Έγινε το απόγευμα του Σαββάτου, η κλήρωση των πρωταθλημάτων της Α’ και Β’ Κατηγορίας για τους δύο ομίλους της Ρόδου, ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου 2015-2016.
Αναλυτικά:
Α’ Κατηγορία
1η αγωνιστική

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ-Α.Ε.ΛΕΡΟΥ
ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ-ΡΟΔΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΙΝΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ-ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ-Α.Ε.Ρ.Α
ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ-ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΡΕΠΟ:ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
2η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ-ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
Α.Ε.ΛΕΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Α.Σ.ΡΟΔΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΙΝΔΟΥ-ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ-ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α-ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΡΕΠΟ:ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑ
3η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ-Α.Ε.ΛΕΡΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ-Α.Σ.ΡΟΔΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ-ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΙΝΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α-ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΡΕΠΟ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
4η αγωνιστική
ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑ-ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ-ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΝΩΝ
Α.Ε.ΛΕΡΟΥ-ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ-ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Α.Σ.ΡΟΔΟΣ-Α.Ε.Ρ.Α
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΙΝΔΟΥ-ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΡΕΠΟ:ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
5η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ-ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΟΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Α.Ε.Ρ.Α-Α.Ε.ΛΕΡΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΙΝΔΟΥ-Α.Σ.ΡΟΔΟΣ
ΡΕΠΟ:ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
6η αγωνιστική
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑ-ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ-ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ-ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ-Α.Ε.Ρ.Α
Α.Ε.ΛΕΡΟΥ-ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΙΝΔΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ- Α.Σ.ΡΟΔΟΣ
ΡΕΠΟ: ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
7η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
Ρεπό: ΑΣ ΡΟΔΟΣ
8η αγωνιστική
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
Ρεπό: ΑΕ ΛΕΡΟΥ
9η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
10η Αγωνιστική
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
11η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
12η Αγωνιστική
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
13η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
Ρεπό: ΚΛΕΑΝΘΗΣ
14η Αγωνιστική
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.
15η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ
Ρεπό: ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
16η Αγωνιστική
ΑΕ ΛΕΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
17η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – ΑΕ ΛΕΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ – ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ – ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΩΝ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
Β’ Κατηγορία
1ος όμιλος

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΚΑΣΤΡΟ-ΚΥΠΡΟΣ
ΙΠΠΟΤΕ Μ.Π.ΡΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
Α.Σ.ΤΗΛΟΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ ΛΑΕΡΜΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑ
ΟΡΦΕΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
2ος όμιλος
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
Α.Ε.ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚKΙΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ ΣΟΡΩΝΗΣ
ΧΑΛΚΗ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΦΑΝΩΝ
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ
1ος όμιλος
1η Αγωνιστική

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΤΗΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
2η Αγωνιστική
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑ – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ
ΤΗΛΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
3η Αγωνιστική
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΤΗΛΟΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
4η Αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑ – ΤΗΛΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
5η Αγωνιστική
ΤΗΛΟΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
6η Αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΤΗΛΟΣ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
7η Αγωνιστική
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΤΗΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
8η Αγωνιστική
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΤΗΛΟΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
9η Αγωνιστική
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΤΗΛΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑ
10η Αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ
ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ – ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΤΗΛΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
11η Αγωνιστική
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝ.
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΤΗΛΟΣ
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ – ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΚΥΠΡΟΣ
2ος όμιλος
1η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΧΑΛΚΗ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
2η Αγωνιστική
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΧΑΛΚΗ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
3η Αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΧΑΛΚΗ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
4η Αγωνιστική
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΕΥΚΛΗΣ
ΧΑΛΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
5η Αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΧΑΛΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΕΥΚΛΗΣ
6η Αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΧΑΛΚΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
7η Αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΧΑΛΚΗ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
8η Αγωνιστική
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΧΑΛΚΗ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
9η Αγωνιστική
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΧΑΛΚΗ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
10η Αγωνιστική
ΕΥΚΛΗΣ – ΧΑΛΚΗ
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ – ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ
ΡΟΔΙΑΚΟΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ
ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
11η Αγωνιστική
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΣΠΙΔΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΧΑΛΚΗ – ΡΟΔΙΑΚΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

Φωτορεπορτάζ:

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ