Την προετοιμασία τους ενόψει του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων, συνεχίζουν οι ποδοσφαιριστές των Μικτών Ομάδων Νέων και Παίδων.
Οι προπονήσεις θα διεξαχθούν αύριο το μεσημέρι στις εγκαταστάσεις του Κορακόνερου, όπως αναφέρει η σχετική ανακοίνωση που εξέδωσε η ΕΠΣΔ στην οποία αναγράφονται και τα ονόματα των ποδοσφαιριστών.
Αναλυτικά:
Ο προπονητής της Μικτής Νέων κ. Τριχιάς, καλεί τους ποδοσφαιριστές της Μικτής Νέων να βρίσκονται το Παρασκευή 28/12/2018 και ώρα 13:30 στο αθλητικό κέντρο Καλλιπάτειρα με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες) προκειμένου να συμμετέχουν σε προπόνηση:

1. Ήλιος Ζαχαριάς – Αθλοπ. Κω
2. Συρίμης Βασίλης – Ευκλής
3. Ζερβός Νικόλαος – Δαμάγητος
4. Παπασταματίου Μανώλης – Διαγόρας
5. Σαλπιγκτιδης Ηλίας – Ρόδος
6. Χαραπάς Δημήτρης – Αθλοπ.Κω
7. Καραμανωλης Μαρτίνος – Ιαλυσός
8. Σταματουλας Μιχαλης – Ευαγόρας
9. Τρικοίλης Σάββας – Αργ. Καλύμνου
10. Κορνάρος Γρηγόρης – Διαγόρας
11. Ορφανός Γιωργος – Απ. Καλυθιών
12. Κοτζα Άρης – Αθλ. Κω
13. Μαγκουλιας Νικόλαος – Καλυμνιακός
14. Χατζηκυριαζής Λάμπρος – Ευκλής
15. Κοντός Σταμάτης – Διαγόρας
16. Κολλόλι Ερνέστο – Αρένα
17. Μυξολουφης Ιωάννης – Αντίμαχος
18. Θυμιος Χρήστος – Ευαγόρας
19. Αναγνώστου Μάρκος – Ηρ. Μαριτσών
20. Ρουτζιερης Νικόλαος – Αρένα
Ο προπονητής της Μικτής Παίδων κ. Θεοδώρου, καλεί τους ποδοσφαιριστές της Μικτής Παίδων να βρίσκονται την Παρασκευή 28/12/2018 και ώρα 14:00 στο αθλητικό κέντρο Καλλιπάτειρα με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες) προκειμένου να συμμετέχουν σε προπόνηση προεπιλογής:

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΚΕΛΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
2 ΥΔΡΑΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΡΟΔΟΣ
3 ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΛΕΝΤΖΑΣ Α.Ε.Ρ.Α
4 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ Α.Ε.Ρ.Α
5 ΓΙΩΡΓΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
6 ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
7 ΣΑΒΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
8 ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΥΜΗ
9 ΚΑΛΛΙΑΡΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΥΜΗ
10 ΡΑΜΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΜΗ
11 ΜΠΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΑΛΚΗ
12 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΗ
13 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
14 ΚΑΡΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΔΙΩΝ Α
15 ΜΠΙΛΙΟΥΡΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
16 ΜΟΥΣΑΚΙΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.
17 ΤΖΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ο.Α.ΚΩ
18 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α.
19 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΗΣ Α.Ε ΚΩ
20 ΠΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο.ΔΙΚΑΙΟΥ
21 ΣΚΑΛΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
22 ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ Κ.
23 ΘΥΡΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ