Ενώπιον του Προέδρου Πρωτοδικών Ρόδου υποβλήθηκαν χθες, νέες υποψηφιότητες συνδυασμών και υποψηφίων σε Δήμους και Δημοτικές Κοινότητες.
Πιο συγκεκριμένα υποβλήθηκαν οι ακόλουθες υποψηφιότητες:

Συνδυασμός με την επωνυμία
«ΡΟΔΟΣ ΑΞΙΩΝ»

Κρητικός Δημήτριος του Γεωργίου
(Υποψήφιος Δήμαρχος Ρόδου)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Βογιατζής Ιωάννης (Γιάννης) του Ιωάννη
Θεοχάρης Μιχαήλ του Ανδρέα
Σαρικά Φωτεινή του Γεωργίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ
Μάκρας Εμμανουήλ του Χριστοφή
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ
Ντουνιά Καλλιόπη του Δημητρίου
Περίδης Πέτρος του Νικολάου
Φωτεινου Ευφημία του Ιωάννη
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΛΥΣΟΥ
Κοτζά Εκρέμ του Οσμά
Κουφού Χριστίνα του Νικολάου
Πατινιώτη Τσαμπίκα του Παναγιώτη
Προυσάλογλου Παντελής Κωνσταντίνος
του Δημητρίου
Σάρλης Ιωάννης (Γιάννης) του Κων/ντίνου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Βαρυτίμου Όλγα Ευριδίκη του Κλεόβουλου
Καρδούλια Μαρία του Εμμανουήλ
Κορωνιού Μιχαλίτσα του Γεωργίου
Μανωλάς Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου
Παραλούσης Σταύρος του Αθανασίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ
Μπιλλιά Αικατερίνη (Καίτη) του Ευσταθίου
Παντελίδη Μαρία του Χριστόδουλου
Σαρικάς Γεώργιος του Εμμανουήλ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΝΔΙΩΝ
Μίγκου Ειρήνη του Αναστάσιου
Πατούνας Αριστοτέλης του Σταματίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
Δουλγερίδου Σνεζάνα του Νοντάρι
Κούτρη Ελένη του Ιωάννη
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ
Καππίρη Μαρία του Ιάκωβου
Καφεντζάκη Αμαλία του Καλοδούκα
Κλαδίτη Αικατερίνη του Μιχαήλ
Μυλωνίδου Νεκταρία του Αθανάσιου
Χατζηπλής Παναγιώτης του Θεμιστοκλή
Χουρδάς Στυλιανός Χρήστος του Μιχαήλ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
Γιαλλούσης Κωνσταντίνος του Παντελή
Διακοφιλιππής Νικόλαος του Παρασκευά
Ηλιάκωστας Μηνάς του Γεωργίου
Ισκά Μαρία Ειρήνη του Σάββα
Ιωσήφ Δημήτριος του Στυλιανού
Καματερού Μαρία του Αναστασίου
Καραγιάννη Στυλιανή (Στέλλα)
του Βασιλείου
Κλαδάκης Τσαμπίκος (Θανάσης) του Μιχαήλ
Κουμεντή Αικατερίνη του Τσαμπίκου
Κουμέντος Ιωάννης του Γεωργίου
Λάλος Χρυσοβαλάντης του Αστέριου
Μέρο Γιώργο του Βασίλ
Πίπης Γεώργιος του Εμμανουήλ
Πολίτης Νεκτάρος του Κωνσταντίνου
Σάββενας Γεώργιος του Εμμανουήλ
Σταυριά Τσαμπίκα του Σταύρου
Τριανταφύλλου Ειρήνη του Κυριάκου
Τσίννας Βαλάσιος (Βλάσης) του Κων/ντίνου
Τσολάκου Εσιγκέρτ του Άλο
Φαρμακίδης Κωνσταντίνος του Νικολάου
Φυλτζανίδης Ανδρέας του Γεωργίου
Φώτος Χρήστος του Χρυσοστόμου

Συνδυασμός με την επωνυμία
«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΡΟΔΟΥ»

Πότσος Καλέτος (Τάκης) του Κωνσταντίνου
(Υποψήφιος Δήμαρχος)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Δημητριάδη Αναστασούλα του Δημοσθέση
Καραολάνης Παναγιώτης του Γεωργίου
Καρατσάλος Διονύσιος του Χρήστου
Πιννίκας Κωνσταντίνος του Γεωργίου
Σαρικά Μαργαρίτα-Χαριτωμένη του Ιωάννη
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΑΒΥΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Αντωνάκης Τσαμπίκος του Σταύρου
Καραγιάννης Γεώργιος του Δημητρίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Ιορδανίδου Χριστίνα του Γεωργίου
Καλπακιώρης Ευθύμιος του Θεοφάνη
Μανδάνης Γρηγόριος του Κωνσταντίνου
Σκουλλής Σταύρος του Μιχαήλ
Σχοινάς Αθανάσιος του Δημητρίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΛΥΣΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Αλβανός Νικόλαος του Σωτηρίου
Γιαννακάς Σταύρος-Πανορμίτης του Μιχαήλ
Δημάκη Αλεξάνδρα του Ιωάννη
Κιουκιουκάλη Ειρήνη του Γεωργίου
Παναγιωτίδου Άννα του Παύλου
Φαρμακίδης Κωνσταντίνος του Νικολάου
Φωτόπουλος Αντώνιος του Αθανασίου-
Ναθαναήλ
Χατζηνικόλας Ραφαήλ-Δημήτριος του
Νικολάου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Ανδριανίδου Αικατερίνη του Θεοχάρη
Δουλάμη Μαγδαληνή του Ηλία
Ευθυμίου Γεώργιος-Σταύρος του Ιωάννη
Ποτήρης Μιχαήλ του Ιβάννη
Τσιμάρας Χρήστος του Κωνσταντίνου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Γεωργιάδη-Παπακωνσταντίνου Δέσπονα
του Νικολάου
Διακολαμπριανού Αρμονία του Μιχαήλ
Χατζηγιαννάκης Κυριαζής του Εμμανουήλ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΝΔΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Κουντούρη Θεανώ του Εμμανουήλ
Κούρτης Συμεών του Τσαμπίκου
Χατζησάββας Δημήτριος (Μίμης)
του Αντωνίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Δεστούνης Γεώργιος του Δονυσίου
Μανωλάκη Μαρία του Βασιλείου
Παπαχρυσάφη Παναγιώτα του Χρήστου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Βαρκάκης Σταύρος του Ευάγγελου
Δούκα Χριστίνα του Παναγιώτη
Κουντούρη Τριανταφυλλιά (Φυλλιώ)
του Εμμανουήλ
Μαστρομιχάλη-Καρανικόλα Αναστασία
του Παντελή
Παπακωνσταντή Μιχαήλ του Ιωάννη
Παπασάββα Μαρία του Σάββα
Τσουρούτης Κωνσταντίνος του Εμμανούηλ
Φουντούκος Κωνσταντίνος του Σταματίου
Ψωμά Δέσποινα (Δανάη) του Γαβριήλ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Βογιατζής Εμμανουήλ του Δημητρίου
Βούτσης Μιχαήλ του Γεωργίου
Γεωργίου Ιωάννης του Γεωργίου
Γιαννέζου Αθανασία του Ιωάννη
Γιουρούκογλου Αναστάσιος του Σάββα
Γόμπου Αγγελική του Νικήτα
Ζουρούδη Νεκταρία του Γαβριήλ
Καραμιχάλη Καθολική του Ιορδάνη
Κασιώτης Χρήστος του Σταύρου
Κουπάδη Στυλιανή του Σάββα
Κουτσοπέτρου Αικατερίνη του Γεωργίου
Κωστάκης Γεώργιος-Νεκτάριο
του Λεονάρδου
Λουκάς Ανδρέας-Μάριος του Εμμανουήλ
Μάχλης Ιωάννης του Παρασκευά-
Παναγιώτη
Μεχμέτ Μεζάν του Αλή
Μπάρος Χαρίλαος (Χάρης) του Κων/ντίνου
Μπεληγράδης Γεώργιος του Ανάργυρου
Μπουντόλος Σωκράτης του Ευάγγελου
Ξανθός Κωνσταντίνος (Ντίνος) του Νικολάου
Ξυνού Χρυσαυγή (Χρύσα) του Κωνσταντίνου
Οικονόμου Αθανάσιος του Θωμά
Πάνου Αικατερίνη του Κωνσταντίνου
Παπαδοπούλου Σπυριδούλα του Απόστολου
Πελεκάνου Παναγιώτη (Γιολα) του Άγγελου
Πετρουμάνος Άγγελος-Παναγιώτης
του Μιχαήλ-Θεμιστοκλή
Πουρίδης Δημήτριος του Άγγελου
Πυρλίμπου Ευφημία του Χαραλάμπους
Φαρμακίδου-Ανδρουλιδάκη Γεωργία
του Ιωάννη
Χαραλάμπους Αντώνιος του Χαραλάμπους
Χατζηγιώργη Δέσποινα του Ιωάννη
Χατζηκωνσταντής Τσαμπίκος του Κυριάκου

Συνδυασμός με την επωνυμία
«KAΡΠΑΘΟΣ-ΝΕΑ ΑΡΧΗ»
ΤΚ ΑΡΚΑΣΑΣ

Αθηναίος Σταύρος του Ιωάννη
Λυριστής Γεώργιος του Μιχαήλ
Μαστροματθαίου Πίττα Αθανασία του Αγαπητού
Μηλιού Σταυρούλα του Πολυχρονίου
Μοστρή (Αλεξιάδη) Μαρία του Γεωργίου
Προίκης Νικόλαος του Εμμανουήλ
Χουβαρδάς Εμμανουήλ του Ιωάννη

Συνδυασμός με την επωνυμία
«ΝΕΑ ΠΝΟΗ»

Νισύριος Ιωάννης του Θεμιστοκλή
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Γεραπετρίτης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
Διακονής Νικόλαος του Δημητρίου
Ζαβόλα Βασιλεία Ευαγγελία του Κων/ντίνου
Ζανάκης Δημήτριος του Ιωάννη
Κάζου Παρασκευή του Ιωάννη
Καλη Φιλιππούση Ρηγοπούλα του Μηνά
Καρακατσάνης Κάλλας Ποθητός
του Εμμανουήλ
Κρητσιώτη Ανθή του Ιωάννη
Λαμπρινού Σαρρή Φωτεινή του Γεωργίου
Λάμπρου Καλλιρόη του Κωνσταντίνου
Λεού Γεώργιος του Ηλία
Λύκος Νικόλαος του Γεωργίου
Λυριστή Χαλκιά Ευδοξία του Εμμανουήλ
Λυριστής Ιωάννης του Μηνά
Λώλη Βιολέτα του Νικόλα
Μανωλάκης Μιχαήλ του Ηλία
Μουστακάκη Άννα σύζυγος Μιχαήλ
Ντρισμπιώτης Βάιος του Γεωργίου
Παπαγεωργίου Μηνάς του Αντωνίου
Παραγυιός Εμμανουήλ του Ιωάννη
Ρηγοπούλη Ρηγοπούλα του Αλέκου
Ρουσσάκη Ειρήνη του Βασιλείου
Σαΐτης Εμμανουήλ του Βασιλείου
Σισαμής Ιωάννης του Νικολάου
Σκούλου Αναστασία του Ηλία
Τσέρκης Εμμανουήλ του Νικολάου
Χαλκιάς Γεώργιος του Μηνά
Χουβαρδάς Ιωάννης του Βασιλείου
Χριστοδούλου Ηλίας του Παρασκευά
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΛΥΜΠΟΥ
Κουκουτιλάκη Ευαγγελία του Χαραλάμπους
Νταής Νικόλαος του Κωνσταντίνου
Κωστάκης Αντώνιος του Μιχαήλ

Συνδυασμός με την επωνυμία
«ΜΠΡΟΣΤΑ Η ΚΑΤΤΑΒΙΑ»
ΤΚ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

Αγκάς Παύλος του Γεωργίου
Δημητρακόπουλος Κωνσταντίνος
του Νεκταρίου-Δημητρίου
Ζαμαντάκης Αλής του Χαλήλ
Ζωγραφάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ
Καραοσμάν Φατμά του Κεμάλ
Κουφός Ηλίας του Γεωργίου
Κρητικού Μαρία του Εμμανουήλ
Τάντουλου Χρυσοβαλάντη του Μιχαήλ

Συνδυασμός με την επωνυμία
«ΚΡΗΤΗΝΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ»
ΤΚ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

Αμβροσιάδης Εμμανουήλ του Νικολάου
Καραγιάννης Γεώργιος του Σάββα
Καρνάβα Ελευθερία του Νικολάου
Κυριακουλάκης Στέργος του Κυριάκου
Παπάκη Δήμητρα του Αναστασίου

Συνδυασμός με την επωνυμία
«ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΣΙΩΤΩΝ-ΚΑΣΙΩΝ ΔΡΑΣΗ»

Ερωτόκριτος Μιχαήλ του Εμμανουήλ
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Βάιλα Ελένη του Νικολάου
Βρετός Εμμανουήλ του Γεωργίου
Βρετός Νικήτας του Εμμανουήλ
Γενειάδου Λαμπρινή του Γεωργίου
Ζάχαρης Κωνσταντίνος (Ντίνος) του Γεωργίου
Κικης Σταύρος του Καίσαρα
Μαστροπαύλος Εμμανουήλ του Νικολάου
Μαστροπαύλος Ηλίας του Εμμανουήλ
Μαστροπαύλου Ιωάννα του Νικολάου
Μαυρομούστακου Ευδοκία του Γεωργίου
Νικολάου Ιωάννης του Νικολάου
Παπαμάρκου Καλλιόπη (Πόπη) του Δημητρίου
Παρλής Εμμανουήλ του Γεωργίου
Περσελής Εμμανουήλ (Καλαφάτης) του Ιωάννη
Περσελής Κανάκης του Κωνσταντίνου
Περσελής Κωνσταντίνος του Δημητρίου
Σοφίλα Νικολέττα-Δήμητρα του Ιωάννη
Σταματάκη Θέκλα του Σταματίου
Φραγκουδής Δημήτριος (Δημητρούλης) του Εμμανουήλ
Χειμωνέτου Αικατερίνη του Γεωργίου

Συνδυασμός με την επωνυμία
«ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ-Ο ΦΑΡΟΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ»

Αχλαδιώτης Γεώργιος του Ιωάννη
(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Αμύγδαλος Ιωάννης του Γεωργίου
Αχλαδιώτης Ελευθέριος του Ιωάννη
Δούλος Μιχαήλ-Αντώνιος του Σταματίου
Καραβελατζή Φωτεινή του Παναγιώτη
Καρδάρας Μιχαήλ του Τρύφωνος
Καρυδογιάννη Γεωργία του Βασιλείου
Κιάτος Δημήτριος του Ηλία
Μάτσου Κυριακή του Ιωάννη
Μισομικέ Κρυστάλλα-Ευδοξία του Σταματίου
Πόλος Ευάγγελος του Νικολάου
Ράφτης Ελευθέριος του Σάββα
Τσακαλάκης Βασίλειος του Νικολάου
Φλώσσου Άννα του Σπύρου

Συνδυασμός με την επωνυμία
«ΑΛΜΑ ΠΡΟΟΔΟΥ»
ΤΚ Δαματριάς

Αντωνάκη Σεβαστή του Ιωάννη
Ζερβός Σταύρος του Εμμανουήλ
Οικονόμου Σοφία του Γεωργίου
Πηδιάκη Χρυσάνθη του Σταύρου
Πηδιάκης Μιχαήλ του Σάββα
Φρούμης Θεόδωρος του Τσαμπίκου
Υποψηφιότητα προέδρου κοινότητας
Λαχανιάς
Μιχαήλ Βασίλειος
Υποψηφιότητα προέδρου κοινότητας
Ιστρίου
Βουκκής Βασίλειος του Παντελεήμων

Συνδυασμός με την επωνυμία
«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
ΕΝΩΜΕΝΗΣ ΜΑΛΩΝΑΣ (Α.Σ.Ε.Μ.)»
ΤΚ ΜΑΛΩΝΑΣ

Γαζέπη Μαρία του Ιωάννη
Κάκκαλος Αντώνιος του Σάββα
Καραγιάννης Αναστάσιος του Βασιλείου
Κιεκκά Καΐρη Αντωνία του Βασιλείου
Κόπελος Εμμανουήλ του Γεωργίου
Κούρος Τσαμπίκος-Θωμάς του Σάββα
Ορφανίδη Ευαγγελία του Στυλιανού
Πατουχέας Δημήτριος του Ιωάννη
Υποψηφιότητα προέδρου κοινότητας
Ιστρίου
Καζώνης Φιλήμων

Συνδυασμός με την επωνυμία
«ΠΗΓΑΔΙΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ»
ΤΚ ΠΗΓΑΔΙΩΝ

Γιαννακά Ολυμπία του Ιωάννη
Γκέλος Σπυρίδων του Μιχαήλ
Διακονή Ευαγγελία τυ Βασιλείου
Εξαρχου Μαρία του Δημητρίου
Μπέρτος Ιωάννης του Ανδρέα
Παπαγεωργίου Δημήτριος του Λουκά
Πουζουκάκης Νικόλαος του Ιωάννη
Τσακίρογλου Δημήτριος του Στυλιανού
Χαλκιά Ειρήνη Χρυσοβαλάντου του Σαρρή
Χατζηκουτσός Γεώργιος του Μιχαήλ
Υποψηφιότητα προέδρου κοινότητας
Όθους Καρπάθου
Χαψής Μιχαήλ του Ιωάννη
Υποψηφιότητα προέδρου κοινότητας
Σπόων Καρπάθου
Πιπέρης Βασίλειος του Μιχαήλ
Υποψηφιότητα προέδρου κοινότητας
Πυλών Καρπάθου
Καμαράτου Ευγενία του Γεωργίου

Συνδυασμός με την επωνυμία
«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»
ΤΚ ΑΠΕΡΙΟΥ

Αμπελίδης Γεώργιος του Παναγιώτη
Λογοθέτη Μαρία του Γεωργίου
Μακρής Εμμανουήλ του Περικλή
Οικονομίδη Σοφία του Ιωάννη
Ορφανίδης Νικόλαος του Νικολάου
Παππάς Γεώργιος του Αλεξάνδρου

Συνδυασμός με την επωνυμία
«ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΑΡΚΑΣΑΣ»
ΤΚ ΑΡΚΑΣΑΣ

Λυριστή Σοφία του Βασιλείου
Μαντικός Νικήτας του Φανουρίου
Νικολαΐδη Ευαγγελία (Εντζυ) του Μιχαήλ
Ντρισμπιώτης Ιωάννης-Χρήστος
του Γεωργίου
Πίτας Βασίλειος του Γεωργίου
Χουβαρδάς Μηνάς του Παύλου

Συνδυασμός με την επωνυμία
«ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ» Καστελορίζου
Σαμψάκος Γεώργιος του Ιωάννη
(Υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Μεγίστης)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Αμύγδαλος Κομνηνός του Κωνσταντίνου
Αμύγδαλος Μιχαήλ-Στρατής του Κωνσταντίνου
Ασβεστής Νικόλαο του Δημητρίου
Αχλαδιώτης Δημήτριος του Αναστασίου
Αχλαδιώτη Μαρία του Γεωργίου
Θαρρενού Κλεοπάτρα του Κωνσταντίνου
Καββιδάς Ελευθέριος του Λαζάρου
Λαμπροπούλου Πατρίσια-Μαρία του Παύλου
Μάτσος Νικόλαος του Εμμανουήλ
Μετολλάρι Ελισέο του Τομάρ
Σαμψάκου Ειρήνη του Γεωργίου

Συνδυασμός με την επωνυμία
«ΣΤΗ ΧΑΡΚΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΙΜΙΑ…
ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ»

Φραγκάκης Ευάγγελος (Άγγελος)
του Γεωργίου
(Υποψήφιος Δήμαρχος Χάλκης)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Αγγελής Δημήτριος του Εμμανουήλ
Αναστάση Ευαγγελία του Μιχαήλ
Αργυρίου Σταυρής του Αριστοτέλη
Βογιατζόγλου Αγγελική του Φιλίππου
Ζαμπετούλας Αλέξανδρος του Τριντή
Ζαμπετούλα Σοφία του Περιστέρη
Καλούδης Ευστάθιος του Νικολάου
Λίσγου Καλλιόπη του Θεολόγου
Πατρού Γαρυφαλιά του Μιχαήλ
Περάκης Μεταξάς του Σταύρου
Ρουσσάκης Βασιλείος του Σπυρίδωνος
Σαμουράκη Ελένη του Αλέξανδρου
Σπυρίδης Διοσμάκης του Νικήτα
Συντυχάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη
Σφυρίου Βασίλειος του Παντελή
Σφυρίου Τριαντάφυλλος του Κοσμά
Φραγκάκη Γεωργία του Νικολάου
Φραγκάκη Καλλιόπη του Μιχαήλ
Φραγκάκης Δημήτριος του Χαραλάμπου
Χειμωνέττος Ιωάννης του Συντροφιού

Συνδυασμός με την επωνυμία
«ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ ΜΠΡΟΣΤΑ»

Παπουτσής Γεώργιος του Κων/νου
(Υποψήφιος Δήμαρχος Καστελλορίζου)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Καμπούρης Δημήτριος του Παναγιώτη
Καννή Μαργαρίτα του Τζον Φρέιζερ
Καραγιάννης Κυριάκος του Γεωργίου
Κοκάλα Μαρία του Αναστασίου
Μαγιάφη Μαρία του Αναστασίου
Μαλτέζος Νικόλαος του Γεωργίου
Μαυροθαλασσίτης Αδαμάντιος του Σάββα
Μπάτεν Ελίζαμπεθ Μαρία Φρανσίσκα του Αντωνίου
Ντάφλου Κυριακή του Γεωργίου
Παπουτσή Χριστίνα του Γεωργίου
Παπουτσής Μιχαήλ-Νεκτάριος του Γεωργίου
Φοίτος Διαμαντής του Χρήστου
Χούλη Ειρήνη του Δημητρίου

Συνδυασμός με την επωνυμία
«ΚΑΡΠΑΘΟΣ-ΝΕΑ ΑΡΧΗ»

Τσαμπουνιεράκης Μιχαήλ του Γεωργίου
(Υποψήφιος Δήμαρχος Καρπάθου)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Αθηναίου Σοφία του Σταύρου
Ανδρέου Νικόλαος (Νίκαντρος) του Βασιλείου
Αντωνακάκης Σωκράτης του Εμμανουήλ
Βασιλαράκης Γεώργιος του Βασιλείου
Bozza Karen Margerita του Pietro
Γεραπετρίτης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
Γεργατσούλη Ευάγγελος-Φραγκίσκος
του Λάμπρου
Δήμαρχος Γεώργιος του Θεοχάρη
Διακογεωργίου Θέκλα του Μηνά
Διακολιός Μιχαήλ του Κωνσταντίνου
Θωμά Μιρέλα του Πέτρου
Καραξή Άννα του Κωνσταντίνου
Κονδύλη Σοφία του Κωνσταντίνου
Κυριακή Βασιλική του Γεωργίου
Κωνσταντινίδης Ιωάννης του Μηνά
Λυτός Βασίλειος του Γεωργίου
Μαγιάφης Παναγιώτης του Γεωργίου
Μανωλάκης Θεοδόσιος του Ηλία
Μήλο Λορέτα του Σταύρου
Νιότης Νικόλαος του Σωτηρίου
Ντρέλια Σταυριανού Όλγα του Κωνσταντίνου
Παναγιώτου Μαρίνα-Λίντα του Γεωργίου
Παπαβασιλείου Αγγέλα-Μαρία-Έλενα Μαργαρίτα (Άντζελα) του Γεωργίου
Πίττας Μιχαήλ του Εμμανουήλ
Σπανός Δημήτριος του Πολυχρονίου
Σπανός Νικόλαος του Μιχαήλ
Φαρμακίδης Νικόλαος του Εμμανουήλ
Χαλκιάς Ηλίας του Νικολάου
Χαροκόπος Ιωάννης του γεωργίου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΥ
Νταργάκη Δέσποινα του Ιωάννη
Χατζηγεωργιουιωάννης (Γιάγκος)
του Κωνσταντίνου

 

«ΛΙΝΔΙΩΝ ΩΡΑ ΕΛΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ»

Υποψήφιοι σύμβουλοι:

  • Αναστασιάδης Αναστάσιος του Γεωργίου
  • Γεωργίου Ροσάννα του Μιχαήλ
  • Διάκουλα Χριστιάνα του Φίλιππου
  • Ιωαννίδης Παναγιώτης του Αναστασίου
  • Λάμπης Χρυσοβαλάντης του Παναγιώτη
  • Μουσέλλη Ελένη του Ιωάννη
  • Παπαδημητρίου Βανέσσα του Στεφάνου
  • Πρασσάς Χρήστος του Αγαθοκλή

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

1 Αναστασάς Σταματιος του Στέργου
2 Αντωνάς Παναγιώτης του Σταματιου
3 Βαγιανού Μιχαήλ τού Σωτηρίου
4 Βιτσέντσος Γεώργιος του Πανορμιτη
5 Κώστα Τσαμπίκα του Κυριάκου
6 Μάστορας Θεόδωρος του Βασιλείου
7 Μυλωνάκη Κατερίνα του Νικολάου
8 Σαββάκη Δέσποινα του Παντελή
9  Σωτηράκης Μιχαήλ του Στέργου
10 Ταχραμανης Νικόλαος του Αντωνίου
11 Φτάκλα Ειρήνη του Ιωάννη

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ