Η Επιτροπή Διαιτησίας της Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων σε όλα τα παιχνίδια από 2 έως 6 Φεβρουαρίου. Αναβάλλονται οι αναμετρήσεις Φοίβος Κω- Ιπποκράτης Κω για το παιδικό πρωτάθλημα (όμιλος νήσων) και Ηρακλής 2000- Ε.Α. Καλύμνου (Α’ Κατηγορία/ όμιλος νήσων), ενώ το παιχνίδι Ακαδημία Καλύμνου- Α.Ε. Δικαίου (παίδες) θα ξεκινήσει την προσεχή Κυριακή στις 12:00 και όχι στις 11:00.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(02/02):
Ροδίων Παιδεία (14:00): Ροδίων Άθλησις- Α.Ο. Σύμης (Α)
(Θεοδοσίου- Μητσού)
Δ.Κ.Γ. Λέρου (17:00): Πανιώνιος Λέρου- Ιπποκράτης Κω (Ε)
(Φάκαρος- Τσατταλιού)
Δ.Κ.Γ. Λέρου (19:00): Πανιώνιος Λέρου- Ιπποκράτης Κω (ΠΠ)
(Φάκαρος- Τσατταλιού)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (21:30): Γαλάζια Ακαδημία- Καλλιθέα (Α)
(Καρακωνσταντόπουλος- Θεοδοσίου)
ΣΑΒΒΑΤΟ(03/02):
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (10:30): Ε.Α. Καλύμνου- Φοίβος Κω Β’ (ΠΠ)
(Μάγκος- Καλλιπολίτης)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (12:15): Ακαδημία Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω (ΠΚ)
(Μάγκος)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (14:15): Ακαδημία Καλύμνου Β’- Φοίβος Κω Α’ (ΠΠ)
(Μάγκος)
Δ.Κ.Γ. Κω (15:00): Ανταγόρας Κω- Ε.Α. Καλύμνου (ΠΚ)
(Νικηφορίδης)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (16:15): Ακαδημία Καλύμνου- Ιπποκράτης Κω (Κ)
(Μάγκος- Καλλιπολίτης)
Δ.Κ.Γ. Κω (17:00): Φοίβος Κω- Ε.Α. Καλύμνου (Α)
(Νικηφορίδης- Πατμίου)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (19:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Γ.Σ. Διαγόρας (Α)
(Αντωνίου- Μητσού)
Δ.Κ.Γ. Κω (19:00): Αίολος Κεφάλου- Α.Ε. Δικαίου (Α)
(Νικηφορίδης- Πατμίου)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (21:00): Κολοσσός Ρόδου- Ροδίων Άθλησις (Ε)
(Αρνάς- Πετρόπουλος)
ΚΥΡΙΑΚΗ(04/02):
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (10:00): Α.Ο. Σταματίου- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Β’ (ΠΠ)
(Αντωνίου- Μελλίνη)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (12:00): Ακαδημία Καλύμνου- Α.Ε. Δικαίου (Π)
(Βιτζηλαίος)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (12:00): Κολοσσός Ρόδου Β’- Ροδίων Άθλησις (ΠΠ)
(Θεοδοσίου- Χατζηγεωργίου)
Δ.Κ.Γ. Κω (16:00): Ιπποκράτης Κω- Ακαδημία Καλύμνου (Γ)
(Βιτζηλαίος- Πατμίου)
Δ.Κ.Γ. Ιαλυσού (16:00): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος Α’- Γαλάζια Ακαδημία (ΠΠ)
(Μητσού- Βλάσσης)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (16:00): Κολοσσός Ρόδου- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Κ)
(Αντωνίου- Αρνάς)
Δ.Κ.Γ. Καλύμνου (17:00): Ε.Α. Καλύμνου- Ξάνθος Πάτμου (Ν)
(Μάγκος)
Δ.Κ.Γ. Ρόδου (18:00): Γαλάζια Ακαδημία- Γ.Σ. Διαγόρας (Ε)
(Αντωνίου- Βλάσσης)
ΤΡΙΤΗ(06/02):
Παλέ ντε Σπορ (19:00): Ελπίδα Πεταλούδων- Κολοσσός Ρόδου Α’ (ΠΠ)
(Διαμαντής- Τσατταλιού)
Κ.Γ. Κρεμαστής (21:00): Ελπίδα Πεταλούδων- Γ.Α.Σ. Ιάλυσος (Ε)
(Νικηφορίδης- Πετρόπουλος)

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ