερα 8-10 πόντους με αποτέλεσμα οι αθλητές να κληθούν να κάνουν 28 περάσματα σε ψηλότερα από το κανονικό εμπόδια. Το πιο σοβαρό όμως είναι πως το λάθος εντοπίστηκε πριν από την τέλεση του αγώνα. Ακόμα και από έμπειρους αθλητές που δεν αγωνίστηκαν αλλά παρακολουθούσαν το αγώνισμα από την κερκίδα, επισημάνθηκε πως το ύψος είναι λάθος. Ωστόσο, παρά τις επισημάνσεις και τις έντονες διαμαρτυρίες, τόσο ο τεχνικός σύμβουλος του ΣΕΓΑΣ που έχει την ευθύνη των αγώνων όσον και ο έφορος των δρομικών, δεν προχώρησαν ούτε καν στην μέτρηση για να βεβαιωθούν ότι υπάρχει ή δεν υπάρχει λάθος.

Ο αγώνας έγινε τελικά με το λάθος ύψος και τους αθλητές να τονίζουν μετά τον αγώνα, κατέβαλαν υπερπροσπάθεια, ιδίως στο εμπόδιο της λίμνης το οποίο προσπαθούσαν να… σκαρφαλώσουν για να το περάσουν. Περίπου 24 ώρες αργότερα, έγινε τελικά η μέτρηση και διαπιστώθηκε το λάθος, όμως ήταν πολύ αργά καθώς ο αγώνας είχε γίνει την προηγούμενη μέρα.

Οι τρεις πρώτοι ανά αγώνισμα:

  100Μ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 11”17
2 ΑΜΠΝΤΟΥ ΜΟΧΑΜΕΝΤ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 11”20
3 ΚΩΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 11”21
  200Μ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 22”81
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 22”88
3 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ” 23”01
  400Μ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 49”84
2 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΣΚ “Ο ΚΑΖΩΝΗΣ” 50”21
3 ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 50”37
  800Μ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 1’52”24
2 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1’58”63
3 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 2’04”15
  1500Μ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 3’48”97
2 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4’04”63
3 ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4’10”58
  5000Μ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14’52”29
2 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 15’05”99
3 ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 15’55”10
  3000Μ Φ.Ε. ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10’04”54
  10000Μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΡΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 46’25”18
  110Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15”40
2 ΠΙΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 16”67
3 ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 16”76
  400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 57”32
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1’03”43
3 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1’05”45
  ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΝΙΚΟΛΑΕ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 1.55Μ
  ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.90Μ
2 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.10Μ
3 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.10Μ
  ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 6.10M
2 ΠΙΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 6.05M
3 ΝΙΚΟΛΑΕ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5.95M
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 16.49Μ
2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΝΑΞΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 14.73Μ
3 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 13.16Μ
  ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 47.68Μ
2 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 42.23Μ
3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  ΝΑΞΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 37.29Μ
  ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 52.20Μ
2 ΜΑΡΙΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 44.10Μ
3 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 41.20Μ
  ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΟΣΧΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 50.44Μ
2 ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 43.23Μ
  4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
3 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 46”30
3 ΜΑΚΡΗΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
3 ΑΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
3 ΚΑΡΡΑΤΕΛΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
2 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 44”82
2 ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
2 ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
2 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
1 ΚΩΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 44”72
1 ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.  
1 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.  
1 ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.  
  4Χ400Μ ΑΝΔΡΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3’31”51
1 ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
1 ΠΙΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
1 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
2 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3’41”94
2 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
2 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
       
  100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 11”51
2 ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11”79
3 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 12”72
  200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 24”90
2 ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 25”75
3 ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 26”33
  400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 56”94
2 ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 58”74
3 ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 58”90
  800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ 2’18”44
2 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2’20”25
3 ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 2’24”17
  1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 4’42”34
2 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4’53”01
3 ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4’59”04
  5000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 18’01”44
2 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 21’01”24
3 ΚΙΚΟΥΣ ΛΑΡΙΣΑ ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 24’12”59
  100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14”18
2 ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15”87
3 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16”79
  ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΛΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.58Μ
2 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1.45Μ
3 ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΝΑΞΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1.50Μ
  ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΛΕΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.20Μ
  ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕΡΡΑ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 6.00Μ
2 ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 5.89Μ
3 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 5.35Μ
  ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΕΡΡΑ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 13.45Μ
2 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 10.75Μ
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 10.35Μ
  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 14.39Μ
2 ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8.75Μ
3 ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8.71Μ
  ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 36.99Μ
2 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 23.04Μ
  ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 43.19Μ
  ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 40.40M
2 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 38.70M
3 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 36.50M
  4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΓΚΑΜΜΙΣ ΡΑΦΑΕΛΑ=ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 49”01
1 ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
1 ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
1 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  
3 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 50”36
3 ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
3 ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
3 ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
  ΣΑΛΠΙΓΤΙΔΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” DNF
  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ”  
  ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ”  
  ΓΚΙΑΤΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ”  
2                   ΞΙΦΑΡΑ  ΔΑΝΑΗ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο. 50”11
2 ΜΠΕΛΙΜΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.  
2 ΠΕΡΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.  
2 ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο.  
  4Χ400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ    
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.
1 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4’22”26
1 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
1 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
1 ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
       
2 ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 5’06”63
2 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ”  
2 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ”  
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ “Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ”  

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ