Η Επιτροπή Διαιτησίας της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου ανακοινώνει τους διαιτητές σε όλα τα παιχνίδια από 19 έως 24 Ιανουαρίου 2018. Η αναμέτρηση Α.Ε. Δικαίου- Ε.Α. Καλύμνου (κορασίδες) αναβάλλεται, ενώ έγιναν αλλαγές ώρας σε ορισμένα παιχνίδια. Οι αναμετρήσεις Α.Ε. Δικαίου- Ξάνθος Πάτμου (νεανίδες) και Ηρακλής 2000- Ξάνθος Πάτμου (κορασίδες) θα διεξαχθούν στο κλειστό γυμναστήριο της Κω.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(19/01):
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (14:30): Γαλάζια Ακαδημία- Α.Ο. Σύμης (Α)
(Νικηφορίδης- Μητσού)
ΣΑΒΒΑΤΟ(20/01):
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (10:00): Γαλάζια Ακαδημία- Γ.Σ. Διαγόρας Α’ (ΠΠ)
(Αντωνίου- Τσατταλιού)
Πυλί (11:00): Α.Ε. Δικαίου- Φοίβος Κω (Π)
(Μάγκος)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (14:00): Ακαδημία Καλύμνου- Πανιώνιος Λέρου (Ε)
(Βιτζηλαίος- Πετρόπουλος)
Καρδάμαινα (14:00): Ηρακλής 2000- Ιπποκράτης Κω (Κ)
(Μάγκος)
Δ.Κ.Γ. Κω (15:00): Α.Ε. Δικαίου- Ξάνθος Πάτμου (Ν)
(Πατμίου)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (17:30): Κολοσσός Ρόδου- Γ.Σ. Διαγόρας (Γ)
(Νικηφορίδης- Βλάσσης)
Δ.Κ.Γ. Κω (18:00): Ιπποκράτης Κω- Ε.Α. Καλύμνου (Π)
(Βιτζηλαίος- Πετρόπουλος)
Κ.Γ. Κρεμαστής (18:00): Ελπίδα Πεταλούδων- Γ.Σ. Διαγόρας (Ε)
(Διαμαντής- Βράκα)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (19:30): Κολοσσός Ρόδου Α’- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Α’ (ΠΠ)
(Αρνάς- Τσατταλιού)
Δ.Κ.Γ. Κω (20:00): Α.Ε. Δικαίου- Ηρακλής 2000 (Α)
(Βιτζηλαίος- Πατμίου)
Ροδίων Παιδεία (21:00): Ροδίων Άθλησις- Γαλάζια Ακαδημία (Ε)
(Μητσού- Βράκα)
ΚΥΡΙΑΚΗ(21/01):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (10:45): Ε.Α. Καλύμνου- Φοίβος Κω Β’ (ΠΠ)
(Μάγκος)
Πυλί (12:00): Α.Ε. Δικαίου- Ιπποκράτης Κω (Ε)
(Βιτζηλαίος)
Δ.Κ.Γ. Κω (12:00): Ηρακλής 2000- Ξάνθος Πάτμου (Κ)
(Πετρόπουλος)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (12:45): Ε.Α. Καλύμνου- Αίολος Κεφάλου (Α)
(Αρνάς- Μάγκος)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (13:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Β’- Κολοσσός Ρόδου Β’ (ΠΠ)
(Χατζηγεωργίου- Βράκα)
Ροδίων Παιδεία (14:00): Ροδίων Άθλησις- Γ.Σ. Διαγόρας Β’ (ΠΠ)
(Μητσού- Μελλίνη)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (14:45): Ακαδημία Καλύμνου Β’- Φοίβος Κω Α’ (ΠΠ)
(Μάγκος)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (17:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Γ.Σ. Διαγόρας (Κ)
(Αντωνίου- Διαμαντής)
Δ.Κ.Γ. Κω (17:00): Ιπποκράτης Κω- Ακαδημία Καλύμνου (Γ)
(Βιτζηλαίος- Πατμίου)
Δ.Κ.Γ. Κω (19:00): Ανταγόρας Κω- Α.Ε. Δικαίου (Κ)
(Βιτζηλαίος)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (19:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Κολοσσός Ρόδου (Ε)
(Αντωνίου- Αρνάς)
ΤΕΤΑΡΤΗ(24/01):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (15:00): Ε.Α. Καλύμνου- Ακαδημία Καλύμνου (Κ)
(Τσάτσης- Μάγκος)

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ