Με μεγάλη επιτυχία και συμμετοχή πραγματοποιήθηκαν την περασμένη Κυριακή στο στάδιο «Ιωάννης Πρώτος» στον Άγιο Σουλά, οι τρεις αθλητικές εκδηλώσεις του ΑΓΕΣ Κάμειρος και συγκεκριμένα η 7η Χειμερινή Συνάντηση, οι Αναπτυξιακοί Αγώνες Κ14 και ο αγώνας ανωμάλου δρόμου «Άγιος Σύλλας XC Race 2018».

Σημειώθηκαν εξαιρετικές επιδόσεις για την εποχή και κάποιες από αυτές μάλιστα είναι μεταξύ των κορυφαίων στην Ελλάδα. Το «παρών» στους αγώνες έδωσε και ο πρωταθλητής Ελλάδας στη σφυροβολία, Μιχάλης Αναστασάκης.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων:

7Η ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009  
100 ΜΕΤΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11»36
2 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11»38
3 ΑΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11»41
100 ΜΕΤΡΩΝ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12»94
2 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΤΣΑΜΠ. Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13»13
3 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 13»60
4 ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 14»28
5 ΦΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14»30
6 ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 15»00
300 ΜΕΤΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 36»17
2 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 37»71
3 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 37»80
4 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 38»95
5 ΑΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 39»68
6 ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΝΤΓΚΑΡ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 41»01
7 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 42»60
8 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 43»75
9 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 45»79
300 ΜΕΤΡΩΝ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 43»49
2 ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 43»76
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 44»00
4 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΤΣΑΜΠ. Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 44»79
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 45»40
6 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 46»18
7 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 47»30
8 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 47»97
9 ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 49»94
10 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ 50»47
11 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ 50»63
12 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 50»80
13 ΦΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 51»10
14 ΜΠΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 54»75
15 ΜΑΡΚΟΥ-ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 55»73
16 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 56»56
300 ΜΕΤΡΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 47»60
600 ΜΕΤΡΩΝ ΠΚΑ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 1’51»35
2 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1’55»20
3 ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ 2’56»60
1500 ΜΕΤΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4’53»0
1500 ΜΕΤΡΩΝ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 5’25»83
2 ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 5’51΄»24
ΑΛΜΑΤΟΣ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΚΑΤΙΑΝΝΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.82
2 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.80
3 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.65
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.52
5 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.32
6 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.12
7 ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.07
8 ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΑΡΙΝΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.90
9 ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 3.80
10 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.78
ΑΚΥΡΗ ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ ΑΚΥΡΗ
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ & ΠΠΒ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.30
2 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.20
3 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.70
4 ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.40
1 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2.00 ΠΠΒ
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2.30
2 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2.30
3 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2.20
4 ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ (ΣΙΣΣΥ) ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2.00
5 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΝΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 1.80
6 ΚΟΥΚΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 1.60
7 ΤΣΙΜΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 1.60
ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 38.60
2 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25.10
ΔΙΣΚΟΣ (Κ)
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 26.00
2 ΠΛΑΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 18.20
3 ΚΕΡΙ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 17.40
ΣΦΑΙΡΑ (Π)
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.93
2 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 12.47
3 ΚΑΨΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10.29
ΣΦΑΙΡΑ (Κ)
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.21
2 ΧΑΝΤΑΤ ΜΑΡΙΑΜ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.43
3 ΚΟΥΛΑΪ ΠΑΟΛΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 9.22
4 ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 8.99
5 ΠΟΥΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 7.55
6 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ 7.21
ΣΦΥΡΑ (Π)
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 56.50
2 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 42.40
3 ΚΑΨΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 17.30
ΣΦΥΡΑ (Κ)
ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 50.20
2 ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 31.40
3 ΧΥΣΑ ΑΝΤΖΕΛΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 28.90
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 28.30
5 ΤΣΟΥΒΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 28.30
6 ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 28.10
7 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 25.50

 

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΡΟΔΟΥ 2018
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 60Μ  ΠΠΒ΄
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7»89
2 ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9»37
3 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9»39
4 ΣΤΕΡΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9»83
5 ΤΖΟΥΛΙΑΝΗΣ ΑΡΝΑΛΔΟΣ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10»29
6 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10»84
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 60Μ ΠΚΒ΄
1 ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 8»28
2 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8»38
3 ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΑΚΟΥ Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 9»26
4 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΊΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 9»33
5 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9»38
6 ΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9»53
7 ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9»58
8 ΣΤΡΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9»60
9 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9»61
10 ΓΙΑΚΟΥΠΙ ΤΖΟΥΛΙΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9»67
11 ΜΟΥΝΤΕΑΝ ΛΑΟΥΡΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9»72
12 ΝΤΕΜΑ ΛΙΛΙΑΝΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9»80
13 ΚΩΝΣΤΑΚΗ ΜΑΡΟΥΛΙΤΣΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9»85
14 ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 10»05
15 ΚΟΡΕΒΕΣΙ ΑΛΜΠΑΝΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10»23
16 ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 10»30
17 ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΕΛΛΗ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10»90
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 600Μ ΠΠΒ΄
1 ΤΣΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2’05»7
2 ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2’08»55
3 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2’12»23
4 ΣΚΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2’15»5
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 600ΠΚΒ΄
1 ΝΙΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΚΙΑΔΕΝΗ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2’08»77
2 ΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2’10»22
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 8Χ50Μ ΜΙΚΤΗ
1 … …. ….  ….   ….  …. .. ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1’00»8
2 …   …   ….   ….   ….       ΤΣΙΓΚΟΣ ΙΨ=ΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 1’03»14
3 … …. …. …. ….  ….  ΑΛΣΙ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΧΑΙΛΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1’06»41
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΠΒ΄
1 ΒΑΛΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.10
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΚΒ΄
1 ΜΑΓΚΑΦΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.15
2 ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.10
3 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 1.10
4 ΚΛΑΔΟΓΙΕΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 1.05
5 ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.05
ΑΓΩΝΙΣΜΑ VORTEX ΠΠΒ΄
1 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
34.85
2 ΠΑΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 33.46
3 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 24.80
ΑΓΩΝΙΣΜΑ VORTEX ΠKΒ΄
1 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ-ΛΕΟΡΓΙΝΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 39.01
2 ΚΟΥΚΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 30.31
3 ΦΥΡΑΙ ΤΖΕΣΙΚΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 23.18
4 ΚΕΡΙ ΕΛΕΝΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 20.45
5 ΤΣΙΤΙΚΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 20.18
6 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΡΤΕΜΙΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 17.26
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΦΥΡΑ  ΠKΒ΄
1 ΠΟΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
25.50
2 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 20.40
3 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΕΛΕΟΥΣΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 17.00
4 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16.20
5 ΑΜΑΡΙΩΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΛΙΤΣΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14.70
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΦΥΡΑ  ΠΠΒ΄
1 ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 26.70
2 ΚΩΣΤΑΛΙΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 23.70

 

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ