Με σύμμαχο τον καλό καιρό, συνεχίστηκε η 3η Αθλητική δραστηριότητα του Mini Αthletics Games το Σάββατο 10/3/2018 στο στάδιο «ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» που διοργανώνει η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου με την συμμετοχή δεκάδων μικρών αθλητών.

Τα αναλυτικά αποτελέσματα:

 50Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΜΟΥΝΤΟΥΦΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 8»74 1
ΛΟΡΕΤΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 8»81 2
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 8»87 3
ΑΠΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 8»90 4
ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9»04 5
ΓΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 9»23 6
ΒΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 9»27 7
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9»31 8
ΚΟΒΕΡΤΣΕΝΚΟΥ ΑΛΜΠΕΡΤ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 9»49 9
ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 9»49 10
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 9»50 11
ΜΑΛΙΑΚΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ -ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 9»51 12
ΝΤΟΝΤΟ ΕΛΙΑΝ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9»51 13
ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 9»56 14
ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 9»60 15
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 9»73 16
ΜΕΜΑ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9»90 17
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10»00 18
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 10»07 19
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 10»09 20
ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10»25 21
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10»47 22
ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 10»49 23
ΧΡΙΣΤΟΦ ΣΙΜΟΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 10»53 24
ΜΑΚΡΥΑΣ ΧΑΡΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 10»60 25
ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 10»90 26
ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 10»90 27
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 10»90 28
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11»02 29
ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 11»11 30
ΑΝΔΡΕΕΒ ΑΓΓΕΛΟΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 11»14 31
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 11»22 32
ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11»32 33
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 11»60 34
ΠΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 11»66 35
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ 11»79 36
ΓΚΟΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ 11»90 37
ΑΛΛΚΟΥΣΙ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 12»13 38
ΒΡΑΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15»81 39

 

 110Μ ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΤΣΙΓΚΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 27»30 1
ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 30»57 2
ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 33»06 3
ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 33»37 4
ΚΥΡΙΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 33»80 5
ΤΣΟΥΛΧΑΪ ΙΡΙΣΙ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 34»10 6
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 34»21 7
ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΗ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 35»20 8
ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 36»08 9
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 36»31 10
ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 37»01 11
ΖΟΥΓΛΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 37»13 12
ΔΙΑΚΟΚΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΝΙΚΗ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 37»30 13
ΚΟΥΙΜΤΣΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 37»30 14
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 37»35 15
ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 37»57 16
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 37»60 17
ΡΟΥΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 37»90 18
ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 38»24 19
ΣΟΦΙΑ ΜΑΚΡΗ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 38»83 20
ΛΕΝΑ ΖΩΗ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 39»08 21
ΤΡΕΧΑ ΒΑΓΙΑΝΗ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 39»21 22
ΚΑΤΣΟ ΣΟΦΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 39»51 23
ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΣΚΙΑΔΕΝΗ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 39»53 24
ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ 39»65 25
ΦΟΥΝΤΗ ΑΝΝΑ ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ 39»92 26
ΚΙΡΙΛΑ ΑΝΑΪΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 40»09 27
Κουρδουνάκη Παναγιώτα ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 40»41 28
Σβανα Ναταλία ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 40»63 29
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 40»80 30
ΚΟΥΡΟΥΠΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 40»91 31
Χαλκιδη Αλεξάνδρα ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 41»66 32
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΙΤΣΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 41»90 33
ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 42»20 34
ΓΑΛΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 42»75 35
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 42»99 36
ΣΒΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 43»06 37
ΛΙΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ 43»26 38
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 43»54 39
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 43»55 40
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΠΗ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 43»69 41
ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 43»90 42
ΣΩΤΗΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 45»20 43
ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΚΑΛΙΟΠΠΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 45»32 44
ΚΟΥΦΟΥ ΑΝΝΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 45»71 45
ΧΑΛΚΙΤΗ ΜΑΡΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 46»47 46
ΣΚΑΛΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 46»90 47

 

600Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ  
ΧΑΣΜΟΥΤΖΑ ΝΤΕΝΙΣΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 2’15»35 1  
ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2’16»23 2  
ΓΑΛΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ 2’17»16 3  
ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2’18»91 4  
ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2’20»79 5  
ΠΙΣΚΑ  ΜΑΡΙΑ ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ 2’22»38 6  
ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ 2’28»99 7  
ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2’29»18 8  
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 2’30»56 9  
ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2’31»33 10  
ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 2’32»25 11  
ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2’33»48 12  
Πολίτη Γεωργία ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2’37»38 13  
ΔΙΑΚΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2’39»25 14  
ΤΖΑΦΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ 2’42»84 15  
ΕΣΑΪ ΣΕΒΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2’47»22 16  
ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 2’47»75 17  
ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΑΡΟΥΤΙΟΥΝΙΑΝ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 2’52»45 18  
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 2’54»97 19  
ΕΛΕΝΗ ΨΥΛΛΟΥ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 3’02»14 20  
ΠΛΟΥΓΙΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 3’06»92 21  
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΛΑΕΝΤΖΗ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 3’07»82 22  
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 3’19»47 23  
ΖΕΡΒΟΥ ΖΩΗ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 3’22’25 24  
ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3’25»55 25  
ΚΑΜΙΤΣΗ ΜΕΛΙΝΑ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 3’46»54 26  
ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 5’10»00 27  
  600Μ ΑΓΟΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 2’11»53 1
ΓΕΩΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2’24»61 2
ΒΑΓΓΕΡ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 2’32»37 3
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2’37»26 4
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ 2’40»93 5

 

ΥΨΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.10 1
ΧΑΣΜΟΥΤΖΑ ΝΤΕΝΙΣΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 1.10 1
ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.05 3
ΠΙΣΚΑ  ΜΑΡΙΑ ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ 1.05 3
ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1.05 3
Πολίτη Γεωργία ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.00 6
ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1.00 6
ΤΣΙΓΚΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 1.00 6
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 1.00 6
ΔΙΑΚΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 0.95 10
ΚΥΡΙΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 0.95 10
ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 0.95 10
ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 0.95 10
ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 0.90 14
ΚΟΥΙΜΤΣΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 0.90 14
ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 0.90 14
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 0.90 14
ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 0.90 14
ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 0.90 14
ΛΕΝΑ ΖΩΗ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 0.90 14
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 0.90 14
ΠΛΟΥΓΙΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 0.90 14
ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΑΡΟΥΤΙΟΥΝΙΑΝ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 0.85 23
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 0.85 23
Κουρδουνάκη Παναγιώτα ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 0.85 23
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 0.85 23
ΕΣΑΪ ΣΕΒΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 0.85 23
ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 0.85 23
ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ 0.80 29
ΧΑΛΚΙΤΗ ΜΑΡΙΑ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 0.80 29
ΤΣΟΥΛΧΑΪ ΙΡΙΣΙ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 0.80 29
ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 0.80 29
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΛΑΕΝΤΖΗ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 0.75 33
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 0.75 33
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 0.70 35
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΙΤΣΑ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 0.70 35
ΣΦΑΙΡΑΣ 1ΚG ΑΓΟΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΟΛΟ  
ΛΟΡΕΤΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 30.64  
ΜΑΛΙΑΚΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ -ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 27.63  
ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 22.93  
ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 22.41  
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 22.39  
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 21.70  
ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 21.28  
ΚΟΒΕΡΤΣΕΝΚΟΥ ΑΛΜΠΕΡΤ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 21.25  
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 21.10  
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 20.49  
ΒΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 20.47  
ΝΤΟΝΤΟ ΕΛΙΑΝ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 20.25  
ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 19.49  
ΜΕΜΑ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 19.37  
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 19.21  
ΓΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 19.20  
ΓΕΩΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 18.78  
ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 18.69  
ΒΡΑΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 18.65  
ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 18.55  
ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 18.42  
ΒΑΓΓΕΡ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 17.60  
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 17.50  
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 16.75  
ΓΚΟΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ 16.60  
ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 16.20  
ΜΟΥΝΤΟΥΦΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 16.08  
ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16.01  
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 16.00  
ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 15.82  
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 15.40  
ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 15.35  
ΑΛΛΚΟΥΣΙ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 15.31  
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 14.40  
ΑΠΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 14.34  
ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 14.00  
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 12.60  
ΜΑΚΡΥΑΣ ΧΑΡΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 12.35  
ΧΡΙΣΤΟΦ ΣΙΜΟΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 11.66  
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 11.45  
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.65  
ΠΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 10.43  
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ 08.40  
ΑΝΔΡΕΕΒ ΑΓΓΕΛΟΣ Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 06.58  

 

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΡΘΡΑ