Στις εγκαταστάσεις του Ομίλου Αντισφαίρισης Πεταλούδων διεξήχθη το περασμένο σαββατοκύριακο το 1ο τουρνουά τένις Junior Ρόδου, με τη συμμετοχή αθλητών από τις μεγάλες κατηγορίες (κίτρινη μπάλα).

Το προσεχές τετραήμερο, το τουρνουά θα συνεχισθεί με τους αγώνες των μικρών κατηγοριών. Επίσης, κατά τη διάρκεια της διοργάνωσης, θα συνεχισθεί η συγκέντρωση τροφίμων και για το «Κοινωνικό Παντοπωλείο Φανών».

Τα αποτελέσματα:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12

1η ΧΑΣΤΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

2η ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ

3η ΚΟΥΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

3η ΣΟΥΡΛΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16

1η ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2η ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΧΑΤΖΙΝΑ

3η ΒΕΡΝΑΡΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

3η ΚΑΡΑΣΑΒΒΑ ΜΑΓΔΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 18

1η ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

2η ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΓΡΑΜΜΗ

ΑΓΟΡΙΑ 12

1ος ΚΑΡΠΕΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2ος ΠΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ

3ος ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΔΑΝΙΗΛ

3ος ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΟΡΙΑ 14

1ος ΠΥΘΑΡΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2ος ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

3ος ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3ος ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΑΓΟΡΙΑ 16

1ος ΤΣΙΓΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2ος ΚΑΣΛΗΟΓΛΟΥ ΣΕΡΧΑΝ

3ος ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

3ος ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΓΟΡΙΑ 18

1ος ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ  ΣΤΕΡΓΟΣ

2ος ΝΤΑΣΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

3ος ΤΣΟΜΠΝΙΚΟΛΙΔΗΣ  ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

3ος ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Οι όμιλοι των μικρών κατηγοριών:

ΑΓΟΡΙΑ 10 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ

1ος όμιλος: Καστελοριζός, Αγγελής, Κωστομοίρης, Μαγαλιός

2ος όμιλος: Μπιλιάς, Χαλικάκης, Μάγος, Καβουκλής

3ος όμιλος: Ράμμος, Σπανός, Λουκαίδης, Καμπουράκης

4ος όμιλος: Ιατρού, Κάτρης Α., Λάκκος, Κάτρης Μ.

5ος όμιλος: Διακοσταυριανός, Φουρτούνης, Μαριέττος, Σταυρογιάννης

6ος όμιλος: Γεωργιάς, Λυκουρέσης, Φουντούκος, Τρέχας, Σταθακόπουλος

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ

1ος όμιλος: Κανάκα, Περπίρογλου, Μανέτα

2ος όμιλος: Περγαντή, Νικηταρά, Ορφανού Ρ.

3ος όμιλος: Παπαγαπητού, Κουαντά, Βαλαντίνα, Ορφανού Κ.

4ος όμιλος: Μάγου, Τζατζάκη, Δασκαλάκη, Χατζηκυριαζή

ΑΓΟΡΙΑ 10 ΠΡΑΣΙΝΗ

1ος όμιλος: Εξαδάκτυλος, Διακοσάββας, Τσαγγάδας, Τσιγάρος

2ος όμιλος: Τσαφής, Διακανθός, Καμπουράκης, Παππάς

3ος όμιλος: Ζερβός, Μαλωνάς, Παπαμανώλης, Σοροπίδης

4ος όμιλος: Κανάκας, Γκλάσμαν, Δασκαλάκης, Μάκκας

5ος όμιλος: Παμπρής, Βλαχούδης, Παναγίδης, Καβάσιλας

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΠΡΑΣΙΝΗ

1ος όμιλος: Κασλήογλου, Βλαχούδη, Βασιλειάδη, Ζερβού

2ος όμιλος: Παπαγαπητού, Πιστόλα, Νικολίκου

3ος όμιλος: Καλαιτζίδη, Καρπέτη, Παπαδημήτρη

4ος όμιλος: Διακολαμπριανού, Κασάνη, Καμπουράκη, Αθανασίου

5ος όμιλος: Θυριάκη, Χατζηδημητρίου, Παπαδημήτρη, Γαλανού

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ