Σύσκεψη των τοπικών αρχών και φορέων της Κω με θέμα τη νησιωτικότητα και τη διαμόρφωση ολοκληρωμένου σχεδίου δράσης για τη νησιωτική πολιτική πραγματοποιείται την Τετάρτη στις 7 μμ στο Επιμελητήριο της Κω. Εισηγητής στη συνάντηση θα είναι ο βουλευτής Δωδεκανήσου του ΣΥΡΙΖΑ κ. Ηλίας Καματερός, υπεύθυνος της Επιτροπής Παρακολούθησης και Ελέγχου του κυβερνητικού έργου για το υπουργείο Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής.
Κως: Σύσκεψη για τη νησιωτική πολιτική
![](https://www.dimokratiki.gr/wp-content/uploads/2015/07/1015.jpg)