Ο Αθλητικός Γυμναστικός Εκπαιδευτικός Σύλλογος Κάμειρος, θα κόψει την πρωτοχρονιάτικη πίτα του, το Σάββατο 27 Ιανουαρίου και ώρα 18.00 στην αίθουσα εκδηλώσεων Castello Rosso. Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης θα τιμηθεί ο πρωταθλητής μας στη σφυροβολία Μιχάλης Αναστασάκης, ο οποίος θα βρεθεί στη Ρόδο για το σπουδαίο αθλητικό διήμερο

Το «παρών» θα δώσουν επίσης, η παγκόσμια πρωταθλήτρια και αθλήτρια του συλλόγου Νικόλ Κυριακοπούλου, οι πρωταθλητές Μαρία Γάτου, Δημήτρης Καραγιάννης, Νεφέλη Ράμμου, Κώστας Καμπάνης, Μαρία Γιορδαμνή, Αλέξανδρος Παθιάκης. Η Ράνια Ρεμπούλη θα απουσιάζει λόγω προετοιμασίας στην Κύπρο, ενώ στην εκδήλωση θα βρεθεί όλη η αγωνιστική ομάδα και αυριανοί πρωταθλητές του ΑΓΕΣ Κάμειρος, το μέλλον του συλλόγου με τα τμήματα των Ακαδημιών, οι γονείς που πάντα με την παρουσία τους και την συμβολή τους στηρίζουν, οι άνθρωποι – προπονητές – φίλοι  που χτίζουν όλο αυτό που προσπαθεί ο σύλλογος τα τελευταία χρόνια.

Η εκδήλωση θα συνεχιστεί την Κυριακή 28-1-2018 στο στάδιο του Αγίου Σουλά(Ι. Πρώτος) όπου θα διεξαχθούν οι σημαντικές διοργανώσεις:

–       Χειμερινή Συνάντηση Κλασικού Αθλητισμού

 

–       Αναπτυξιακοί Αγώνες Στίβου ΠΠΒ΄ –  ΠΚΒ΄

 

–       Δωδεκανησιακός Αγώνας Ανώμαλου Δρόμου

Το πρόγραμμα:

ΩΡΑ
09:20 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΝΩΜΑΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΥΛΛΑ X-COUNTRY RACE 2018
09:30 Έναρξη αγώνων-παράταξη ομάδων-όρκος αθλητή
ΔΡΟΜΟΣ ΑΛΜΑ ΡΙΨΗ
10:00 60μ. ΠΚβˊ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ  Α – Γ (οπεν) ΣΦΥΡΑ ΠΠβˊ – ΣΦΥΡΑ ΠΚβˊ
10:10 60μ  ΠΠβˊ VORTEX ΠΠβˊ – VORTEX ΠΚβˊ
10:20 ΎΨΟΣ ΠΠβˊ-ΥΨΟΣ ΠΚβˊ  ΔΙΣΚΟΣ Π- Κ
10:30 80μ εμπ. ΠΚαˊ
10:40 100μ εμπ. ΠΠαˊ ΣΦΥΡΑ  Π- Κ
10:50 100μ  Α
11:00 100μ. Γ
11:10 300μ  Α ΜΗΚΟΣ Γ
11:20 300μ. Γ
11:30 600μ ΠΚβˊ
11:40 600μ ΠΠβˊ ΜΗΚΟΣ Α
11:50 1500μ  Α
12:00 1500 Γ
12:15 8×50μ μικτή  

Οι συμμετοχές:

 

60ΠΠΒ΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΓΑΝΤΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΤΖΟΥΛΙΑΝΗΣ ΑΡΝΑΛΔΟΣ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΔΙΑΚΟΚΟΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
ΝΤΕΛΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΝΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΠΟΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΜΙΧΑΗΛ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΣΤΕΡΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
60Μ ΠΚ Β΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΑΡΦΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΓΟΥΛΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΑΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΣΤΡΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΚΟΥΛΛΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΧΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΑΚΟΥ Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΖΩΟΠΗΓΗ-ΚΥΡΑ ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΗ Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΝΤΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΩΣΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΖΑΝΝΕΤΗ ΑΝΤΕΛΗ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΡΑΤΑΠΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗ ΑΝΘΗ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΡΙΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΑΝΝΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΨΕΛΛΑΚΗ ΗΡΩ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΟΘΕΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΜΥΡΤΙΔΙΩΤΙΣΣΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΕΛΛΗ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΝΤΕΜΑ ΛΙΛΙΑΝΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΓΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΟΡΕΒΕΣΙ ΑΛΜΠΑΝΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΚΗ ΜΑΡΟΥΛΙΤΣΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
600Μ ΠΠΒ΄
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΤΣΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΘΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΣΚΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
600Μ ΠΚΒ΄  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΝΙΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΚΙΑΔΕΝΗ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΥΨΟΣ ΠΠΒ΄  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΒΑΛΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΥΨΟΣ ΠΚΒ΄  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΤΖΟΚΑ ΣΑΡΑ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
ΚΛΑΔΟΓΙΕΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΓΚΑΦΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΓΚΕΛΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
VORTEX ΠΠΒ΄  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΙΧΙΕΝΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΤΕΜΙΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΠΑΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
VORTEX ΠΚΒ΄  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ-ΛΕΟΡΓΙΝΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΚΟΥΚΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΡΤΕΜΙΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΤΣΙΤΙΚΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΦΥΡΑΙ ΤΖΕΣΙΚΑ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΓΙΑΚΟΥΠΗ ΤΖΟΥΛΙΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΕΡΙ ΕΛΕΝΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΑΛΑΝΔΡΑΚΗ ΣΑΒΒΙΝΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΣΦΥΡΑ ΠΚΒ΄ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΑΜΑΡΙΩΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΛΙΤΣΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΚΥΡΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΠΟΥΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΕΛΕΟΥΣΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΣΦΥΡΑ ΠΠΒ΄ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ  
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΚΩΣΤΑΛΙΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ