Κληρώθηκαν σήμερα από το Πρωτοδικείο Ρόδου τα μέλη των εφορευτικών επιτροπών σε Ρόδο, Μεγίστη, Χάλκη, Τήλο, Σύμη,  Κάρπαθο, Κάσο και στα τμήματα ετεροδημοτών.

ΔΗΜΟΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ

Δημοτική Ενότητα Μεγίστης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΓΙΣΤΗΣ (139)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αμύγδαλού Κωνσταντίνα του Ιωάννη, κάτοικος Μεγίστης
  2. Ασβεστής Νικόλαος του Δημητρίου, κάτοικος Μεγίστης
  3. Αφαντενού Άννα του Δημητρίου, κάτοικος Μεγίστης
  4. Αχλαδιώτης Δημήτριος του Θεοδώρου, κάτοικος Μεγίστης

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Δούλος Χρήστος του Σταματίου, κάτοικος Μεγίστης
  2. Καββίδας Λάζαρος – Νικόλαος του Ελευθερίου, κάτοικος Μεγίστης
  3. Καλογερόπουλος Χρήστος του Κωνσταντίνου, κάτοικος Μεγίστης
  4. Λελέκη Ειρήνη του Θεοδώρου, κάτοικος Μεγίστης

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ

140. ΠΡΩΤΟ (1ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ    

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.Αθανασίου Γεώργιος – Τσαμπίκος του Γεωργίου

2.Αλεξίου Σταυρούλα – Βαλασία του Αχιλλέα

  1. Αναστασά Τσαμπίκα του Μιχαήλ
  2. Ανθούλας Θεόδωρος – Νεκτάριος του Μιχαήλ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.Αργυράκη Κυριακούλα του Αντωνίου

  1. Αχιολά Άννα του Νικολάου
  2. Βάϊλας Αντώνιος του Σπύρου

4.Βαρέλης Τσαμπίκος του Γαβριήλ

 

 

141. ΔΕΥΤΕΡΟ (2ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ    

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Γιαννιάς Κωνσταντίνος – Τσαμπίκος του Εμμανουήλ,
  2. Γιαννικάκης Στέφανου του Θεοδώρου
  3. Γούρλα Αικατερίνη – Μιχαλίτσα του Σάββα

4.Δαριδιανάκη Χαριστούλα του Ιωάνη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Διακονικολάου Εμμανουήλ του Γεωργίου
  2. Δοξάκη Μαρία του Ανδρέα
  3. Ζανέσης Στέφανος του Σάββα
  4. Καλαεζή Τσαμπίκα του Στεφάνου

 

142. ΤΡΙΤΟ (3ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ  

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καρά Μαρία του Θάνου
  2. Καρακατσάνης Παναγιώτης του Τσαμπίκου
  3. Καραντάνη Μαρία του Νικολάου
  4. Καραολάνης Μιχαήλ του Παναγιώτη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καριώτης Νικολάου του Ιωάννη
  2. Κάττη Δήμητρα – Τσαμπίκα του Δημητρίου
  3. Κολιάδη Ανθούλα του Νικολάου
  4. Κολιού Στεργούλα του Νικολάου

 

143. ΤΕΤΑΡΤΟ (4ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ    

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κρητικός Εμμανουήλ του Πανορμίτη
  2. Κωνστάντουρας Κωνσταντίνος του Αριστείδη
  3. Λαμπριανού Γεωργία του Νικολάου
  4. Λεβέντη Ζανέτα του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Λινάρδου Μελπομένη του Λιναρδή
  2. Μαγιώγλου Δήμητρα του Αναστασίου
  3. Μακιάρης Παναγιώτης του Σάββα
  4. Μαυριός Γεώργιος του Εμμανουήλ

 

144. ΠΕΜΠΤΟ (5ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ    

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μπαρμπαντώνης Υψηλάντης του Μιχαήλ
  2. Μπέρδη Κυρούλα του Παναγιώτη
  3. Νικολού Νεκταρία του Αναστασίου
  4. Ντάκας Σταμάτιος του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ξετρίχης Γεωργίος του Τσαμπίκου
  2. Οίκουτα Κυρά του Στυλιανού
  3. Παγκά Ανθούλα του Αντωνίου
  4. Παπαπαναγιώτου – Γέροντας Αναστάσιος του Στεφάνου

 

145.   ΕΚΤΟ (6ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ    

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Παραγυιός Τσαμπίκος του Κωνσταντίνου
  2. Παρδαλός Μιχαήλ του Στέργου
  3. Πατσάη Σταματία του Μιχαήλ
  4. Πετραλά Αντωνία του Πέτρου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Πινίκα Φλώρα του Γεωργίου
  2. Πλατή Χρυσάνθη του Γαβριήλ
  3. Ρούσος Γεώργιος του Μιχαήλ
  4. Σακελλάρης Εμμανουήλ του Γεωργίου

 

146. ΕΒΔΟΜΟ (7ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ  

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Σαντορινιός Κυριάκος του Νικήτα
  2. Σαρικά Μαρία του Γεωργίου
  3. Σερασκέρη Χαριστούλα του Παύλου
  4. Σκοινίτου Χαριστούλα του Αλεξάνδρου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Σταυριανού Παναγιώτα του Χαραλάμπους
  2. Συμίου Αντώνιος του Μιχαήλ
  3. Σωτήρη – Γέροντα Ήβη του Αντωνίου
  4. Τζουβαλάς Δημήτριος – Μιχαήλ του Ξενοφώντος

 

 

 

147. ΟΓΔΟΟ (8ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ    

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Φέγγου Ειρήνη – Παρασκευή του Εμμανουήλ
  2. Φουτούλη Μαρία του Νικολάου
  3. Φράγκος Σπύρος του Αργυρού
  4. Χατζηνικόλα Αικατερίνη του Γεωργίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Χατζηνικόλα Ευστρατία – Ραφαέλα του Βασιλείου
  2. Χατζηνικόλας Ιωάννης του Εμμανουήλ
  3. Χατζηνικολού Αναστάσιος του Μιχαήλ
  4. Ψαράς Κωνσταντίνος του Αντωνίου

 

  1. ΠΡΩΤΟ (1ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Βλάμος Νικόλαος του Θεοδοσίου
  2. Γαζέπη Γεωργία του Ιωάννου
  3. Βογιατζής Αντώνιος του Ιωάννη
  4. Γιαννέλης Φίλιππος του Μόσχου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Διακοσταμάτη Ειρήνη του Κυριάκου
  2. Κάκαλος Αριστοτέλης – Μιχαήλ του Σάββα
  3. Κακούλης Μιχαήλ του Στεφάνου
  4. Καλαμπίχη Αναστασία του Ιωάννη

 

  1. ΔΕΥΤΕΡΟ (2ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κιουτσούκης Γεώργιος του Ιωάννη
  2. Κοτσώνη Παναγιώτα του Ξενοφώντος
  3. Κούκουλα Μαρία του Κωνσταντίνου
  4. Λαερμενός Εμμανουήλ του Σάββα και της Αγλαϊας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Λουλούς Μιχαήλ του Εμμανουήλ
  2. Μανταδάκη Ευτέρπη του Μάρκου
  3. Μαχραμάς Άρης του Ιωάννη
  4. Μόσχου Λαμπρινή του Χριστοφή

  1. ΤΡΙΤΟ (3ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Πατούδη Τσαμπίκα – Σταυρούλα του Γεωργίου
  2. Πετράκης Νικήτας του Εμμανουήλ
  3. Πόνια Αναστασία του Εμμανουήλ
  4. Σκυλαράκης Ανάργυρος του Νικολάου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Σπυρίδη Μαρία του Εμμανουήλ
  2. Στεφάνακη Ελένη – Ειρήνη του Σάββα
  3. Τηλιακός Εμμανουήλ του Γεωργίου
  4. Χατζηγιάννη Ειρήνη του Αντωνίου και της Ευτυχίας

 

 

  1. ΠΡΩΤΟ (1ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ανδρεαδάκη Κωνσταντίνα του Νικολάου
  2. Γιωργά Σταύρος του Παντελεήμονος
  3. Ευαγγελούλη Θεοδώρα του Χρήστου
  4. Θολιώτης Ιωάννης του Ανέστη

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καστρουνής Μιχαήλ του Κωνσταντίνου
  2. Κουλουχέρας Νεκτάριος – Αναστάσιος του Άγγελου
  3. Λίλου Γεωργία του Παύλου
  4. Λούππος Μιχαήλ του Πάχου

 

  1. ΔΕΥΤΕΡΟ (2ο) ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μαστροσαββάκη Ειρήνη του Παναγιώτη
  2. Μπαφίτη Μαρία – Τσαμπίκα του Ζαννέττου
  3. Νέσγος Κυριάκος του Αυγερινού
  4. Ξίπας Μιχαήλ του Σάββα

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Παπαϊακώβου Γεωργίος του Τσαμπίκου
  2. Πιζάνη Τσαμπίκα του Μιχαήλ
  3. Ρεϊση Βασιλεία – Ειρήνη του Τσαμπίκου
  4. Σταυρουλάκης Νικόλαος του Γεωργίου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αταβύρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ (153)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  1. ΑΛΑΦΑΚΗ Τσαμπίκα – Ελευθερία του Γεωεργίου, κάτοικος Αγίου Ισιδώρου
  2. ΒΟΝΑΚΗΣ Ευστάθιος του Σάββα, κάτοικος Αγίου Ισιδώρου
  3. ΓΕΩΡΓΑ Στυλιανή Μαρία του Μιχαήλ ,κάτοικος Αγίου Ισιδώρου
  4. ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ Ιωάννης – Βαλάντης του Νικολάου, κάτοικος Αγίου Ισιδώρου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΓΕΩΡΓΑΣ Βασίλειος του Σάββα, κάτοικος Αγίου Ισιδώρου
  2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ Αναστασία του Σταματίου, κάτοικος Αγίου Ισιδώρου
  3. ΔΙΑΚΟΝΑΣΤΑΣΗ Μαρία του Αχιλλέα, κάτοικος Αγίου Ισιδώρου
  4. ΚΑΛΑΕΝΤΖΗΣ Μιχαήλ – Κώστας του Σάββα, κάτοικος Αγίου Ισιδώρου

 

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αταβύρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ (154)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  1. ΜΑΚΡΑ Τάνια του Ηλία, κάτοικος Αγίου Ισιδώρου
  2. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Μαριάνθη – Μιχαέλλα του Ιορδάνη, κάτοικος Αγίου Ισιδώρου
  3. ΣΑΡΑΝΤΗΣ Κυριάκος του Γεωργίου, κάτοικος Αγίου Ισιδώρου

4.ΦΩΤΕΙΝΗΣ Γεώργιος του Ιωάννη, κάτοικος Αγίου Ισιδώρου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  1. ΦΩΤΕΙΝΗΣ Εμμανουήλ του Παναγιώτη, κάτοικος Αγίου Ισιδώρου
  2. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ Παναγιώτα του Κυριάκου, κάτοικος Αγίου Ισιδώρου
  3. ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ Βασιλεία του Γεωργίου, κάτοικος Αγίου Ισιδώρου
  4. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ Σταμάτιος του Θεοδώρου, κάτοικος Αγίου Ισιδώρου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αταβύρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΜΠΩΝΑΣ (155)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ Γεώργιος του Ανδρέα, κάτοικος Εμπωνας
  2. ΑΝΤΩΝΑΚΗ Αθανασία του Κωνσταντίνου, κάτοικος Εμπωνας
  3. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ευάγγελος του Στέργου, κάτοικος Εμπωνας
  4. ΒΕΝΕΤΗ Παναγιούλλα του Ηλία, κάτοικος Εμπωνας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΓΙΑΣΙΑΡΑΝΗ Παναγιούλλα του Παναγιώτη, κάτοικος Εμπωνας
  2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ Αναστασία του Νικολάου, κάτοικος Εμπωνας
  3. ΖΙΑΚΗΣ Σταύρος του Δημητρίου, κάτοικος Εμπωνας
  4. ΘΑΡΡΕΝΟΣ Σταμάτης του Χρήστου, κάτοικος Εμπωνας

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αταβύρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΜΠΩΝΑΣ (156)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ Αναστασία – Ειρήνη του Κωνσταντίνου, κάτοικος Εμπωνας
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ Αλέξανδρος του Νικολάου, κάτοικος Εμπωνας
  3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Νίκη του Λεωνίδα, κάτοικος Εμπωνας
  4. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Ιωάννης του Ελευθερίου, κάτοικος Εμπωνας

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  1. ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗΣ Χρήστος του Ιωάννη, κάτοικος Εμπωνας
  2. ΜΑΡΙΝΑΚΗ Φωτεινή του Ηλία, κάτοικος Εμπωνας
  3. ΜΑΡΤΑΚΗ Χρύσα του Κυριάκου, κάτοικος Εμπωνας
  4. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Κωνσταντίνος του Νικολάου, κάτοικος Εμπωνας

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αταβύρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΜΠΩΝΑΣ (157)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  1. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Αικατερίνη του Εμμανουήλ, κάτοικος Εμπωνας
  2. ΠΕΖΟΥΒΑΝΑΚΗΣ Αντώνιος του Σταύρου, κάτοικος Εμπωνας
  3. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος του Διονυσίου, κάτοικος Εμπωνας
  4. ΠΟΤΣΑΚΗΣ Χριστόφορος του Γεωργίου, κάτοικος Εμπωνας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΡΟΥΣΑΚΑΚΗ Αλεξία του Παναγιώτη, κάτοικος Εμπωνας
  2. ΣΕΒΔΑΛΑΚΗ Αφροδίτη του Εμμανουήλ, κάτοικος Εμπωνας
  3. ΣΕΒΔΑΛΑΚΗΣ Σταύρος του Παναγιώτη, κάτοικος Εμπωνας
  4. ΣΦΥΡΑΚΗΣ Ελευθέριος του Αλέξανδρου, κάτοικος Εμπωνας

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αταβύρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΕΜΠΩΝΑΣ-ΜΑΝΔΡΙΚΟ (158)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  1. ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γεώργιος του Εμμανουήλ, κάτοικος Εμπωνας
  2. ΘΕΟΥΛΑΚΗ Αναστασία – Ελένη του Γεωργίου, κάτοικος Εμπωνας
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Μιχαήλ του Εμμανουήλ, κάτοικος Εμπωνας
  4. ΚΑΡΝΑΒΑ Μαρία – Αγάπη του Μιλτιάδη, κάτοικος Εμπωνας

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  1. ΚΟΛΕΖΑΚΗΣ Εμμανουήλ του Αντωνίου, κάτοικος Εμπωνας
  2. ΚΟΛΛΕΤ Φώτιος – Ανδρέας του Ζαν Λουί, κάτοικος Εμπωνας
  3. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗ Ειρήνη του Ηλία, κάτοικος Εμπωνας
  4. ΠΡΟΒΑΤΑΚΗ Κωνσταντίνα του Εμμανουήλ, κάτοικος Έμπωνας

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αταβύρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ (159)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ Ζωή – Τζέσικα του Ιωάννη, κάτοικος Κρητηνίας
  2. ΔΙΑΚΟΥΡΑΚΗ Αναστασία του Γεωργίου, κάτοικος Κρητηνίας
  3. ΖΙΓΡΩΤΑΚΗΣ Πανορμίτης – Βασίλειος του Νικολάου, κάτοικος Κρητηνίας
  4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γεώργιος του Σταματίου, κάτοικος Κρητηνίας

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  1. ΚΑΡΕΛΛΑΚΗ Δάφνη του Ιωάννη, κάτοικος Κρητηνίας
  2. ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ Δέσποινα του Αναστασίου, κάτοικος Κρητηνίας
  3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Νικόλαος του Γεωργίου, κάτοικος Κρητηνίας
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Πάρις- Ανδρέας του Ανδρέα, κάτοικος Κρητηνίας

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αταβύρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ (160)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΙΧΑΛΑΡΙΑΣ Άγγελος του Κωνσταντίνου, κάτοικος Κρητηνίας
  2. ΜΠΑΚΗ Γεωργία του Αναστασίου, κάτοικος Κρητηνίας
  3. ΜΠΕΚΡΗ Αγγελική – Παναγιώτα του Μιλτιάδη, κάτοικος Κρητηνίας
  4. ΝΤΕΛΛΑΚΗΣ Παναγιώτης – Τσαμπίκος του Γεωργίου, κάτοικος Κρητηνίας

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΑΠΑΚΗΣ Ιωάννης του Γεωργίου, κάτοικος Κρητηνίας
  2. ΠΑΣΧΑΚΗ Δέσποινα του Γεωργίου, κάτοικος Κρητηνίας
  3. ΠΕΖΟΥΒΑΝΗΣ Αντώνιος του Ιωάννη ,κάτοικος Κρητηνίας
  4. ΤΣΙΡΑΚΟΥ Εριόνα του Ύλλι, κάτοικος Κρητηνίας

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αταβύρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ (161)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΔΙΑΚΟΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Σταματία του Αναστασίου, κάτοικος Μονολίθου
  2. ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ Μαρία του Σαράντη, κάτοικος Μονολίθου
  3. ΗΡΩΝΙΑΣ Θεόδωρος του Αρίστου, κάτοικος Μονολίθου
  4. ΚΟΚΙΑΝΤΩΝΗΣ Σπυρίδων του Χρήστου, κάτοικος Μονολίθου

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΟΝΙΣΣΗΣ Ιωάννης του Διαμαντή, κάτοικος Μονολίθου
  2. ΚΟΥΤΡΗ Ευδοκία του Ευαγγέλου, κάτοικος Μονολίθου
  3. ΚΥΜΜΑΣ Ιωάννης του Ηλία, κάτοικος Μονολίθου
  4. ΜΑΧΑΙΡΑΚΗ Μαριάνθη – Τσαμπίκα του Σάββα, κάτοικος Μονολίθου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αταβύρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΙΑΝΝΩΝ (162)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  1. ΒΡΟΝΤΟΥ Άννα του Γεωργίου, κάτοικος Σιανών
  2. ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ Αντώνιος του Αιμιλίου, κάτοικος Σιανών
  3. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Ιωάννης του Γεωργίου, κάτοικος Σιανών
  4. ΛΕΩΝΙΔΑ Σαββίνα του Εμμανουήλ, κάτοικος Σιανών

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ Νικόλαος του Γεωργίου, κάτοικος Σιανών
  2. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος του Ιωάννη, κάτοικος Σιανών
  3. ΚΡΗΤΙΚΟΥ Δέσποινα του Ηλία, κάτοικος Σιανών
  4. ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ Αικατερίνη του Σπύρου, κάτοικος Σιανών

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (163)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΓΡΙΟΣ Νικόλαος του Ιωάννη, κάτοικος Αφάντου
  2. ΑΝΑΣΤΑΧΑ Εμμανουέλα του Ελευθερίου, κάτοικος Αφάντου
  3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γιασμίνα του Χανς Βίλχεμ, κάτοικος Αφάντου
  4. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Νικόλαος του Ιωάννη, κάτοικος Αφάντου

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μιχαήλ του Γεωργίου, κάτοικος Αφάντου
  2. ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΤΗ Ραφαέλα – Χριστίνα του Σωτήριου – Μιχαήλ, κάτοικος Αφάντου
  3. ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ Λεωνίδας του Ιωάννη, κάτοικος Αφάντου
  4. ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Αλέξανδρος του Μιχαήλ, κάτοικος Αφάντου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (164)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  1. ΓΚΟΥΜΑ Κωνσταντίνα του Γεωργίου, κάτοικος Αφάντου
  2. ΔΑΝΕΗΛΑ Δανιέλλα του Νικολάου, κάτοικος Αφάντου
  3. ΔΗΜΗΤΡΑΣ Παναγιώτης του Ελευθέριου, κάτοικος Αφάντου
  4. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σταμάτιος του Ιωάννη, κάτοικος Αφάντου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΔΙΑΚΙΔΗ Αναστασία του Νικολάου, κάτοικος Αφάντου
  2. ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Γέωργιος Χρήστος του Σταματίου, κάτοικος Αφάντου
  3. ΔΙΑΚΟΥ Αικατερίνη του Κωνσταντίνου, κάτοικος Αφάντου
  4. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Γεώργιος του Χρήστου , κάτοικος Αφάντου

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (165 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΑΒΑΔΑ Δέσποινα του Αντωνίου, κάτοικος Αφάντου
  2. ΚΑΖΑ Κατερίνα του Αντωνίου, κάτοικος Αφάντου
  3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ Καλοτίνα του Παναγιώτη, κάτοικος Αφάντου
  4. ΚΑΛΙΒΟΥΡΗΣ Φιλήμων του Γεωργίου, κάτοικος Αφάντου

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ Γεώργιος του Κυριάκου, κάτοικος Αφάντου
  2. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ Παρασκευή – Γεωργία του Ευαγγέλου, κάτοικος Αφάντου
  3. ΚΑΛΟΠΙΤΑΣ Παναγιώτης – Στέργος του Νικολάου, κάτοικος Αφάντου
  4. ΚΑΜΠΟΥΡΗ Ζωή του Εμμανουήλ, κάτοικος Αφάντου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (166 )

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΑΤΣΕΛΑ Ελένη του Χαρίσιου , κάτοικος Αφάντου
  2. ΚΑΨΑΛΑΣ Σπυρίδων του Γεωργίου , κάτοικος Αφάντου
  3. ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ Αθανάσιος του Ελευθερίου, κάτοικος Αφάντου
  4. ΚΟΙΛΙΑ Ιωάννα του Ελευθερίου, κάτοικος Αφάντου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ Φίλιππος του Παναγιώτη, κάτοικος Αφάντου
  2. ΚΟΥΜΝΑΚΗ Δέσποινα του Γεωργίου, κάτοικος Αφάντου
  3. ΚΡΗΤΙΚΟΣ Αντώνιος του Εμμανουήλ, κάτοικος Αφάντου
  4. ΚΡΗΤΙΚΟΣ Ιπποκράτης του Παναγιώτη, κάτοικος Αφάντου

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (167 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΑΣΤΗ Χριστίνα – Δέσποινα του Λουκά – Ελευθέριου, κάτοικος Αφάντου
  2. ΜΑΥΡΙΚΟΣ Κωνσταντίνος του Γεωργίου, κάτοικος Αφάντου
  3. ΜΑΧΡΑΜΑΣ Γεώργιος του Μιχαήλ,κάτοικος Αφάντου
  4. ΜΕΛΕΞΕΝΗ Δέσποινα – Ραφαέλα του Ελευθερίου, κάτοικος Αφάντου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΙΧΑΛΑ Αναστασία του Γεωργίου, κάτοικος Αφάντου
  2. ΜΟΣΧΟΥΣ Αναστασία του Γεωργίου, κάτοικος Αφάντου
  3. ΜΟΣΧΟΥΣ Παναγιώτης του Μιχαήλ, κάτοικος Αφάντου
  4. ΜΠΑΚΙΡΗΣ Βασίλειος του Ιωάννη, κάτοικος Αφάντου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (168)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ Ανδρέας – Βασίλειος του Ιωάννη, κάτοικος Αφάντου
  2. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Καθολική του Νικολάου, κάτοικος Αφάντου
  3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ Δέσποινα του Παναγιώτη, κάτοικος Αφάντου
  4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Ιωάννης του Φλουρίου, κάτοικος Αφάντου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ Γεώργιος του Κυριάκου – Μόδεστου, κάτοικος Αφάντου
  2. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Αντώνιος του Κυριάκου, κάτοικος Αφάντου
  3. ΠΑΠΑΝΘΙΜΟΥ Δέσποινα του Αναστασίου, κάτοικος Αφάντου
  4. ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ Ελένη του Παύλου, κάτοικος Αφάντου

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (169)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΕΤΡΑΚΗΣ Σταμάτιος – Παντελεήμων του Γεωργίου, κάτοικος Αφάντου
  2. ΠΙΤΣΗ Μαρία του Γεωργίου, κάτοικος Αφάντου
  3. ΠΟΛΙΤΗΣ Ανδρέας του Βασιλείου και της Μαρίας, κάτοικος Αφάντου
  4. ΠΟΥΛΗ Αναστασία – Σωτηρία του Ιωάννη, κάτοικος Αφάντου

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΥΛΩΝΙΤΗ Τσαμπίκα – Σωτηρία του Γεωργίου, κάτοικος Αφάντου
  2. ΠΥΡΓΙΟΓΛΗΣ Ιωάννης του Λουκά και της Ελένης, κάτοικος Αφάντου
  3. ΡΕΚΑΤΣΙΝΑ Κατερίνα – Ελευθερία του Δημητρίου, κάτοικος Αφάντου
  4. ΣΕΝΤΗΣ Γεώργιος του Αναστασίου, κάτοικος Αφάντου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΦΑΝΤΟΥ (170)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΤΣΑΒΑΡΗΣ Βασίλειος του Γεωργίου – Σωτηρίου, κάτοικος Αφάντου
  2. ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗ Βαρβάρα του Σπυρίδωνος, κάτοικος Αφάντου
  3. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ Αικατερίνη του Κωνσταντίνου, κάτοικος Αφάντου
  4. ΤΣΟΥΡΔΙΟΥ Βασίλειος του Γεωργίου, κάτοικος Αφάντου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΦΑΣΑΚΗΣ Γεώργιος του Δημητρίου, κάτοικος Αφάντου
  2. ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ Αντώνιος του Νικολάου, κάτοικος Αφάντου
  3. ΦΙΛΙΠΠΟΥ Αναστασία του Δημητρίου, κάτοικος Αφάντου
  4. ΦΩΤΑΡΑ Καθολική του Κυριάκου, κάτοικος Αφάντου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ (171 )

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΔΟΥΚΙΣΣΗ Εστέλ του Δημητρίου, κάτοικος Αρχίπολης
  2. ΙΣΚΑΣ Μιχαήλ του Βασιλείου, κάτοικος Αρχίπολης
  3. ΚΑΛΟΥΔΗΣ Φίλιππος του Γεωργίου, κάτοικος Αρχίπολης
  4. ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ Μελίνα – Μικαέλα του Μιχαήλ, κάτοικος Αρχίπολης

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΕΦΑΛΑΣ Νικόλαος του Χαράλαμπου, κάτοικος Αρχίπολης
  2. ΚΟΥΦΑΛΑΚΗ Ελευθερία του Αντωνίου, κάτοικος Αρχίπολης
  3. ΚΡΕΚΟΥΚΙΑΣ Δημήτριος – Παντελεήμων του Ιωάννη ,κάτοικος Αρχίπολης
  4. ΜΑΚΡΗ Δημητρία του Σάββα, κάτοικος Αρχίπολης

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Αφάντου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ (172 )

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΑΛΛΑΣ Βλάσιος του Μιχαήλ, κάτοικος Αρχίπολης
  2. ΠΑΠΑΝΘΙΜΟΥ Ειρήνη – Τσαμπίκα του Σταύρου, κάτοικος Αρχίπολης
  3. ΠΟΤΗΡΗ Κωνσταντίνα του Τσαμπίκου, κάτοικος Αρχίπολης
  4. ΣΑΛΑΚΕΝΟΣ Θωμάς του Ιωάννη, κάτοικος Αρχίπολης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ελευθέριος του Παναγιώτη, κάτοικος Αρχίπολης
  2. ΣΤΕΛΛΑ Ειρήνη του Παναγιώτη, κάτοικος Αρχίπολης
  3. ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ Βασιλεία του Ιωάννη,κάτοικος Αρχίπολης
  4. ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ Εμμανουήλ του Στέργου, κάτοικος Αρχίπολης

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ιαλυσού

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (173 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΛΥΦΑΝΤΗ Αικατερίνη – Τσαμπίκα του Γεωργίου, κάτοικος Ιαλυσού, Διαγόρα 20
  2. ΑΜΠΕΛΑ Κωνσταντίνα του Ιωάννη, κάτοικος Ιαλυσού, Σωτήρος 168
  3. ΑΝΑΝΙΑΣ Τσαμπίκος του Μελετίου, κάτοικος Ιαλυσού, Ιερού Λόχου 6Α
  4. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ Ζαχαρίας του Ανδρέα, κάτοικος Ιαλυσού, Σπετσών 11

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Θεόδωρος του Σωτηρίου, κάτοικος Ιαλυσού, οδός Φιλερήμου
  2. ΑΤΣΑΣ Αντώνιος του Νικολάου, κάτοικος Ιαλυσού, Αργυρόκαστρου 13
  3. ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗ Άννα του Εμμανουήλ,κάτοικος Ιαλυσού, Σωτήρος 62Α
  4. ΒΕΖΟΥΛΗ Γιορίντα του Θωμά, κάτοικος Ιαλυσού, Κομνηνών 18

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ιαλυσού

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (174 )

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΓΙΑΛΛΟΥΣΗ Ειρήνη του Κωνσταντίνου, κάτοικος Ιαλυσού, Μυρτενής 20
  2. ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Παρασκευάς του Νικολάου, κάτοικος Ιαλυσού, Κυβιπής 1
  3. ΓΙΩΡΓΙΟΥ Μαριέττα του Γεωργίου, κάτοικος Ιαλυσού, Άνοιξης 6-8
  4. ΓΚΛΑΒΑΣ Σάββας του Αθανασίου, κάτοικος Ιαλυσού, Ιερού Λόχου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΓΚΟΡΙΤΣΑ Μανιόλα του Βασίλη, κάτοικος Ιαλυσού, Καλύμνου 1
  2. ΔΑΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σταύρος του Γεωργίου, κάτοικος Ιαλυσού, οδός Μυκηνών
  3. ΔΑΝΟΥΣΗ Δέσποινα του Δημοσθένη, κάτοικος Ιαλυσού, Λεωφόρος Ηρακλειδών 347
  4. ΔΡΑΚΟΥ Εμμανουήλ του Γεωργίου, κάτοικος Ιαλυσού, Μακρυγιάννη 6

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ιαλυσού

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (175 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Βασιλική του Δημητρίου, κάτοικος Ιαλυσού, Ν. Μακρή 11
  2. ΘΩΜΟΥ Κωνσταντίνος του Ιωάννη, κάτοικος Ιαλυσού, Ευριδίκης 5
  3. ΙΩΑΝΝΟΥ Βαλασία του Γεωργίου, κάτοικος Ιαλυσού, Αλ. Παπαναστασίου 10
  4. ΚΑΒΑΛΛΙΕΡΟΣ Ανδρέας του Γαβριήλ, κάτοικος Ιαλυσού, Δημοκρατίας 74

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΑΒΟΥΡΑ Ζαφείρα – Μαριέττα του Εμμανουήλ, κάτοικος Ιαλυσού, Ελ. Βενιζέλου
  2. ΚΑΪΛΛΗ Χαβά του Ιχσάν, κάτοικος Ιαλυσού, οδός Πύρρας
  3. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Μιχαήλ του Δημητρίου, κάτοικος Ιαλυσού, Πλάτωνος 23
  4. ΚΑΝΕΛΛΟΣ Γεώργιος του Σπυρίδωνα – Ιακώβου, κάτοικος Ιαλυσού, Λεωφ. Ηρακλειδών 182

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ιαλυσού

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (176 )

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΑΡΕΚΛΑΣ Μάρκος του Νικολάου, κάτοικος Ιαλυσού, Παρ. Ηρακλειδών
  2. ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ Αναστάσιος του Μιλτιάδη, κάτοικος Ιαλυσού, Ακουσίλαου 6
  3. ΚΙΟΥΡΔΗ Μαρία του Στέργου, κάτοικος Ιαλυσού, Θεμιστοκλέους 14
  4. ΚΟΚΚΑ Ευαγγελία του Βασιλείου, κάτοικος Ιαλυσού, Δωρητών 1

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΛΑΔΙΤΗ Χρυσοκοκόνα του Λαζάρου, κάτοικος Ρόδου
  2. ΚΙΟΥΚΙΟΥΚΑΛΗ Ειρήνη του Γεωργίου, κάτοικος Ιαλυσού,
  3. ΚΕΦΑΛΑΣ Αλέξανδρος του Γεωργίου, κάτοικος Ιαλυσού,
  4. ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ Ιωάννης του Παναγιώτη, κάτοικος Ιαλυσού, Φερενίκης

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ιαλυσού

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (177 )

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΟΝΣΟΥΛΑΣ Γεώργιος του Χρήστου, κάτοικος Ιαλυσού, Ιερού Λόχου 38
  2. ΚΟΝΤΑΚΗ Ειρήνη – Μαργαρίτα του Ανάργυρου, κάτοικος Ιαλυσού, Λεωφ. Ηρακλειδών 12Α
  3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης του Ηλία, κάτοικος Ιαλυσού, Λεωφ. Ηρακλειδών 2Α
  4. ΚΟΥΚΟΥΡΑ Ειρήνη του Γεωργίου, κάτοικος Ιαλυσού, Πάροδος Ηρακλειδών

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΟΥΛΑΟΥΖΙΔΗΣ Κωνσταντίνος του Σωτηρίου, κάτοικος Ιαλυσού, Δημοκρίτου 1
  2. ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ Σάββας του Παύλου, κάτοικος Ιαλυσού,
  3. ΚΟΥΜΛΕΛΗΣ Βασίλειος του Γεωργίου, κάτοικος Ιαλυσού,
  4. ΚΟΥΡΑΝΟΣ Κωνσταντίνος του Θεοδώρου, κάτοικος Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ιαλυσού

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (178 )

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ευαγγελία του Χρήστου, κάτοικος Κρεμαστής
  2. ΚΩΣΤΑΛΙΑ Ελισάβετ – Έλλη του Κωνσταντίνου, κάτοικος Ιαλυσού, Φιλερήμου 59
  3. ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Μιχαήλ του Εμμανουήλ, κάτοικος Μαριτσών
  4. ΛΙΤΣΚΟΛΛΑΡΙ Μιρέλα του Λάζη, κάτοικος Ιαλυσού, Λεωφόρος Ηρακλειδών 4

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΛΟΥΡΙΔΑ Χαρίκλεια – Μαρία του Μιχαήλ, κάτοικος Ρόδου, οδός Μανδηλαρά 3
  2. ΜΑΓΙΑΦΗΣ Βάλσαμος – Άγγελος του Μιχαήλ, κάτοικος Ιαλυσού, τέρμα Ακροπόλεως
  3. ΜΑΓΚΑΝΙΩΤΗΣ Αναστάσιος – Στυλιανός του Ευάγγελου, κάτοικος Ιαλυσού, λεωφ. Ηρακλειδών
  4. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Εμμανουήλ του Ιωάννη, κάτοικος Ρόδου, Λισσαβώνας 3

 

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ιαλυσού

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (179 )

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΕΡΤΣΑΡΗΣ Αριστείδης του Μιχαήλ, κάτοικος Ιαλυσού
  2. ΜΙΑΟΥΛΗ Αγγελική – Εύχαρις του Κωνσταντίνου, κάτοικος Ιαλυσού, Σωτήρος 58Γ
  3. ΜΟΝΤΙΑΔΗ Αναστασία του Ανδρέα, κάτοικος Ιαλυσού, Ιξιάς 88
  4. ΜΠΟΡΜΠΟΚΗΣ Ιωάννης του Χρήστου, κάτοικος Ιαλυσού, Λεωφόρος Ηρακλειδών

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΠΟΥΖΗ Αθηνά του Μιχάλη, κάτοικος Ιαλυσού, οδός Ηρώως Στε. 15
  2. ΝΑΚΟΣ Αριστείδης του Αθανασίου, κάτοικος Ιαλυσού, οδός Μυκηνών
  3. ΝΑΤΣΙΚΑ Χριστίνα του Κωνσταντίνου, κάτοικος Ιαλυσού, Διαγόρα 9
  4. ΝΕΣΓΟΣ Αντώνιος του Γεωργίου, κάτοικος Ιαλυσού, Καλλιπάτειρας 4

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ιαλυσού

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (180 )

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ Μαρία του Εμμανουήλ, κάτοικος Ιαλυσού, οδός Άρη Βελουχιώτη
  2. ΠΑΓΑΝΗΣ Κωνσταντίνος του Γεωργίου, κάτοικος Ιαλυσού, Καλλιπάτειρας 2
  3. ΠΑΚΑΚΗΣ Αλέξανδρος του Ελευθερίου, κάτοικος Ιαλυσού, Μάρκου Μπότσαρη 17
  4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Κατερίνα του Αλέξανδρου, κάτοικος Ιαλυσού, Ιερού Λόχου 8-10

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία του Ανδρέα, κάτοικος Ιαλυσού, Ηρακλειδών 8Α
  2. ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ Μαρία του Ιωάννη, κάτοικος Ιαλυσού, Αχαιών 2
  3. ΠΑΠΑΓΟΥΡΑΣ Δημήτριος του Μιχαήλ, κάτοικος Ιαλυσού, οδός Ακροπόλεως
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μιχαήλ του Εμμανουήλ, κάτοικος Ιαλυσού, Ηφαίστου 14

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ιαλυσού

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (181 )

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΗΔΙΑΚΗΣ Τσαμπίκος – Χρυσοβαλάντης του Σταύρου, κάτοικος Ιαλυσού, Ηρακλειδών 306
  2. ΠΗΛΙΟΥ Φαίδρα – Μαρία του Μιχαήλ, κάτοικος Ιαλυσού, Ανοίξεως 34
  3. ΠΟΛΙΤΗ Μιχαηλίτσα του Νομικού, κάτοικος Ιαλυσού, Ηρακλειδών 2
  4. ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Χαράλαμπου, κάτοικος Ιαλυσού, Φιλερήμου 9

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΡΗΓΑΚΟΣ Σπυρίδων – Τσαμπίκος του Άγγελου, κάτοικος Ιαλυσού, Λ. Ελευθερίας 23
  2. ΡΟΔΙΤΗ Έλλη του Δημητρίου, κάτοικος Ιαλυσού, οδός Ελ. Βενιζέλου
  3. ΣΑΡΡΗ Αγγελική του Ευαγγέλου, κάτοικος Ιαλυσού, οδός Φιλερήμου
  4. ΣΙΒΡΗΣ Γεώργιος του Ανάργυρου, κάτοικος Ιαλυσού, Σωτήρος 16

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ιαλυσού

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (182 )

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΣΤΑΣΙΝΟΣ Ευστάθιος του Διαμαντή, κάτοικος Ιαλυσού, Μάρκου Μπότσαρη 3
  2. ΣΤΑΥΡΑΣ Σεβαστιανός του Γαβριήλ, κάτοικος Ιαλυσού, Ηφαίστου 16
  3. ΣΤΑΥΡΗ Μαρία του Ιωάννη, κάτοικος Ιαλυσού, Ηρακλειδών 8
  4. ΣΩΤΗΡΑΚΗ Ελένη του Μιχαήλ, κάτοικος Ιαλυσού, Παρ. Δημοκρατίας 12

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΤΕΜΕΡΖΗΣ Νικόλαος – Φανούριος του Σάββα, κάτοικος Ιαλυσού, Σωτήρος 76
  2. ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας του Βαλεντίνου, κάτοικος Ιαλυσού, 9ης Μαΐου 34
  3. ΤΟΠΑΛΙΔΗ Χριστίνα του Παναγιώτη, κάτοικος Ιαλυσού, οδός Πρωτογένους
  4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Σεβαστή του Μιχαήλ, κάτοικος Ιαλυσού, Αριστείδου 2

 

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ιαλυσού

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΑΛΥΣΟΥ (183 )

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ Εμμανουήλ του Φιλήμονα, κάτοικος Ιαλυσού, Ακροπόλεως 3
  2. ΤΣΟΚΟΣ Δημήτριος του Αναστασίου, κάτοικος Ιαλυσού, Ηλιάδων 1
  3. ΦΑΚΑ Ευθυμία του Γεωργίου, κάτοικος Ιαλυσού, Θεμιστοκλέως 16
  4. ΦΑΝΑΡΗ Έμμυ του Νικολάου, κάτοικος Ιαλυσού, Ηρακλειδών 14

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΦΩΤΑΡΑ Αικατερίνη του Δημητρίου, κάτοικος Ιαλυσού, Καστελλοριζιών 64
  2. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ειρήνη του Αντωνίου, κάτοικος Ιαλυσού, Αγίου Νικολάου 9
  3. ΧΑΛΚΙΑΣ Σταμάτης – Μιχαήλ του Κωνσταντίνου, κάτοικος Ιαλυσού, οδός Θεμιστοκλέους
  4. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γεώργιος του Μιχαήλ, κάτοικος Ιαλυσού, Λεωφ. Ελευθερίας 155

 

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (184)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΑ ΦΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ
  3. ΑΝΤΩΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ
  4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

κάτοικοι Καλυθιών Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ
  2. ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
  3. ΒΟΓΔΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
  4. ΓΙΑΝΝΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ

κάτοικοι Καλυθιών Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (185)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΔΕΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑΣ
  2. ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ
  3. ΔΗΜΗΤΡΑΔΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
  4. ΖΟΥΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

κάτοικοι Καλυθιών Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΙΑΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΣ
  2. ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ
  3. ΚΑΦΕΤΖΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΟΣΧΟΥΛΑΣ
  4. ΚΑΦΟΥΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ

κάτοικοι Καλυθιών Ρόδο

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (186)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΕΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΟΣΧΟΥΛΑΣ
  2. ΚΕΡΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  3. ΚΕΣΕΡΤΖΗ ΣΕΜΙΧΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΑΙΣΙΛΙΕ-ΜΑΡΘ
  4. ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΛΓΑΣ

κάτοικοι Καλυθιών Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΟΝΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  2. ΚΟΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ
  3. ΚΥΡΙΑΖΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
  4. ΛΑΜΠΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ

κάτοικοι Καλυθιών Ρόδου

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (187)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΑΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑΣ
  2. ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΣ
  3. ΜΟΣΧΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΣ
  4. ΝΙΚΟΛΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

κάτοικοι Καλυθιών Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΝΙΚΟΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑΣ
  2. ΝΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΤΟΥ ΘΟΔΩΡΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ
  3. ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΤΑΚΜΑΡ
  4. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ-Μ.

κάτοικοι Καλυθιών Ρόδου

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (188)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΕΤΤΑΣ
  2. ΣΑΒΒΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
  3. ΣΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΚΛΕΝΤΑ-ΜΑΡΙ
  4. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΛΓΑΣ

κάτοικοι Καλυθιών Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΣΠΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
  2. ΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ
  3. ΣΥΜΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΥΛΑΣ
  4. ΣΦΗΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ

κάτοικοι Καλυθιών Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ (189)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ
  2. ΤΟΚΟΥΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
  3. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΖΩΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΟΥΕΝΤΥ-ΜΑΙΡ
  4. ΤΣΕΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΑΡΡΕΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

κάτοικοι Καλυθιών Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΤΣΙΑΤΗ ΜΙΜΟΖΑ ΤΟΥ ΠΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
  2. ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ
  3. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗΣ
  4. ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

κάτοικοι Καλυθιών Ρόδου

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ (190)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΝΔΡΙΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΔΟΞΙΑΣ
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΕΜΙΔΟΣ
  3. ΑΤΤΙΤΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ
  4. ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΜΟΝΙΑΣ

κάτοικοι Κοσκινού Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΓΕΩΡΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΔΡΟΣΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  2. ΖΩΑΝΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
  3. ΗΛΙΑΔΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
  4. ΚΑΚΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

κάτοικοι Κοσκινού Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ (191)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΚΑΛΙΝΑΣ
  2. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ
  3. ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
  4. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ       ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΙΤΗΣ

κάτοικοι Κοσκινού Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
  2. ΛΑΟΥΝΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΑΙΔΡΑΣ
  3. ΛΟΙΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
  4. ΜΑΓΚΑΦΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΕΛΑΝΙΑΣ

κάτοικοι Κοσκινού Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ (192)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΑΝΩΛΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΩΣΙΑΣ
  2. ΜΑΝΩΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ
  3. ΜΟΛΟΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
  4. ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ

κάτοικοι Κοσκινού Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ
  2. ΝΤΙΝΟΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΑΣ
  3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΥΛΑΣ
  4. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΛΑΣΙΑΣ

κάτοικοι Κοσκινού Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ (193)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΡΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
  2. ΡΕΠΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗΣ
  3. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
  4. ΣΤΑΠΠΑΣ ΝΟΜΙΚΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

κάτοικοι Κοσκινού Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
  2. ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
  3. ΤΣΑΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΜΟΝΙΑΣ
  4. ΦΩΤΟΥΛΗ ΔΙΑΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

κάτοικοι Κοσκινού Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΨΙΝΘΟΥ (194)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΦΑΝΤΕΝΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
  2. ΓΑΛΑΝΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ
  3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΡΑΝΣΟΥΑΖ-Π.
  4. ΙΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ

κάτοικοι Ψινθου Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΑΛΙΟΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΥΣΗΣ-ΑΙΚ.
  2. ΚΗΡΥΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΙΧΑΛΙΑΣ
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΤΟΜΝΙΚΗΣ
  4. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

κάτοικοι Ψινθου Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καλλιθέας

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΨΙΝΘΟΥ (195)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΡΟΔΙΑΣ
  2. ΜΠΑΤΕΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΦΗΜΙΑΣ
  3. ΜΠΟΡΡΟΜΕΟ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΛΟΥΙΤΖΙ ΚΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
  4. ΜΠΡΟΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

κάτοικοι Ψίνθου Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΟΡΦΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
  2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑΣ
  3. ΣΑΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ
  4. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

κάτοικοι Ψίνθου Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΟΡΩΝΗΣ (196)

 

         ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΞΑΝΘΟΥΛΛΑΣ
  2. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΟΥΛΛΑΣ
  3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ
  4. ΑΝΤΩΝΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ

κάτοικοι Σορωνής Ρόδου

   ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
  2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
  3. ΓΙΑΚΟΥΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  4. ΚΟΥΤΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

κάτοικοι Σορωνής Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΟΡΩΝΗΣ (197)

 

     ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
  2. ΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΙΤΤΩΡΙΑΣ
  3. ΛΑΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ
  4. ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

κάτοικοι Σορωνής Ρόδου

   ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΞΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΡΑΤΖΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ
  2. ΠΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ-ΒΙΚΤ.
  3. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
  4. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

κάτοικοι Σορωνής Ρόδου

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΟΡΩΝΗΣ (198)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΟΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
  2. ΠΟΤΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
  3. ΠΟΥΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
  4. ΡΟΥΣΕΤΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΛΩΡΑΣ

κάτοικοι Σορωνής Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ
  2. ΣΤΑΘΑΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ
  3. ΤΕΡΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
  4. ΤΟΜΑΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ

κάτοικοι Σορωνής Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ (199)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΡΓΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑΣ
  2. ΙΣΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΛΣΑΜΙΝΑΣ
  3. ΚΑΖΟΥΛΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ
  4. ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ

κάτοικοι Απολλώνων Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΑΧΡΑΜΑΣ ΖΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΖΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟΥΛΑΣ
  2. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΡΙΜΗΣ
  3. ΜΟΥΣΤΑΚΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
  4. ΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ

κάτοικοι Απολλώνων Ρόδου

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ (200)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΞΟΥΛΕΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ
  2. ΠΑΛΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ
  3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΙΩΑΝΝΑΣ
  4. ΠΑΝΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ

κάτοικοι Απολλώνων Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ
  2. ΠΕΖΟΥΒΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
  3. ΠΙΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
  4. ΠΙΣΣΑ ΜΙΧΑΛΙΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

κάτοικοι Απολλώνων Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΔΙΜΥΛΙΑΣ (201)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΛΑΦΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΕ
  2. ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΙΛΧΕΜΙΝΑΣ-Μ.
  3. ΓΑΖΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑΣ
  4. ΠΑΡΤΣΑΚΟΥΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΑΝΗΣ

κάτοικοι Διμυλιάς Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΣΚΟΥΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΣ
  2. ΤΟΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
  3. ΧΑΤΖΗΜΑΝΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
  4. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ

κάτοικοι Διμυλιάς Ρόδου

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΔΙΜΥΛΙΑΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ (202)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΒΕΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
  2. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΘΟΥΛΑΣ
  3. ΓΚΟΥΓΚΟΥΝΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ
  4. ΘΥΡΙΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

κάτοικοι Αγ. Ελεούσας Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΕΦΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ
  2. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
  3. ΠΑΡΔΑΚΑ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ
  4. ΠΑΡΔΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

κάτοικοι Αγ. Ελεούσας Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ (203)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΔΙΑΚΑΚΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
  2. ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
  3. ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΣ
  4. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ

κάτοικοι Καλαβαρδων Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
  2. ΣΥΚΙΩΤΗ ΠΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
  3. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ
  4. ΜΑΡΟΥΛΛΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ

κάτοικοι Καλαβαρδων Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΛΑΤΑΝΙΩΝ (204)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΑΛΛΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ
  2. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑΣ
  3. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
  4. ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

κάτοικοι Πλατανιων Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΕΤΡΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
  2. ΠΟΥΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ
  3. ΠΟΥΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  4. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ

κάτοικοι Πλατανιων Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΑΛΑΚΟΥ (205)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΛΕΞΙΑΣ
  2. ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
  3. ΚΑΖΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
  4. ΚΑΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

κάτοικοι Σαλάκου Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΣΠΑΣΙΑΣ
  2. ΚΑΡΙΚΑ ΖΑΝΕΤΤΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΟΣΧΟΥΛΑΣ
  3. ΚΟΡΚΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
  4. ΚΟΣΚΙΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΕΤΤΑΣ

κάτοικοι Σαλάκου Ρόδου

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΑΛΑΚΟΥ (206)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗΣ
  2. ΠΑΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ
  3. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
  4. ΠΕΤΑΥΡΑΚΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ

κάτοικοι Σαλάκου Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
  2. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
  3. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ
  4. ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ

κάτοικοι Σαλάκου Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΦΑΝΩΝ (207)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΡΦΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ
  2. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
  3. ΖΕΡΒΑΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ
  4. ΙΑΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΑΝΗΣ

κάτοικοι Φανών Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ
  2. ΚΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ
  3. ΚΑΡΑΜΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ
  4. ΛΕΣΣΗ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗΣ

κάτοικοι Φανών Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καμείρου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΦΑΝΩΝ (208)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
  2. ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
  3. ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΓΕΤΤΑΣ
  4. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ

κάτοικοι Φανών Ρόδου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
  2. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΣΗΜΕΝΑΣ
  3. ΣΟΥΡΒΑΝΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΛΑΣΙΑΣ
  4. ΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ

κάτοικοι Φανών Ρόδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λινδίων

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΙΝΔΟΥ (209)

         ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αναστασιάδης Αναστάσιος του Γεωργίου και της Μαρουλίτσας, κάτοικος Λίνδου
  2. Αποστολά Φαίδρα του Ιωάννη και της Μαριέττας, κάτοικος Λίνδου
  3. Γανωτάκη Αικατερίνη του Χριστοφόρου και της Δημητρίας , κάτοικος Λίνδου
  4. Δεματά Αθανασία του Γεωργίου και της Αγγελικής, κάτοικος Λίνδου

   ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Διάκουλα Δέσποινα του Βασιλείου και της Παναγιώτας, κάτοικος Λίνδου
  2. Δουλγάρογλου Χαρίλεια του Ηλία και της Αναστασίας, κάτοικος Λίνδου
  3. Ιακωβίδης Ιάκωβος του Κων/νου και της Βαλασίας, κάτοικος Λίνδου

4 Καραμαρίτης Γεώργιος του Ευαγγέλου και της Μαριέττας,κάτοικος Λίνδου

 

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λινδίων

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΙΝΔΟΥ (210)

         ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κελεπέρα Τσαμπίκα του Ιωάννη και της Φλώρας , κάτοικος Λίνδου

2.Κολιάης Αθανάσιος του Απόστολου και της Μαρίας κάτοικος Λίνδου

  1. Λαζαράκη Μαρία του Γεωργίου και της Βαλασίας , κάτοικος Λίνδου
  2. Λάμπη Τσαμπίκα του Αναστασίου και της Ευφροσύνης , κάτοικος Λίνδου

   ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μακρής Παναγιώτης του Αλέξανδρου και της Φλώρας, κάτοικος Λίνδου
  2. Μαυρίκος Μιχαήλ του Βασιλείου και της Βαλασίας, κάτοικος Λίνδου
  3. Μίγκου Φαίδρα του Κων/νου και της Αναστασίας, κάτοικος Λίνδου

4 Ντονικιάν Μαρία του Νουμπάρ και της Σμαράγδας,κάτοικος Λίνδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λινδίων

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΙΝΔΟΥ (211)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Παγώνης Ιωάννης του Νικολάου και της Παρασκευής , κάτοικος Λίνδου
  2. Πάλλα Παναγιώτα του Στεφάνου και της Σμαράγδας κάτοικος Λίνδου
  3. Παπαποστόλου Ευαγγελία του Γεωργίου και της Αναστασίας, κάτοικος Λίνδου
  4. Πουλής Γεώργιος του Αχμέτ και της Ουμαχάν, κάτοικος Λίνδου

   ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Σαββαίδης Νικόλαος του Κων/νου και της Αννας, κάτοικος Λίνδου
  2. Σομπακάρ Βιτάλης του Ολεξάντρ και της Όλγας, κάτοικος Λίνδου
  3. Ταργάκη Πελαγία του Χρήστου και της Βαλασίας, κάτοικος Λίνδου

4   Ταχήρ Νουριέ του Μεμέτ και της Γκιονούλ,κάτοικος Λίνδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λινδίων

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΛΑΘΟΥ (212)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Βασιλάκη Χρυσάνθη του Τσαμπίκου και της Πολυξένης , κάτοικος Καλάθου
  2. Γαλανού Μαρία του Φωτίου και της Ελένης κάτοικος Καλάθου
  3. Κανύχης Στέφανος του Γεωργίου και της Κλεάνθης, κάτοικος Καλάθου
  4. Λουκαράς Εμμανουήλ του Λουκά και της Μαρίας, κάτοικος Καλάθου

   ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μαρίνου Τσαμπίκα- Νομική του Μιχαήλ και της Μιχαλίας, κάτοικος Καλάθου
  2. Πακκίδης Ιωάννης του Παύλου και της Ελένης, κάτοικος Καλάθου
  3. Σακκά Ελευθερία του Αθανασίου και της Βασιλικής, κάτοικος Καλάθου

4 . Τσικόλας Κυριάκος του Νικολάου και της Ελένης,κάτοικος Καλάθου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λινδίων

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΕΡΜΩΝ (213)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αντωναράκη Δέσποινα του Εμμανουήλ και της Παρασκευής , κάτοικος Λαέρμων
  2. Γιακουμάκη Αγάθη του Βασιλείου και της Μαρίας κάτοικος Λαέρμων
  3. Καλογερής Σάββας του Ιωάννη και της Μαρίας, κάτοικος Λαέρμων
  4. Κουφός Αντώνιος του Κων/νου και της Στεργούλας, κάτοικος Λαέρμων

   ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μόσχου Γεώργιος του Νικήτα και της Σταυρούλας , κάτοικος Λαέρμων
  2. Λάρου Αννα του Αντωνίου και της Τσαμπίκας, κάτοικος Λαέρμων
  3. Κουτσομανώλη Κων/να του Φιλίππου και της Δέσποινας , κάτοικος Λαέρμων

4 . Καττούση Γεωργίου του Εμμανουήλ και της Αννας,κάτοικος Λαέρμων

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λινδίων

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΕΡΜΩΝ (214)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ορφανός Αντώνιος του Ανέστη και της Χρυσής , κάτοικος Λαέρμων
  2. Παπαδούλης Σταμάτιος του Δημητρίου και της Βαλασίας, κάτοικος Λαέρμων
  3. Πατούνα Σταματία του Αντωνίου και της Χρυσάνθης, κάτοικος Λαέρμων
  4. Πίττας Σάββας του Εμμανουήλ και της Αναστασίας, κάτοικος Λαέρμων

   ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Σαράντη Σεβαστή του Κων/νου και της Μαρίας , κάτοικος Λαέρμων
  2. Στεργάκης Αγαπητός-Μερκούριος του Στέργου και της Μαρίας, κάτοικος Λαέρμων
  3. Τριγένη Διαμαντούλα του Αντωνίου και της Δημητρίας, κάτοικος Λαέρμων

4 . Χατζηκωνσταντάκη Αναστασία του Αυγουστή και της Δέσποινας,κάτοικος Λαέρμων

 

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λινδίων

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΡΔΟΥ (215)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αγριανίδης Αρειστίδης του Ιωάννη και της Ελένης , κάτοικος Λάρδου
  2. Αθανασάκη Γεωργίου του Αλεξίου και της Κυράνιας, κάτοικος Λάρδου
  3. Αμπελάς Μιχαήλ του Κων/νου και της Αννας, κάτοικος Λάρδου
  4. Γαλανού Αναστασία του Γεωργίου και της Μαρίας, κάτοικος Λάρδου

   ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Γιαννούρη Σμαράγδη του Εμμανουήλ και της Δικαίας , κάτοικος Λάρδου
  2. Δερμάτη Δωροθέα του Χρήσου και της Σοφίας, κάτοικος Λάρδου
  3. Διακολουκά Αναστασία του Αργυρίου και της Αγλαίας, κάτοικος Λάρδου

4 . Θαρρενός Αγγελής του Νικολάου και της Παρασκευούλας,κάτοικος Λάρδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λινδίων

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΡΔΟΥ (216)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καζάκης Ελευθέριος του Σάββα και της Φιλίτσας , κάτοικος Λάρδου
  2. Καλανδράνης Σάββας του Νικολάου και της Ειρήνης, κάτοικος Λάρδου
  3. Καντοιμίρης Στέργος του Δανιήλ και της Σοφίας, κάτοικος Λάρδου
  4. Κανύχη Λουκία του Αναστασίου και της Βασιλικής, κάτοικος Λάρδου

   ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καραμαρίτης Ιωάννης του Παναγιώτη και της Τσαμπίκας , κάτοικος Λάρδου
  2. Κασίμη Αναστασία του Θεοδωσίου και της Παναγιώτας, κάτοικος Λάρδου
  3. Καστανίδη Μαρία του Πέρου και της Σοφίας, κάτοικος Λάρδου

4 . Κλωναρίδου Αγγελική του Νικολάου και της Δέσποινας κάτοικος Λάρδου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λινδίων

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΡΔΟΥ (217)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μαρκέτος Αντώνιος του Γεωργίου και της Ιωάννης, κάτοικος Λάρδου
  2. Μαυρίδου Δέσποινα του Ιωάννη και της Ελένης, κάτοικος Λάρδου
  3. Νικηταράς Εμμανουήλ του Πέρου και της Σοφίας, κάτοικος Λάρδου
  4. Παπαδημητρίου Βασιλεία του Παναγιώτη και της Ειρήνης, κάτοικος Λάρδου

                                       ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Παππάς Γεώργιος του Ηλία και της Διαμαντούλας , κάτοικος Λάρδου
  2. Πελέλα Δέσποινα του Ιωάννη και της Αναστασίας, κάτοικος Λάρδου
  3. Στάτη Μαρία του Τσαμπίκου και της Αναστασίας , κάτοικος Λάρδου

4 . Τσαπαλής Δημήτριος του Ιωάννη και της Σοφίας, κάτοικος Λάρδου

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Λινδίων

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΥΛΩΝΑΣ (218)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αντωνακλάς Τσαμπίκος του Γεωργίου και της Μαριέττας, κάτοικος Πυλώνος
  2. Δρακονάκη Σεβαστή του Εμμανουήλ και της Κυριακούλας, κάτοικος Πυλώνος
  3. Καραμαριά Θαρρενή του Λουκά και της Μαριάνθης, κάτοικος Πυλώνος
  4. Κούρτης Γεώργιος του Στέργου και της Κυριακούλας, κάτοικος Πυλώνος

                                       ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Λαδικού Δήμητρα του Ιωάννη και της Παναγιώτας, κάτοικος Πυλώνος
  2. Μαγκαφάκης Γεράσιμος του Παναγιώτη και της Ειρήνης, κάτοικος Πυλώνος
  3. Παπαιωάννου Μαγδαλινή του Μιχαήλ και της Μαρίας, κάτοικος Πυλώνος

4 . Φάκκα Τσαμπίκα του Σάββα και της Χρυσαφίνας, κάτοικος Πυλώνος

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ (219 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.Ακκούρη Σεβαστή του Κανάρη, κάτοικος Γενναδίου

  1. Γεωργατζή Αικατερίνη του Κωνσταντίνου, κάτοικος Γενναδίου
  2. Ζαίρη Ζωή του Ποσειδών,κάτοικος Γενναδίου
  3. Κάπρος Στέργος του Δημητρίου, κάτοικος Γενναδίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αντωναρά Ελευθερία του Εμμανουήλ, κάτοικος Γενναδίου
  2. Κασίμης Χριστόδουλος του Μιχαήλ, κάτοικος Γενναδίου
  3. Κρητικός Βασίλειος του Ζαχαρία ,κάτοικος Γενναδίου
  4. Λεβαντάκης Γεώργιος του Ιωάννη, κάτοικος Μασσάρων

 

 

 

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ (220 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μακρυλλός Γεώργιος του Ηλία, κάτοικος Γενναδίου
  2. Μανωλάκης Γεώργιος του Λάμπρου, κάτοικος Γενναδίου
  3. Μανώλογλου Ειρήνη του Κωνσταντίνου, κάτοικος Γενναδίου
  4. Μπαιράμη Δήμητρα του Γεωργίου, κάτοικος Γενναδίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μπαρμπάκη Δέσποινα-Ειρήνη του Θωμά, κάτοικος Γενναδίου
  2. Μυρσιλής Σπυρίδων του Αχιλλέα, κάτοικος Γενναδίου
  3. Παρασκευάς Γεώργιος του Κωνσταντίνου ,κάτοικος Γενναδίου
  4. Πιλάτος Εμμανουήλ του Παντελέων, κάτοικος Γενναδίο

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ (221 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καρελλά Ευαγγελία του Νικολάου, κάτοικος Απολακκιάς
  2. Αρνικκιού Γεώργιος του Χρήστου, κάτοικος       Απολακκιάς
  3. Κανάρης Αθανάσιος του Εμμανουήλ, κάτοικος       Απολακκιάς
  4. Ζαράρης Δημήτριος του Γεωργίου, κάτοικος Απολακκιά

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καραγιάννη Αθηνά του Μιχαήλ, κάτοικος Απολακκιάς
  1. Διαμαντής Κωνσταντίνος του Γεωργίου, κάτοικος Απολακκιάς
  2. Κρητικός Γεώργιος του Μιχαήλ ,κάτοικος Απολακκιάς
  3. Κουσουρνά Μαρία του Γεωργίου , κάτοικος Απολακκιάς

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ (222)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μακρή Αναστασία του Κωνσταντίνου, κάτοικος Απολακκιάς
  2. Περούλλης Ιωάννης του Ευσταθίου, κάτοικος       Απολακκιάς
  3. Στρεβλός Σάββας του Εμμανουήλ, κάτοικος       Απολακκιάς
  4. Τριανταφύλλου Θεμιστοκλής του Ευσταθίου, κάτοικος       Απολακκιά

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Χαριστής Μιλτιάδης του Γεωργίου, κάτοικος Απολακκιάς
  1. Χατζηγιαννάκη Χρυσάνθη του Αποστόλου, κάτοικος Απολακκιάς
  2. Χούλλης Χρήστος-Νεκτάριος του Ελευθερίου ,κάτοικος Απολακκιάς
  3. Χριστοδούλου Δημήτριος του Νικολάου , κάτοικος Απολακκιάς

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΡΝΙΘΑΣ (223)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ασπρής Φιλήμων του Χαράλαμπου, κάτοικος Αρνίθας
  2. Ζαχαροπούλου Νίκη-Χριστίνα του Γεωργίου, κάτοικος       Αρνίθας
  3. Κώστας Θωμάς του Ευσταθίου, κάτοικος Αρνίθας
  4. Λέργου Αμαραντη του Ηλία, κάτοικος Αρνίθας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μανουσάκης Φώτιος του Εμμανουήλ, κάτοικος Αρνίθας
  1. Ομέρ Χριστίνα του Ευθυμίου, κάτοικος Αρνίθας
  2. Πόκκιας Νεκτάριος του Φιλήμων ,κάτοικος Αρνίθας
  3. Σάρλης Νικόλαος του Γεωργίου , κάτοικος Αρνίθας

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ (224)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αγγελής Αθανάσιος του Στέργου, κάτοικος Ασκληπειού
  2. Αλεξίου Μαρία του Γεωργίου, κάτοικος Ασκληπειού
  3. Αμάδης Γεώργιος – Νεκτάριος του Αγαπητού, κάτοικος Ασκληπειού
  4. Αντριά Σεβαστή του Εμμανουήλ, κάτοικος Ασκληπειού

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Γαιτάνος Στέργος του Χρήστου , κάτοικος Ασκληπειού
  1. Γεωργά Αντριάννα του Τσαμπίκου, κάτοικος Ασκληπειού
  2. Ζανεττούλλη Ειρήνη του Δημητρίου ,κάτοικος Ασκληπειού
  3. Λαουδίκος Πέτρος του Ιωάννη , κάτοικος Ασκληπειού

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ (225)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Νικολαίδης Αλέξανδρος του Χουρμουζη, κάτοικος Ασκληπειού
  2. Παπαβασιλείου Αλέξιος του Σταματίου, κάτοικος       Ασκληπειού
  3. Παπαεμμανουήλ Βαγιανή του Αντωνίου, κάτοικος       Ασκληπειού
  4. Στεργάκη Κυρανιά του Αγαπητού, κάτοικος       Ασκληπειού

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Στουπάκη Μαρία του Σωτηρίου , κάτοικος Ασκληπειού
  1. Χαραλάμπους Αχιλλέας του Μιχαήλ, κάτοικος Ασκληπειού
  2. Χατζηζαχαρίου Σταμάτιος του Ζαχαρία ,κάτοικος Ασκληπειού
  3. Χατζημανώλη Ειρήνη του Ελευθερίου , κάτοικος Ασκληπειού

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΒΑΤΙΟΥ (226)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καμπούρης Τηλέμαχος του Ιωάννη, κάτοικος Ρόδου, Εθνικής Αντιστάσεως 84
  2. Νικηταράς Νικήτας του Αθανασίου, κάτοικος       Ρόδου, Βερολίνου 13
  3. Παρδαλού Μαρία του Νικολάου, κάτοικος Βατίου
  4. Παπαγεωργίου Χρυσοβαλάντης Ιωάννης του Σταύρου, κάτοικος Βατίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Παπαγεωργίου Στεργούλα του ΜΙχαήλ , κάτοικος Ρόδου, Παύλου Μελά 84
  1. Χατζηκώστα Μαρία του Μιχαήλ, κάτοικος Βατίου
  2. Αλ χουρι Ιωσήφ του Μπαργουμ ,κάτοικος Βατίου
  3. Μαστρογιάννη Μαρία του Γεωργίου , κάτοικος Ρόδου, Ενόπλων Δυνάμεων 29

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΙΣΤΡΙΟΥ (227)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ανδρεαδάκη Αναστασία – Καλλιόπη του Εμμανουήλ, κάτοικος Ιστρίου
  2. Αυγουστάκης Βασίλειος του Εμμανουήλ, κάτοικος       Ιστρίου
  3. Βούκκη Χρυσοβαλάντου του Παντελεήμων, κάτοικος       Ιστρίου
  4. Καζώνης Φιλήμων του Ιωάννη, κάτοικος Ρόδου, Μόσχας 27

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Λάππας Μιχαήλ του Παναγιώτη, κάτοικος Ιστρίου
  1. Μανουσάκης Ευστάθιος του Ιωάννη, κάτοικος Ιστρίου
  2. Πακάκη Κωντσαντίνα του Ευαγγέλου ,κάτοικος Ιστρίου
  3. Πόκκια Άννα του Εμμανουήλ , κάτοικος Ιστρίου

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ (228)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αναστασιάδης Σάββας του Αλεξάνδρου, κάτοικος Κατταβιάς
  2. Αραβίδη Αντελίνα του Αριστοτέλη, κάτοικος       Κατταβιάς
  3. Αρνάς Ιωάννης του Νικολάου, κάτοικος Κατταβιάς
  4. Γιαννά Ασημένη του Στέργου, κάτοικος Κατταβιάς

   ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ζαγοριανού Πηνελόπη του Κωνσταντίνου, κάτοικος Κατταβιάς
  1. Ζαμαντάκης Μουσταφάς του Ισμαήλ, κάτοικος Ρόδου, Γεωργίου Σεφέρη 447
  2. Ζωγραφάκης Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ ,κάτοικος Ρόδου, Κάτω Ηλιούπολης 43
  3. Καραπέτσα Ελένη του Ιωάννη , κάτοικος Κατταβιάς

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ (229)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μερκούλη Σταυρούλα του Νικήτα, κάτοικος Ρόδου, Περαίας 6
  2. Μιαρής Νικόλαος του Ελευθερίου, κάτοικος       Κατταβιάς
  3. Μούγκρου Άννα του Πέτρου, κάτοικος Κατταβιάς
  4. Παπαγεωργίου Εμμανουήλ-Μαρίνος του Ιωάννη, κάτοικος       Κατταβιάς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Πιννής Σταμάτιος του Ιωάννη, κάτοικος Κατταβιάς
  1. Ρίζας Εμμανουήλ-Χρυσοβαλάντης του Μιχαήλ, κάτοικος Κατταβιάς
  2. Ροδίτης Παναγιώτης του Γεωργίου ,κάτοικος Κατταβιάς
  3. Σταμπελου Κονδυλία του Ιωάννη , κάτοικος Κατταβιάς

 

 

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΧΑΝΙΑΣ (230)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ανδρουτσοπούλου Θεοδώρα του Ανδρέα , κάτοικος Λαχανιάς
  2. Γιαννόπουλος Λάμπρος του Σωτηρίου, κάτοικος       Λαχανιάς
  3. Κρητικού Μαρία – Άννα του Ιωάννη, κάτοικος       Λαχανιάς
  4. Λυμπέρη Μαρία του Φιλίππου, κάτοικος Λαχανιάς

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μαζαράκη Βαρβάρα του Ιωάννη, κάτοικος Λαχανιάς
  1. Μιχαήλ Βασίλειος του Αθηναγόρα, κάτοικος Λαχανιάς
  2. Παπαγεωργίου Βιργινία του Ιωάννη ,κάτοικος Λαχανιάς
  3. Σαββάκη Αναστασία του Ιωάννη , κάτοικος Λαχανιάς

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΣΑΝΑΓΡΟΥ (231)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Βαλασάκη Ειρήνη του Πλάτων , κάτοικος Μεσαναγρού
  2. Γεωργαντζής Νεκτάριος του Κωνσταντίνου, κάτοικος       Μεσαναγρού
  3. Μιχαήλ Αναστάσιος του Παντελέων, κάτοικος       Μεσαναγρού
  4. Μπαιράμης Σκεύος του Εμμανουήλ, κάτοικος       Μεσαναγρού

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μπίλλης Εμμανουήλ του Ιωάννη, κάτοικος Μεσαναγρού
  1. Πιλλήρης Εμμανουήλ του Ευαγγέλου- Τσαμπίκου, κάτοικος Μεσαναγρού
  2. Σταματάκη Καθολική του Μιχαήλ ,κάτοικος Αρνίθας
  3. Χατζηιώαννου Ελισάβετ του Παναγιώτη , κάτοικος Μεσαναγρού

 

 

 

 

 

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Νότιας Ρόδου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΡΟΦΥΛΙΑ (232)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Βασιλείου Σταματία του Σταύρου, κάτοικος Προφύλιας
  2. Διακοσταμάτης Σάββας του Μιχαήλ, κάτοικος       Προφύλιας
  3. Καρασάββα Κωνσταντίνα-Φερονίκη του Μιχαήλ, κάτοικος       Προφύλιας
  4. Κωνσταντινίδη Σεβαστή του Ευσταθίου, κάτοικος       Προφύλιας

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Παπασσάβα Παρασκευή του Μιχαήλ, κάτοικος Προφύλιας
  1. Πετρίδη Ειρήνη του Κωνσταντίνου, κάτοικος Προφύλιας
  2. Συγαμβρής Νικόλαος του Δημητρίου ,κάτοικος Προφύλιας
  3. Σφακιός Κωνσταντίνος του Γεωργίου , κάτοικος Προφύλιας

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (233)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΓΓΕΛΗΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Κ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ 62
  2. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΑΓΡΟΤΩΝ 5
  3. ΒΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ 40

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΙΚΑΡΩΝ 11
  2. ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΕΤΤΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ 27Β
  3. ΓΙΑΧΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ 14
  4. ΔΙΔΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΚΟΛΩΝΑΚΗ 9

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (234)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΖΕΡΕΜΕ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΚΟΡΥΤΣΑΣ 3
  2. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ 17
  3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ 24
  4. ΚΑΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΑΛ. ΔΙΑΚΟΥ 22Α

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΑΛΑΓΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΥ 11
  2. ΚΑΛΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΠΙΝΔΟΥ 16
  3. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ 4Β
  4. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΟΝΙΚΑ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΙΚΑΡΩΝ 13

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (235)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 26
  2. ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 2
  3. ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 1
  4. ΜΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΓΛΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ 8

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΑΥΡΟΥΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΛΕΟΦ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
  2. ΜΕΤΣΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΛΛΕΝΗΣ
  3. ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ 19Γ
  4. ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΚΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (236)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΠΑΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΙΚΑΡΩΝ
  2. ΜΠΟΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΙΚΑΡΩΝ 37
  3. ΜΠΟΥΤΣΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡ ΚΑΙ ΤΗΣ ΝΑΤΑΣΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ 10
  4. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ 25Ης ΜΑΡΤΙΟΥ 25

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 22
  2. ΠΑΜΠΑΚΑ-ΣΕΙΜΕΝΗ ΑΛΕΞΙΑ-ΚΩΝ/ΝΙΟΒΗ ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΗΘΛΕΕΜ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΛΕΟΦ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 172Α
  3. ΠΑΝΤΟΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ 29Γ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΡΑΝΣΟΥΑΖ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ 4

 

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (237)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΕΤΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΕΤΤΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ 8
  2. ΠΙΤΣΗ ΥΠΑΠΑΝΤΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΚΤΟΝΟΥ 1
  3. ΠΟΝΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΚΥΠΡΟΥ 1
  4. ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ 6

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΣΑΡΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
  2. ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΗ 30
  3. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΙΚΑΡΩΝ 41
  4. ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΛΕΟΦ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ (238)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΤΣΑΜΠΙΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΛΕΟΦ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 60Β
  2. ΤΣΑΜΠΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ 56
  3. ΤΣΑΜΠΟΥΚΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΠΑΡΟΔΟΣ ΙΚΑΡΩΝ
  4. ΤΣΙΑΜΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΤΣΙΒΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΝΗΡΗΙΔΩΝ 8
  2. ΤΣΙΣΙΜΟΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΓΕΩΡΓ. ΣΕΦΕΡΗ 3
  3. ΤΣΟΡΔΙΚΙΑΝ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΒΑΡΤΑΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΙΚΑΡΩΝ 16
  4. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΟΔΟΣ ΖΗΝΩΝΩΣ 2

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ (239)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
  2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
  3. ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΙΖΕΛΟΤΕ ΚΑΤΟΙΚΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
  4. ΚΑΛΛΙΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΕΟΚΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΛΓΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
  3. ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΚΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
  4. ΚΑΛΛΙΣΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ (240)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΡΟΔΟΥ
  2. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΡΟΔΟΥ
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΜΑΝΤΑ ΤΖΕΗΝ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΡΟΔΟΥ
  4. ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΡΟΔΟΥ
  2. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΡΟΔΟΥ
  3. ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ ΑΓΓΕΛΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΡΟΔΟΥ
  4. ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΡΟΔΟΥ

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ (241)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΑΧΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΡΟΔΟΥ
  2. ΜΟΥΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΝΘΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΡΟΔΟΥ
  3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΝΘΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΡΟΔΟΥ
  4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΣΤΑΥΡΙΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΡΟΔΟΥ
  2. ΣΤΟΥΠΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΡΟΔΟΥ
  3. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΕΛΕΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΡΟΔΟΥ
  4. ΤΣΑΛΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΜΑΡΑΓΔΟΥΛΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΑΡΙΤΣΩΝ (242)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  3. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  4. ΒΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  3. ΓΕΩΡΓΑΛΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  4. ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΑΡΙΤΣΩΝ (243)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΙΟΥΚΙΟΥΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ ΦΑΝΟΥΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  2. ΚΟΡΤΣΑΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  3. ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  4. ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΑΜΟΙΚΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΟΥΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  2. ΚΟΥΦΑΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  3. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  4. ΚΡΟΜΥΔΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΠΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΑΡΙΤΣΩΝ (244)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΞΥΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  2. ΠΑΛΑΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  4. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΛΟΥΔΙΤΣΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  2. ΠΑΥΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  3. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΝΘΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ
  4. ΠΙΣΚΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ ΡΟΔΟΥ

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ (245)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΜΟΣΧΟΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΙΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
  2. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
  3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
  4. ΑΝΑΣΤΑΣΟΥ ΕΜΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΤΕΣΤΙΝΑ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΡΦΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΑΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
  2. ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
  3. ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
  4. ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ (246)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
  2. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
  3. ΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
  4. ΚΑΛΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  1. ΚΑΛΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
  2. ΚΑΛΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΗΓΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
  3. ΚΑΠΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
  4. ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ (247)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
  2. ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
  3. ΝΕΣΦΥΓΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ.
  4. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΑΓΚΟΥ ΘΩΜΑΪΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΥΣΗΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
  2. ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
  3. ΝΙΚΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΤΟΥ ΘΥΜΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
  4. ΜΑΡΙΟΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ (248)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
  2. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΑΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
  4. ΠΙΠΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
  2. ΠΑΧΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
  3. ΠΕΖΟΥΒΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΣ
  4. ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ (249)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
  2. ΤΡΙΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΖΩΟΠΗΓΗΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
  3. ΦΙΡΟΓΛΑΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

 

  1. ΧΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
  2. ΦΟΥΝΤΟΥΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
  3. ΦΩΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ, ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
  4. ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΡΟΔΑΝΘΗΣ

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΣΤΙΔΑΣ (250)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  2. ΑΥΓΕΝΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΙΝΓΚΕΡ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  4. ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΤΟΥ ΦΡΑΝΤΖΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  2. ΓΑΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  3. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  4. ΚΑΣΣΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΣΤΙΔΑΣ (251)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΟΣΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΣΗΜΙΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  2. ΛΑΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΛΓΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  3. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  4. ΜΑΝΩΛΑΚΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΟΥΛΛΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  2. ΛΙΓΚΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  3. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΙΛΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Πεταλουδών

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΑΣΤΙΔΑΣ (252)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΑΤΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  2. ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  3. ΣΥΚΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑΤΟΥ ΘΩΜΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  4. ΤΣΑΚΤΣΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

 

  1. ΣΚΟΡΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΜΑΡΙΤΣΑ ΡΟΔΟΥ
  2. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  3. ΤΣΑΠΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ
  4. ΦΩΤΕΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗΣ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΡΟΔΟΥ

 

 

 

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

1Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (253)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αγαπητάκης Αντώνιος του Ευαγγέλου και της Καλλιόπης, (Τληπολέμου 19)
  2. Αιβαλής Αναστάσιος του Δημητρίου και της Φωτεινής (Αλεξάνδρ 21)
  3. Αποστόλου Πρόδρομος του Μιχαήλ και της Μαρίας (Αθανασίου 23)
  4. Αναμουρλή Ευαγγελία-Στέλλα του Γεωργίου και της Αγγελικής (Ομήρου)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ανθόπουλος Γεώργιος του Κυριάκου και της Ελισάβετ (Σωτήρος 42Δ).
  2. Αντώνογλου Φωτεινή του Γεωργίου και της Σταματίας (Διονυσίου 24)
  3. Αθανασίου Κοσμάς του Λεωνίδα και της Σοφίας (Αντιφάνους 26)
  4. Αντωνόπουλος Ιωάννης του Ιορδάνη και της Αικατερίνης (Σωτήρος 39)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

1Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (254)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Βελη Ογλου Ερνταλ του Βελή και της Ζερρήν (Ιππάρχου 9)
  2. Βενετούλης Ιωάννης του Μιχαήλ και της Βαρβάρας (Πεύκοι)
  3. Βογιατζής Σάββας του Γεωργίου και της Καλλιόπης (Τάρπον Σπρινγκ 14)
  4. Βλαχάκης Νικήτας του Μάρκου και της Γεωργίας (Αριστοφάνους 32)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Βογιατζής Θέμελης του Ιωάννη και της Φωτεινής (Κλεοβουλι 9)
  2. Βουλή Φανερωμένη του Θεοδώρου και της Νεκταρίας (Δωσιάδου 7)
  3. Βιέρρου Άννα του Γεωργίου και της Γεωργίας (Κωνσταντίνου 22)
  4. Βράζος Παρασκευάς του Ιωάννη και της Σοφίας (Κλεισθένους 8Α)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

1Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (255)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Δανάς Γεώργιος του Παναγιώτη και της Δώρας (Κισθηνίου 19)
  2. Δεδεθάτος Εμμανουήλ του Μιχαήλ και της Ελένης (Περικλέους 36)
  3. Δεσποτάκης Φώτιος του Εμμανουήλ και της Αικατερίνης (Μαριτσά Ρόδου)
  4. Διακοστεργάκης Μιχαήλ του Ιωάννη και της Άννας (Σωτήρος 54)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Διαμαντόπουλος Μιχαήλ του Θεοδώρου και της Μαρίας (Περικλέους 25Δ)
  2. Δρακόπουλος Δημήτριος του Ιωάννη και της Φλώρας-Μαρίας (Ανθέα 13Α)
  3. Ελένη Ειρήνη του Παναγιώτη και της Καλλιόπης (Πλάτωνος 18)
  4. Ζαγορά Ιωάννα-Ραφαέλα του Γεωργίου-Θεοφάνη και της Ειρήνης (Κοσκινού)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

1Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (256)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καλαμάς-Αβούρης Κοσμάς του Βίκτωρος και της Καλλιόπης (Πυθαγόρα 49Ρ)
  2. Καλαφάτη Στεργούλα-Φανερωμένη του Παύλου και της Θεώνης (Κισθηνίου 17)
  3. Καντούνια Σταματία του Πέτρου και της Ανθής (Κρεμαστή)
  4. Κάππας Γεώργιος του Ευαγγέλου και της Αγγελικής (Νικολάου, Κρεμαστή)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καντούνιας Φανούριος του Πέτρου και της Ανθής (Κρεμαστή)
  2. Καπτάνογλου Τζεμ του Νουρή και της Αϊνούρ (Ασγούρου)
  3. Καραγιάννη Ιωάννα-Αναστασία του Γεωργίου και της Μαρίας (Κοσκινού)
  4. Καραμπίνη Σεβαστή του Γεωργίου και της Δέσποινας (Κοσκινού)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

1Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (257)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καριάκη Αικατερίνη του Νικολάου και της Άννας (Ηρακλειδών 10-Ιαλυσός)
  2. Καρίπης Ησαϊας του Ευαγγέλου και της Ιωάννας (Αριστοφάνους 78)
  3. Κασιώτης Χρυσοβαλάντης του Βασιλείου και της Κυραψηλής (Σοφοκλέους 22)
  4. Κάτρης Ιωάννης του Γεωργίου και της Ειρήνης (Μανώλη Πα 3)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κατσίλλης Πανορμίτης του Ιωάννη και της Πολυξένης (Μυτιλήνης 107)
  2. Κεραμέα Πελαγία του Νεκταρίου και της Δέσποινας (Σωτήρος 56-Ιαλυσός)
  3. Κεφαλούκος Ιωάννης-Γεώργιος του Πανορμίτη και της Βασιλικής (Παρ.Φερε 13)
  4. Κλαδάκης Αρσένιος του Κωνσταντίνου και της Καθολικής (Τιμοκρέοντος 35Μ)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

1Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (258)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κομινάτος Χρυσοβαλάντης του Κωνσταντίνου και της Τσαμπίκας (Ομήρου 80)
  2. Κοντός Αθανάσιος του Στυλιανού και της Μαρίας (Κυκλάδων – Κρεμαστής)
  3. Κουλουμπράκης Δημήτριος του Νικήτα και της Αφροδίτης (Κωνσταντίνου 31)
  4. Κουτσογιαννάς Νικόλαος του Παντελή και της Ευαγγελίας (Σωκράτους 23)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κρητικού Χρυσούλα του Κυριάκου και της Ευαγγελίας (Αρχιεπισκόπου 48Δ)
  2. Κύρη Μαρία του Γεωργίου και της Αικατερίνης (Λέοντος Γ 8)
  3. Λάζος Ιωάννης του Δημητρίου και της Χρυσάννας (Ομήρου 89)
  4. Λυμπέρης Αθανάσιος του Μιχαήλ και της Κωνσταντίας (Ομήρου 55)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

1Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (259)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μιχαήλου Άγγελος-Βαλάντης του Κωνσταντίνου και της Σεβαστής (Ομήρου 51)
  2. Μουσταφά Κεμάλ του Νασμή και της Σεβήμ (Τιμοκρέοντος 35Ν)
  3. Νικολής Νικόλαος του Σωτηρίου και της Μαριάννε-Βε (Ομήρου 50)
  4. Ντελλά Ειρήνη του Γεωργίου και της Αικατερίνης (Ιππάρχου 3)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Οικονόμου Ελευθέριος-Ντίλα του Νικολάου και της Τρέισι-Κάθριν (Θησέως 42)
  2. Πακάκης Σταύρος του Σπυρίδωνος και της Μαρίας (Κισθηνίου 16)
  3. Παπαδόπουλος Ελευθέριος του Κωνσταντίνου και της Σεβαστής (Καστοριάς 11)
  4. Παραπονιάρης Θεόδωρος του Εμμανουήλ και της Μαρίας (Ιπποδάμου 45)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

1Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (260)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Σαρούκος Δημήτριος του Σπυρίδων και της Κατίνας (Αρχιεπισκόπου 23)
  2. Σιδηρόπουλος Φώτιος του Νικολάου και της Ελευθερίας (Ιπποτών)
  3. Σταματάκη Άννα του Μιχαήλ και της Μαριάνθης (Ιπποδάμου 48)
  4. Συντυχάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη και της Βαρβάρας (Σκεύου Ζερβού 10)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Τοπάλογλου Αχμέτ του Χαλήλ και της Γκιουλέν (Ιπποδάμου 23β)
  2. Τσακίρογλου Σεϊμά του Μεχμέτ και της Εσμά (Πυθαγόρα 54)
  3. Τσίγκρας Νικόλας του Εμμανουήλ και της Έβα (Απολλωνίων 9)
  4. Φασουλάκη Δέσποινα του Νικήτα και της Χριστίνας (Μόσχας 15)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (261)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αγγελόπουλος Χαράλαμπος του Ιωάννη και της Παναγιώτας (Θεμιστοκλέους 99)
  2. Αγιακάτσικας Δημήτριος του Αντωνίου και της Αναστασίας (Αμερικής 85)
  3. Άνγκελ Ιρίνα του Βασιλείου και της Εκατερίνα (Γρίβα 43)
  4. Αντωνιάδης Νικήτας του Μιχαήλ και της Ανθής (Ιερού Λόχου 3)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αττιτής Δημήτριος του Κωνσταντίνου και της Τσαμπίκας (Δημητρίου 14β)
  2. Βαλσαμίδη Πολυξένη του Μιχαήλ και της Γεωργίας (Ιωάννη Με 9)
  3. Βανγγελη Μανόλ του Βανγγέλη και της Ύλλκα (Τερψιχόρης 20)
  4. Βασιλάκης Ευστάθιος του Ιωάννη και της Ιωάννας (Κέννεντυ 39)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (262)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Γκούντας Αριστείδης του Γεωργίου και της Αναστασίας (Θεμιστοκλ 29Α)
  2. Δημητρούλης Αλέξανδρος του Εμμανουήλ και της Γκαμπριέλε-Ρ (Μιχαήλ Κα 18)
  3. Δούβαλης Χρυσόστομος του Μιλτιάδη και της Αικατερίνης (Πίνδου 33)
  4. Ελευθεριάδη Χριστίνα του Κωνσταντίνου (Πολύμνιας 21)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ευθυμίου Βασίλειος του Ηλία και της Μαρίας (Ενόπλων Δ 7)
  2. Ζαχαριάδη Καλλιόπη του Δημητρίου και της Τσαμπίκας (Κρητικά 31)
  3. Ηλιάκης Στυλιανός-Ανδρέας του Μιχαήλ και της Παρασκευής (Μανδηλαρά 15)
  4. Θεοφίλης Αργύρης του Αντωνίου και της Μαρίας (Λοχαγού Φ 17)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (263)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κανταρζόγλου Γεώργιος του Αντωνίου και της Ελένης (Αριστοτέλ. 1)
  2. Καραγιάννη Χαρίκλεια του Πέτρου και της Διονυσίας (Θεμιστοκλ. 83)
  3. Καστελλοριζός Νικόλαος του Βασιλείου και της Άννας (Β.Ηπείρου 12)
  4. Κατσίβας Παναγιώτης του Κωνσταντίνου και της Ειρήνης (Β.Ηπείρου 11)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κιεζαρι Ηλίας του Γιώργου και της Άννας (Αλεξάνδρ. 74)
  2. Κλαδογένης Δημήτριος-Ιάκωβος του Παναγιώτη και της Γουέντι-Ρος (Διαγοριδών 56)
  3. Κοζάς Ιωάννης του Δημητρίου και της Πανδώρας (Κανδυλί Ιαλυσός)
  4. Κοσμάς Λάμπρος του Σπυρίδωνος και της Δέσποινας (Θεμιστοκλ 145)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (264)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κουτσάμπασης Αλέξανδρος-Ιγνάτιος του Χριστοφόρου και της Ειρήνης (Ευριδίκης 14)
  2. Κουφού Κωνσταντίνος του Μάρκου και της Γεωργίας (Φιλερήμου 2)
  3. Κρητικός Μιχαήλ-Θεοχάρης του Σταύρου και της Αικατερίνης (Σωτήρος 58β)
  4. Κυπριώτης Νικόλαος του Γεωργίου και της Λαμπρινής (Σάββα Παυλ 39)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κυριακέας Αλέξανδρος του Ευαγγέλου και της Ελένης (Καλλιπάτειρας Ιαλυσός)
  2. Κωνσταντινίδης Περικλής του Κωνσταντίνου και της Αικατερίνης (Αρχάγγελος)
  3. Κωνσταντίνου Λαουρεντίνα-Γεωργία του Αριστοτέλη και της Ιβόν-Χριστίνας (Αγ.Παρ. Ιαλυσός)
  4. Λαδικός Δημήτριος του Βασιλείου και της Ανθούλας (Σωτήρος 56Δ-Ιαλυσός)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (265)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μαγκανάς Λάμπρος του Μιχαήλ και της Αντωνίας (Σορωνή)
  2. Μαγκαφάς Ιωάννης του Ευαγγέλου και της Παρασκευής (Σάββα Χατ 6)
  3. Μαίρης Άγγελος του Ιωάννη και της Κόμισσας (Αθηνών 84)
  4. Μαλανδρή Ασημίνα του Αναστασίου και της Ελένης (Κέννεντυ 7)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μαλτέζος Ευάγγελος του Σταύρου και της Όλγας (Καραολή Κ 16)
  2. Μαμουζέλος Αριστοτέλης του Μιχαήλ και της Χριστίνας (Η.Πολυτεχν. 3)
  3. Μανιά Φαίδρα του Πέτρου και της Τσαμπίκας (Πίνδου 40)
  4. Μανούσου Τάνι του Ευσταθίου και της Καρολ-Τζην (Γεωργίου Λ 25)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (266)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μαστόρου Μιχαήλ του Νικολάου και της Κάρλα (Θεμιστοκ. 61)
  2. Μαυρομιχάλης Περίανδρος του Σπυρίδωνα και της Χρυσάνθης (Φλέμινγκ 8)
  3. Μεταξάς Ανδρέας του Ευριπίδη και της Κυριακής (Μιχαήλ Κα 8)
  4. Μπαλασκά Τσαμπίκα-Ειρήνη του Μηνά και της Καλλιόπης (Πίνδου 27)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μπασονίδης Οδυσσέας του Αριστοτέλη και της Ναταλίας (Β.Ηπείρου 22)
  2. Μπετσιαλή Σαπαετίν-Σάββας-Γαβριήλ του Ρετζέπ και της Ζαλιχέ (Θεμιστοκ. 40Ε)
  3. Μυλωνας Φραγκίσκος του Ηλία και της Ανθής (Ενόπλων Δ 19)
  4. Ντελέκου Ευανθία του Δημητρίου και της Ασπασίας (Θεμιστοκλ. 100)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (267)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Πάμπαλη Αλεξάνδρα του Μιχαήλ και της Στυλιανής (Ερατούς 20 β)
  2. Παπαγεωργίου Δανάη του Βασιλείου και της Δάφνης (Κέννεντυ 16)
  3. Παπαμιχαήλ Παντελεήμων του Μερκουρίου και της Εύα-Μαρί (28ης Οκτωβρίου 51)
  4. Παπουτσής Μιχαήλ του Ιωάννη-Ελευθερίου και της Άννας (Κέννεντυ 13)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Πατρός Σπυρίδων του Αντωνίου και της Ξένης (Κρητικά 19)
  2. Παυλίδης Κομνηνός του Νικολάου και της Φούλας (Δημητρίου 83)
  3. Πετρίδης Ευστάθιος του Ιωάννη και της Μαρίας-Κλεαν (Κέννεντυ 39)
  4. Ρουμελιώτης Γεώργιος του Εμμανουήλ και της Χριστίνας (Θεμιστοκλ 68)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (268)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Σαμαρτζής Ευάγγελος του Στέργου και της Αλεξάνδρας (Χειμάρας 108)
  2. Σαρρή Άννα του Μιχαήλ και της Σταυρούλας (Θεμιστοκλ. 40β)
  3. Σεϊτης Μιχαήλ του Κωνσταντίνου και της Αστερόπης (Γεωργίου Σ 92)
  4. Σκορδής Νικόλαος του Χαραλάμπους και της Μαριάνθης (Δημητρίου 15)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Σοιχάν Χαλιντέ-Χαντάν του Εσρέφ-Αβνή και της Εμινέ (Θεμιστοκλ 68)
  2. Στέλλα Αλέξανδρος-Γεώργιος του Λουϊτζι και της Ζωής (Σοφοκλή Β 62)
  3. Στουππής Παναγιώτης του Παύλου και της Δέσποινας (Θεμιστοκλ 23Δ)
  4. Σωτρίλλη Αικατερίνη του Γεωργίου και της Ελένης (Θεμιστοκλ. 75)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

2Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (269)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Τσουκαλάς Ηλίας του Μιχαήλ και της Μαγκαφούλας (Θεμιστοκλ. 125)
  2. Φραγκάκη Καλλιόπη του Μιχαήλ και της Τσαμπίκας (Κέννεντυ 49)
  3. Φωτάκης Φωκάς του Αντώνη και της Καλλιόπης (Ερυθρού Σ 8)
  4. Χαλκίτου Θεώνη-Αριέτ του Βασιλείου και της Μαρίας (Ι.Οικονομι 9, Ιαλυσός)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Χαραλάμπους Εμμανουήλ του Ευαγγέλου και της Ζαχάρως (Ηρώων Πολυτ 14)
  2. Χαρτερός Παναγιώτης του Νικήτα και της Δήμητρας (Θεμιστοκλ. 83)
  3. Χατζηγεωργίου Μαρία-Χριστίνα του Αντωνίου και της Νεκταρίας-Δη (Κρητικά 85)
  4. Χριστοδουλάρας Νικόλαος του Κωνσταντίνου και της Ναυσικάς (Σωτήρος 53β, Ιαλυσός)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (270)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αγαπητίδης Ανδρέας-Αγαπητός του Σωτηρίου και της Ούλλα-Βιόλα (Αγ.Γεωργίου)
  2. Αθανασίου Τσαμπίκα-Ελευθερία του Γεωργίου και της Παρασκευής (Θερμοπυλών 7)
  3. Αντωναράς Χάρης-Τσαμπίκος του Στεφάνου και της Σεβαστής (Λεμεσού 4)
  4. Αρφαράς Βασίλειος του Σπυρίδωνος και της Βρίττ-Μαρί-Ιρ (Διαγοριδών 5)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αυγέρης Γιώργος του Φώτου και της Χρυσάνθης (Αγίου Ιωάννου 141)
  2. Βαλμάς Χαράλαμπος του Παντελή και της Μαρίνας (Παναγιώτη 80)
  3. Βασιλείου Γεώργιος του Θεοδώρου και της Αναστασίας (Αγίας Σοφίας 38)
  4. Γεωργαρά Ιουλιέττα του Νικολάου και της Χρίτσε (Εθν. Αντιστάσεως 54)

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (271)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Δασκαλάκη Δήμητρα του Άνθιμου και της Παρασκευής (Παναγιώτη 58)
  2. Διακονικόλας Αντώνιος του Ιωάννη και της Μαρίας (Αγίων Αναργύρων 50)
  3. Ελευθεριάδης Γεώργιος του Νικολάου και της Πηνελόπης (Εθνικής Αντιστάσεως 28Α)
  4. Ζόνια Αλτίν του Θοδωράκη και της Λεονόρας (Εμμ.Ξάνθ. 43)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ζωάννου Μιχαήλ του Χαλίλ και της Γεωργίας (Αγίων Αναργύρων 18)
  2. Θεολόγου Μαργαρίτα του Ιωάννη και της Τσαμπίκας-Ειρήνης (Καζέρμα Ρ 37)
  3. Καβαλιέρος Νικόλαος του Γαβριήλ και της Μαρίας (Καζέρμα Ρ. 3)
  4. Καμάης Ανδρέας του Παύλου και της Τσαμπίκας (Αγίων Αναργύρων 46Γ)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (272)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κλαδογένη Αλεξάνδρα του Δημητρίου και της Γκαμπριέλλα (Κοσκινού)
  2. Κουμαντζιάς Σάββας του Χρήστου και της Ευθυμίας (Εθνικής Αντίστασης 86)
  3. Κούντρας Ηλίας του Μιχαήλ και της Μααρίτ-Χέϊντ (Κομνηνών 91)
  4. Κοψιάς Βασίλειος του Ιωάννη και της Κυριακής (Κωνσταντί 27)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κρίκης Σπύρος του Χρήστου και της Σοφίας (Μ.Κωνσταντ. 21)
  2. Κυπριώτης Δημήτριος του Ελευθερίου και της Δούκισσας (Κομνηνών 59)
  3. Κωστάκης-Παυλίδης Μιχαήλ του Νικολάου και της Αικατερίνης (Εθν.Αντιστασης 7)
  4. Λάμπρου Παναγιώτης του Στυλιανού και της Ελευθερίας (Παναγιώτη 65)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (273)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Λυμουρας Άγγελος του Παναγιώτη και της Αγνής (Γρηγορη Α 14)
  2. Μαλλιάκας Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου και της Σοφίας (Αγίου Ιωάνν 91)
  3. Μανωλάς Ιωάννης του Δημητρίου και της Άννας (Αισχίνης 6)
  4. Μαστροπαύλος Παναγιώτης του Εμμανουήλ και της Γεωργίας (Ερμή)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μαυρής Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου και της Άννας (Μεγάλου Κ. 75)
  2. Μελιδώνη Ευδοκία-Αγγελική του Βασιλείου και της Γκέρντα-Ελίζ (Κομνηνών 91)
  3. Μητσινιώτης Χρυσόστομος του Νικολάου και της Κατίνας (Μεγάλου Κ. 53)
  4. Μίγκλη Σταματία του Μιχαήλ και της Μαρίας (Αντισμην 6)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (274)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μπακλαβατζή Αχμέτ του Σεφκέτ και της Λααχε (Εθνικής Αντίστασης 9)
  2. Μπαμπαλας Δημήτριος του Αλεξάνδρου και της Αμαλίας (Αγίας Σοφίας 16)
  3. Μπόνης Γεώργιος του Αντωνίου και της Μελίνας (Σάββα Χατ 10, Ιαλυσός)
  4. Μπουχούνα Ηλιάνα του Χρήστου και της Χρυσάνθης (Μεγάλου Κ 5)

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μύρτο Ντριτάν του Παναγιώτη και της Κατίνας (Αγίας Λαύρας 50)
  2. Ναπολεώνη Καλλιόπη του Λέωντος και της Δέσποινας (Γεωργίου Κ 8)
  3. Νιανιάκης Αθανάσιος του Ζήση και της Αγνής (Αγίου Ιωάννη 140)
  4. Ντάλιας Σάββας του Στεφάνου και της Μοσχούλας (Γαριβάλδη 18)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (275)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ντινόρης Εμμανουήλ του Ευστρατίου και της Πανορμίτας (Κοσκινού)
  2. Ξιαλινάς Παναγιώτης του Ιωάννη και της Κλάρα-Μπριτ (Αγίου Ιωάννου 90)
  3. Ξύππας Φρατζής-Μιχαήλ του Κωνσταντίνου και της Δέσποινας (Θερμοπυλών Κρεμαστή)
  4. Οικονόμου Άγγελος του Μιχαήλ και της Σταματίας (Μ.Κωνσταντίνου 53)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ορφανός Κωνσταντίνος του Γεωργίου και της Αικατερίνης (Αγίας Σοφίας 12)
  2. Οτουσμπίρ Σουκρού του Μπεκίρ και της Καμερ-Σεμά (Ηρωίδας Αναστ. 33)
  3. Πάλλας Σταμάτιος του Τσαμπίκου και της Βασιλείας (Αντισμηνα 6)
  4. Παναγόπουλος Ιωάννης του Σωτηρίου και της Αικατερίνης (Ερφάνης 12)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (276)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Παπανικολάου Δημήτριος του Αντωνίου και της Τσαμπίκας (Καλαβάρδα)
  2. Παπαπαναγώτης Άγγελος-Κωνσταντίνος του Ιωάννη-Αλεξ και της Μοσχούλας (Λεμεσού 16)
  3. Παραδείσης Χρυσοβαλάντης του Εμμανουήλ και της Φανής (Διγενή Ακρ. 45)
  4. Παρασκευόπουλος Άγγελος του Δημητρίου και της Καλλιόπης (Γρίβα 41)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Πατσαβούδη Αγαθή-Μαρία του Κωνσταντίνου και της Αριστέας (Γρηγορίου 3)
  2. Πελεκάνος Ιωάννης-Παντελής του Εμμανουήλ και της Ειρήνης (Κομνηνών 13Λ)
  3. Περούλης Διονύσιος του Γεωργίου και της Αγγελικής (Παναγιώτη 72)
  4. Πετράς Μιχαήλ του Ιωάννη και της Άννας (Εθνικής Αντίστασης 56)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (277)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Πουτούρης Αθανάσιος του Ηρακλή και της Μαρίας (Κωνσταντί 13)
  2. Πυράκη Αρμονία του Νικολάου και της Ελένης (Μεγίστης 12)
  3. Ρεμπελάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη και της Ερατούς (Παναγιώτη 49)
  4. Ρούσσος Βασίλης του Μιχαήλ και της Μαρκεσίας (Γαριβάλδη 30)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Σαββάκη Μαρία-Ελευθερία του Σπυρίδωνος και της Κυριακούλας (Μεγάλου Κ. 51)
  2. Σακελλαράκη Παντελίτσα του Σωτηρίου και της Ελένης (Αθηνών 44)
  3. Σαμαράς Χρήστος του Τσαμπίκου και της Υπαπαντής (Αγίας Σοφίας 12)
  4. Σερμπέσης Αργύριος του Κωνσταντίνου και της Μαρίας (Αντισμηνάρχου 22)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

3Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (278)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Τόμπρας-Βλάχος Παναγιώτης του Χαραλάμπους και της Ανθής (Αγίου Ιωάννου 126)
  2. Τρικοίλης Νικόλαος του Γεωργίου και της Μιχαλίας (Παναγιώτη 66)
  3. Τρίπης Νικόλαος του Γεωργίου και της Ευαγγελίας (Λευκωσίας 18)
  4. Τσακμάκης Νικόλαος του Θεοδώρου και της Σοφίας (Αγίας Σοφίας 23)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Τσιτσεκλής Γεώργιος του Δημητρίου και της Χριστίνας (Παναγιώτη 72)
  2. Φανιός Βασίλειος του Νικολάου και της Ελένης (Αγίου Ιωάννου 92)
  3. Φρουζάκης Γεώργιος του Ιωάννη και της Γεωργίας (Καμείρου 24)
  4. Χαβιαράς Αναστάσιος του Πανορμίτη και της Ελένης (Λεμεσού 21)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

4Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (279)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αγγελής Αργύρης-Σταύρος του Αντωνίου και της Δέσποινας (Πετράκη Γι 13)
  2. Αλευροφά Κρυσταλλιώ του Σταύρου και της Καλλιόπης (Κοδριγκτώνος 85)
  3. Αναστασιάδης Νικόλαος-Νεκτάριος του Αναστασίου και της Βασιλείας (Καναδά 102)
  4. Αρτίκης Λάζαρος του Βασιλείου και της Ελένης (Αγίου Γεωργίου 55)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Βάβαλος Αθανάσιος του Αγγέλου και της Κυριακούλας (Αντιβασιλέως 56)
  2. Βαλάκης Αντώνιος του Βασιλείου και της Αυγερούλας (Εμμαν. Ο 8)
  3. Βάσιλας Βασίλης του Στυλιανού και της Χρυσαφένιας (Κοδριγκτώνος 19Π)
  4. Βενετούλης Πανορμίτης-Ευάγγελος του Γεωργίου και της Ηλιάδας (Αγίου Νικολάου 99)

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

4Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (280)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Γερουτσής Χρύσανθος-Νεκτάριος του Κωνσταντίνου και της Άννας (Χατζηευαγγ 71)
  2. Γεωργίου Ελευθέριος του Μάρκου και της Αικατερίνης (Χαραλαμπ 12)
  3. Γιαννάς Παναγιώτης του Κωνσταντίνου και της Αικατερίνης (Ανδέα Κα )
  4. Γιαννούρης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου και της Νικολέττας (Δερβενακί 109)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Γκούτσιας Γεώργιος του Ευθυμίου και της Τσαμπίκας (Κολονιάλε 7)
  2. Γλυνάτση Γεωργία του Νικολάου και της Ιωάννας-Αριστ (Κλαυδίου Π. 39)
  3. Δακούτρος Δημήτριος του Βασιλείου και της Αλεξάνδρας (Κοδριγκτώνος 16)
  4. Δηλμπεράκης Παναγιώτης του Πέτρου και της Βασιλείας (Στρατηγού 44)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

4Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (281)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ζαφειρόπουλος Χρήστος του Ζαφειρίου και της Λαμπρινής (Άστρους 7)
  2. Ζερβός Γεώργιος του Ιωάννη και της Βίλχε Λμινε-Μ (Ελσίνκι 2)
  3. Ζωάννου Βασίλειος του Γεωργίου και της Ειρήνης (Ιωάννη Δε 121)
  4. Ηλιού Νικόλαος του Εμμανουήλ και της Παρασκευής (Μάρκου Μ 28)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Θεοχάρης Στυλιανός του Δημητρίου και της Μαριάνθης (Καναδά 124)
  2. Ίλτσιος Φιλοκτήμων του Κωνσταντίνου και της Σταματίας (Δενδρινού 49)
  3. Ιωαννίδης Αχιλλέας του Αναστασίου και της Μαρίας-Αγγελικής (Παύλου Μελά 21)
  4. Καλημεράκη Καθολική του Κωνσταντίνου και της Φωτεινής-Σκια (Αλέκου Πα 14)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

4Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (282)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καριώτης Μιχαήλ του Διονυσίου και της Ελένης (Αθανασίου 34)
  2. Καρυδάκης Στέφανος του Παναγιώτη και της Μαργκίτ-Ανδρ (Ηρακλείου 15)
  3. Καστρουνή Μιχαλίτσα του Φιλήμωνος και της Άννας (Βύρωνος 1)
  4. Κατσαμπα Χριστίνα του Σταματίου και της Τσαμπίκας (Χατζηευαγγέλου 89)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καψή Αναστασία του Ιωάννη και της Καθολικής (Δημοκρατίας 71)
  2. Κεράτσης Αναστάσιος του Ιωάννη και της Τσαμπίκας (Χατζηευαγγέλου 41)
  3. Κετεντζόγλου Κωνσταντίνος του Αβραάμ και της Παναγιώτας (Σκ.Ζερβού 10)
  4. Κίκας Μιχαήλ του Σπύρου και της Ταρσία (Νικηταρά 42)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

4Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (283)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κουμπιός Ιωάννης του Σωτηρίου και της Τσαμπίκας (Κανελλοπούλου 7)
  2. Κουρμαδιάς Παναγιώτης του Μιχαήλ και της Αναστασίας (Δημητρίου 14)
  3. Κουτούζος Μιχαήλ-Νικόλαος του Κωνσταντίνου και της Αγγέλας (Αγίου Γεωργίου 68)
  4. Κουτσούκος Δημήτριος του Ανδρέα και της Ευαγγελίας (Λ.Ρόδου)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κρεμλή Αναστασία του Μιχαήλ και της Ευαγγελίας (Ιαλυσού 28)
  2. Κρητικού Ευφροσύνη-Μαρία του Αναστασίου και της Αμαλίας (Κοδριγκτώνος)
  3. Κυπριάδης Γεώργιος του Ιωάννη και της Ευτυχίας (Διαγόρα 2, Ιαλυσός)
  4. Κωβαίος Ευθύμιος του Μιχαήλ και της Βασιλείας (Νικολάου 15)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

4Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (284)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μακαρούνης Λυκούργος-Αλφρέδος του Σταύρου και της Ιωάννας (Νίκου Καζαντζάκη 9)
  2. Μαλτέζος Ορέστης-Κωνσταντίνος του Νικολάου και της Μαρίας (Μητροπόλεως 105)
  3. Μανιάς Γεώργιος του Στεφάνου και της Κριστέλ (Πελοποννήσου 2)
  4. Μανούσος Θωμάς του Ιωάννη και της Ραιπα-Χελεν (Λίνδου 235)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μαντικός Σωτήριος του Μιχαήλ-Ευστρατίου και της Αναστασίας (Βασ.Σοφίας 21)
  2. Μανωλακιού Χρυσούλα του Μιχαήλ και της Αργυρώς (Αγίου Νικολάου 61)
  3. Μαρκιού Ιωάννης-Αναστάσιος του Παναγιώτη και της Μαρίας (Χρήστου Τσιγάντε 30)
  4. Ματθαίου Μάριος του Ηλία και της Δήμητρας (Βενετοκλ 13)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

4Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (285)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μοσχοβάκος Νικόλαος του Βασιλείου και της Καλλιόπης-Μα (Διονυσίου 19)
  2. Μουστάκας Ιωάννης του Παράσχου και της Αικατερίνης (Ιωάννη Δε 65)
  3. Μπάμπης Κωνσταντίνος του Πάρη-Νικολάου και της Θεοδοσίας (Διονυσίου 16)
  4. Μπούκσα Μαρτσέλ του Ντουμίτρου και της Σβετλάνας (Ιωάννη Δε 103)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μπούσιου Δέσποινα του Σταύρου και της Άννας (Χάρητος 16)
  2. Μυσιρλάκη Μαριάννα του Παρασκευά και της Παιβίκκι (Νικηταρά 67)
  3. Νεοφύτου Αναστάσιος του Δημητρίου και της Βαλασίας (Ιωάννη Δε 131)
  4. Νικολακόπουλος Βασίλειος του Αναστασίου και της Βασιλικής (Ιωνίας 64)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

4ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (286)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΑΝΑΓΙΑ Στυλιανή του Γεωργίου και της Χρυσούλας, κάτοικος Ρόδου (Βεργίνας 65).
  2. ΠΑΝΑΓΟΣ Παναγιώτης του Ιωάννη και της Ειρήνης, κάτοικος Ρόδου (Νικηταρά 76).
  3. ΠΑΝΑΓΟΥ Χριστίνα – Λίζα του Μιχαήλ και της Οιλι – Ορβόκκι, κάτοικος Ρόδου (Γ.Κοκκίδη 6).
  4. ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ Ιωάννης του Νικολάου και της Μαργαρίτας, κάτοικος Ρόδου (Λευκωσίας 1).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΑΝΤΙΔΟΣ Δημήτριος του Ηλία και της Καλλιόπης, κάτοικος Ρόδου (Αγίας Άννας 71).
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Μιχαήλ και της Ελένης, κάτοικος Ρόδου (Φώτη Φωτά 33).
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σιμώνη του Γεωργίου και της Έλλης, κάτοικος Ρόδου (Δημοκρατίας 12).
  4. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ Γεώργιος του Κωνσταντίνου και της Σοφίας, κάτοικος Ρόδου (Ιωάννη Δενδρινού 31).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

4ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (287)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.     ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ Μαρία του Αντωνίου και της Ειρήνης, κάτοικος Ρόδου, (Αγίου Γεωργίου 45).

  1. ΡΑΔΟΣ Μιχαήλ – Τσαμπίκος του Ιωάννη και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Κολωκοτρώνη 131).
  2. ΡΙΖΟΣ Μιχαήλ του Αριστοκλή της Εμβούλης, κάτοικος Ρόδου (Μητροπόλεως 103).
  3. ΡΟΧΑΝΙ – ΣΑΡΒΕ ΣΤΑΝΙ Λουα του Μπιζαν και της Ναγμε, κάτοικος Ρόδου (Μητροπόλεως 66).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΣΑΙΤΗΣ Μιχαήλ – Νεκτάριος του Νικήτα και της Ανθούλας, κάτοικος Ρόδου (Κολονιάλε 13).
  2. ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννη και της Ειρήνης, κάτοικος Ρόδου (Σκεύου Ζερβού 10).
  3. ΣΙΑΠΟΣ Κυριάκος του Γεωργίου και της Καλλιόπης, κάτοικος Ρόδου (Αγίας Άνας 109).
  4. ΣΚΑΡΟΣ Αντώνιος του Μιχαήλ και της Ευαγγελίας, κάτοικος Ρόδου (Δημοκρατίας 14).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

4ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (288)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΣΥΡΜΟΣ Ηλίας του Πέτρου και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Κουντουριώτη 1).
  2. ΣΩΤΗΡΑΚΗ Ξανθή του Σταματίου και της Άννας, κάτοικος Ρόδου (Μητροπόλεως 93).
  3. ΤΖΕΛΛΟΣ Παναγιώτης – Φοίβος του Ευαγγέλου και της Χριστίνας, κάτοκος Ρόδου (Κορδιγκτώνος 62).
  4. ΤΣΑΛΛΑΣ Σπυρίδων του Γεωργίου και της Χαρίκλειας, κάτοικος Ρόδου (Αθηνών 108).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΤΣΑΠΑΛΗ Αικατερίνη του Κωνσταντίνου και της Ελένης, κάτοικος Ρόδου (Κολονιάλε 22).
  2. ΤΣΙΑΒΕΛΗ Σταμάτω του Δημήτρη και της Ευθυμίας, κάτοικος Ρόδου (Μαντώς Μαυρογένους 13).
  3. ΤΣΙΦΤΗ Μαρία του Ιωάννη και της Αθηνάς, κάτοικος Ρόδου (Καναδά 105 Β).
  4. ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ Κρυστάλλω του Ιωάννη και της Αικατερίνης, κάτοικος Ρόδου (Αγίας Άνας 111).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

4ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (289)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΦΡΑΓΚΟΣ Γεώργιος του Μιχαήλ και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Αγίας Άνας 21).
  2. ΦΤΑΚΛΑΚΗΣ Χρυσόστομος του Παναγώτη και της Ιωάννας, κάτοικος Ρόδου (Αγίου Νικολάου 78).
  3. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Φωτεινή του Ιωάννη και της Χαριτωμένης, κάτοικος Ρόδου (Καναδά 109).
  4. ΧΑΛΑΡΗΣ Γεώργιος του Παναγιώτη – Πα. και της Σοφίας, κάτοικος Ρόδου (Κορδιγκτώνος 3).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ζήσης του Λεωνίδα και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Αγίου Γεωργίου 65Α).
  2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Μιχάηλ του Δημητρίου και της Χριστίνας, κάτοικος Ρόδου (Διονυσίου 7).
  3. ΧΑΡΤΟΦΥΛΗ Δήμητρα του Κωνσταντίνου και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Διονυσίου 5).
  4. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗ Ειρήνη του Γεωργίου και της Καλλιόπης, κάτοικος Ρόδου (Φωτη Φωτα 44).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (290)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ Καλλιόπη του Βασιλείου και της Χρυσούλλας, κάτοικος Ρόδου (Παρθενόπης 32).
  2. ΑΓΓΕΛΟΥ Βιργινία του Μιχαήλ και της Φανουρίτσας, κάτοικος Ρόδου (Μιχαήλ Πετρίδη 68).
  3. ΑΓΡΙΟΣ Νικόλαος του Χαράλαμπου και της Ντιάνα, κάτοικος Ρόδου (Πτολεμαίων 38).
  4. ΑΛΑΒΕΡΑΣ Φίλιππος του Κωνσταντίνου και της Δέσποινας, κάτοικος Ρόδου (Δημητρίου 57).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΜΑΛΛΟΥ Καρολίνα – Μαρία του Γεωργίου και της Ελίζαμπεθ – Φ, κάτοικος Ρόδου (Αλεξανρε 7).
  2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ Μαρουλία του Εμμανουήλ και της Διαμαντίας, κάτοικος Ρόδου (Αγ. Αποστόλων 1).
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ Βαγιανός του Παναγιώτη και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Νικηφόρου 2).
  4. ΑΝΤΙΦΙΛΙΩΤΗ Ελένη του Μιχαήλ και της Νομικής, κάτοικος Ρόδου (Φλωρου Ζο   7).

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (291)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΒΑΛΣΑΜΗΣ Μιχαήλ του Πέτρου και της Ελένης, κάτοικος Ρόδου (Αθηνών 27).
  2. ΒΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Δημητρίου και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Καμείρου 68).
  3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ειρήνη – Τσαμπίκα του Μιχαήλ και της Ελευθερίας, κάτοικος Ρόδου (Σαλαμίνας 10).
  4. ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ Γεώργιος του Στυλιανού και της Τσαμπίκας – Κυρ, κάτοικος Ρόδου (Αισχίνη 34Α).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Ιωάννης του Μενελάου και της Τσαμπίκας – Μα, κάτοικος Ρόδου (Χανίων 4).
  2. ΒΟΥΛΗΣ Λυκούργος του Ιωάννη και της Μαριγώς, κάτοικος Ρόδου (Δημητρίου 49).
  3. ΓΑΛΑΝΑΚΗ Μαρία – Άννα του Σπυρίδωνα και της Ειρήνης – Σωτηρ, κάτοικος Ρόδου (Παρθενόπης 13).
  4. ΓΑΝΤΑΡΗ Ιορντάνα – Φλορεντίνα – Χριστίνα – Τριανταφυλλιά του Μιχαήλ και της Τσαμπίκας, κάτοικος Ρόδου (Κομοτηνής 7).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (292)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΓΙΑΚΛΟΣ Ανδρέας του Εμμανουήλ και της Αντωνίας, κάτοικος Ρόδου (Καμείρου 86).
  2. ΓΙΑΝΝΙΑ Αικατερίνη του Στυλιανού και της Αρεντπε – Ιακ, κάτοικος Ρόδου (Αρτέμιδος 14).
  3. ΓΚΙΝΝΗΣ Ιωάννης – Χρυσοβαλάντης του Παντελή και της Αικατερίνης, κάτοικος Ρόδου (Τσαλδάρη 43).
  4. ΔΑΝΑΣ Μιχαήλ του Ελευθερίου – Δα και της Ελευθερίας, κάτοικος Ρόδου (Κιλκίς 11).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΓΙΑΝΝΟΥ Δήμητρα – Ευαγγελία του Ιωάννη και της Φωτεινής, κάτοικος Ρόδου (Αισχίνη 4).
  2. ΓΙΩΡΓΑ Δικαία του Αντωνίου και της Ειρήνης, κάτοικος Ρόδου (Τσαβαρή Β 1).
  3. ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗ Όλγα του Βασιλείου και της Βασιλικής, κάτοικος Ρόδου (Εργάνης Α 39).
  4. ΔΕΔΕ Άννα – Ειρήνη του Διονυσίου και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Λαμίας 56).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (293)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΖΑΓΟΡΑ Θεοδώρα του Σωτηρίου και της Σωτηρίας, κάτοικος Ρόδου (Ρεθύμνου 7).
  2. ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗ Ευαγγελία του Αναστασίου και της Νεκταρίας, κάτοικος Ρόδου (Χανίων 6).
  3. ΖΟΥΡΑΡΑΚΗΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου και της Σταματίας, κάτοικος Ρόδου (25ης Μαρτίου 15).
  4. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Ιωσήφ του Κωνσταντίνου και της Πάολα – Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Τσαλδάρη 34).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΖΑΡΑΚΗ Ελένη του Σταύρου – Πανορ και της Νικολέττας, κάτοικος Ρόδου (Τσαβαρή Β 9Α).
  2. ΖΕΡΒΟΣ Βασίλειος του Φωτίου και της Χριστίνας, κάτοικος Ρόδου (Εργάνης Α 12).
  3. ΗΛΙΟΥ Αθανασία – Παουλίνα του Αναστασίου και της Σαιλα – Ιουλικκ, κάτοικος Ρόδου (λάρισας 7).
  4. ΚΑΘΟΠΟΥΛΗ Νίκη του Σακελλάριου και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Ηλιούπολη 19).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (294)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΑΛΛΕΑΣ Κωνσταντίνος του Χριστοδούλου και της Κυριακής, κάτοικος Ρόδου (Αντωνίου 1).
  2. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Εμμανουήλ – Χρυσοβαλάντης – Τσαμπίκος του Σκεύου και της Ευδοκίας, κάτοικος Ρόδου (Αθηνών 119).
  3. ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗΣ Ευάγγελος του Εμμανουήλ και της Φωτεινής, κάτοικος Ρόδου (Αγ. Αποστόλων 31).
  4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ Αργυρώ του Γεωργίου και της Άννας, κάτοικος Ρόδου (Λάρισας 14).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΑΛΟΓΛΟΥ Χρυσοβαλάντης του Διαμαντή και της Ειρήνης, κάτοικος Ρόδου (Αθηνών 49).
  2. ΚΑΝΑΚΗΣ Κωνσταντίνος του Ανδρέα και της Αικατερίνης, κάτοικος Ρόδου (Αγ. Αποστόλων 25).
  3. ΚΑΠΠΟΣ Αναστάσιος του Σταύρου και της Ανδριανής, κάτοικος Ρόδου (Καβάλας 4).
  4. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δημήτριος – Νεκτάριος του Αντωνίου και της Ιωάννας, κάτοικος Ρόδου (Παρθενόπης 9).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (295)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΑΤΡΗΣ Κωνσταντίνος του Μιχαήλ και της Παρασκευής, κάτοικος Ρόδου (Λειψών 10).
  2. ΚΕΛΕΣΟΓΛΟΥ Χουσαμεττίν του Ιμπραήμ – Χακκή και της Χουριέ, κάτοικος Ρόδου (Αγ.Αποστόλων 29).
  3. ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ Τσαμπίκα – Χρυσοβαλάντη του Εμμανουήλ και της Ειρήνης, κάτοικος Ρόδου (Γεωργίου Σ 84).
  4. ΚΟΝΤΟΣ Κωνσταντίνος του Νικήτα και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Χίου 6).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΑΤΤΙΔΕΝΙΟΥ Ευαγγελία του Δημητρίου και της Σεβαστής, κάτοικος Ρόδου (Λίνδου 107).
  2. ΚΕΦΑΛΑ Μαρία του Θεοδώρου και της Ειρήνης, κάτοικος Ρόδου (Αισχίνη 35).
  3. ΚΟΔΕΛΛΑ Θεοδώρα του Ηλία και της Ανδρονίκης, κάτοικος Ρόδου (Ύδρας 3).
  4. ΚΟΛΙΑΔΗ Άννα του Γεωργίου και της Δικαίας, κάτοικος Ρόδου (Φλώρινας 6).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (296)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΟΥΝΕΛΛΕΣ Κωνσταντίνος – Μιχαήλ του Δημητρίου και της Δέσποινας, κάτοικος Ρόδου (Γεωργίου Σ 119).
  2. ΚΟΥΣΤΑΣ Αλέξανδρος του Κλεομένη και της Αρμαρίτα, κάτοικος Ρόδου (Αισχίνη 2).
  3. ΚΡΗΤΙΚΟΣ Ανδρέας του Παντελεήμονος και της Νίκης, κάτοικος Ρόδου (Άμφισσας 4).
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΑΙΔΟΣ Μιχαλίτσα – Ειρήνη του Γαβριήλ και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Μιχαήλ Πετρίδη 94).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΚΟΥΡΟΥ Χρυσοβαλάντη – Χρυσούλα του Εμμανουήλ και της Αλεξάνδρας, κάτοικος Ρόδου (Εργάνης Α 26).
  2. ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ Άννα του Πέτρου και της Αικατερίνης – Α, κάτοικος Ρόδου (Αγίου Ιωάννη 57).
  3. ΚΟΥΦΟΣ Ευστράτιος του Ιωάννη και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Μιχαήλ Πετρίδη 90).
  4. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ Ελισάβετ του Γεωργίου και της Κωνσταντίας, κάτοικος Ρόδου (Ίμβρου 3).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (297)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΛΑΤΟΣ Πέτρος του Ιωάννη και της Αικατερίνης, κάτοικος Ρόδου (Φλώρινας 10).
  2. ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ Ειρήνη – Χρυσοβαλάντω του Γεωργίου και της Αναστασίας, κάτοικος Ρόδου (Ιωαννίνων 2).
  3. ΛΩΛΟΣ Νικόλαος του Δημητρίου και της Χρυσάνθης, κάτοικος Ρόδου ((Πειραιώς 27).
  4. ΜΑΖΑΡΑΚΗ Ειρήνη – Χρυσοβαλάντη του Ιωάννη και της Μιχαλίτσας, κάτοικος Ρόδου (Λιβαδειάς 13).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΛΟΙΖΟΣ Γεώργιος – Φανούριος του Νικήτα και της Ασπασίας, κάτοικος Ρόδου (Σάββα Διακ 5).
  2. ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ Μιχαήλ του Δημητρίου και της Φωτεινής, κάτοικος Ρόδου (Τσαλδάρη 6).
  3. ΜΑΓΚΛΗΣ Νικόλαος του Φραγκίσκου και της Αγκνες, κάτοικος Ρόδου (Καλαμάτας 38).
  4. ΜΑΙΛΑΚΑΚΗΣ Μιχαήλ του Νικολάου και της Θέμιδος, κάτοικος Ρόδου (Αθηνών 118Β).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (298)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Γεώργιος του Εμμανουήλ και της Αθανασίας, κάτοικος Ρόδου (Σαλαμίνας 10).
  2. ΜΑΥΡΟΜΑΓΟΥΛΟΣ Αθανάσιος του Μιχαήλ και της Αγγελας, κάτοικος Ρόδου (Εργάνης Α 22).
  3. ΜΕΝΟΥΧΟΣ Θέμελης του Γεωργίου και της Διονυσίας,κάτοικος Ρόδου (Αθηνών 126Α).
  4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Βασίλειος – Μιχαήλ του Κωνσταντίνου και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Ξάνθης 5Α).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΑΡΚΟΝΙΟΣ Ελευθέριος του Νικήτα και της Νίκης, κάτοικος Ρόδου (Αθηνών 94).
  2. ΜΑΤΣΟΥΚΑ Μαργαρίτα – Ελισάβετ του Γεωργίου και της Φαμπια, κάτοικος Ρόδου (Αντιβασιλε 8Α ).
  3. ΜΑΧΛΗ Ειρήνη του Εμμανουήλ και της Ανδρονίκης, κάτοικος Ρόδου (Μιχαήλ Πετρίδη 86).
  4. ΜΟΝΔΑΝΟΣ Παναγιώτης του Ελευθερίου και της Στυλιανής, κάτοικος Ρόδου (Κορίνθου 11).

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (299)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΠΑΡΙΑΝΟΥ Κονδύλω – Χρυσοβαλάντω του Κωνσταντίνου και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Αποστολου   122).
  2. ΜΠΛΗΖΙΩΤΗΣ Παντελεήμων του Δημητρίου και της Ευδοκίας, κάτοικος Ρόδου (Τσαλδάρη 32Γ ).
  3. ΜΥΛΩΖΗΣ Μάρκος – Αλέξανδρος του Ιωάννη και της Χριστίνα – Νται, κάτοικος Ρόδου (Φλώρινας 1).
  4. ΝΙΚΟΛΗΣ Ιωάννης του Άνθιμου και της Σεβαστής, κάτοικος Ρόδου (Καμείρου 7).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΜΠΕΛΗΓΡΑΔΗΣ Γεώργιος του Θεοδοσίου και της Αριστέας, κάτοικος Ρόδου (Μυτιλήνης 5).
  2. ΜΠΟΥΜΠΑ Φλώρα του Παναγιώτη και της Νομικής, κάτοικος Ρόδου (Αθηνών 86).
  3. ΝΑΛΜΠΑΝΤ – ΣΑΡΙΚΑΚΗ Δάφνη του Με την και της Παναγούλας, κάτοικος Ρόδου (ΣΤ. Κωτιάδη 20).
  4. ΞΥΠΠΑΣ Φραντζής του Νικολάου και της Γιασεμή, κάτοικος Ρόδου (Αροκάριας 36).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (300)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Μιχαήλ του Ιωάννη και της Παναγιώτας, κάτοικος Ρόδου (Ρεθύμνου 4).
  2. ΠΑΛΛΙΕΡΑΝΗΣ Θεόδωρος του Χρήστου – Βιτσεν και της Παρασκευής, κάτοικος Ρόδου (Τσαλδάρη 19).
  3. ΠΑΝΤΕΡΗΣ Δημήτριος του Χαραλάμπους και της Δέσποινας, κάτοικος Ρόδου (Μιχαήλ Πετρίδη 38).
  4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Δημήτριος του Ιωάννη και της Σοφίας, κάτοικος Ρόδου (Καμείρου 32Β ).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Αικατερίνη του Αθανασίου και της Κάρολιν, κάτοικος Ρόδου (Αθηνών 3).
  2. ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΥ Σωτηρία του Γεωργίου και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Αγ. Αποστο 42).
  3. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Δημήτριος του Γεωργίου και της Καλλιόπης, κάτοικος Ρόδου (Στέλιου Κωτιάδη 28).
  4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Γεώργιος του Στέργου και της Ειρήνης, κάτοικος Ρόδου (Τσαλδάρη 166).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (301)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Παναγιώτης του Θεοδώρου και της Αλεξάνδρας, κάτοικος Ρόδου (Καμείρου 7).
  2. ΠΕΛΑΡΔΗ Ελευθερία του Φιλίππου και της Γεωργίας,κάτοικος Ρόδου (Χειμάρας 48).
  3. ΠΕΤΡΙΔΗΣ Νικόλαος του Νικολάου και της Τσαμπίκας – Ευρ, κάτοικος Ρόδου (Σπάρτης 4).
  4. ΠΙΖΑΝΙΑΣ Εμμανουήλ του Αντωνίου και της Χρυσάνθης, κάτοικος Ρόδου (Λιβαδειάς 6).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΠΑΤΛΑΚΑ Μελπομένη του Παναγιώτη και της Σεβαστής, κάτοικος Ρόδου (Μιχαήλ Πετ   330)
  2. ΠΟΛΙΤΗ Χριστίνα – Ευθυμία του Σάββα και της Τζεορτζέτα, κάτοικος Ρόδου (Γεωργίου Σ   73).
  3. ΡΗΓΑΚΗΣ Ευστάθιος του Ανδρέα και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Χανίων 9).
  4. ΡΟΔΙΤΗ Αγγελική του Κωνσταντίνου και της Ελευθερίας, κάτοικος Ρόδου (Κάτω Ηλιου 129).

 

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (302)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΣΑΒΙΓΚΟΥ Μαριάνθη του Κωνσταντίνου και της Σεβαστής, κάτοικος Ρόδου (Μιχαήλ Πετρίδη 86).
  2. ΣΑΚΚΟΜΗΤΡΟΣ Γεώργιος του Χρήστου και της Όλγας, κάτοικος Ρόδου (Γεωργίου Π   9).
  3. ΣΕΙΤΗΣ Αντώνιος του Σταύρου και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Τσαλδάρη 38).
  4. ΣΚΟΥΡΤΗ Πολυξένη του Σπυρίδωνος και της Μερσίνα, κάτοικος Ρόδου (Αγ. Αποστο   71).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΣΑΛΙΧΟΣ Παναγιώτης του Στυλιανού και της Καρίνα – Λιλλε, κάτοικος Ρόδου (Κάτω Ηλιου   93).
  2. ΣΕΡΒΟΥ Ναταλι του Αθανασίου και της Αννίτα, κάτοικος Ρόδου (Διοσκουριδ   16).
  3. ΣΙΜΕΡΤΖΑΚΗΣ Ιωάννης του Εμμανουήλ και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Αθηνών 21).
  4. ΣΚΟΝΗ Αθηνά – Τσαμπίκα του Ελευθερίου και της Χαρίκλειας, κάτοικος Ρόδου (Ναυπλίου 2).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (303)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΣΤΑΝΤΖΟΣ Εμμανουήλ του Σταματίου και της Καλλιόπης, κάτοικος Ρόδου (ΒΑΛΙΑ ΣΕΜΕ 7).
  2. ΣΤΡΕΒΛΟΥ Ζωγραφούλα του Ευαγγέλου – Αντ και της Δέσποινας, κάτοικος Ρόδου (Μητροπόλεως 75).
  3. ΤΑΚΟ Εσμεράλντα του Λαζαρ και της Μαριε, κάτοικος Ρόδου, (Λάρισας 3).
  4. ΤΕΡΝΕΖΗΣ Χρήστος του Ηλία και της Θεοδώρας, κάτοικος Ρόδου (Καβάλας 4Δ).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΣΤΑΥΡΑΤΗΣ Θωμάς του Χρήστου και της Ευαγγελίας, κάτοικος Ρόδου (Θεσσαλονίκης 22).
  2. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ Καλλιόπη του Μιλτιάδη και της Σταυρούλας, κάτοικος Ρόδου (Γαληνού 6).
  3. ΤΣΟΓΙΑ Γιασεμή του Κυριάκου και της Καθολικής, κάτοικος Ρόδου (Γεωργίου Σ 105).
  4. ΤΟΥΜΑΡΑ Τερέζα του Ηλία και της Τοβε – Μονικα, κάτοικος Ρόδου (Μιχαήλ Πετρίδη 33Α ).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (304)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΤΣΑΦΟΥΤΗΣ Γεώργιος του Χαράλαμπου και της Δημητρίας, κάτοικος Ρόδου (Ιωαννίνων 14).
  2. ΤΣΙΑΒΟΣ Ιωάννης του Γεωργίου και της Τσαμπίκας, κάτοικος Ρόδου (Μιχαήλ Πετρίδη 88).
  3. ΦΑΥΓΗΣ Ελευθέριος του Μιχαήλ και της Δέσποινας, κάτοικος Ρόδου (κάτω Ηλιου   4).
  4. ΦΩΤΕΙΝΟΣ Μιχαήλ – Φιλήμων του Γεωργίου και της Σοφίας, κάτοικος Ρόδου (Θεσσαλονίκης 20).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΤΣΙΚΟΥΡΗ Ευδοκία του Εμμανουήλ και της Μάρθας, κάτοικος Ρόδου (Αγ. Αποστόλων 28).
  2. ΤΣΙΡΙΓΚΑ Ασημίνα – Αναστασία του Γεωργίου και της Καθολικής, κάτοικος Ρόδου (Γεωργίου Π 27).
  3. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ Καλλιόπη του Νικολάου και της Ελευθερίας, κάτοικος Ρόδου (Κιλκίς 8).
  4. ΧΑΝΙΩΤΗ Άννα του Γεωργίου και της Ειρήνης, κάτοικος Ρόδου (Δημητρίου 50).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (305)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ Ιωάννης του Αντωνίου και της Ευαγγελίας, κάτοικος Ρόδου (Πειραιώς 1).
  2. ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗ Ειρήνη του Μιχαήλ και της Φωτεινής, κάτοικος Ρόδου (Βόλου 8).
  3. ΧΑΤΖΗΚΑΛΦΑΣ Ανδρέας του Γεωργίου και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Τσαλδάρη 1).
  4. ΨΥΛΛΟΥ Ασημίνα του Δημητρίου και της Ειρήνης, κάτοικος Ρόδου (Πειραιώς 9).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ Μαρία του Λάζαρου και της Καθολικής, κάτοικος Ρόδου (Άρτας 5Α ).
  2. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Ευρυδίκη του Κυριάκου και της Αργυρώς, κάτοικος Ρόδου (Αθηνών 2).
  3. ΨΥΛΛΑΚΗ Κυριακή – Ιωάννα του Σπυρίδωνος και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Ηλιούπολης 144).
  4. ΨΥΛΛΟΣ Γεώργιος του Σταύρου και της Ευαγγελίας, κάτοικος Ρόδου (Πειραιώς 10).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

6ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (306)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΓΓΟΥΡΑΣ Ιωάννης του Στέργου και της Αικατερίνης, κάτοικος Ρόδου (Στοκχόλμης 19).
  2. ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ Αλεβίζος του Παναγιώτη και της Σεβαστής, κάτοικος Ρόδου (Φιλίππων 14).
  3. ΒΛΑΜΟΣ Σάββας του Αντωνίου και της Όλγας, κάτοικος Ρόδου (Ηρακλείου 12).
  4. ΓΕΩΡΓΑΡΑ Γεωργία του Νικολάου και της Τζοζεφιν – Βικ, κάτοικος Ρόδου (Λιβαδειάς 22).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΑΚΡΙΒΑ Ιωάννα του Βασιλείου και της Γεωργίας, κάτοικος Ρόδου (Αλεξανδρ   3).
  2. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ Μαρία του Άνθιμου και της Ειρήνης, κάτοικος Ρόδου (Μόσχας 12).
  3. ΒΑΡΕΛΗ Στέλλα του Αναστασίου και της Αμαλίας, κάτοικος Ρόδου (Λονδίνου 7).
  4. ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ Αργύριος του Γεωργίου και της Σοφίας, κάτοικος Ρόδου (Μαδρίτης 9).

 

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

6ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (307)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣ Μιχαήλ του Χρήστου – Γεωργπ και της Πελαγίας, κάτοικος Ρόδου (Στοκχόλμης 15Β).
  2. ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ Βασίλειος του Ελευθερίου και της Κυριακής, κάτοικος Ρόδου (Γρηγορίου 31).
  3. ΔΗΜΟΣ Δημήτριος του Λουκά και της Χάιδως, κάτοικος Ρόδου (Μόσχας 21).
  4. ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ Ηλίας του Χρήστου και της Αναστασίας – Χρι, κάτοικος Ρόδου (Λυδίας 3Α ).

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ Αναστασία – Τσαμπίκα του Σωτηρίου και της Αναστασίας, κάτοικος Ρόδυο (Αλικαρνασσού 17).
  2. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ Μαρίνα του Γεωργίου και της Μαρίας – Τερέζας, κάτοικος Ρόδου (Λονδίνου 39).
  3. ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ Ιωάννης του Νικολάου και της Μαρίας, κάτοικος Ρόδου (Ναυπλίου 45).
  4. ΖΑΧΑΡΙΑ Ειρήνη – Θεοδώρα του Γαβριήλ και της Μπριγκιττα – Μ, κάτοικος Ρόδου (Ήβης 11).

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (308)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ζώης Κωνσταντίνος του Γεωργίου και της Ειρήνης (Σμύρνης 38)
  2. Θεοχαρίδης Χρήστος του Θεοχάρη και της Κασσιανής-Μαρ (Εργατ. Κατ.)
  3. Ιωάννου Μιχαήλ του Σταύρου και της Ειρήνης (Κοσκινού)
  4. Κακλιός Ανδρέας του Ιωάννη και της Καθολικής (Όσλο 3)

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καλαφατά Μαρία του Μιχαήλ και της Παρασκευής (Ρόδου-Λίνδου 6)
  2. Καλούδη Ειρήνη του Βασιλείου και της Μαρίας (Μονής Καλ 6Δ)
  3. Καμπέρη Σοφία του Άγγελου και της Ευγενίας (Ροδίνι)
  4. Καπαζάς Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ και της Αναστασίας (Λίνδου 86)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (309)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κατσίλλης Πανορμίτης-Ραφαήλ του Ιωάννη και της Αναστασίας (Ροδίνι)
  2. Κετσές Ευάγγελος του Πανορμίτη και της Ειρήνης (Εργατ. Κατ. 122)
  3. Κινούς Μιχαήλ του Βασιλείου και της Πηνελόπης (Καλλιπάτειρας)
  4. Κοζάς Γεώργιος του Ιωάννη και της Αντωνίας (Αλικαρνασσού 23)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κοντόσης Ευάγγελος του Γεωργίου-Θωμά και της Ελένης (Τροίας 3)
  2. Κορρού Δέσποινα του Στυλιανού και της Βαλασίας (Μονής Καλ 6)
  3. Κουγκράς Στυλιανός-Αλέξανδρος του Δημητρίου και Ντάγκμαρ-Ελ (Βερολίνου)
  4. Κωνσταντίνου Σπυρίδων του Κωνσταντίνου και της Ελένης (Καρακόνερο)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (310)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Λιζάρδος Δημήτριος του Αριστόδημου και της Αντωνίας (Σμύρνης 10)
  2. Μαγουλιώτης Αθανάσιος του Χρήστου και της Σεβαστής (Ολυμπίας 17)
  3. Μάλαμας Δημήτριος του Ιωάννη και της Χρυσούλας (Ατταβύρου 24Α)
  4. Μαντικός Χαράλαμπος του Τσαμπίκου και της Γεωργίας (Ασγούρου)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μανώλακας Φιλήμων του Ιωάννη και της Καλλιόπης (Δήλου 4)
  2. Μανωλούκος Εμμανουήλ-Χρήστος του Ιωάννη και της Βασιλείας (Ολυμπίας 14)
  3. Ματθαίου Κωνσταντίνα-Καθολική του Ιωάννη και της Τερψιχόρης (Κνίδου 04)
  4. Μαυρικάκης Πατρικ-Αγαπητός του Χρήστου και της Άννε-Σαρλότ (Μαραθώνος 14)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (311)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μπαλαλή Σοφία του Ιωάννη και της Ειρήνης (Μεσογείου 9)
  2. Μπαρκανίκας Χαράλαμπος του Λουκά και της Μαρίας (Νικηταρά 7)
  3. Μπιζντάνη Κριστάκη του Ναούν και της Αγλαϊας (Κυρά της Ρω 27)
  4. Μπόλη Ανδρέας του Χριστάκη και της Νατάσσα (Πέλλης 34)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μπουρνή Χρυσάνθη του Ευτύχιου και της Ελευθερίας (Εργατ. Κατ. 145)
  2. Νικήτα Μαρία του Σπυρίδωνος και της Ευσταθίας (Αγ.Αποστόλ. 31)
  3. Νικηταράς Νικήτας του Σπυρίδωνος και της Δήμητρας (Μόσχας 33)
  4. Ορμενάι Γκεντγιάν του Φάτος και της Μαιλιντα (Πέλλης 28)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (312)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Παππούλης Πατρικ-Μαδώνης του Δημητρίου και της Χενριέττ-Λου (Λίνδου 125)
  2. Παρασκουλάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ και της Μαρίας (Τύρου 4)
  3. Πάχος Κυριάκος του Ευαγγέλου και της Δικαίας (Ερέτρειας 84)
  4. Πετρίδης Γεώργιος-Νεκτάριος του Νικολάου και της Δέσποινας (Μεσογείου 9Α)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Πήλιου Χριστίνα του Γιάννη και της Μήλω (Ατταβύρου 48)
  2. Πιχιβέ Φετχί του Μεχμέτ και της Γκονούλ (Γρηγορίου 20)
  3. Πόκκια Ιωάννα του Κωνσταντίνου και της Εστέλα-Στυλι (Μιλήτου 3)
  4. Ροδίτης Κωνσταντίνος-Παναγιώτης του Μιχαήλ και της Καλλιόπης (Ευαγόρα 10)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (313)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Σεράντης Δημήτριος του Κωνσταντίνου και της Καλλιόπης (Μυκηνών 1)
  2. Σιμαμπούκου-Ζαμπέλης Ουϊλιαμ του Ιακώβου και της Ρόζμαρι (Ρώμης 3)
  3. Σιφωνιός Νικόλαος του Γεωργίου και της Ζωής (Παρισίων 21)
  4. Σούλτσε Άλμπι του Στέφαν και της Ναζλιέ (Εργατ. Κατ. 44)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Σπανού Θεοδώρα του Νικολάου και της Κατίνας (Μόσχας 3)
  2. Σπυρίδης Μάρκος του Παύλου και της Δααδ (Μόσχας 9)
  3. Σπύρου Σταματία του Αθανασίου και της Σωτηρίας (Στέλιου Κωτιάδη 52)
  4. Σταμάταρου Μαριάνα του Κωνσταντίνου και της Δικαίας (Εργατ. Κατ. 98)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (314)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Σωτηράκης Μιχαήλ του Αναστασίου και της Ροουζμαρυ-Κ (Ευκλέους 19)
  2. Ταντής Μιχαήλ του Γεωργίου και της Ειρήνης (Λίνδου)
  3. Τέλιου Αντιγόνη του Βασιλείου και της Όλγας (Αντιοχείας 6)
  4. Τζατζάκης Στέφανος του Δημητρίου και της Ιουλίας (Ερετρείας 78)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Τηλέμαχου Γεωργία του Χρήστου και της Άννας (Παρισίων 1)
  2. Τριανταφύλλου Βασίλειος του Κωνσταντίνου και της Κατίνας (Γ.Μπάρδου)
  3. Τρικίλη Ειρήνη του Νικήτα και της Ελένης (Λονδίνου 18)
  4. Τρικοίλης Κωνσταντίνος-Νικήτας του Νικήτα και της Ευαγγελίας (Στοκχόλμης 35)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (315)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Τσίκκη Χριστίνα-Μαρία του Γεωργίου και της Ούτε-Χαιερμ (Κοσκινού)
  2. Τσινγκήρ Ιμπραήμ του Αχμέτ και της Σελμάν (Φώτη Κόντογλου 78)
  3. Τυράκ Τζουνείτ του Μουσταφά και της Ασενέ (Ανταγόρα 18)
  4. Φανίτσας Μηνάς του Κωνσταντίνου και της Ουρανίας (Λίνδου 237)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Φανουράκης Ιωάννης του Στυλιανού και της Δέσποινας (Ρώμης 4)
  2. Φασούλας Ευάγγελος του Μιχαήλ και της Μιχαλάκενας (Καρίας-Ρόδ)
  3. Φιλίππου Φώτιος του Πέτρου και της Ευδοξίας (Συρακουσών 12)
  4. Φραντζιδάκη Νίκη του Γεωργίου και της Σταματίας (Μάρκου Κλ. 7)

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ

Δημοτική Ενότητα Ρόδου

6Ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΟΔΟΥ (316)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Χατζηγεωργίου Ευάγγελος του Θεοδοσίου και της Μαρίας (Ιωάννη Κα 13)
  2. Χατζηγρηγορίου Δημήτριος του Γρηγορίου και της Ελένης (Λαμίας 3)
  3. Χατζηκώστας Αντώνιος του Δημητρίου και της Βακίνας (Λίνδου 217)
  4. Χριστοφάκης Ιωάννης του Στέργου και της Δέσποινας (Πάλμα Μαγιόρκας 9)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Χριστοφίδης Νικόλαος του Χρήστου και της Τσαμπίκας (Σωτήρος 58)
  2. Χρύσαλλου Φλωρεντία του Στεφάνου και της Αικατερίνης (Μόσχας 12)
  3. Ψύλλα Ισμήνη του Ανδρόνικου-Αυ και της Ασημίνας (Λίνδου 1)
  4. Ψαρός Γεώργιος του Παναγιώτη και της Ευαγγελίας-Πα (Σωτήρος 93, Ιαλυσός)

ΔΗΜΟΣ ΣΥΜΗΣ

Δημοτική Ενότητα Σύμης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΜΗΣ (317)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αβραμίδου Μαρία του Παύλου, κάτοικος Σύμης
  2. Αγγιούς Μαριάνθη του Κωνσταντίνου, κάτοικος       Σύμης
  3. Αλεξόπουλος Πανορμίτης του Σάββα, κάτοικος Σύμης
  4. Αντώνογλου Μιχαήλ – Φανούριος του Παύλου, κάτοικος       Σύμης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ασφενταγάκη Χρυσάνθη του Ιωάννη, κάτοικος Σύμης
  1. Βογιαζής Στέφανος του Κυριάκου, κάτοικος Σύμης
  2. Βόλας Κωνσταντίνος του Μιχαήλ ,κάτοικος Σύμης
  3. Γεωργάς Γεώργιος του Βασιλείου , κάτοικος Σύμης

 

 

ΔΗΜΟΣ ΣΥΜΗΣ

Δημοτική Ενότητα Σύμης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΜΗΣ (318)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ζαχαριά Μαρία του Κωνσταντίνου, κάτοικος Σύμης
  2. Ζερβάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ, κάτοικος       Σύμης
  3. Ζουρούδης Νικήτας του Κωνσταντίνου, κάτοικος       Σύμης
  4. Ηρακλής Κωνσταντίνος του Σταύρου, κάτοικος       Σύμης

 

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κακακιός Γεώργιος του Αχιλλέα, κάτοικος Σύμης
  1. Καλαιτζάκη Μαργαρίτα του Γεωργίου, κάτοικος Σύμης
  2. Καλιάρος Νικόλαος του Πανορμίτη ,κάτοικος Σύμης
  3. Καραβαίλλη Αννέζα του Ιωάννη, κάτοικος Σύμης

 

ΔΗΜΟΣ ΣΥΜΗΣ

Δημοτική Ενότητα Σύμης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΜΗΣ (319)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καψή Βασιλική του Αντωνίου, κάτοικος Σύμης
  2. Κλαδίτης Ιωάννης του Μιχαήλ, κάτοικος Σύμης
  3. Κόκκινος Αγαπητός του Μιχαήλ, κάτοικος Σύμης
  4. Κουρδουμπά Αικατερίνη του Παναγιώτη, κάτοικος       Σύμης

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κοτσιλαράς Δημοσθένης του Κωνσταντίνου, κάτοικος Σύμης
  1. Κρανίδη Φωτεινή του Ελευθερίου, κάτοικος Σύμης
  2. Κρητικός Μιχαήλ του Ευσταθίου ,κάτοικος Σύμης
  3. Κυπραίου Ειρήνη του Σταματίου, κάτοικος Σύμης

 

 

ΔΗΜΟΣ ΣΥΜΗΣ

Δημοτική Ενότητα Σύμης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΜΗΣ (320)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Λάμπρου Μαρία του Στέργου, κάτοικος Σύμης
  2. Λεβεντέρης Γαβριήλ του Αλεξάνδρου, κάτοικος       Σύμης
  3. Λεριάς Αλέξανδρος του Βασιλείου, κάτοικος       Σύμης
  4. Λογοθέτη Ουρανία του Γεωργίου, κάτοικος       Σύμης

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Λούππης Γεώργιος του Πανορμίτη, κάτοικος Σύμης
  1. Μακράκης Κοκκιμίδης-Αντώνιος του Μιχαήλ, κάτοικος Σύμης
  2. Μακρή Αναστασία του Ιωάννη ,κάτοικος Σύμης
  3. Μανωλάκη Χαριστούλα του Μιχαήλ, κάτοικος Σύμης

 

 

ΔΗΜΟΣ ΣΥΜΗΣ

Δημοτική Ενότητα Σύμης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΜΗΣ (321)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μοντιάδης Κωνσταντίνος του Κυριάκου, κάτοικος Σύμης
  2. Μοράρη Ευαγγελία του Στυλιανού, κάτοικος       Σύμης
  3. Μοσκιού Δημήτριος του Ιωάννη, κάτοικος       Σύμης
  4. Μποζα Χρυσοβαλάντου του Γεωργίου, κάτοικος       Σύμης

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μπαλασκάς Πανορμίτης του Σταύρου, κάτοικος Σύμης
  1. Μπροτζάκη Κωνσταντίνα του Χρήστου, κάτοικος Σύμης
  2. Νικολακόπουλος Μιχαήλ του Αγγελή ,κάτοικος Σύμης
  3. Νικολέττου Κλεάνθη του Αλεξάνδρου, κάτοικος Σύμης

 

ΔΗΜΟΣ ΣΥΜΗΣ

Δημοτική Ενότητα Σύμης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΜΗΣ (322)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Πετρίδη Ειρήνη του Ιωάννη, κάτοικος Σύμης
  2. Πέτρου Δημήτριος του Μιχαήλ, κάτοικος       Σύμης
  3. Πηλιού Ειρήνη του Εέυθερίου, κάτοικος Σύμης
  4. Ριζοπούλου Αννα του Ελευθερίου, κάτοικος Σύμης

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ρομπέσης Ελευθέριος του Αθανασίου, κάτοικος Σύμης
  1. Σεμερζάκη Κωνσταντίνα του Δημητρίου, κάτοικος Σύμης
  2. Σπανουδάκης Αλέξανδρος του Πανορμίτη ,κάτοικος Σύμης
  3. Τσαβαρή Ζωοπηγή του Γεωργίου, κάτοικος Σύμης

 

 

 

 

ΔΗΜΟΣ ΣΥΜΗΣ

Δημοτική Ενότητα Σύμης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΜΗΣ (323)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Τσακίρης Κομνηνός του Νικολάου, κάτοικος Σύμης
  2. Τσατταλιός Άνθιμος του Μιχαήλ, κάτοικος Σύμης
  3. Τσατταλιού Ταρσία του Γεωργίου, κάτοικος Σύμης
  4. Τσουβαλλά Φλώρα του Μερκουρίου, κάτοικος       Σύμης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Φασουλάρη Άννα-Χρυσοβαλάντου του Βασιλείου, κάτοικος Σύμης
  1. Φουντουραδάκη Ευαγγελία του Ιωάννη, κάτοικος Σύμης
  2. Φωτάρας Ιωάννης – Χρυσοβαλάντης του Γεωργίου ,κάτοικος Σύμης
  3. Χαζηστρατής Βασίλειος του Σωτηρίου, κάτοικος Σύμης

 

 

ΔΗΜΟΣ ΤΗΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Τήλου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ (324)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αγγελιδάκης Μάριος του Γεωργίου, κάτοικος Τήλου, Μεγάλο Χωριό
  2. Γιαννοπούλου Αθανασία του Δημητρίου, κάτοικος       Μεγάλου Χωριού, Τήλου
  3. Καζούλης Μιχαήλ-Χρυσοβαλάντης του Ιωάννη, κάτοικος       Μεγάλου Χωριού, Τήλου
  4. Καφεντζή Δέσποινα του Διονυσίου, κάτοικος Μεγάλου Χωριού, Τήλου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Λεοντίτση Χαραλαμπία του Σπυρίδων, κάτοικος Μεγάλου Χωριού, Τήλου
  2. Λογοθέτης Στυλιανός του Νικολάου, κάτοικος Μεγάλου Χωριού, Τήλου
  3. Παγκάς Κωνσταντίνος του Δημοσθένη ,κάτοικος Μεγάλου Χωριού, Τήλου
  4. Χριστοφή Ελεούσα του Δημητρίου, κάτοικος Μεγάλου Χωριού, Τήλου

 

 

 

 

 

 

 

 

ΔΗΜΟΣ ΤΗΛΟΥ

Δημοτική Ενότητα Τήλου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΙΒΑΔΙΩΝ (325)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ανεμογιάννη Μαρία του Σπυρίδων, κάτοικος Λιβαδιων Τήλου
  2. Διαμαντόπουλος Αντώνιος του Χρήστου, κάτοικος       Λιβαδίων, Τήλου
  3. Ευσταθίου Μαρία του Μιχαήλ, κάτοικος       Λιβαδίων, Τήλου
  4. Κουκάκης Δήμος του Ιωάννη, κάτοικος Λιβαδιων, Τήλου

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Λαρδούτσου Ελευθερία του Ευαγγέλου, κάτοικος Λιβαδίων, Τήλου
  1. Μοσχου Καθολική του Ιωάννη, κάτοικος Λιβαδιων, Τήλου
  2. Οικονόμου Ζαφείριος του Παναγιώτη ,κάτοικος Λιβαδιων, Τήλου
  3. Σακελλαρίδης Γεώργιος του Τιμολέων, κάτοικος Λιβαδίων, Τήλου

 

ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΗΣ

Δημοτική Ενότητα Χάλκης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΧΑΛΚΗΣ (326)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αναστάση Ευαγγελία του Μιχαήλ, κάτοικος Χάλκης
  2. Αργύρης Νίκος του Ιωάννη, κάτοικος Χάλκης
  3. Βελή Κατίνα του Πασιακου, κάτοικος Χάλκης
  4. Ζαμπετούλας Αλέξανδρος του Τριντή, κάτοικος Χάλκης

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καλούδης Ιωάννης του Νικολάου, κάτοικος Χάλκης
  1. Κουμπάρος Χρυσοβαλάντης του Μιχαήλ, κάτοικος Χάλκης
  2. Λιβανίου Καλλιόπη του Γαλαντή ,κάτοικος Χάλκης
  3. Λώλη Ελίσα του Χριστάκη, κάτοικος Χάλκης

 

 

 

ΔΗΜΟΣ ΧΑΛΚΗΣ

Δημοτική Ενότητα Χάλκης

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΧΑΛΚΗΣ (327)

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μαρκάκης Γλεντούσης του Νικολάου, κάτοικος Χάλκης
  2. Νικολαου Αρχιμήδης του Αναργύρου, κάτοικος       Χάλκης
  3. Πατρος Σταμάτιος του Μιχαήλ, κάτοικος       Χάλκης
  4. Φραγκάκη Μαρία του Μιχαήλ, κάτοικος Χάλκης

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Φερτεκλής Νικόλαος – Μιχαήλ του Μιχαήλ, κάτοικος Χάλκης
  1. Φαναράκη Ειρήνη του Ιωάννη, κάτοικος Χάλκης
  2. Σφυρίου Μενέλαος του Δημητρίου ,κάτοικος Χάλκης
  3. Χειμωνέττου Μαρία του Νικολάου, κάτοικος Χάλκη

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΗΓΑΔΙΩΝ (68)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αθανασίου Άννα του Σπυρίδων, κάτοικος Καρπάθου
  2. Αλαχούζος Γεώργιος του Εμμανουήλ, κάτοικος Καρπάθου
  3. Αλεξίου Μαρία του Γεωργίου , κάτοικος Καρπάθου
  4. Αυλωνίτης Χρήστος του Γεωργίου, κάτοικος Καρπάθου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Βασιλακη Σοφία του Βασιλείου, κάτοικος Καρπάθου
  2. Βεργετάκης Γεώργιος του Ιωάννη, κάτοικος Καρπάθου
  3.  Βιτωρούλη Ευδοξία του Γεωργίου, κάτοικος Καρπάθου

4  Γεραπετρίτης Κωνσταντίνος του Σταύρου,κάτοικος Καρπάθου

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΗΓΑΔΙΩΝ (69)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Θεοδότου Ευάγγελος του Θεοδώρου, κάτοικος Καρπάθου
  2. Καβουκλή Άννα του Κωνσταντίνου, κάτοικος Καρπάθου
  3. Καραναστάσης Μιχαήλ του Ιωάννη, κάτοικος Καρπάθου
  4. Κατωγυρίτη Φραγκίτσα του Γεωργίου, κάτοικος Καρπάθου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κομνηνός Χρήστος του Αναστασίου, κάτοικος Καρπάθου
  2. Κωνσταντή Σοφία του Κωνσταντίνου, κάτοικος Καρπάθου
  3. Λάμπρος Στέλιος-Ευάγγελος του Κωνσταντίνου,  κάτοικος Καρπάθου
  4. Μαργαρίτη Δέσποινα του Παναγιώτη, κάτοικος Καρπάθου

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΗΓΑΔΙΩΝ (70)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.Οικονομίδη Πόπη του Μιχαήλ , κάτοικος Πηγαδάκια Καρπάθου

2.Μαρής Γεώργιος του Νικολάου, κάτοικος Καρπάθου

  1. Μαυρίκου Σοφία του Σταματίου ,κάτοικος Καρπάθου

4.Μπελούκα Ειρήνη του Ηλία, κάτοικος Καρπάθου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Νιότης Ευάγγελος του Νικολάου, κάτοικος Καρπάθου
  2. Παναγιώτου Μιχαήλ του Εμμανουήλ, κάτοικος Καρπάθου
  3. Παπαδάκης Ηλίας του Κωνσταντίνου, κάτοικος Καρπάθου
  4. Πολυχρόνη Μαρία του Ιωάννη, κάτοικος Καρπάθου

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΗΓΑΔΙΩΝ (71)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ρουσάκη Αργυρούλα του Δημητρίου, κάτοικος Καρπάθου
  2. Σακελλαρίδης Εμμανουήλ του Βασιλείου,κάτοικος Καρπάθου
  3. Σάλτα Μαρία του Γεωργίου, κάτοικος Καρπάθου
  4. Σαμιώτης Νικόλαος του Αντωνίου, κάτοικος Καρπάθου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Σεβδαλής Γεώργιος του Νικολάου, κάτοικος Καρπάθου
  2. Σταμούλης Ιωάννης του Γιωργή,  κάτοικος Καρπάθου
  3. Τσαουσοπούλου Μαρία του Μιχαήλ, κάτοικος Καρπάθου
  4. Φιλιππίδου Τίνα του Μιχαήλ, κάτοικος Καρπάθου

 

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΠΕΡΙΟΥ  (72)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Βασιλαράς Ιωάννης του Ηλία, κάτοικος Καρπάθου
  2.  Γιαλλουράκης Κοσμάς του Κυριάκου, κάτοικος Καρπάθου
  3.  Κοντοπούλου Σοφία – Μαρία του Ευαγγέλου, κάτοικος Καρπάθου
  4. Κωνσταντινίδου Πιπίτσα του Κωνσταντίνου, κάτοικος Καρπάθου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.Λαμπρινού Βενετία του Εμμανουήλ, κάτοικος Καρπάθου

2Λάμπρου Σοφία του Γεωργίου,  κάτοικος Καρπάθου

  1. Λυτός Μηνάς του Εμμανουήλ,, κάτοικος Καρπάθου

4.Μακρής Εμμανουήλ του Περικλή, κάτοικος Απερίου Καρπάθου

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΠΕΡΙΟΥ (73)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Νάζου Αικατερίνη του Μάρκου, κάτοικος Καρπάθου
  2. Νισύριος Θεμιστοκλής του Γεωργίου, κάτοικος Απέρι Καρπάθου
  3. Νισυρίου Σοφία του Μιχαήλ, κάτοικος Καρπάθου
  4. Ορφανίδης Βασίλειος του Νικολάου, κάτοικος Καρπάθου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Παναγιώτου Μαρία του Εμμανουήλ, κάτοικος Καρπάθου
  2. Ρουσάκη Ζωή του Δημητρίου, κάτοικος Καρπάθου
  3. Φασουλέττος Ιωάννης του Βασιλείου, κάτοικος Καρπάθου
  4. Φουντής Εμμανουήλ του Γεωργίου, κάτοικος Καρπάθου

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΡΚΑΣΑΣ (74)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ασπρομμάτης Μηνάς του Κωνσταντίνου, κάτοικος Καρπάθου
  2. Βασιλειάδης Βασίλειος του Εμμανουήλ, κάτοικος Αρκάσας Καρπάθου
  3. Γεραπετρίτη Ελευθερία του Εμμανουήλ, κάτοικος Αρκάσας Καρπάθου
  4. Εμίρη Αικατερίνη του Εμμανουήλ, κάτοικος Καρπάθου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ιωάννου Βασίλειος του Ευαγγέλου, κάτοικος Αρκασας Καρπάθου
  2. Καμαράτος Μηνάς  του Γεωργίου , κάτοικος Αρκάσας Καρπάθου
  3. Λαμπρίδη Φωτεινή του Εμμανουήλ, κάτοικος Καρπάθου
  4. Μηλιού Φωτεινή του Γεωργίου, κάτοικος Καρπάθου

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΡΚΑΣΑΣ (75)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Νουαρού Μαρία του Ιωάννη, κάτοικος Αρκασας Καρπάθου
  2. Ορφανού Ειρήνη  του Γεωργίου, κάτοικος Καρπάθου
  3. Παραγυιός Μηνάς του Ιωάννη, κάτοικος Καρπάθου
  4. Πυλιάρης Γεώργιος του Μιχαήλ, κάτοικος Καρπάθου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ταλιάκης Δαμνιανός του Γερασίμου, κάτοικος Καρπάθου
  2. Τσουνάκος Αθανάσιος – Θωμάς του Σταματίου, κάτοικος Καρπάθου
  3. Φράγκου Μαρία του Ηλία, κάτοικος Καρπάθου
  4. Χατζήπαππα Ειρήνη του Σπυρίδωνα , κάτοικος Αρκάσας Καρπάθου

 

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΒΟΛΑΔΑΣ (76)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Ασήμογλου Θεοδόσιος του Δημητρίου, κάτοικος Βολαδας Καρπάθου
  2. Βαρδαούλλη Ειρήνη του Ηλία, κάτοικος Βολαδας Καρπάθου
  3. Βογιατζιδάκης Νικόλαος του Αθανασίου. κάτοικος Καρπάθου
  4. Διάκος Νικόλας του Γεωργίου, κάτοικος Καρπάθου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καπλάνογλου Βασίλειος του Μηνά-Παναγιώτη, κάτοικος Βολάδας Καρπάθου
  2. Κωστή Ζωή του Μηνά, κάτοικος Καρπάθου
  3. Λυτού Σοφία του Εμμανουήλ, κάτοικος Καρπάθου
  4. Παπουτσάκης Ιωάννης του Αντωνίου, κάτοικος Αρκάσας Καρπάθου

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΠΟΩΝ (77)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αννούση Άννα του Εμμανουήλ, κάτοικος Σποών Καρπάθου
  2. Βασιλαρά Σταματίνα του Κωνσταντίνου, κάτοικος Καρπάθου
  3. Διακολιός Ιωάννης του Γεωργίου, κάτοικος Καρπάθου
  4. Κουμπανιός Ιωάννης του Μιχαήλ, κάτοικος Καρπάθου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Λιγνός Γεώργιος του Κωνσταντίνου, κάτοικος Καρπάθου
  2. Μενεάκης Γεώργιος του Θεοχάρη, κάτοικος Σποών Καρπάθου
  3. Πάχος Βασίλειος-Μιχαήλ του Γεωργίου ,κάτοικος Καρπάθου
  4. Τσαμπουνιέρη Αναστασία του Ευάγγελου, κάτοικος Καρπάθου

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΟΘΟΥΣ (78)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Βασιλάκης Ηλίας του Βασιλείου, κάτοικος Καρπάθου
  2. Βλάχου Ελεάννα του Ιωάννη, κάτοικος Καρπάθου
  3. Θεοχαρίδης  Ευστάθιος του Μιχαήλ, κάτοικος Καρπάθου
  4. Κρητσιώτη Ευδοξία-Ειρήνη του Ηλία, κάτοικος Καρπάθου

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Λαγωνικού Άννα του Εμμανουήλ, κάτοικος Καρπάθου
  2. Λυριστάκης Μηνάς του Ιωάννη, κάτοικος Καρπάθου
  3. Οικονομίδης Φραγκίσκος του Εμμανουήλ, κάτοικος Καρπάθου
  4. Παπαδοπούλου Καλλιόπη του Γεωργίου, κάτοικος Όθους Καρπάθου

 

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ (79)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αργυρός Νικόλαος του Μιχαήλ,  κάτοικος  Καρπάθου
  2. Καραμηνάς Αλέξανδρος του Γεωργίου, κάτοικος  Καρπάθου
  3. Κωνσταντινίδη Σοφία του Κωνσταντίνου, κάτοικος  Καρπάθου
  4. Νουαράκη Θεοχαρούλα του Εμμανουήλ, κάτοικος  Καρπάθου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Παραγυιός Κωνσταντίνος του Ιωάννη, κάτοικος  Μεσοχωρίου Καρπάθου
  2. Περίδου Ειρήνη του Γεωργίου, κάτοικος  Μεσοχωρίου Καρπάθου
  3. Ρειση Αναστασία του Γεωργίου, κάτοικος  Μεσοχωρίου Καρπάθου
  4. Χαροκόπος Ιωάννης του Παύλου, κάτοικος  Καρπάθου

 

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΝΕΤΩΝ (80)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αθανασίου Γεώργιος του Χρήστου, κάτοικος Καρπάθου
  2. Βιττωρούλη Νίκη του Μηνά, κάτοικος Καρπάθου
  3. Γραμμένη Σοφία του Ευστρατίου, κάτοικος Καρπάθου
  4. Διμελλάς Δημήτριος του Εμμανουήλ, κάτοικος Καρπάθου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Εκιζόγλου Απόστολος του Βασιλείου , κάτοικος Καρπάθου
  2. Ζαβολάκη Μαρία του Γεωργίου , κάτοικος Μενετών Καρπάθου
  3. Ιωαννίδης Γεώργιος του Νικολάου, κάτοικος Καρπάθου
  4. Καρελλά Κωνσταντίνα του Γεωργίου, κάτοικος Μενετών Καρπάθου

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΝΕΤΩΝ (81)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Οικονομίδη Αλεξάνδρα του Μιχαήλ, κάτοικος Καρπάθου
  2. Πίττας Στέργιος του Νικολάου, κάτοικος Καρπάθου
  3. Ρουσάκη Σοφία του Βασιλείου, κάτοικος Καρπάθου
  4. Σακελλάκης Μηνάς του Σπυρίδων, κάτοικος Καρπάθου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Σεβδαλής Ιωάννης του Εμμανουήλ, κάτοικος  Καρπάθου
  2. Σπανός Αθανάσιος του Γεωργίου, κάτοικος Καρπάθου
  3. Χαλκιά Φραγκίτσα του Ηλία, κάτοικος Καρπάθου
  4. Χατζηγεωργίου Μαρία του Βασιλείου ,κάτοικος Καρπάθου

 

 

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΥΛΩΝ (82 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καμαράτος Ανδρέας του Αντωνίου, κάτοικος Καρπάθου
  2. Κωνσταντινίδης Εμμανουήλ του Γεωργίου, κάτοικος Καρπάθου
  3. Λαχανά Ευδοκία του Ιωάννη, κάτοικος Καρπάθου
  4. Οικονομίδου Μαρία του Ηλία, κάτοικος Καρπάθο

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Σκούλλος Εμμανουήλ του Γεωργίου, κάτοικος  Πυλών Καρπάθου
  2. Φαρμακίδης Νικόλαος του Εμμανουήλ, κάτοικος Καρπάθου
  3. Φρόνη Μαρία του Κωνσταντίνου, κάτοικος Καρπάθου
  4. Χαψή Άννα του Μιχαήλ, κάτοικος Καρπάθου

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΟΛΥΜΠΟΥ (83 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αγαπίου Ανδρέας του Μηνά , κάτοικος Ολύμπου
  2. Δράκος Ανδρέας του Μιχαήλ, κάτοικος Ολύμπου
  3. Ζωγραφίδης Γεώργιος του Μιχαήλ, κάτοικος Ολύμπου
  4. Κανάκη Ειρήνη του Βασιλείου, κάτοικος Ολύμπου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Κωστάκης Μιχαήλ του Αντωνίου , κάτοικος Ολύμπου
  2. Μιχάλη Μαρία του Βασιλείου, κάτοικος Ολύμπου
  3. Πρωτόπαπα   Καλλιόπη του Νικολάου, κάτοικος Ολύμπου
  4. Χαλκιάς Ιωάννης του Αντωνίου, κάτοικος Ολύμπου

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δημοτική Ενότητα Καρπάθου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΟΛΥΜΠΟΥ-ΔΙΑΦΑΝΙ (84 )

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Βασιλειάδης Παναγιώτης του Νικολάου, κάτοικος Ολύμπου
  2. Ερνιά Χρυσαφά του Μηνά, κάτοικος Διαφάνι Ολύμπου
  3. Κανάκη Καλλιόπη του Γεωργίου,κάτοικος Διαφάνι Ολύμπου
  4. Λεντής Νικόλαος του Γεωργίου, κάτοικος Διαφάνι Ολύμπου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Μαστρομανώλη Καλλιόπη του Μηνά, κάτοικος Διαφάνι Ολύμπου
  2. Νιότης Νικόλαος του Γεωργίου, κάτοικος Διαφάνι Ολύμπου
  3. Ορφανού Μαρία του Νικολάου , κάτοικος Διαφάνι Ολύμπου
  4. Πρωτόπαπας Μηνάς του Μιχαήλ, κάτοικος Διαφάνι Ολύμπου

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΣΟΥ

Δημοτική Ενότητα Κάσου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΣΟΥ (85)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Αλιμπέρτη Μαρία του Αντωνίου, κάτοικος Κάσου
  2. Ασπρά Άννα του Αντωνίου, κάτοικος Κάσου
  3. Βαρδαούλη Ευαγγελία του Βασιλείου,κάτοικος Κάσου
  4. Βρετός Δημήτριος του Γεωργίου, κάτοικος Κάσου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Γεμελά Ειρήνη του Αντωνίου, κάτοικος Κάσου
  2. Γλυτσής Φίλιππος του Ματθαίου, κάτοικος Αγία Μαρίνα 2, Κάσος
  3. Γρηγοριάδης Μιχαήλ του Μηνά , κάτοικος Κάσου
  4. Ζαχαρή Ευαγγελία του Εμμανουήλ, κάτοικος Αγία Μαρίνα 5, Κάσος

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΣΟΥ

Δημοτική Ενότητα Κάσου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΣΟΥ (86)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Καλαφατάς Δημήτριος-Ελευθέριος του Γεωργίου, κάτοικος Κάσου
  2. Καμπούρη Μαγκαφούλα του Φιλίππου, κάτοικος Κάσου
  3. Καπεταδημήτρης Μιχαήλ του Μάρκου ,κάτοικος Κάσου
  4. Κασιωτάκης Ιωάννης του Γεωργίου, κάτοικος Κάσου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Λιοντάς Εμμανουήλ του Γεωργίου, κάτοικος Κασου
  2. Μαγιορκινός Κωνσταντίνος του Νικολάου, κάτοικος Κάσου
  3. Μαυρουδή Κατίνα του Αναστασίου, κάτοικος Κάσου
  4. Νικολακοπούλου Ευγενία του Διονυσίου, κάτοικος Κάσου

 

ΔΗΜΟΣ  ΚΑΣΟΥ

Δημοτική Ενότητα Κάσου

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΣΟΥ (87)

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Οικονόμου Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ, κάτοικος Κάσου
  2. Παπαγεωργίου Αντώνιος του Εμμανουήλ, κάτοικος Κάσου
  3. Παπαδημητρίου Ευαγγελία του Δημητρίου ,κάτοικος Κάσου
  4. Πέπης Δημήτριος του Εμμανουήλ, κάτοικος Κάσου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

  1. Περσελή Ποθητή του Εμμανουήλ, κάτοικος Κασου
  2. Ρήγα Θεοφανία του Παναγιώτη, κάτοικος Κάσου
  3. Σκαρβελάκης Δημήτριος του Εμμανουήλ, κάτοικος Κάσου
  4. Φιλιππής Μηνάς του Φιλίππου, κάτοικος Κάσου

ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥ
Πρώτο Εκλογικό Τμήμα (05 ) Αμιγές
Εκλογικής Περιφέρειας Α΄ ΑΘΗΝΩΝ

1.    ΛΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, κατ. Ιερού Λόχου 19, Ρόδος
2.    ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ , κατ. Κρητικά 81, Ρόδος
3.    ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, κατ. Αλεξάνδρου Διάκου 44 Ρόδος
4.     ΤΣΙΤΣΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ- ΑΛΕΞΙΟΥ, κατ. Δημοκρίτου 22, Ρόδος

Δεύτερο Εκλογικό Τμήμα (06) Αμιγές
Εκλογικής Περιφέρειας Β΄ ΑΘΗΝΩΝ

1.    ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ , κατ. Βασ. Ηρακλείου ,  30, Ρόδος.
2.     ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, κατ. Αποδήμων Αμερικής 12, Ρόδος
3.    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΔΤΑΝΤΙΝΟΥ, κατ. ΠΟΣΕΙΔΩΝΟΣ 15, Ρόδος
4.    ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, κατ. Κισθινίου 19, Ρόδος

Τρίτο Εκλογικό Τμήμα (49) Αμιγές
Εκλογικής Περιφέρειας Σερρών
1.    ΠΑΡΑΠΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ, κατ. Ηλία Βενέζη 7, Ρόδος
2.    ΠΕΝΛΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, κατ. Παπαθαναση Ν. , 21, Ρόδος
3.    ΔΕΛΙΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ κατ. ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ 71, Ρόδος
4.    ΔΑΧΡΕΤΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, κατ Ηρακλειου Κρήτης 20, Ρόδος

Τέταρτο Εκλογικό Τμήμα (23 & 25) Μεικτό
Εκλογικών Περιφερειών Νομών Α’ Θεσσαλονίκης και Ιωαννίνων

1.
2.    ΑΣΒΕΣΤΑ ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, κατ. Λιβαδειάς 22, Ρόδος
3.    ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, κατ. Μιχαήλ Λάμπρου 17, Ρόδος
4.     ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ κατ. Θεμ. Σοφούλη 70, Ρόδος
5.    ΣΤΑΜΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, κατ. Δημητρίου Αναστασιάδη 2Α, Ρόδος

Σχολιασμός άρθρου

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ