Τα αποτελέσματα των σχολικών αγώνων στίβου που πραγματοποιήθηκαν την περασμένη Τετάρτη στον Άγιο Σουλά, έδωσε στη δημοσιότητα η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου. Αναλυτικά:

ΑΓΟΡΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
100 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 11΄΄ 26
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 11΄΄ 58
3 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 11΄΄ 66
4 ΚΑΡΑΤΕΛΛΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2000 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 12΄΄ 32
5 ΚΟΚΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 12΄΄ 36
6 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1998 1ο ΓΕΛ ΚΩ 12΄΄ 48
7 ΚΡΕΚΟΥΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 12΄΄ 52
8 ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 1ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ 12΄΄ 90
9 ΜΗΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 13΄΄ 05
10 ΚΑΛΟΥΔΑ ΓΙΟΧΑΝ 1998 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 13΄΄ 87
           
200 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 24΄΄ 68
2 ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1999 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 25΄΄ 27
3 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 25΄΄ 83
4 ΠΕΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ 25΄΄ 86
5 ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1999 ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 26΄΄ 48
6 ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΜΟΥΣΙΚΟ 26΄΄ 95
7 ΠΑΣΣΑΡΟ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΓΕΛ ΙΑΛΥΣΟΥ 28΄΄ 74
8 ΝΤΙΤΣΕΦ ΤΟΝΤΟΡ 1998 ΜΟΥΣΙΚΟ 33΄΄ 59
           
400 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 52΄΄ 42
2 ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 52΄΄ 53
3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 1ο ΓΕΛ ΚΩ 55΄΄ 17
4 ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 59΄΄ 06
5 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2000 ΜΟΥΣΙΚΟ 70΄΄ 37
           
800 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 ΛΤ ΖΗΠΑΡΙΟΥ 2΄26΄΄ 4
2 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1999 ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2΄39΄΄ 8
3 ΑΝΤΩΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 1998 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 3΄ 00΄΄ 4
4 ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ 1999 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 3΄22΄΄ 7
           
1500 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΠΕΤΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1999 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 5΄06΄΄ 2
2 ΓΙΔΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 5΄11΄΄ 3
3 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1999 ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 5΄28΄΄ 2
4 ΚΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 5΄34΄΄ 6
5 ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 6΄51΄΄ 2
           
3000 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 11΄04΄΄ 4
2 ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 1999 ΜΟΥΣΙΚΟ 11΄51΄΄ 3
3 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 12΄14΄΄
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 1999 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 12΄37΄΄
5 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΟΣ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 14΄37΄΄
           
110 ΜΕΤΡΑ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΠΙΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 15΄΄ 25
           
 
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1998 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 6΄36΄΄43
2 ΤΣΑΝΙ ΑΝΤΖΕΛΟ 2000 3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 6΄59΄΄ 63
           
400 ΜΕΤΡΑ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1998 ΜΟΥΣΙΚΟ 58΄΄ 8
           
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1999 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 49,20
2 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 39,40
3 ΓΑΖΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1998 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 31,79
           
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1999 ΕΠΑΛ ΚΩ 30,57
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΟΣ 2000 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 22,40
           
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΚΑΡΑΜΑΜΩΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ 3,90
2 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ 3,70
           
ΜΗΚΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ 6,00
2 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΡΟΣ 1998 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 5,65
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 5,20
4 ΤΣΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 5,10
5 ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 4,78
           
           
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1998 1ο ΓΕΛ ΚΩ 13,55
2 ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ 1999 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 13,30
3 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1999 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 12,80
4 ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 10,60
5 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 10,60
6 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 10,25
7 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 10,20
           
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΜΕΝΤΙ ΜΑΡΙΟ 2000 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 23,92
2 ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2000 ΕΚΠ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 23,11
3 ΣΑΜΠΑΝΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝ 1998 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 19,90
4 ΠΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 15,30
5 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2000 ΕΚΠ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 13,00
           
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 11,40
2 ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 11,10
           
ΥΨΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 1,56
2 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000 ΕΚΠ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 1,50
3 ΚΑΤΣΟΥΡΕΛΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 1999 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 1,45
4 ΑΜΠΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 1,40
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
  ΡΟΔΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΓΕΛ ΛΕΡΟΥ ΣΥΝΘΕΤΑ
  ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΕΣΠΕΡΙΝΟ Λ.Τ. ΛΕΡΟΥ ΣΥΝΘΕΤΑ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΥΚΕΙΩΝ
100 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ 2000 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 13΄΄ 53
2 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 14΄΄ 03
3 ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΜΑΡΙΑ 1999 2ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ 14΄΄ 36
4 ΚΟΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΛΤ ΖΗΠΑΡΙΟΥ 14΄΄ 84
5 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1999 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 16΄΄ 93
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1999 ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 17΄΄ 03
7 ΔΙΑΚΟΣΤΕΡΓΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2000 ΜΟΥΣΙΚΟ 17΄΄ 34
8 ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2000 ΜΟΥΣΙΚΟ 18΄΄ 33
           
200 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1999 ΛΤ ΖΗΠΑΡΙΟΥ 25΄΄ 36
2 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 26΄΄97
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ 2000 3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 31΄΄ 19
           
400 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΠΙΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2000 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 1΄09΄΄ 1
2 ΖΩΡΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 1΄13΄΄ 5
           
800 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΛΟΥΚΙΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2000 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 2΄31΄΄ 9
2 ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΑΝΝΑ 1999 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2΄44΄΄ 4
           
1500 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 5΄11΄΄ 2
2 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΕΚΠ.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 5΄55΄΄ 1
3 ΠΕΤΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 8΄08΄΄
4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 8΄31΄΄ 8
5 ΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 9΄10΄΄ 3
           
3000 ΜΕΤΡΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 11΄27΄΄
2 ΧΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1998 ΓΕΛ ΛΕΡΟΥ 12΄38΄΄
3 ΧΟΤΣΑΪ ΛΕΝΤΙΑ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 14΄12΄΄
           
100 ΜΕΤΡΑ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ 2000 ΓΕΛ ΙΑΛΥΣΟΥ 15΄΄ 20
2 ΜΑΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1999 ΛΤ ΖΗΠΑΡΙΟΥ 19΄΄ 09
           
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 38,95
2 ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1998 ΓΕΛ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ 36,35
3 ΝΟΜΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 Λ. Τ. ΕΜΠΩΝΑΣ 32,33
4 ΣΗΦΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1999 4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 32,04
           
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 2,40
           
ΜΗΚΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΓΚΑΜΜΙΣ ΡΑΦΑΕΛΑ 1998 ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ 5,64
2 ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1999 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 5,56
           
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 14,80
2 ΔΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 1999 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 10,00
3 ΤΣΙΑΒΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1998 ΓΕΛ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ 8,00
4 ΦΛΕΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 7,50
5 ΔΙΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 7,30
6 ΛΑΟΥΔΙΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 6,60
7 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ 6,40
           
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΠΑΛΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 8,25
2 ΠΑΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ 8,10
           
ΥΨΟΣ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
1 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ 1,55
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Ε.Γ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ
  ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ ΣΥΝΘΕΤΑ
  ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ ΣΥΝΘΕΤΑ

 

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ