Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣΔ οι διαιτητές και οι βοηθοί των αναμετρήσεων του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας, που αφορούν την 11η αγωνιστική στους δύο ομίλους της Ρόδου και την 8η αγωνιστική του ομίλου των Νήσων.
Στον 1ο όμιλο, ο πρωτοπόρος Ορφέας θα υποδεχθεί τον Α.Σ. Χάλκης, με διαιτητή τον Θωμά Πατσιόπουλο και με βοηθούς τους Μπέκα και Σαρρή. Στον 2ο όμιλο, ο πρωτοπόρος Αστέρας θα φιλοξενηθεί στο γήπεδο Παστίδας από την Δήμητρα Δαματριάς, με διαιτητή τον Μανώλη Παπαγιαννίδη και βοηθούς τους Γιακουμάκη και Ζαχαριάδη.
Αναλυτικά:
Β’ Κατηγορία
1ος όμιλος
11η αγωνιστική
Κυριακή

• Άγιοι Απόστολοι 12:00
Ορφέας- Α.Σ. Χάλκης
Διαιτητές: Πατσιόπουλος, Μπέκας, Σαρρής
Παρ. διαιτησίας: Σακελλαρίδης
Παρ. αγώνα: Μάλτας
• Λάρδος 2:45μ.μ.
Ηρακλής Λάρδου- Νηρέας
Διαιτητές: Κασιώτης, Λυριστής, Θεοδωρής
Παρ. διαιτησίας: Βακάς
Παρ. αγώνα: Κουγκράς
• Άγιος Ισίδωρος 2:45μ.μ.
Άγιος Ισίδωρος- Δαμάγητος
Διαιτητές: Διακοφιλιππής, Πλάτσης, Αυγενικού Θ.
Παρ. διαιτησίας: Ζαννετήξς
Παρ. αγώνα: Στεργάκης
Τρίτη 16/1
• Τήλος 12:00
Α.Σ. Τήλος- Ευαγόρας
Παρ. αγώνα: Σακελλάρης
Ρεπό: Ακουσίλαος
2ος όμιλος
11η αγωνιστική
Κυριακή

• Άγιος Σουλάς 2:45μ.μ.
Ευκλής- Κύπρος
Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Ροδίτης, Γιαννούλης
Παρ. διαιτησίας: Χατζηνικόλας
Παρ. αγώνα: Καππάκας
• Παστίδα 2:45μ.μ.
Δήμητρα Δαματριάς- Αστέρας Μασάρων
Διαιτητές: Παπαγιαννίδης, Γιακουμάκης, Ζαχαριάδης
Παρ. διαιτησίας: Ερωτόκριτος
Παρ. αγώνα: Σταυριανός
• Ε.Α.Κ. 5:00μ.μ.
Πολύστρατος- Ατρόμητοι Ρόδου
Διαιτητές: Τσοπανάκης, Καραβελατζή, Γιωργάς
Παρ. διαιτησίας: Διαμαντέας
Παρ. αγώνα: Ζωάννου
Τετάρτη 17/1
• Μαλώνα 2:45μ.μ.
Άγιος Γεώργιος- Α.Ε. Αδελφοσύνης
Παρ. αγώνα: Θωμάς
Ρεπό: Αθλέτικο Αφάντου
Εξ αναβολής
Κυριακή
10η αγωνιστική

• Άγιοι Απόστολοι 3:00μ.μ.
Α.Ε. Αδελφοσύνης- Αθλέτικο Αφάντου
Διαιτητές: Κυρίτσης, Αναστασόπουλος, Τσιβίτης
Παρ. διαιτησίας: Χρυσανθής
Παρ. αγώνα: Τσουκαλάς
Όμιλος Νήσων
8η αγωνιστική
Σάββατο

• Ζηπάρι 2:45μ.μ.
Α.Ο. Αθλοπαιδιών- Α.Ε. Κω
Διαιτητές: Γιαμουζής, Πατσιαούρας, Δημόπουλος
Παρ. διαιτησίας: Αλεξίου
Παρ. αγώνα: Χατζηνικολάου
Κυριακή
• Ζηπάρι 11:00π.μ.
Αναγέννηση Ασφενδιού- Α.Ο. Βαθύ
Διαιτητές: Φραγκιαδάκης, Μαυρίδης, Δημόπουλος
Παρ. διαιτησίας: Αργυρίου
Παρ. αγώνα: Μάμμης
• Λακκί 12:45
Α.Ε. Λέρου- ΠΑΟΚ Κω
Διαιτητές: Καραμούτας, Ωραιόπουλος, Βουλγαράκης
Παρ. διαιτησίας: Καστής
Παρ. αγώνα: Χατζηγεωργίου
• Πάτμος 1:45μ.μ.
Ξάνθος Πάτμου- Καλυμνιακός
Διαιτητές: Τονίδης, Γιαμουζής, Κίνας
Παρ. διαιτησίας: δεν ανακοινώθηκε
Παρ. αγώνα: Γιαμαίος

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ