Ορίστηκαν από την ΕΠΣΔ οι διαιτητές και οι βοηθοί των αναμετρήσεων του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας, που αφορούν την 20η αγωνιστική στους δύο ομίλους της Ρόδου και την 13η αγωνιστική στον όμιλο Νήσων.
Το ντέρμπι του 1ου ομίλου ανάμεσα στον Ορφέα και τον Άγιο Ισίδωρο θα διευθύνει ο Μανώλης Παπαγιαννίδης, με βοηθούς τους Μοσχάτο και Λάζο, ενώ το ντέρμπι του 2ου ομίλου μεταξύ του Πολύστρατου και του Ευκλή θα «σφυρίξει» ο Σταμάτης Αντωνάς, με βοηθούς τον Καλκαβούρα και την Αναστασοπούλου.
Αναλυτικά:
Β’ Κατηγορία
1ος όμιλος
20η αγωνιστική
Σάββατο

•Θεολόγος 5:00μ.μ.
Δαμάγητος- Ευαγόρας
Διαιτητές: Παπαγιαννίδης, Σαρρής, Δημητριάδης
Παρ. διαιτησίας: Στέργου
Παρ. αγώνα: Ματσαμάς
Κυριακή
• Απόλλωνα 1:00μ.μ.
Απόλλωνας Απολλώνων- Ηρακλής Λάρδου
Διαιτητές: Κάζας, Γιαννούλης, Λυριστής
Παρ. διαιτησίας: Μίχας
Παρ. αγώνα: Καρίκης
• Άγιοι Απόστολοι 1:30μ.μ.
Ορφέας- Άγιος Ισίδωρος
Διαιτητές: Παπαγιαννίδης, Μοσχάτος, Λάζος
Παρ. διαιτησίας: Ερωτόκριτος
Παρ. αγώνα: Δημητράς
• Κρεμαστή 1:30μ.μ.
Νηρέας- Ακουσίλαος
Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Στεφανάκης, Χατζηνικόλας
Παρ. διαιτησίας: Χρυσανθής
Παρ. αγώνα: Λύτος
Ρεπό: Α.Σ. Χάλκης
2ος όμιλος
20η αγωνιστική
Σάββατο

• Άγιοι Απόστολοι 5:00μ.μ.
Κύπρος- Α.Ε. Αδελφοσύνης
Διαιτητές: Πατσιόπουλος, Στεφανάκης, Διακοφιλιππής
Παρ. διαιτησίας: Πηδιάκης
Παρ. αγώνα: Καππάκας
Κυριακή
•Μασάρη 12:30
Αστέρας Μασάρων- Άγιος Γεώργιος
Διαιτητές: Διακοφιλιππής, Κουλουρίδης, Καραβελατζή
Παρ. διαιτησίας: Κάζας
Παρ. αγώνα: Θωμάς
• Παστίδα 1:30μ.μ.
Δήμητρα Δαματριάς- Ιππότες
Διαιτητές: Αλεξίου, Καραγιάννης, Ροδίτης
Παρ. διαιτησίας: Ζαννετής
Παρ. αγώνα: Καρίκης
•Ε.Α.Κ. 6:30μ.μ.
Πολύστρατος- Ευκλής
Διαιτητές: Αντωνάς, Καλκαβούρας, Αναστασόπουλου
Παρ. διαιτησίας: Λάμπρου
Παρ. αγώνα: Ζωάννου
Τρίτη 3/4
• Νίσυρος 12:00
Πολυβώτης- Αθλέτικο Αφάντου
Παρ. αγώνα: Φωτεινής
Ρεπό: Ατρόμητοι Ρόδου
Όμιλος Νήσων
14η αγωνιστική
Κυριακή

• Ν.Σ. «Ανταγόρας» 11:00π.μ.
ΠΑΟΚ Κω- Α.Ο. Βαθύ
Διαιτητές: Παγώνης, Ντόκος, Πατσιούρας
Παρ. διαιτησίας: Αλεξίου
Παρ. αγώνα: Χατζηνικολάου
• Ζηπάρι 4:45μ.μ.
Αναγέννηση Ασφενδιού- Ξάνθος Πάτμου
Διαιτητές: Φραγκιαδάκης, Μαυρίδης, Κίνας
Παρ. διαιτησίας: Αργυρίου
Παρ. αγώνα: Μάμμης
Μ. Δευτέρα 2/4
•Κάλυμνος 11:30π.μ.
Καλυμνιακός- Α.Ο. Αθλαοπαιδιών
Παρ. αγώνα: Κατέρης
• Λακκί 11:30π.μ.
Α.Ε Λέρου- Α.Ε. Κω
Παρ. αγώνα: Αναστασιάδης

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ