Πληθώρα αναμετρήσεων θα διεξαχθούν σήμερα στο πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας, με τα παιχνίδια να αποτελούν το κυρίως μενού της 19ης αγωνιστικής στους δύο ομίλους της Ρόδου και της 13ης αγωνιστικής στον όμιλο Νήσων.
Στις σημαντικότερες αναμετρήσεις, ο Άγιος Ισίδωρος θα φιλοξενηθεί στο γήπεδο της Λάρδου από τον τοπικό Ηρακλή, με διαιτητή τον Παπαβασιλείου και βοηθούς τους Αυγενικού Α. και Μοσχάτο, ενώ ο Ευκλής θα αντιμετωπίσει τους Ιππότες στο γήπεδο των Αγίων Αποστόλων, με διαιτητή τον Παπαγιαννίδη και βοηθούς τους Αναστασόπουλο και Τσουρούτη.
Αναλυτικά:
Β’ Κατηγορία
1ος όμιλος
19η αγωνιστική
Κυριακή

• Λάρδος 5:00μ.μ.
Ηρακλής Λάρδου- Άγιος Ισίδωρος
Διαιτητές: Παπαβασιλείου, Αυγενικού Α., Μοσχάτος
Παρ. διαιτησίας: Σακελλαρίδης
Παρ. αγώνα: Θωμάς
• Κρεμαστή 5:00μ.μ.
Νηρέας- Α.Σ. Χάλκης
Διαιτητές: Σπάρταλης, Ροδίτης, Τσιβίτης
Παρ. διαιτησίας: Ερωτόκριτος
Παρ. αγώνα: Ματσαμάς
• Φάνες 5:00μ.μ.
Ακουσίλαος- Δαμάγητος
Διαιτητές: Καραγιάννης, Κασιώτης, Γιαννούλης
Παρ. διαιτησίας: Πηδιάκης
Παρ. αγώνα: Σταυριανός
Τρίτη 27/3
• Τήλος 12:00
Α.Σ. Τήλος- Ορφέας
Παρ. αγώνα: δεν ανακοινώθηκε
Ρεπό: Απόλλωνας Απολλώνων
2ος όμιλος
19η αγωνιστική
Κυριακή

•Άγιοι Απόστολοι 5:00μ.μ.
Ιππότες- Ευκλής
Διαιτητές: Παπαγιαννίδης, Αναστασόπουλος, Τσουρούτης
Παρ. διαιτησίας: Χρυσανθής
Παρ. αγώνα: Στεργάκης
• Μαλώνα 5:00μ.μ.
Άγιος Γεώργιος- Πολύστρατος
Διαιτητές: Δουλγέρης, Μπέκας, Λυριστής
Παρ. διαιτησίας: Καλαθενός
Παρ. αγώνα: Κάππας
• Αφάντου 5:00μ.μ.
Αθλέτικο Αφάντου- Κύπρος
Διαιτητές: Αλεξίου, Αναστασόπουλου, Καραβελατζή
Παρ. διαιτησίας: Μίχας
Παρ. αγώνα: Λύτος
Ρεπό: Δήμητρα Δαματριάς
Όμιλος Νήσων
13η αγωνιστική
Κυριακή

• Πάτμος 10:45π.μ.
Ξάνθος Πάτμου- ΠΑΟΚ Κω
Διαιτητές: Ωραιόπουλος, Βουλγαράκης, Κορώνης
Παρ. διαιτησίας: δεν ανακοινώθηκε
Παρ. αγώνα: Γιαμαίος
• Κάλυμνος 1:00μ.μ.
Καλυμνιακός- Αναγέννηση Ασφενδιού
Διαιτητές: Πατσιαούρας, Γιαμουζής, Γεωργιτσόπουλος
Παρ. διαιτησίας: Φραγκίνης
Παρ. αγώνα: Κατέρης
Τρίτη 27/3
• Ζηπάρι 1:00μ.μ.
Α.Ο. Αθλοπαιδιών- Α.Ε. Λέρου
Παρ. αγώνα: Μάμμης

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ