Με απόλυτη επιτυχία διεξήχθη το Σάββατο η ημερίδα κλειστού στίβου »Χειμώνας 2018» που διοργάνωσε η Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου στο Ε.Α.Κ. Ρόδου »Καλλιπάτειρα». Το «παρών» στους αγώνες έδωσαν αθλητές από όλους τους συλλόγους της Δωδεκανήσου, ενώ σημειώθηκαν και πολύ καλές επιδόσεις.

Αναλυτικά, μπορείτε να δείτε όλα τα αποτελέσματα, σε όλα τα αθλήματα:

60Μ ΑΝΔΡΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1990 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΘΗΝ 7.25

2 ΑΔΑΛΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1985 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7.75

3 ΔΟΝΤΣΩΦ ΠΕΤΡΟΣ 1990 Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 7.78

4 ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1969 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 8.78

60Μ ΕΦΗΒΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7.42

2 ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 7.39

3 ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 7.42

60Μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΚΙΟΥΝΑΙ 2000 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8.33

2 Π’ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΑΜΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛΙΝΕΥΣ 8.80

60Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8.36

2 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 8.77

3 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΦΩΤΗ 2002 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.50

4 ΛΙΑΚΗ ΒΑΛΣΙΑ 2002 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.69

60Μ ΠΠΑ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡ 2003 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 7.86

2 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 7.91

3 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 7.95

4 ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 8.92

5 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 9.38

60Μ ΠΚΑ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8.32

2 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΛΗΜΠΙΩΝΑ 2003 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8.34

3 ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 8.43

4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8.67

5 ΦΩΤΕΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8.81

5 ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 8.81

7 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 8.86

8 ΜΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 8.87

9 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 9.02

10 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 9.12

11 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 9.31

12 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 9.38

13 ΤΣΙΜΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 9.60

14 ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ 2003 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.66

15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 2003 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10.00

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΒ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.26

2 ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 11/8/2005 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.42

3 ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 17/10/2006 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.05

4 ΜΑΘΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 13.53

5 ΒΑΛΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6/5/2006 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.84

6 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 2006 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 15.00

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΒ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ 2005 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.53

2 ΜΑΓΟΥ ΛΥΔΙΑ 2006 Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 11.46

3 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ-ΛΕΟΡΓΙΝΑ 2005 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.72

4 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ 30/6/2005 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.73

5 ΓΚΕΛΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 25/5/2006 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.05

6 ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 13.15

7 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 13.28

8 ΝΙΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΚΙΑΔΕΝΗ 30/7/2006 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.74

9 ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2/9/2005 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 13.84

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1988 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 8.43

2 ΠΙΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8.80

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΕΦΗΒΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 8.70

2 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 9.44

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9.79

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 14.02

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΚΑ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 9.07

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 17/10/2006 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.00

2 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1/2/2005 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.90

3 ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 2006 Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.73

4 ΚΛΑΔΟΓΙΕΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 2006 Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.64

5 ΓΙΑΚΟΥΠΗ ΤΖΟΥΛΙΑ 25/6/2005 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.58

6 ΡΙΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.47

6 ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.47

8 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 31/8/2005 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.46

9 ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ 2006 Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.45

10 ΨΕΛΛΑΚΗ ΗΡΩ 10/2/2006 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.37

11 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΜΥΡΤΙΔΙΩΤΙΣΣΑ 27/11/2005 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.16

12 ΚΟΥΛΛΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.10

13 ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΕΛΛΗ 6/2/2006 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.07

14 ΚΟΥΚΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ 2006 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.05

15 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗ ΑΝΘΗ 2006 Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2.96

16 ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ 2006 Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2.72

17 ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ 2006 Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2.71

18 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΡΤΕΜΙΣ 2006 2.55

19 ΦΥΡΑΪ ΤΖΕΣΙΚΑ 2006 Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2.16

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΤΣΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.87

2 ΠΟΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 17/1/2005 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.60

3 ΝΤΕΛΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.40

4 ΠΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3/2/2006 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.23

5 ΜΑΝΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2006 Α.Σ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.22

6 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ 13/1/2006 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.06

7 ΠΙΧΙΕΝΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2006 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.04

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΣΙΜΕΛΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΥΜ. ΑΘ. 6.95

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 5.86

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.66

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡ.  ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

1 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.57

2 ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.35

3 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.14

4 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.03

5 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.71

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ